27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş
27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 25.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - İlker Takpak -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2998 defa] 27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 25.02.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı
Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - İlker Takpak - Muhammet Ali Metoğlu
VAR : Emre Malok - Özgür Yankaya - Serkan Olguncan
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Sefa Kara

Tayyip talha neden yok sakat değil bildiğim kadarıyla yerli ratosyonda seneye iş yapardı hoca düşünmüyor herhalde kendisini.

Çevrimdışı Sefa Kara

Mert

Svensonn  Necip    Omar     Masuaku

Al musrati

Raşitsa     Gedson        Muçi     Cenk

Aboubakar

Çevrimiçi sEuL

Cenk’i kesmeye korkuyor mu anlayamiyorum. Beyinsiz bir teknik ekip var gerçekten takımın başında, arkadaş bu Cenk’in neyini gördünüz de her maç oynatiyorsunuz. Her maç takım durduk yere 10 kisi başlıyor maça ve bu herif sahada kaldığı müddet boyunca yürüyor, bildiğin yürüyor ya. Gerçekten bi VI görebildi Cenk’in ne olduğunu sadece, Cenk’ten olsa olsa 10 dakikalık topçu olur.

Lige ligin başında havlu atmışız, Avrupa’da rezil olmuşuz, 90 dakika sıkıcı igrenc bir futbol izliyoruz. Böyle bok gibi bir sezonda tutunacak bir dal bulmaya çalışıp maçları takip etmeye çalışıyoruz ama nafile. Ne Cenk’i ne Onur’u ya.

90 dakika ayağına gelen her topu ya rakibe ya geriye oynayan Onur var birde. Lan farklı birseyler deneyin lanet olsun. Git Gedson’u sağ bek oynat Salih’i ortaya falan çek. Topraktepe bile daha cesur daha iyi oynattı bu takımı içerde/deplasmanda.

Eskiden bir maç keyfimiz vardı onuda ızdıraba çevirdiler resmen.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Cenk’i kesmeye korkuyor mu anlayamiyorum. Beyinsiz bir teknik ekip var gerçekten takımın başında, arkadaş bu Cenk’in neyini gördünüz de her maç oynatiyorsunuz. Her maç takım durduk yere 10 kisi başlıyor maça ve bu herif sahada kaldığı müddet boyunca yürüyor, bildiğin yürüyor ya. Gerçekten bi VI görebildi Cenk’in ne olduğunu sadece, Cenk’ten olsa olsa 10 dakikalık topçu olur.

Lige ligin başında havlu atmışız, Avrupa’da rezil olmuşuz, 90 dakika sıkıcı igrenc bir futbol izliyoruz. Böyle bok gibi bir sezonda tutunacak bir dal bulmaya çalışıp maçları takip etmeye çalışıyoruz ama nafile. Ne Cenk’i ne Onur’u ya.

90 dakika ayağına gelen her topu ya rakibe ya geriye oynayan Onur var birde. Lan farklı birseyler deneyin lanet olsun. Git Gedson’u sağ bek oynat Salih’i ortaya falan çek. Topraktepe bile daha cesur daha iyi oynattı bu takımı içerde/deplasmanda.

Eskiden bir maç keyfimiz vardı onuda ızdıraba çevirdiler resmen.
Cenk ve necip gerçekten can sıkıcı benim için, demekki yönetimin sevenson ve worral transferleri sınıfta kaldı en iyisi sezon sonu bu arkadaşlarıda yollamak. Ben ne kadar iyi olursa olsun ilk 11 de necipi ve cenki görmek istemiyorum enerjim düşüyor ve necip lüçük maçlarda iyi oynayıp büyük maçın en kötüsü oluyor.

Çevrimiçi pinehitman

Necip için hadi bir şey demeyelim de Cenk neden 11 hocam? Önce Cenk - Onur - Necip yazıp ona göre mi geri kalanı dolduruyoruz biz

Çevrimiçi Samet Demir

Necip için hadi bir şey demeyelim de Cenk neden 11 hocam? Önce Cenk - Onur - Necip yazıp ona göre mi geri kalanı dolduruyoruz biz

Cenkde kıpırdama var gibi
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

muçi varken gedson niye frikk kullanır?

Çevrimiçi levitate

musrati hoca çaksana topa yaw.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi levitate

musrati hoca yediriyordu az daha neyseki colley topladı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı ferdi1903

Maşallah Semih, Allah nazardan korusun

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Talisca1903

gole bak şu çocuğun yanına sağlam bir pivot koyarsak leblebicinin kralı olur

Çevrimiçi uğur07

takimin sol kanadi ileri gitmiyor ya hucumda hic yok zorla top suruyorlar

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mayguntr

muçi varken gedson niye frikk kullanır?
kornerleri de masuakuden almis, hoca bildigin adamcilik yapiyor

Çevrimdışı bjkozy

gole bak şu çocuğun yanına sağlam bir pivot koyarsak leblebicinin kralı olur
Yeni sezonda iyi takim kurarsak cok iyi isler yapacak. Avrupada bile is yaptirtir bize.

Ama bizim yonetim sezon sonu satar. Hele avrupa sampiyonasina giderse ve kendini gosterirse, bize geri donmeden satarlar

Çevrimiçi Necmi

takimin sol kanadi ileri gitmiyor ya hucumda hic yok zorla top suruyorlar

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bence sol kanat çalışmıyor

Çevrimiçi Talisca1903

rashica her ortayı ya adama çarptırıyor ya kaleciye böyle saçma sapan bir şey oynuyor işte

Çevrimiçi Talisca1903

gedsonu yakaladı (Hakaret Yasak)₅ bravo lan bravo haram zıkkım olsun yediğiniz

Çevrimdışı ulumemo

Gedson gelecek maç cezalı. Günün en güzel haberi

Çevrimdışı ulumemo

Ben artık sağda rashicayı da görmek istemiyorum. Bildiğin kanatsız 9 kişi oynuyoruz

Etiketler: