BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 112914 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı Abdullah

Kaçırmasaydın keşke ek sefer de koyuldu haberin var demi :) @Abdullah
Biliyorum haberim var da Ankara'ya döndükten sonrası da sıkıntı çok geç saat oluyor daha erken olsaydı gelirdim mutlaka ama büyük ihtimalle gelemeyeceğim.  :by2:

Çevrimdışı EmreTkgz42

Biliyorum haberim var da Ankara'ya döndükten sonrası da sıkıntı çok geç saat oluyor daha erken olsaydı gelirdim mutlaka ama büyük ihtimalle gelemeyeceğim.  :by2:
Sağlık olsun ne diyelim  :by2:

@CosmiC senin durum ne oldu kardeşim

Çevrimdışı Ferhat Türk

otobüs var kardeşim baktım zaten otogar 5dk stadyuma gelirken yht ile gelirsin istersen numaranı özel mesaj ile atar mısın @CosmiC

Dolarsa sıkıntı işte usta :) daha pasolige başvuracağım falan maddi durumlar da sıkıntılı halletmeye çalışacağım bakalım bu gece veya yarın kesin bilgiyi veririm sana beraber gitmemiz maça çok iyi olur cidden. numaramı veriyorum özelden
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimdışı EmreTkgz42

Dolarsa sıkıntı işte usta :) daha pasolige başvuracağım falan maddi durumlar da sıkıntılı halletmeye çalışacağım bakalım bu gece veya yarın kesin bilgiyi veririm sana beraber gitmemiz maça çok iyi olur cidden. numaramı veriyorum özelden
Tmam halletmeye çalış bu başlığa yaz

Çevrimdışı mkandirmaz

Adanadan toplu halde gitmek isteyen varmı
AdanaSpor

Çevrimdışı FARUK

Adanadan toplu halde gitmek isteyen varmı

@CrossBoy  arkadaşımızda yazdı aklımı çeliyorsunuz :)

Çevrimdışı Serkan7738

@CrossBoy  arkadaşımızda yazdı aklımı çeliyorsunuz :)

@FARUK gelmezsen küserim başımızda forumdan bi denetçi olsun :D

Çevrimdışı Mehmet

• Beyaz Kartal
  • *
  • 03 Aralık 2014, 14:27:42
  • istanbul/beşiktaş/köyiçi
  • Eğer sistem buysa bizim çocuklar bu sistemi yıkar!

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı adnan49

[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2014, 15:12:14 adnan49 ]

Çevrimdışı idil

satılan bılet 17398

bu güncel tablolara nerden ulaşıorsunuz yüzde yüz doğru mudur? fazla hızlı artmıyor mu sayı sizce de :/
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı forzAonur

bu güncel tablolara nerden ulaşıorsunuz yüzde yüz doğru mudur? fazla hızlı artmıyor mu sayı sizce de :/

Ya hızlı satılıyor yada orda bi sıkıntı var sanırım :)

Çevrimdışı adnan49

yarına kadar 20 bın olursa ılgıyı gorup fıkır degıstırıp maca gelecek cok olur :)

Çevrimdışı Ali

Arkadaşlar merhaba.

YHT ek sefer koyana kadar maça gidebilme ihtimalim yoktu, ancak şimdi gelmeyi çok istiyorum. Bugün akşama kadar ayarlayabilirsem ben de aranıza katılabilirim.  :) Yalnız ek seferde 30 adet yer kalmış görünüyor şu anda, umarım tükenmez.

Çevrimdışı Abdullah

Arkadaşlar merhaba.

YHT ek sefer koyana kadar maça gidebilme ihtimalim yoktu, ancak şimdi gelmeyi çok istiyorum. Bugün akşama kadar ayarlayabilirsem ben de aranıza katılabilirim.  :) Yalnız ek seferde 30 adet yer kalmış görünüyor şu anda, umarım tükenmez.
Orası dolarsa Çarşı Ankara ile de gidebilirsiniz. Ücreti 45 lira  :ok: @Ali

Çevrimdışı Serkan7738

Orası dolarsa Çarşı Ankara ile de gidebilirsiniz. Ücreti 45 lira  :ok: @Ali

akıl vericeğine sen gel üşenme @Abdullah

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı forzAonur

Arkadaşlar merhaba.

YHT candır internetten rezerve yap 5ine kadar opsiyonlu ;)
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2014, 16:14:30 forzAonur ]

Çevrimdışı Emirhan

Çevrimdışı Serkan7738

Dönüş sıkıntı  :by2:

lan olm en az 10000 kişi dönücek ankaraya neyden korkuyosun @Abdullah bi şekilde gidersin evine ankaraya ulaşınca

Çevrimdışı Ali

YHT candır internetten rezerve yap 5ine kadar opsiyonlu ;)

Rezerve yapmak aklıma gelmedi, o kadar da kullandım YHT'yi, defalarca rezervasyon yaptırdım ama o an aklıma gelmedi. Şimdi de tren dolu gözüküyor.

Etiketler: