2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 420 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336760 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Napoli maçını izliyorum.Marek Hamsik çok büyük oyuncu çok.nasıl bir oyun zekası var adam da ya hasta oldum..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Forvet arayışında olan Beşiktaş, serbest statüde bulunan Emmanuel Adebayor ile ilgileniyor. (Tivibu Spor)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cagdas44

Tivibu Spor

Forvet arayışında olan Beşiktaş, serbest statüde bulunan Emmanuel Adebayor ile ilgileniyor.

Çevrimdışı tangaz

Tivibu Spor

Forvet arayışında olan Beşiktaş, serbest statüde bulunan Emmanuel Adebayor ile ilgileniyor.

bugün milli maçtaetkili oynadıgına dair söylentiler war sosyal alemlerde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

bugün milli maçtaetkili oynadıgına dair söylentiler war sosyal alemlerde
Ben de duydum. Baya etkili oynamış. İyi toplar indirmiş arkadaşlarına

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Fabri
Gg-Marcelo-Mitrovic-Adriano
Oguzhan-Atiba
Abu/Q7-Talisca-Babel
Ba

:claps:
parantez içi bir caner de ekleyelim.

Çevrimdışı tangaz

Ben de duydum. Baya etkili oynamış. İyi toplar indirmiş arkadaşlarına

pivot hareketleri iyi diyorsun yanii arada stimacdan destek alsak olmaz mı çift anadal lisansı mümkün mü acaba  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

pivot hareketleri iyi diyorsun yanii arada stimacdan destek alsak olmaz mı çift anadal lisansı mümkün mü acaba  :D
Adamı  basket takımımızda yedeğimiz olmadığından Atiba gibi yoruyoruz bir de futbol takımına gönderirsek ölür artık

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı alimm

yazın bir raketçi bir mandzukiç efsaneeee olurrr...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

yazın bir raketçi bir mandzukiç efsaneeee olurrr...
bal kaymak olurda pek sanmiyorum.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı alimm

bal kaymak olurda pek sanmiyorum.
hayal iştee... raketçi yerine ersan mandzukiç yerne demba ile devamm derizz..
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı AvrupaKartalı

balotellinin sözlesmesi 5 ay sonra sona eriyor, simdiden cökmek lazim aslinda.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı cursedofdragon

Forvet arayışında olan Beşiktaş, serbest statüde bulunan Emmanuel Adebayor ile ilgileniyor. (Tivibu Spor)

o zaman abuoda geri gider adebayor gelirse.

Çevrimdışı mylife1903

bu mudur yoksa?
Aynen budir. Cok giymezdim zaten renklerinden oturu ulan aramak lazim duruyordur biryerde.

Balojan alip alabilecegimiz en iyi oyuncudur. Yasi da genc daha. Rehabilite ederiz balojani sonra ciktigi yere geri sokariz onu 3 seneye.

Bak menecerlerin meneceri dunyanin en meshuru kirallarin kirali jerry maguaire gibi olacam

Balojanim benim.

Havaalaninda ise balojan soyle diyecek, tamam aglamayin ulan, kes yikama yaglamayi damat geldi

Çevrimiçi underworld

Adebayor falan uzak duralım.

Çevrimiçi Akil Emre

Dün Kemal Belgin ben Beşiktaşın 101. yılında Erol kaynara söylemiştim dikkat edin tarzı birşeyer söyledi , tabikide yarım ağızla herşeyi biliyorumda siz araştırın tarzı. Sonra aynı durumu Beşiktaş için bu senede söyledi. Birşey biliyosanız söyleyin kardeşim 80 yaşına gelmişsiniz birinin hakkı yenilecekse önüne geçin bildiklerinizi anlatın. İnsan tedirgin olmuyor değil, aziz ve saz arkadaşları piyasada oldukça.

Beşiktaş öne geçince ligler ertelenebilir diyen Şeytan Rıdvan da , dünkü twitter hareketleriyle TFF başkanlığını garantilemiştir onada helal olsun :akuma:

Son sözümde Emre belezogluna, resmen fb maçında hatır şikesi yaptığını itiraf etmiş maçın içine etmiş, fakat hiçbir yerde bununla alakalı konuşanı göremedik.

İşallah bu komple teorileri, teori olarak kalır bu sene çok önemli takıma hocaya çok güveniyorum ama son 3 maçta hakemler bize karşı iyi niyetli değildi.

Çevrimiçi Akil Emre

Bu arada @Yunus Emre Dökmeci kardeşim Ronaldoyu Messi ile kıyaslamış. Mancesterdaki esnekligini, dripling yetenegini kaybetmiş, takım arkadaşı gol atınca sevinmeyi bırakın ofsayt diye el kaldıran , her topu isteyen, istatistik kasmak için güçsüz takımlara olabildiğince gol atmaya çalışan , yüzde olarak Messinin ve genel ortalamanın çok gerisinde olan, adeta ilerde Flippo inzagi gibi sadece son pası bekleyen, son Avrupa şampiyonasında hiçbir maçta ağırlığını koyamayan finalin 20. dk oyundan çıkan ona rağmen kupayı tek başına kazanmış triplerine giren birisi ile,

Takım için oynayan ,her hareketi her pası her çalımı olay , her teknik adamın önlem almaya çalışıp başarılı olamadığı, takımın ilk penaltıcısı olmasına rağmen son 2 sezonda 14 penaltıyı arkadaşlarına veren( ekşiden alınmıştır), her maçı için ona özel kayıtlar alınan, zor pozisyonları bize kolay gibi gösteren, sadece gol değil asistleri ile ön planda olan, son 3 finali 2 copa amerika birde dünya kupası finalini Higuenin saçmalaması sebebi ile kaybeden ( 3. dede kaleciyle karşı karşıya pozisyonları heba etmiştir.), saf yetenek ve benim izlediğim en iyi oyuncu olan Messi ile kıyaslamak abesle iştigaldir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Renkler ve zevkler tartışılmaz

Bana Gore Dunyanin en iyisi Ronaldo

Dünyanın en iyi stoperi de Ramostur

Bu iki Mevkiiyi hic bir sekilde tartismam

Neyse konumuza dönelim Gunaydin Buyuk Beşiktaş taraftarı :)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Buradan RYAN BABELe de tesekkur ederim beni yaniltmadigi icin :tabe:

En cok ben istemiştim gelmesini

Defansa yardim etmiyor ileriden gelmiyor diyenlere de 2 maçta takim savunmasına verdigi Onemli katki ile cavap verdi :busted_cop:

Ozellikle burada yaptigimiz hicbir transferi beğenmeyen 1-2 arkadaşa selam olsun onlar kendilerini biliyor
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2017, 09:24:28 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Buradan RYAN BABELe de tesekkur ederim beni yaniltmadigi icin :tabe:

En cok ben istemiştim gelmesini

Defansa yardim etmiyor ileriden gelmiyor diyenlere de 2 maçta takim savunmasına verdigi Onemli katki ile cavap verdi :busted_cop:

Ozellikle burada yaptigimiz hicbir transferi beğenmeyen 1-2 arkadaşa selam olsun onlar kendilerini biliyor
Aaaaa kendi kendimi seettireceksin bana illa, simdi anladim bu forumda @atalay neden kendi kendini hep seediyoe diye
Yahu @Yunus Emre Dökmeci beni engelledin mi sen?
Bak ara butonu var oraya basiyon yaziyon babel, yaziyon mylife1903

Bak hatirladigim kadariyla ne yazmistim, livirpuldan gelse havaalani dolar tasardi dubai ispanya aktarmali gerince burun kivriliyor gibisinden.

Bunlar hel benim okuzlugum tabi kitap okusam belki daha anlasilir yazabilirdim, hep az okumaktan oluyor. Kitap okuyon benim gibi okuz olmayin

En iyi hediye kitaptir birbirinize kitap hediye edin.

Çevrimdışı tangaz

günaydın efendiler...

bu arada hatırlatmakta fayda var. MARADONA...

Çevrimdışı benyv-

Bence Ba da almayalım Adebayor da. Onun yerine gidelim 18-20 yaş arası Brezilya, Arjantin'de yıldızı parlayan birini alalım. Geleceğe yönelik bir hamle olsun. Sakatlıktan çıkmış veya emekli olmuş oyuncuları alacağımızı Talisca, Abou , Cenk oynasın.

Aaaaa kendi kendimi seettireceksin bana illa, simdi anladim bu forumda @atalay neden kendi kendini hep seediyoe diye

Bak hatirladigim kadariyla ne yazmistim, livirpuldan gelse havaalani dolar tasardi dubai ispanya aktarmali gerince burun kivriliyor gibisinden.

Bunlar hel benim okuzlugum tabi kitap okusam belki daha anlasilir yazabilirdim, hep az okumaktan oluyor. Kitap okuyon benim gibi okuz olmayin

Ben kimseyi engellemiyorum abi tarzim degil :eyes

Yapilan her yorumu da tek tek okurum üşenmeden sikilmadan :tabe:

Yok abi burada bir arkadaş var Babeli yerden yere vuruyordu soyle kotu boyle kötü diye Suan agzini bicak açmıyor bu konuda Cok gülüyorum kendisine :kop: :kop:

Çevrimdışı mylife1903

günaydın efendiler...

bu arada hatırlatmakta fayda var. MARADONA...
Benim en sevdigim mozambiklidir.

Maradonayi da severim cok severim schusterle beraber iyi arizaydi onlar ama hastasi oldugum adam george besttir. Futbolcu olsam ya george best gibi ya da roy keane gibi olurdum ben.

Etiketler: