2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3710754 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kesh

Kesinlikle ortalama üstü. Fizik olarak iyi durumda olsa zaten Türkiye için de fazlasıyla yeter. Ama bizim derdimiz sıkışan maçları açamamak. Kaç maç 1-1'e kitlendi bize sağlam bindirecek adam lazım konu bu. Bana kalsa defansif bek alacağına almayalım İsmail oynasın daha iyi.

Bugünki maçtan sonra İsmail'in sağda ziyan olduğu net görüldü. Solda Motta'nın performans düşüklüğü de belli zaten biraz yedek kulübesinde oturması lazım. İsmail solda ofansif bir bek olarak kullanılır, Richards sağda defansif bir bek olarak kalır. Ben İki kanatta da ofansif bek oynatacak kadar iyi bir defansımızın olmadığını düşünüyorum. Bugün daha net görüldü bu. Gökhan gibi bir oyuncunun arkasında defansif bir bekin olması daha iyidir.

Karakartalözgü

• Ziyaretçi

gs tribüne yabancı gönderiyor Mbia'yı mı alacak komik olmasınlar.  :icool:

Çevrimdışı Tolga

linnes olmayacaksa çok üzülürüm valla yazık olur
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

Konu Dışı

Herkesi Maçın Adamı Aanketine Bekliyoruz.

http://besiktasarena.com/index.php?topic=404.0
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

Kerim geçecek hocam görürsün. Kerim girdikten sonra iyi oynadı içeriye çok iyi giriyor.

Hocam Kerim şöyle bence. Hızı iyi çabukluğu iyi driblingi iyi ortaları vasat şutlar çok kötü mentalite çok çok kötü.

O pozisyonda kaleciyi de geçip topu boş kaleye bırakabilir. Kerim'in böyle yarım saat yarım saat ama mutlaka Her maçta oynamadı lazım biraz daha tecrübe.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Mbia ve Almeida Gs'ye yakınmış. France football yazmış.

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam Kerim şöyle bence. Hızı iyi çabukluğu iyi driblingi iyi ortaları vasat şutlar çok kötü mentalite çok çok kötü.

O pozisyonda kaleciyi de geçip topu boş kaleye bırakabilir. Kerim'in böyle yarım saat yarım saat ama mutlaka Her maçta oynamadı lazım biraz daha tecrübe.
Bence de öyle bu sezonun ilk yarısında yarımşar saat oynarsa kendini çok geliştirir.

Çevrimiçi Samet Ç

Sı...cam bu basının işlerini. Tutturmuşlar bir Ba kronik sakat. Ne istiyorlar artık bie rahat bırakın (Küfür Yasak)₆ .  :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı Çağrı

Sı...cam bu basının işlerini. Tutturmuşlar bir Ba kronik sakat. Ne istiyorlar artık bie rahat bırakın (Küfür Yasak)₆ .  :s20: :s20: :s20:

Konuşsunlar KOBRA Hırslanır daha iyi  :boxin:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Konuşsunlar KOBRA Hırslanır daha iyi  :boxin:
Kırk yılın başı iyi bir transfer yaptık hem de çok çok ucuza aldık adamın kapsülünde bir yırtık oldu. Adamı yaptılar kronik sakat. Nedir bu bizden alıp veremedikleri. Bugün bu iddiayı ortaya atan Serdar Sarıdağ'yı fena bozdum twitterdan sesini çıkartamadı.

Çevrimiçi Samet Ç

Bilic: "Sosa transferi gerçekleşti mi bilmiyorum ama umarım gerçekleşmiştir"

Bilic: Dedikodular heryerde oluyor..Demba ba'yı transfer ederken sağlık kontrolünden geçirdik..Haftada 3 maç oynayabilecek durumda..

Bilic : "Demba antrenman sonrası ekstra çalışıyor. İzinli günlerinde bireysel olarak şut çalışıyor..Kronik sakatlığı olan bunları yapmaz."

Çevrimdışı Efe

trt spor sosa beşiktaş ta dedi yarın sabah sosayı getiririz sağ bek için gece saatlerini bekleyeceğiz anlaşılan
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Kemal

GS; Almeida ve Tarık la anlaşmış, daha ne isterim :) daha yanına messiyi alsalar moralim bozulmaz.

----------
Orta sahamız yanında mutlaka ama mutlaka sağbek almalıyız. Köybaşı Mottayı direk keser, bugün Motta Cenk çıkarmasa yine son dakikalarda bıze gol yedirecekti kaptırdığı topla. Sağbek ne yaıpı yapıp alınmalı.

Sosa + Sağbek olursa, Köybaşı sol beke geçer, Sivok ve Atınç la stoper sıkıntımız yok. Necipte veli ve atibayı yedekler.

Kısaca sağbek şart oğlu şart.

Çevrimdışı Çağrı

GS; Almeida ve Tarık la anlaşmış, daha ne isterim :) daha yanına messiyi alsalar moralim bozulmaz.

----------
Orta sahamız yanında mutlaka ama mutlaka sağbek almalıyız. Köybaşı Mottayı direk keser, bugün Motta Cenk çıkarmasa yine son dakikalarda bıze gol yedirecekti kaptırdığı topla. Sağbek ne yaıpı yapıp alınmalı.

Sosa + Sağbek olursa, Köybaşı sol beke geçer, Sivok ve Atınç la stoper sıkıntımız yok. Necipte veli ve atibayı yedekler.

Kısaca sağbek şart oğlu şart.

Alınacka abi rahat ol alınacak da işte kızgınız.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kesh

Linnes için yarın haber bekliyormuş yönetim. Kabul edilmiş istenilen fiyat molde son anda vazgeçmiş.

Ulan resmen son maçta iki gol attı diye vazgeçildi.

Çevrimdışı Tolga

ANÇ şimdi ntvsporda konuştu 10 numara için 1-2 isimle anlaştık alternatifleri hocamıza sunucaz o kimi isterse onu alacaz dedi yarın belli olacakmış linnesi de molde ocak ayına kadar bırakmayı düşünmyormuş ama yine de yarın yeni gelişmeler olabilirmiş umarım linnes olur çok istiyorum

Çevrimdışı FARUK

ahmet nur çebi ntvspor
son zamanda çıkan isimler doğru (orta saha için) hocanın önüne isimleri koyucaz karara göre yarın çağıracaz dedi
sağbek için molde ye imzalı sözleşme gitti onlarda imzaladı ama yönetim kurulu zor maçları olduğu için ocak ayına kadar bekleme kararı aldı ama uğraşıyoruz yarın umarım  hayırlı bir haber alırız dedi.

Çevrimdışı Aykutt

Şimdi akşama kadar transfer bildirisi bekle Biliç'in önüne 2 oyuncu sunulacak hangisini kabul ederse bildirilecek pazartesi de imza atılacak gibi duruyor.

Çevrimdışı Kemal

Alınacka abi rahat ol alınacak da işte kızgınız.

İnşallah Çağrım , inşallah alırızda rahatlarız. Hep kızgındık sen daha dirayetliydin ama senınde sabrın kalmadısanırım

Çevrimdışı Kesh

10 numara da 2-3 isimle anlaşılmış . Bilic hangisini isterse o gelecek.

Sosa- Arfa - x

:D :D :D

Çevrimiçi Samet Ç

ahmet nur çebi ntvspor
son zamanda çıkan isimler doğru (orta saha için) hocanın önüne isimleri koyucaz karara göre yarın çağıracaz dedi
sağbek için molde ye imzalı sözleşme gitti onlarda imzaladı ama yönetim kurulu zor maçları olduğu için ocak ayına kadar bekleme kararı aldı ama uğraşıyoruz yarın umarım  hayırlı bir haber alırız dedi.
Bilic: "Sosa transferi gerçekleşti mi bilmiyorum ama umarım gerçekleşmiştir"
Bilic'in bu sözünden anlaşılıyor ki her şey net gibi .

Çevrimdışı Tolga

sosa ben arfa bir de ruiz diye düşünüyorum bu isimler peki hangisi daha faydalı olur gelirse bu bölgede :iscrewy:

Çevrimiçi Samet Ç

10 numara da 2-3 isimle anlaşılmış . Bilic hangisini isterse o gelecek.

Sosa- Arfa - x

:D :D :D
X ide ben doldurayım adamım Ruiz.

Çevrimdışı Gokhan_1903

sporx'in haberine göre orman bir transferi bitirdik yarın kapa bildiricez demiş

Çevrimdışı Kemal

Bu arada biz sağbek kimi alacaz?