9. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
9. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 21.10.2023 Saat : 19:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Kerem Eyisoy - Kerem Ersoy - Mert Güzenge

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 10433 defa] 9. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 21.10.2023
Saat : 19:00
Stadyum : Türk Telekom Stadyumu
Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Kerem Eyisoy - Kerem Ersoy - Mert Güzenge
VAR : Abdulkadir Bitigen - Erkan Engin - Mehmet Emin Tuğral
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı Ravenman

Bu maçtan daha önemli olan Bodo/Glimt maçları var.

Ligde zaten şampiyonluk uçtu gitti muhteşem dahi Şenol yüzünden yada Valerien Ismail yüzünden.

Önemlisi olan Avrupada devam etmek. Bodo/Glimt'i her iki maç yenmen grupta lider olman demek.

Çevrimiçi BlackEagle16

Ne yani bu maça yenilmek uzeremi çıkalım bodo glimt maçları var diye ? Ki havlu atılmış bir pozisyonda yok cikacaz bu maçı alacaz maç sahada 11 yürekli adam ile oynanır.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Sefa Kara

Çevrimiçi ferdi1903

Umarım bir rezalet yaşanmaz

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

intikam!!!

ne intikamı adamları on yıldır tokat manyağı yaptık

Çevrimiçi MUSTAFA_

O maç bu maç olarak bakmayı bıraktım artık. Bu maçta da iyi bir sonuç beklemiyorum. Ben bu maça kadar seçime gitme veya istifa beklemiyordum. Ama takım beni şaşırttı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi BlackEagle16

O maç bu maç olarak bakmayı bıraktım artık. Bu maçta da iyi bir sonuç beklemiyorum. Ben bu maça kadar seçime gitme veya istifa beklemiyordum. Ama takım beni şaşırttı.
Güzel günler göreceğiz güneşli günler. Hiç ummadığın anda yeşerir ümitler! Tek isteğim sahada inanmış 11 koca yürekli insan görmek. Yeneceğiz.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Sefa Kara

son 1-2 senedir toparladılar hakem sayesinde bu bülent yıldırımlı maçı unutamıyorum görülecek bir hesap var.

Çevrimiçi kartalizma190399

Ic sahada yeniyoruz, ama dis sahada kac senedir yenemiyoruz.
Tokat manyaginin tanimi pek bu degil.

Mactan birsey cikarmamiz zor bence. Imkansiz kesinlikle degil, Kopenhag, Molde gibi takimlar firsat buluyorsa biz hayli hayli buluruz.
Ama bunun planini yapacak capi Burak'ta goremiyorum (ilk maca bakarsak) ve o takimlardaki organizasyon gucu de bizde yok.

Kaliteyle yenmemiz bence zor, ama organizasyon+kaliteyle olabilir. Ama ozel bir plan olmadan normal bir maca cikar gibi cikarsak bence tertemiz 2-0 yeniliriz gibime geliyor.

Çevrimiçi Necmi

Ic sahada yeniyoruz, ama dis sahada kac senedir yenemiyoruz.
Tokat manyaginin tanimi pek bu degil.

Mactan birsey cikarmamiz zor bence. Imkansiz kesinlikle degil, Kopenhag, Molde gibi takimlar firsat buluyorsa biz hayli hayli buluruz.
Ama bunun planini yapacak capi Burak'ta goremiyorum (ilk maca bakarsak) ve o takimlardaki organizasyon gucu de bizde yok.

Kaliteyle yenmemiz bence zor, ama organizasyon+kaliteyle olabilir. Ama ozel bir plan olmadan normal bir maca cikar gibi cikarsak bence tertemiz 2-0 yeniliriz gibime geliyor.
iç sahada beraberlik bile gs için iyi sonuç oluyor dış saha üç ihtimalli oluyor on yıldır galibiyetlerimizde dış sahada mağlubiyetle ya aynıdır ya fazladır diye tahmin ediyorum gs ye on yıldır ezici üstünlüğümüz var bunu onlar bile kabul ederken sizin böyle düşünmeniz tuhaf bizim kötü zamanımızda bizi hakem olmasa yenemeyecek takımla neden sidik yarıştıralım bizim renklilerle kazanma sorunumuz yok hiç bir renkli beşiktaşla oynayacağı maça üç puan gözüyle bakamaz hele gs yi on yıldır paspas yaptık önce on yıl üstünlük kursunlarda sonra intikam vs lafları konuşulsun her ikiside yanlarına hakem tff almadan sahada bizi yenemiyorlar o yüzden hiç sallamayın onları ezik olan onlar

Çevrimiçi Necmi

İç sahada en son olimpiyattaki hakem faciasında bizden puan alabilmişler dış saha maçlarında bizim galibiyet ve beraberlik puanlarımız var ve bizim mahkum olduğumuz maç hatırlamıyorum deplasmanda ama gs nin tarihi farktan kurtulduğu çok maç hatırlıyorum

Çevrimiçi Necmi

son 1-2 senedir toparladılar hakem sayesinde bu bülent yıldırımlı maçı unutamıyorum görülecek bir hesap var.
eee hakem faktörüyle kazandıkları maçı unutamıyorsunda o zaman neden tff nin ellerinde olduğu bir sezonda intikam lafları ediyorsun daha farklı bir hakem performansımı umuyorsun derbiler diğer maçlar gibi değildir hepsinin ayrı hikayesi olur maç maç değerlenir bu güne kadar birşey öğrendiysem derbi maçların favorisi olmaz çok iyi kadroyla kötü bir renkliye yenilebilirsin yada kötü bir kadroyla üstelik eksik kaldığın maçta farkada gidebilirsin ama hiçbir derbiye intikam maçı diye çıkamazsın maçın kaderi oynarken belli olur

Çevrimiçi Talisca1903

eee hakem faktörüyle kazandıkları maçı unutamıyorsunda o zaman neden tff nin ellerinde olduğu bir sezonda intikam lafları ediyorsun daha farklı bir hakem performansımı umuyorsun derbiler diğer maçlar gibi değildir hepsinin ayrı hikayesi olur maç maç değerlenir bu güne kadar birşey öğrendiysem derbi maçların favorisi olmaz çok iyi kadroyla kötü bir renkliye yenilebilirsin yada kötü bir kadroyla üstelik eksik kaldığın maçta farkada gidebilirsin ama hiçbir derbiye intikam maçı diye çıkamazsın maçın kaderi oynarken belli olur
cincona koymanın tadı hiç birşey de yok terletmiyor takar geçeriz

iç sahada beraberlik bile gs için iyi sonuç oluyor dış saha üç ihtimalli oluyor on yıldır galibiyetlerimizde dış sahada mağlubiyetle ya aynıdır ya fazladır diye tahmin ediyorum gs ye on yıldır ezici üstünlüğümüz var bunu onlar bile kabul ederken sizin böyle düşünmeniz tuhaf bizim kötü zamanımızda bizi hakem olmasa yenemeyecek takımla neden sidik yarıştıralım bizim renklilerle kazanma sorunumuz yok hiç bir renkli beşiktaşla oynayacağı maça üç puan gözüyle bakamaz hele gs yi on yıldır paspas yaptık önce on yıl üstünlük kursunlarda sonra intikam vs lafları konuşulsun her ikiside yanlarına hakem tff almadan sahada bizi yenemiyorlar o yüzden hiç sallamayın onları ezik olan onlar

Uc ihtimalli mi? Usenmedim baktim.
Son 5 yil 4 GS galibiyeti 1 beraberlik var. Son 10 yilda 7 GS galibiyeti 1 beraberlik 2 biz kazanmisiz.
10'da 2 yapmisiz, cok da puan aliyoruz galip geliyoruz vs denecek istatistikler degil. Ki o 2 galibiyet de sampiyon oldugumuz Gomez'li Talisca'li yillarda (GS ligden koptuktan sonra gelmis galibiyetler).

Hakem konusunda haklisin da (ozellikle B. Yildiirm'in yonettigi mac), ama hakemden bagimsiz deplasmanda bizden daha baskin, daha iyi oynayip galibiyeti hak ediyorlar genel olarak.
Tipki bizim ic sahada kurdugumuz ustunluk gibi. Biz de en kotu donemimizde yeniyoruz, gecen sene sampiyon olup seri yapan takimi yendik, A. Avci doneminde berbat takimla yenmistik hatta U.Nayir gol atmisti. Ic sahada biz dis sahada onlar net ustun. Yani oyle tokat manyagi denecek durum bence yok, ama neyse.

Cok onemli de degil.

Çevrimdışı Sefa Kara

cincona koymanın tadı hiç birşey de yok terletmiyor takar geçeriz

büyük amigo mehmet büyük ekşi var abi adamların arkasında kale gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

büyük amigo mehmet büyük ekşi var abi adamların arkasında kale gibi.
ona da koyarız katmerli olur

Çevrimiçi Necmi

Uc ihtimalli mi? Usenmedim baktim.
Son 5 yil 4 GS galibiyeti 1 beraberlik var. Son 10 yilda 7 GS galibiyeti 1 beraberlik 2 biz kazanmisiz.
10'da 2 yapmisiz, cok da puan aliyoruz galip geliyoruz vs denecek istatistikler degil. Ki o 2 galibiyet de sampiyon oldugumuz Gomez'li Talisca'li yillarda (GS ligden koptuktan sonra gelmis galibiyetler).

Hakem konusunda haklisin da (ozellikle B. Yildiirm'in yonettigi mac), ama hakemden bagimsiz deplasmanda bizden daha baskin, daha iyi oynayip galibiyeti hak ediyorlar genel olarak.
Tipki bizim ic sahada kurdugumuz ustunluk gibi. Biz de en kotu donemimizde yeniyoruz, gecen sene sampiyon olup seri yapan takimi yendik, A. Avci doneminde berbat takimla yenmistik hatta U.Nayir gol atmisti. Ic sahada biz dis sahada onlar net ustun. Yani oyle tokat manyagi denecek durum bence yok, ama neyse.

Cok onemli de degil.
şöyle düşün bizim onların sahasında puan almamızmı onların bizim sahada puan almasımı daha olası bizim deplasmanda yenilme sebeblerimizin başında hep hakem vardır ya penaltımız verilmez ya onlara uyduruk penaltı verilir ya eksik bırakılırız yada onlara hiç kart çıkmaz hakemi yanlarına almadan bizi kaç maç yenebilmişler sizin savunduğunuzu gs taraftarı savunmuyor evet orda maçlar üç ihtimalli o yüzden her maçlarında hakem devreye girer kazanmak için hakeme ihtiyaç duyuyorlarsa evet eziyorsun demek oluyor fenerlede durum aynı
Himmetcilerin himmetle gelen başarılarınıda şurda övmeyin

Çevrimdışı Sefa Kara

ona da koyarız katmerli olur

o birine çok benziyor şikayet etsek içeri almazlar mı acaba  :D

ipucu  :us:

şöyle düşün bizim onların sahasında puan almamızmı onların bizim sahada puan almasımı daha olası bizim deplasmanda yenilme sebeblerimizin başında hep hakem vardır ya penaltımız verilmez ya onlara uyduruk penaltı verilir ya eksik bırakılırız yada onlara hiç kart çıkmaz hakemi yanlarına almadan bizi kaç maç yenebilmişler sizin savunduğunuzu gs taraftarı savunmuyor evet orda maçlar üç ihtimalli o yüzden her maçlarında hakem devreye girer kazanmak için hakeme ihtiyaç duyuyorlarsa evet eziyorsun demek oluyor fenerlede durum aynı
Himmetcilerin himmetle gelen başarılarınıda şurda övmeyin

Son 10 yilda onlara karsi aldigimiz skorlar ayni. Son 10 yil da biz 7 galibiyet almisiz, onlar 2, 1 beraberlik. Istatistik tamamen ayni.
Son 5 yil iki takim da birbirini yenememis. Hangi istatistige bakarak bizim onlardan deplasmanda puan almamiz daha olasi diyorsun? Merak ettim.
Hakem konusunda haklisin da, genel olarak kendi sahalarindan bizden iyi olduklarini kabul etmek lazim. Bizi hakemle yendikleri maclarin tamaminda oyun olarak da daha ustunlerdi.

Çevrimiçi Necmi

Son 10 yilda onlara karsi aldigimiz skorlar ayni. Son 10 yil da biz 7 galibiyet almisiz, onlar 2, 1 beraberlik. Istatistik tamamen ayni.
Son 5 yil iki takim da birbirini yenememis. Hangi istatistige bakarak bizim onlardan deplasmanda puan almamiz daha olasi diyorsun? Merak ettim.
Hakem konusunda haklisin da, genel olarak kendi sahalarindan bizden iyi olduklarini kabul etmek lazim. Bizi hakemle yendikleri maclarin tamaminda oyun olarak da daha ustunlerdi.
hakem senin elini kolunu bağlarsa üstün olurlar tabiki bu adil oyun olmadığı sürece şöyle böyle diyemezsin bizim stadsızken ve hakem facalarıyla aldıkkarı maçlaramı bakıp eşit diyorsun stad açıldığından beri beraberlik bile vermedik kendi sahamızda olimpiyatlarda dışardan gelen ve kim oldukları belli olan olay çıkartan himmetçiler yüzünden verdik maçı herşey ayen beyan ortadayken bu neyin savunması bende onu anlamıyorum bu kadar renkli sevici olmak iyi değil bunun için gerçeklerin bile üstünü örtüyorsunuz bizim kaybettiğimiz her maç hakem facşasıdır cünoyu bülenti fıratı unutmayın hep onlar yönetti maçları

hakem senin elini kolunu bağlarsa üstün olurlar tabiki bu adil oyun olmadığı sürece şöyle böyle diyemezsin bizim stadsızken ve hakem facalarıyla aldıkkarı maçlaramı bakıp eşit diyorsun stad açıldığından beri beraberlik bile vermedik kendi sahamızda olimpiyatlarda dışardan gelen ve kim oldukları belli olan olay çıkartan himmetçiler yüzünden verdik maçı herşey ayen beyan ortadayken bu neyin savunması bende onu anlamıyorum bu kadar renkli sevici olmak iyi değil bunun için gerçeklerin bile üstünü örtüyorsunuz bizim kaybettiğimiz her maç hakem facşasıdır cünoyu bülenti fıratı unutmayın hep onlar yönetti maçları

B. Yildirim'in katlettigi maci ayri tutuyorum, diger maclarda oyle buyuk dograma yoktu, bizden de daha iyi oynadilar hakem hatalarindan bagimsiz. Himmetciler sayesinde verdigimiz mac dedigin macta da seyirciler sahaya daldiginda zaten 0-2 gerideydik, yani mac zaten gitmisti. Neyse, bu isin icinden cikamayacagiz. Zaten haftaya gorecegiz neyin ne oldugunu. Hakeme siginmak benim tasvip ettigim birsey degil. Dograma olursa cikip catir catir konusup hakkini ararsin eyvallah. Ama her derbi de hakeme baglanmaz. Adamlar derbilere daha motive cikiyor, galibiyet icin cikiyor ve genellikle karsiligini aliyor. Bizim son 5-6 yilda 16-17 ve 17-18 ve kismen 18-19 sezonu haric derbilere rahat ciktigimiz olmadi. Hep favori olmayan bizdik, sacma sapan kadrolarla beraberlik icin cikip dagildik. Bunda antrenorlerin de payi vardi, ama yetersiz kadrolarin da hep payi oldu.
Sen iyi kadro kurarsan, konsantre olursan hakemi de sokarsin o kaleye.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

En büyük kozumuz Rashica ymis
Adam yiyecegi kufurlerden normal oyununu bile oynayamaz

Çevrimdışı Sefa Kara

En büyük kozumuz Rashica ymis
Adam yiyecegi kufurlerden normal oyununu bile oynayamaz

gedsona da küfür ettiler rizespor ile gidince yabancı madde attılar frikikten sapladı.Oyuncuları tahrik etmek bazen dahada iştahlandırabilir.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ismiz varsayımlara kalmış.
Cincona 1.46 oran verilmiş ki bu son yıllarda herhalde drbi maçlarda ev sahibine verilen en düşük olanlardan biri.

Etiketler: