Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

fatihsahin, Kapkarakartal, Sinan66, sozkul, sting1981, uğur07, yorgo_d(geodem) ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 301617 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi levitate

bu camianın derdini dert edecek, maç kaybedince akşam uyuyamayacak adamları hoca olarak getirceksin

bu adam maaşımı alıyorun antrenmanda anlatıyorum ben napayım diye takılıyordur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bu camianın derdini dert edecek, maç kaybedince akşam uyuyamayacak adamları hoca olarak getirceksin

bu adam maaşımı alıyorun antrenmanda anlatıyorum ben napayım diye takılıyordur
hocayı günah keçisi ilan edip oyuncuları kurtardığınızın farkındamısınız hocaya yüklenilir suçlu ilan edilir sezon sonu gider ve seneye bu oyuncularla beş hoca daha değiştiririz antepi yenmek için hocaya ihtiyaç yok gerçekten hocanın ne kadar sorumluluğu olabilir sahadaki berbatlıktan çok hücum ediyordukta hoca yüzündenmi yapamıyoruz suçlu aramayı bırakın bence suçluları doksan dakika sahada izliyoruz zaten

Çevrimiçi Samet Demir

van bronckhorst barcanın hoca listesindeki isimlerden biriymiş, tren kaçıyor çuf çuuuf
Nistelrooy da düşünülebilir sanki
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

Schimidt Bayern'in listede olmasa çok iyi olurdu

Çevrimiçi Samet Ç

van bronckhorst barcanın hoca listesindeki isimlerden biriymiş, tren kaçıyor çuf çuuuf
Burada o da tutmazdı gerçi barcadada tutmaz orası ayrı

Çevrimiçi Akil Emre

Hoca tatsız tuzsuz, ama yönetimin aldırdığı joe ve svensonda baya vasat gerçekten. Takıma ayağı temiz , seri ve orta sahayı rahatlatacak 2 stoper lazım dün necipinde içinden geçtiler. Dün cidden üzülmeyi bıraktım yenilgiye kötü oyuna okadar alıştım ki malesef bu travma nasıl atlatılacak bilmiyorum.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Sergen Yalçın öncesi Abdullah Avcı takımı gibi bir takım oldu, maç izleyesim bile kalmadı.

Artık bu sezon üzerine yorum yapıp düşünüp kendimi bile yormayacağım.

Sezon sonu Semih satılıp parasıyla hem bu takıma çok iyi transferler lazım.

Hoca İllaki yabancı olacaksa Genessio tarzı adamlar lazım, misal Semih onun elinde olsa çok daha değerli oyuncu olurdu.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

hocayı günah keçisi ilan edip oyuncuları kurtardığınızın farkındamısınız hocaya yüklenilir suçlu ilan edilir sezon sonu gider ve seneye bu oyuncularla beş hoca daha değiştiririz antepi yenmek için hocaya ihtiyaç yok gerçekten hocanın ne kadar sorumluluğu olabilir sahadaki berbatlıktan çok hücum ediyordukta hoca yüzündenmi yapamıyoruz suçlu aramayı bırakın bence suçluları doksan dakika sahada izliyoruz zaten

Abi hocaya gayet ihtiyaç var bence adam resmen dikine oyun oynamamak için mücadele veriyor.  Geldiği haftalarda oynayan ve ayağı düzgün tek stoper olan Talha yı yok sayıyor yine aynı şekilde Deniz ege yi yok sayıyıor. Musrati çıkınca dahada defansif amartey koyuyor. Kanat oyuncularının önceliği kaleye gitmek değil savunmak yapmak.

Takımı geride kuruyor ve o zamanda ileri gidemiyorsun, senin dediğine göre topçular hocayı dinlemeden kendileri oynayacak.

Çevrimiçi Akil Emre

Abi hocaya gayet ihtiyaç var bence adam resmen dikine oyun oynamamak için mücadele veriyor.  Geldiği haftalarda oynayan ve ayağı düzgün tek stoper olan Talha yı yok sayıyor yine aynı şekilde Deniz ege yi yok sayıyıor. Musrati çıkınca dahada defansif amartey koyuyor. Kanat oyuncularının önceliği kaleye gitmek değil savunmak yapmak.

Takımı geride kuruyor ve o zamanda ileri gidemiyorsun, senin dediğine göre topçular hocayı dinlemeden kendileri oynayacak.
Hiç istemesemde Sergen hocayı getirsinler, taraftar arası kopukluk cidden yormaya başladı. Hansi flick gibi hem ismi hemde oynattığı oyun net olmayan kim gelirse gelsin problem yaşıyacağız. Net transfer olursa Sergende ortamı rahatlatabilir, malesef döngüden çıkamıyoruz ve elimizde minumum gönderecek 10 üstü adam var.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Hiç istemesemde Sergen hocayı getirsinler, taraftar arası kopukluk cidden yormaya başladı. Hansi flick gibi hem ismi hemde oynattığı oyun net olmayan kim gelirse gelsin problem yaşıyacağız. Net transfer olursa Sergende ortamı rahatlatabilir, malesef döngüden çıkamıyoruz ve elimizde minumum gönderecek 10 üstü adam var.

Oyuncuların sözleşmesinden çıkmak ayrı bi dert, tekrardan takım kurmak ayrı bi dert, yeni kurulan takımla fb ve gs ile yarışmak ayrı zor olacak. İnşallah üstesinden gelebiliriz bu sürecin.

Çevrimdışı yaço58

sergende çok kötü gidiyor ya o konuda düşündürücü gerçekten türk teknik direktör yok getirip rahatlıkla takımı emanet edebileceğimiz

Çevrimdışı CemMert

Hocanın iyi niyetinden şüphem gerçekten yok fakat hocayla olmayacağı aşikar. Oyun mentalitesi, denemeye çalıştıkları, oluşturduğu sistem bize göre değil. Söylediği veya yaptığı açıklamalar ile sahaya yansıyan görüntü bambaşka.

Hocanın kazandığı maçlarda keyif vermiyor. Kaybettiğimiz maçlar ızdırap oluyor. Muçiyi en çok isteyen kendiydi ama orjinal 10 numara çocuğu sol kanat oynatmaya çalışıyor. Takımda kanat yok dikine oynamak yerine sürekli kanatlardan deniyoruz. Aboubakarın artık ahı gitmiş vahı kalmış ne kafa olarak ne fiziksel olarak burada değil sürekli kurtarıcı olarak onu deniyoruz.

Kazandığımız her maç aynı. Ya semih ya muçi yada bir başkası bireysel olarak skor alırsa tutuyoruz skoru, kazanıyoruz. Bireysel olarak gol bulamadığımız her maç kitleniyoruz. Rezalet bir sezon geçiyoruz hocanın elinde sihirli değnek yok bir anda herşeyi değiştirmesini bekleyemeyiz fakat gelişen veya gelişmeye çalışan bir oyun göremiyoruz. Geleceğe dair umutlar azalıyor.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

sergende çok kötü gidiyor ya o konuda düşündürücü gerçekten türk teknik direktör yok getirip rahatlıkla takımı emanet edebileceğimiz

İlhan Palut var onunda büyük takımlarla maçları baya kötü bitti defansif anlamda. istatistiklere bakınca bücür okan dan iyi anadolu takımı performansı.

Son 5 10 haftada performansı düştü baya iyi gidiyordu, Karakterli bir insana benziyor.

Çevrimiçi Necmi

hocaya ihtiyaç yok demedim şu kadroya kimi getirsen harcanır basın birşey söylüyor taraftar koyun gibi yine peşine takılıyor insanlar birşey savunup savunduğundan farklı davranmaz hoca nelerden şikayet ediyor kimse dinlemiyor maç sonu geriye yaslanmamamız gerekirdi diyor  millet hoca takımı geriye yaslıyor diyor burda hoca söyleminden başka birşeymi yapıyor yoksa hocayı dinlemeyen oyuncu topluluğumu var biz söyleneni dinlemiyoruz hep konuşuyoruz bugün değişelim hocayı takımda bir değişiklikmi olacağını sanıyorsunuz şu takım gerçek anlamda sıfırlanmadan artık ne hoca konuşulur ne taktik konuşulur biz bunları geçeli çok oldu bazı oyuncuların topa temasını maç boyu bir elimizin parmağıyla sayabiliyoruz

Çevrimiçi gokhans

hocaya ihtiyaç yok demedim şu kadroya kimi getirsen harcanır basın birşey söylüyor taraftar koyun gibi yine peşine takılıyor insanlar birşey savunup savunduğundan farklı davranmaz hoca nelerden şikayet ediyor kimse dinlemiyor maç sonu geriye yaslanmamamız gerekirdi diyor  millet hoca takımı geriye yaslıyor diyor burda hoca söyleminden başka birşeymi yapıyor yoksa hocayı dinlemeyen oyuncu topluluğumu var biz söyleneni dinlemiyoruz hep konuşuyoruz bugün değişelim hocayı takımda bir değişiklikmi olacağını sanıyorsunuz şu takım gerçek anlamda sıfırlanmadan artık ne hoca konuşulur ne taktik konuşulur biz bunları geçeli çok oldu bazı oyuncuların topa temasını maç boyu bir elimizin parmağıyla sayabiliyoruz
dün amartey, abou ve ghezzal seçimine öyle öfkelendimki, o an kovulsa içim soğumazdı o derecce, ama mantıklı olanı söylüyorsun. Sezon başı kurulacak kadroyla görmeden yargılayamayız.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Bu istatistik Gedsondan hemen vazgeçmemizi söylüyor. (Musrati de olmayan hız, kesicilik v.s. Gedsonda var onda olmayanlarda Musratide var.)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Bu istatistik Gedsondan hemen vazgeçmemizi söylüyor. (Musrati de olmayan hız, kesicilik v.s. Gedsonda var onda olmayanlarda Musratide var.)
bu istatistik aslında çok vahim bir durumuda ortaya çıkarıyor. Ligin zirvesindeki takımların oyuncuları yok o listede çünkü oyunu domine ediyorlar, rakip sahaya yıkıyorlar oyunu. Torreira yada fred toplu oyunda neler yapıyor, nerelere koşu atıyor, oyunu nasıl yönlendiriyor, nasıl alan kapatıp nasıl sorumluluk alıyor, kritik nokta bu. Gedson gerçekten top kampa, hız, dripling gibi konularda olağanüstü yetenekli ama takımda net 2 pasör oyuncu olması şart. Musrati ve gedson’a ortasahayı teslim edersen, dünkü gibi kısır maçları çok izleriz. Amir iyileşince çok rahat gedson’dan alır formayı, öyle gözüküyor..

Çevrimiçi Samet Demir

bu istatistik aslında çok vahim bir durumuda ortaya çıkarıyor. Ligin zirvesindeki takımların oyuncuları yok o listede çünkü oyunu domine ediyorlar, rakip sahaya yıkıyorlar oyunu. Torreira yada fred toplu oyunda neler yapıyor, nerelere koşu atıyor, oyunu nasıl yönlendiriyor, nasıl alan kapatıp nasıl sorumluluk alıyor, kritik nokta bu. Gedson gerçekten top kampa, hız, dripling gibi konularda olağanüstü yetenekli ama takımda net 2 pasör oyuncu olması şart. Musrati ve gedson’a ortasahayı teslim edersen, dünkü gibi kısır maçları çok izleriz. Amir iyileşince çok rahat gedson’dan alır formayı, öyle gözüküyor..

Bence 4-3-3 oynayacaksak Musrati-gedson-muci üçlüsü hayli hayli işimizi görür. Kalbimden geçene gelecek olursak 4-3-1-2 ve ortada Musrati-ox(diri)-amir üçlüsü önlerinde muci onun önünde semih ve iyi bir pivot.. Tabi burada beklere epey iş düşüyor. Ciğersiz ve ayağı iyi adamlar şart o bölgelerede.

Çevrimiçi Samet Demir

Eski Cenkten eser kalmamış diyoruz takıntılı olduğumuz ima ediliyor. Halı sahada çok iyi oynadığını düşünüp rakip kale önüne kamp kuran dayılardan hiç bir farkı kalmamış. Ne ilk dokunuşu yerinde, ne top kontrolu, ne pası var nede kaptırdığı toplarda pres yapıyor. Arkasındaki bek oyuncusunu da oyundam düşürüyor yazık.

Çevrimiçi Necmi

Eski Cenkten eser kalmamış diyoruz takıntılı olduğumuz ima ediliyor. Halı sahada çok iyi oynadığını düşünüp rakip kale önüne kamp kuran dayılardan hiç bir farkı kalmamış. Ne ilk dokunuşu yerinde, ne top kontrolu, ne pası var nede kaptırdığı toplarda pres yapıyor. Arkasındaki bek oyuncusunu da oyundam düşürüyor yazık.
sadece bek oyuncusumu bütün takımı özellikle hücum hattını bozuyor biz neden sürekli baskı yiyip geri çekiliyoruz sanıyorsunuz ilerde top tutamıyoruzki şu kusa videoda bile kaç atak ondan geri dönmüş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Santos bu takımı kurmadı onun için eleştiriler çok anlamlı değil cümlelerini renkli basinda çok sık duyuyorum.
Bu herife sezon başı elit 10 oyuncu versen dahi 10. haftaya kadar kovulması için duaya çıkarız.
Yol yakınken vedalaşmak lazım.
Herifin hiç bir cikarim yapamadığı şu Cenkin halinden bile belli.
Biraz dirayetli bir hoca Cenkmis, Abouymus maç kadrosuna bile almaz.

Çevrimiçi Samet Demir

sadece bek oyuncusumu bütün takımı özellikle hücum hattını bozuyor biz neden sürekli baskı yiyip geri çekiliyoruz sanıyorsunuz ilerde top tutamıyoruzki şu kusa videoda bile kaç atak ondan geri dönmüş

Hoca Cenk ten bir türlü vazgeçemiyor, ya 11'e koyuyor ya da kurtarıcı olarak sokuyor. Cenkin olduğu maçlarda hep sıkıntı yaşıyoruz. Hal böyle oluncada hocadan soğuyorum. Bizim tv den gördüğümüzü canlı canlı görmüyor mu? Yedek kulübesinde Mulekayı görüyorum üzülüyorum ne yaptı bu adamda forma vermiyorsun anlamak güç. Rebici zaten hem kendisi hemde hocalar bitirdi. Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor. En azından seneye hangi adamları kadroda tutacaksa onlardan 11 kursun. Ben böyle adamları görmek istemiyorum artık.

Çevrimiçi Samet Demir

Santos bu takımı kurmadı onun için eleştiriler çok anlamlı değil cümlelerini renkli basinda çok sık duyuyorum.
Bu herife sezon başı elit 10 oyuncu versen dahi 10. haftaya kadar kovulması için duaya çıkarız.
Yol yakınken vedalaşmak lazım.
Herifin hiç bir cikarim yapamadığı şu Cenkin halinden bile belli.
Biraz dirayetli bir hoca Cenkmis, Abouymus maç kadrosuna bile almaz.

Hoca konusunda tepki göstermememin en büyük nedeni kulüp olarak iyice mimlendik, 5 hoca değiştirdik sene başından beri. Bu hocayıda sezon bitmeden değiştirirsek iyi hoca almak epey güçleşecek. Hocanın oynattığı oyuna, ilk 11 ve oyuncu değişiklik tercihlerine bakınca da hocayı gözüm görmek istemiyor... Maç sonu tam içimizden geçenleri söylüyor umutlanıyorum bir sonraki maç yine aynı oyun....

Yönetim için çok iyi bir sınav olacak..

Çevrimiçi Necmi

Hoca Cenk ten bir türlü vazgeçemiyor, ya 11'e koyuyor ya da kurtarıcı olarak sokuyor. Cenkin olduğu maçlarda hep sıkıntı yaşıyoruz. Hal böyle oluncada hocadan soğuyorum. Bizim tv den gördüğümüzü canlı canlı görmüyor mu? Yedek kulübesinde Mulekayı görüyorum üzülüyorum ne yaptı bu adamda forma vermiyorsun anlamak güç. Rebici zaten hem kendisi hemde hocalar bitirdi. Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor. En azından seneye hangi adamları kadroda tutacaksa onlardan 11 kursun. Ben böyle adamları görmek istemiyorum artık.
ben artık cenk tercihinin hoca tercihi olduğunu düşünmüyorum bu kadar kötü bir oyuncuyu tercih edecek bir hoca olmaz öyle çıkarken tavırları sahada gezinmesi hiç bir topa hamle yapmaması bunları görmek için hoca olmaya bile gerek yokken hocaların bunu ısrarla oynatması işin boyutunun hoca olmayacağını düşündürüyor hoca yoksa kendini neden riske atsın başarısızlık ilk hocanın itibarını yerle bir ediyor sonuçta

Çevrimiçi gokhans

ben artık cenk tercihinin hoca tercihi olduğunu düşünmüyorum bu kadar kötü bir oyuncuyu tercih edecek bir hoca olmaz öyle çıkarken tavırları sahada gezinmesi hiç bir topa hamle yapmaması bunları görmek için hoca olmaya bile gerek yokken hocaların bunu ısrarla oynatması işin boyutunun hoca olmayacağını düşündürüyor hoca yoksa kendini neden riske atsın başarısızlık ilk hocanın itibarını yerle bir ediyor sonuçta
Yani bende aynıyım artık ya.. Kafamda o kadar deli komplo teorileri varki, başka ülkede olsak deli diyebilirler belki ama bu ülkede herşey olası.. Ama birşeye eminim, devlet ve siyaset, türk futbolunun hücrelerine kadar işlemiş.. Her pislik çıkabilir altından!!

Etiketler: