Fikret Orman
Fikret Orman

Beşiktaş Forum|Fikret Orman Bu forumda Beşiktaş kulubünün her hangi bir değerine, makamına ve makamında oturan kişilere küfür, hakaret, rencide edici ve küçültücü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fikret Orman  [Okunma sayısı 15622 defa] Fikret Orman

Çevrimdışı nannan

Yani yazmayayım yazmayayım diyorum, giderek böyle büyük bir hata etmişsin,(ki hata etmek çok hafif kalır) Beşiktaş Başkanı'nın ece erken ve alişan'ın arkasında oturtulduğu bir oturma düzenine ben. Neyse. Bu fotoğraf Beşiktaş tarihine kazınmıştır. Biz hakkımızla çektiğimiz acıyı kabulleniriz, haketmediğimiz başarıyı istemeyiz. Kulübümüz kurulduğu günden beri çizgimiz net. Ayıp resmen. Milyonlarca taraftarla dalga geçilmez böyle.

Çevrimdışı ozan062

eveet fikret baskanın demirorenle içiçe kanka olmasının sizce bir anlamı varmıdır,,yani bir baskan nerede olursa olsun bir camiayı temsil ediyorsa ona gore hareket etmeliyse sizce bu kankalık bu sekilde yansımalımıydı,,yani dogrumu yanlısmı?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı eski inönü

Beşiktaş taraftarını siyaset yapmakla suçlayan başkanın siyasi bir adayın toplantısında ne işi var? iki yüzlülük degil mi bu? Menfaat dunyası işte. Birbirinin arkasından söven insanlar menfaat söz konusu olunca nasıl da bir yerde toplanabiliyorlar. Aziz Yıldırımı seversiniz sevmezsiniz ama benim saygım bin kat arttı kendisine.

Çevrimiçi Necmi

olaya biraz abartılı yaklaşmıyormusunuz
benim bu konulardaki düşüncemi bilirsiniz ama Beşiktaş kulübüne davet geldiyse
gitmek gerekir orda olman işi siyasallaştırmaz yada Beşiktaşı küçük düşürmez
iktidarla kavga ederek kulüpmü yöneteceksiniz Aziz yıldırımı alkışlamadan önce
yönetiminden sponsorlarına kadar bir inceleyin derim bence ilişkileri en yoğun olan kulüptür
en mesafeli duran da biziz

xuz

• Ziyaretçi

yönetiminden sponsorlarına kadar bir inceleyin derim bence ilişkileri en yoğun olan kulüptür

Abi ortada seçim var. Bir başbakanın ya da üst düzey yöneticinin düzenlediği kokteyl ya da yemek değil bu. Bir siyasi adayın toplantısı. Eğer bu toplantıya sen kulüp başkanı olarak katılıyorsan bu taraf olmaktır, kulübü siyasete alet etmek demektir. Başkan defalarca kulübü siyasete alet etmeyin dedi, gitti kendisi alet etti.

Başkan Selahattin Demirtaş'ın ya da Ekmeleddin İhsanoğlu'nun toplantılarına katılsa da aynısını derdim de, zaten bu iki adayla hiçbir görüşme bile yapmayacağı açık.

Çevrimdışı Anıl

Ben Fikret Orman'ın hiçbir yerde "Stad yapımında Beşiktaş'ın kasasından 1 kuruş çıkmayacak" dediğini duymadım. :alala: Aksine sürekli olarak kendi paralarımızla yaptığımızı söylüyor 

Çevrimdışı Anıl

Bu arada Fikret Ormanı idari anlamda çok başarılı buluyorum. Ancak sportif anlamda çok başarısızız. 2012 yılında efsane bir basketbol kadromuz vardı. 4 kupa kazandık o kadroyla. Ama bir 10 milyon dolar kaynak yaratamadılar o dönem. O kadro korunsa ve takviyeler yapılsaydı Euroleague'de Final-Four hayal değildi. Futbolda da bir türlü yapılanamadık. Hemen bir tane de Önder Özen konusu açıyorum şu anda  :ok:

Çevrimdışı cccilluminaticcc

Bu arada Fikret Ormanı idari anlamda çok başarılı buluyorum. Ancak sportif anlamda çok başarısızız. 2012 yılında efsane bir basketbol kadromuz vardı. 4 kupa kazandık o kadroyla. Ama bir 10 milyon dolar kaynak yaratamadılar o dönem. O kadro korunsa ve takviyeler yapılsaydı Euroleague'de Final-Four hayal değildi. Futbolda da bir türlü yapılanamadık. Hemen bir tane de Önder Özen konusu açıyorum şu anda  :ok:
Sponsor bulunamamıştı  ek olarak icraların,parasızlığın olduğu dönemdi o kaynağı bulmak çok zordu ek olarak final-four olarak dediğin gibi birkaç yerli katkısıyla hayal değildi.

Çevrimdışı cccilluminaticcc

ünal aysal'da oradaydı  gs'lı arkadaşlarım hiçbir yerde bunu dile getirmediler.Twitter'a bi girdim ortalık karışmış abartmayın kendimize zarar vermekten  artık vazgeçelim.

xuz

• Ziyaretçi

ünal aysal'da oradaydı  gs'lı arkadaşlarım hiçbir yerde bunu dile getirmediler.Twitter'a bi girdim ortalık karışmış abartmayın kendimize zarar vermekten  artık vazgeçelim.

Senin arkadaşlarını bir şey dememesi, hiçbir galatasaraylının demediği anlamına gelmiyor. Botokslu için de ortalık yangın yeri gayet

Çevrimdışı sahinnd

@Deniz abi sen ne dersin ?
Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı Deniz

@Deniz abi sen ne dersin ?
Şahinim ben bu konuda çok şey derim de demeyim.Bazen susmak en büyük cevaptır
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı sahinnd

Şahinim ben bu konuda çok şey derim de demeyim.Bazen susmak en büyük cevaptır
Valla nedense ben çok doldum. Her yerden istifa sesleri yükselmeye başladı bile. Ne yapmaya çalışıyor başkan? İlk geldiği gün -işte bu - demiştim ama güvenimi her geçen gün kaybediyorum.
Efsane yazdın tarihe BEŞİKTAŞ , Aşık Oldum Renklerine BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı nannan

Abi o iş öyle değil işte. Nefret etmeme rağmen benim evime T.C. Başbakanlık yazan davetiye gelse giderim neymiş niye gelmiş diye. Makama saygı normaldir. Ama bu toplantının "Başbakan" için değil de "Cumhurbaşkanı Adayı" için olduğunu sağır sultan bile biliyor. Transfer görüşmem var dersin, bi uçak bileti ayarlarsın yurtdışına gidersin bi günlüğüne, ne şiş yanar ne kebap. Yani aklım almıyor koskoca kulüp başkanı, milyonluk şirketlerin sahibi adam, taraftardan gelecek tepkiyi bile bile nasıl böyle bir şey yapıyor anlamıyorum. Cumhurbaşkanı adayı ben olsam, başkan da babam olsa, yine gelemez benim toplantıma. O sadece Fikret Orman değil. Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman.
Keşke şurda transfer, bütçe, mali durumlar, stat inşaatı falan tartışsak. Ama ilk günden beri inandığım başkan durumu öyle bir yere getirdi ki şu an bunları tartışmanın benim için hiç bir önemi yok. Son 10 yılda taraftar olsun yönetim olsun çok değiştik. İnşallah özümüze dönebiliriz. Ama özümüze dönme konusunda pek işaret vermiyoruz.
Şu fotoğrafın pespayeliğine, rezilliğine bakıyorum da; Beşiktaş sanki artık o Beşiktaş değil gibi.

Çevrimdışı Deniz

Yalçın ayhan 1+1 imzalamış kapa bildirim yarın geliyormuş.Yeni forvet de başkanın " kronik sakat" dediği Demba BA olacakmış.zaten ingilterede olan BA direk kampa katılacakmış.

Kaynak:Forza+Twitter
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ALI RIZA

Yalçın ayhan 1+1 imzalamış kapa bildirim yarın geliyormuş.Yeni forvet de başkanın " kronik sakat" dediği Demba BA olacakmış.zaten ingilterede olan BA direk kampa katılacakmış.
Kaynak:Forza+Twitter
kronik sakatsa neden alıyor ? inanmayın hepsi yalan dolan haber biz taransferi kapattık..!

Çevrimdışı mert_

zerre inanmıyorum demba banın geleceğine de gelirse de adama demezler mi kronik sakat dediğin oyuncuyu neden aldın diye
öyle bir durumda oyuncunun fiyatını kırmak için yapmış olabileceği hiç aklınıza gelmez değil mi? :)

Çevrimdışı Tolga

öyle bir durumda oyuncunun fiyatını kırmak için yapmış olabileceği hiç aklınıza gelmez değil mi? :)
bunu yaptıktan sonra 2-3 hafta içinde oyuncuyu almaya çalışırsın aradan aylar geçtikten sonra almaya kalkmazsın yani böyle düşünmüşlerse bile bu saatten sonra bir anlamı kalmadı yani
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Oğuzhan

Önder Özen, Fikret Orman'ın karıştırmış olabileceğini söylemişti TRT Spor'da bir programda. Kronik sakatlığı olan Diouf'du. Hakikatende öyleydi.

ŞEREF'inle HAKKI'nla SİYAH'ınla BEYAZ'ınla

BEŞİKTAŞ !

ysariusta

• Ziyaretçi

Evet 3 sene değil 3 dönem  olacak.yani  9 sene
[/quote]
3 er yıllık 2 dönem olması gerekir. Öyle hatırlıyorum.

ysariusta

• Ziyaretçi

transfer yapılamamasının nedeni, ne paraydı ne puldu. Daha doğrusu paraydı evet ama arayı çarçur etmemekti. parayı transfere harcamaktı. aracılara yancılara harcamamaktı. nasıl işportacı beşiktaş bayrağı atkısı örüp satıyorsa milyon EUROların döndüğü yerde yancı çok oluyor. Onlardan kaçtı yönetim. umarım utandırmazlar.

Çevrimdışı heart

eğer basında yazan haberler doğruysa bizleri sevindirecek olan başkan. inş haberler doğrudur.
... Gel benim ol sözlerim ol gecelerim kalsın gündüzlerim ol ...

Çevrimiçi murat

benim görüşüm tünelin ucu gözükyor evet.sponsorluk anlaşmaları iyi fiyatlarla yapıldı.kulübün temlikli gelirleri yakın bir zamanda süresi doluyor.davalar temizlendi.geçmişten gelen futbolcu borçları ödendi.rakiplerimizden geri kalma sebebimiz stad gelirleriydi.seneye bu sorunda kalmayacak.avrupaya gidememe gibi bir sorun yok.benim  görüşüm tünelin ucundaki ışık gözüküyor.@NoPasaran

Çevrimdışı Volkan Başaran

Tünelin ucundaki Işık Malesef sizin bu anlattığınız sistemle görünmeyecek..

hemfikir olduğum konularınız var.. Zaten ben seçimlerde de Adalı ve Demirören zihniyetine karşı olduğumdan Fikret Ormanı destekledim..

* Evet davalar temizleniyor.
* Sponsorluk anlaşmalarını iyi fiyatla yapıldığını açıkcası düşünmüyorum. Ancak bu konuda sabaha kadar tartışsak çözüm bulunmayacak..
* Avrupaya gidememe sorunu Beşiktaşın mali yapısından daha çok , Eski Başkanın alavere dalavere işlerinden kaynaklu idi Fikret Orman bu konuda kendine boşuna pay çıkarmasın.

Bunlar olumlu.. Hatta bir kaç tane daha olumlu şey çıkabilir..

Ben birazda tünelin ucunun halen neden çok uzaklarda oldğuunu söyleyeyim..

* Öncelikle Fikret Başkan konusunda şurada hayata düşüyorsunuz. Bu hataya bende düştüm. İnanılmaz derecede yalan konuşuyor. Yani onun söylediği sözlerin nerdeyse tamamını araştırmadan inanmamanızı tavsiye ediyorum. Yani rakiplerle alakalı bile mesela en son verdiği söylenen demeç (doğru yanlış bilmiyorum) sponsor dahi bulamazlar dediği. Yakında görürüz rakiplerin bulduklarını. Yani aşırı derecede günlük konuşuyor..

* İkincisi bu sponsorluk anlaşması ve forma olayı. Yaklaşık 20 milyo TL (9.6 milyon dolar) gibi tartışmalı bir rakama hem formamımızı  (5 sene) hem Türkiyenin en güzel stadyumunun isim hakkını teslim ettik. Şu an rakibimiz için forma ve stat için  5 senelik rakamın 100 milyon euro olduğu söyleniyor. Tabi bunu zaman gösterecek. Ancak bu sponsorluk anlaşmasının zor zamanda iyi bir anlaşma olduğunu düşünsemde, rakamının koca Beşiktaş camiası için hiçte iç açıcı olduğunu düşünmyorum. Hatta Galatsaray'ın sadece formadan senede 10 milyon eurolar alacağı söyleniyor . Dediğim gibi beklemek lazım..

* Sermaye arttırımı. Biz sermaye arttırrdık. Kulübümüz yaklaşık 75 milyon lira gelir elde etti. Bu para nereye gitti çok merak etmekteyim..

* İki sene öncesine kadar Lig Şampiyonu, Kupa Şampiyonu ve Avrupa Şampiyonu olan Basketbol takımımız artık ne hallederde hepimiz görüyoruz. Basketbolda Galatasaray ve Fenerbahçe için altın çağlar yaşanırken Beşiktaşın adı bile duyulmuyor neredeyse. Resmen toplumda yaratılan 3. büyük Beşiktaş algısını destekler biçimde devam ediyor Beşiktaş Yönetimi..

* Mahkemleler. Bir kulüp girdiği bütün davaları nasıl kaybeder aklım almıyor. Fenerbahçenin alenen ike yapıldığ söylenmesine rağmen verdiği mücadelenin 10 da 1 ini veremeyen bir başkan düşünün. Size samimiyetle soruyorum, Eğer Aziz bizim başkanımız olsaydı biz o sene Avrupaya gidermiydik gidemezmiydik. Beşiktaşın haklarını savunnacaksın.

* Borç konusu.  Bu borç neden düşmüyor. Biz bu kadar erken düşsün istemedik ama kendi ifadesi ile bu sene 380 milyon sonraki senede 200 milyona inecek borç son mali kongrede neden 570 milyon çıktı. Ve bir takım çevreler stat bitene kadar borcun 700 milyona çıkacağını söylemesi.. Fikret Orman 1 senelik  başkan değil. Artık ağlama dönemleri bitti iş yapma dönemine geldi.

Daha yazacağım ama işyerindeyim forumda da yazıyı kaydetme yok gönderiyorum o yüzden..

Tek olumlu bişey var. Stat yapılıyor kısacası..

Borç aynı, futbol ve basketbol takımı gerilerde, lobi konusuna nerdeyse sıfır  ve neredeyse her söyleidği yalan bir başkanımız var..

Bide can sıkıcı bir nokta daha var.

Benim kız arkadşaım. Galatasaraylı. Sadece öyle Avrupa maçlarına bakar. O bile bana "Size acıyorum ya, böyle gözleri dolan çocuklar gibisiniz " derse ben bunu yaratanların Beşiktaşı doğru yönettiğini malesef düşünmem..

Beşiktaş sahipsiz değildi. Her iki seçimde de  rakipler vardı. Kimse yalandan kimse yoktu ben çıktım demesin.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimiçi murat

Sponsorluk anlaşmalarını iyi fiyatla yapıldığını açıkcası düşünmüyorum. Ancak bu konuda sabaha kadar tartışsak çözüm bulunmayacak..

bu şartlardaki kulüp için gerçekten iyi anlaşmalar.neredeyse bütün sponsorluklarda sorun yaşanmış ve neredeyse hiçbir sponsorluk tamamlanmadan sonlandırılmışl ve davalık olmuş.bu açıdan bakıldığında bence anlaşmalar çok iyi.daha iyi olabilir ama ileride.

Etiketler: