2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 231 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1987223 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı tangaz

Bu bağışlayacağı Borçtan çok daha fazla zarar verdi kulübe ama @tangaz abimin de her zaman dediği gibi çok iyi ve fanatik bir Beşiktaşlı olduğundan hicbir şüphem yok

Neyse buda bir şey , 92 milyon TL öyle bir kalemde silinecek bir para değil eğer bu borcu silerse verdiği zararı telafi etmiş olur bir nevi :tabe:

Hayırlısı olsun :ok:

demirören şu ortamda hala para veriyorsa helal olsun adamlar fena durumda pandemi öncesi total akaryakıtı satmasa belki iflasa sürüklenecek haldeydi. bir sürü iyi durumda sözde beşiktaşlı iş adamı var demirörenin tırnağı etmezler. @Yunus Emre Dökmeci
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

demirören şu ortamda hala para veriyorsa helal olsun adamlar fena durumda pandemi öncesi total akaryakıtı satmasa belki iflasa sürüklenecek haldeydi. bir sürü iyi durumda sözde beşiktaşlı iş adamı var demirörenin tırnağı etmezler. @Yunus Emre Dökmeci
Medyası vasıtasıyla hizmet ettiği kişiler gereken desteği çıkar, iflas ettirmez onu.

Çevrimdışı tangaz

Medyası vasıtasıyla hizmet ettiği kişiler gereken desteği çıkar, iflas ettirmez onu.

yaptılar bişiler zaten oyak pandemi öncesi totali almasa iflas ederdi demirören ama amaç demiröreni kurtarmaktan çok devlet bankalarının demirörene verdiği kredileri kurtarmaktı  :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

bu pepdullah daha ts filan şeyleri ortaya çıkmadan evvel bir takımla anlaştım ağustosta görürsünüz demiyormuydu o da mı yalan çıktı  :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu pepdullah daha ts filan şeyleri ortaya çıkmadan evvel bir takımla anlaştım ağustosta görürsünüz demiyormuydu o da mı yalan çıktı  :alala:
Bizden parasını kazanıyor. Niye çalışsın ki  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

biliç vida+layiç ikilisine 15+ eft yapsın arkadaşları uğurlayalım

Çevrimdışı tangaz

ne bileyim biz delikanlıyız kasımpaşa bebesiyiz filan die dolanıyordu 2011 de

Çevrimdışı yoruk

4 yıldır şampiyon yapamadığı takım kendisinden sonraki ilk sezonunda şampiyon oldu.Milli takım ve Beşiktaş maceraları kısa sürdü ve sorunlu bitti.Yani bu sene takım çalıştırmazsa artık kariyeri zora girecek ,mecbur anlaşmak zorunda bir takımla.

Çevrimiçi MUSTAFA_

4 yıldır şampiyon yapamadığı takım kendisinden sonraki ilk sezonunda şampiyon oldu.Milli takım ve Beşiktaş maceraları kısa sürdü ve sorunlu bitti.Yani bu sene takım çalıştırmazsa artık kariyeri zora girecek ,mecbur anlaşmak zorunda bir takımla.
Bu sefer gidebileceği bir Başakşehir yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

biliç vida+layiç ikilisine 15+ eft yapsın arkadaşları uğurlayalım
Öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Hem yabancı kuralının gelecek olması hem de yönetimin maaş ödeyemeyiz söylemleri oyuncuların değerini düşürdü. Takımlar teklif yaparken bunları öne sürerek teklif yapacaklar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Türkiye'de gidebileceği bir takım görüyor musun? Bizden aldığı maaşı ödeyebilecek bir takım bulamaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Hem yabancı kuralının gelecek olması hem de yönetimin maaş ödeyemeyiz söylemleri oyuncuların değerini düşürdü. Takımlar teklif yaparken bunları öne sürerek teklif yapacaklar  :tabe:

o söylemlerin etkilerini çok abartıyorsunuz.

bizdeki maaşları verebilecek avrupada çok ülke ve takım zaten yok ve o ülkelerin takımları alacaksa da başkanın söylemlerini referans alarak hareket etmezler vardır bi planları plana bakarlar/uygularlar.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Türkiye'de gidebileceği bir takım görüyor musun? Bizden aldığı maaşı ödeyebilecek bir takım bulamaz.
Göztepe konusuluyordu. Göztepeninde katarlilara satilma söz konusu, insAllah burdan birseyler olur.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı yoruk

Zaten kamp başlıyor 1 hafta sonra falan.Yani 1-2 gün içinde olmazsa artık olmaz.Yurtdışında bulsun artık.Koca taktik dehası ile bulamayacak değil herhalde ?  :D

Çevrimdışı AvrupaKartalı

yillardir yapilan hep ayni hatalar, sanki baska kulüpler bizden daha iyi durumda, ama hicbir zaman cikip birileri bittik battik kücüleyecegiz demiyor, kimsenin eline koz vermiyorlar.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

o söylemlerin etkilerini çok abartıyorsunuz.

bizdeki maaşları verebilecek avrupada çok ülke ve takım zaten yok ve o ülkelerin takımları alacaksa da başkanın söylemlerini referans alarak hareket etmezler vardır bi planları plana bakarlar/uygularlar.
Sen böyle diyorsun da GS yaşadı bu yabancı kuralının sıkıntılarını. Maicon'u Araplara satarken ucuza satmak zorunda kaldılar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Sen böyle diyorsun da GS yaşadı bu yabancı kuralının sıkıntılarını. Maicon'u Araplara satarken ucuza satmak zorunda kaldılar  :tabe:

sana göre ucuz bana göre ise gayet pahalıya sattılar dediğin gibi olsa beleşe bırakırlardı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

sana göre ucuz bana göre ise gayet pahalıya sattılar dediğin gibi olsa beleşe bırakırlardı.
Uğur Karakullukçu'dan duydum. Siz zaten göndermek zorundasınız deyip fiyatı azaltmışlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Uğur Karakullukçu'dan duydum. Siz zaten göndermek zorundasınız deyip fiyatı azaltmışlar  :tabe:

uğurun bişey söylemesine gerek yok ki referans da değil. mantık yürütelim beraber 32 yaşına gelmiş kontratının son senesi ve elden çıkarmak için fellik felik dolanıyorlar. 1,43 mio süper bir bonservis.

Çevrimiçi levitate

?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Serkan kırıntılı 2 yıllık sozlesme yıllık 700 bin euro.(Bein Sport)
Çok fazla. 35 yaşında vasat kaleci.

Çevrimdışı tangaz

yıllık 700 çok para doğru değildir şayet doğruysa da yolumuz yol değildir

Çevrimdışı haluk.m

Kimse beni Anadolu'nun 35'lik çöpüne 700.000 €  verdiğimize inandıramaz, bu habere inanmıyorum

Bu haberin gerçek olması menajer iddialarını doğrular. 

Gökhan ve Atiba'ya verilmeyen para bu adama neden verilsin ?  Onunda mı babası Beşiktaşlıymış :D
[ Son Düzenleme: 03 Ağustos 2020, 14:30:54 jokerhm ]

Çevrimiçi yaço58

Şaka herhalde bu haber