Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1661440 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

Fikret orman döneminin raporlarını açıklamazsan suçlanacaksın birşey çıkmaz aklanırsa yine suçlanacaksın diyelim temizler birşey yapmadılar bu durum tamamen beceriksiz yönetimin eseri
o zaman ne yapacaksın bir kelle vermediğin sürece bu camia karşısında şaibeli olacaksın.
by necmi

Fikret orman raporlari saklayinca ayni seyleri yazdin mi? Fikret orman kelle mi verdi? Saibeli diyorsun yani fikret ormana, insanlar baska bisi demiyor zaten saibeli iste senin taniminla

Çevrimdışı mylife1903

Böyle bir durum varmış, röportajı yapan kişinin twett'i.
Yaw karisik iste mevzular
Holosko icin burak koray arti bir miktar 5 milyoncuk verenler falan
Bu cocugu afaroz etmisti
Kulubun ici nasi anlatsam sirtlan surusu dolu

Çevrimiçi sozkul

Fikret orman döneminin raporlarını açıklamazsan suçlanacaksın birşey çıkmaz aklanırsa yine suçlanacaksın diyelim temizler birşey yapmadılar bu durum tamamen beceriksiz yönetimin eseri
o zaman ne yapacaksın bir kelle vermediğin sürece bu camia karşısında şaibeli olacaksın.
by necmi

Fikret orman raporlari saklayinca ayni seyleri yazdin mi? Fikret orman kelle mi verdi? Saibeli diyorsun yani fikret ormana, insanlar baska bisi demiyor zaten saibeli iste senin taniminla

Ne zaman dedi?

Çevrimdışı tangaz

@tangaz Nerelerdesin? Mürit yapacaktın beni en son  :D

daha olmadın mı
bak içerden şey çıkarma işini başkalarına kaptıracaksın sonra çok döversin dizlerini :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Boşver sen @tangaz abiyi beni takip edin :D

senin daha yaşın genç sakallar beyaz olcek mürid toplayabilmek için  :xmas:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Onur Küçük

by necmi

Kulübün 200 bin dolarıyla bağımsız bir kuruluşa denetleme raporu hazırlatıp sonra o raporu hasıraltı etmişti değil mi Fikret Bey? Sonra ortamlarda bu raporu açıklarsam Yıldırım Demirören'in başı derde girer demeye başlamıştı. Fikret Bey'in Yıldırım Demirörenle olan ilişkilerine baktığımızda ise birbirleriyle koordineli hareket ettiklerini görüyoruz. Öyle ki Yıldırım Demirören federasyon başkanlığının bitmesine yakın artık Fikret Bey yavaştan yavaştan kendini federasyon başkanlığına hazırlamaya başlıyor. Tabii bu 2 senelik süreçte kulüp türlü türlü haksızlıklara maruz kalıyor, şaibeli işler oluyor, kulübün borçları tavan yapıyor.

Çevrimdışı worns

Gözlerinde sıkıntı falan vardı ama bizden gittikten sonra hırvat milli takımında oynamaya başladı falan diye övülen birisiydi. O zamanlar bir tane daha hırvat kovalıyorduk onun yerine bunu almıştık galiba.
Lamine diatta vardı bir de eski stoperlere bakıp şimdiki rocolara bile laf etmek çok ayıp aslında  :bawling:

Dino Drpic'i almak istiyorduk. Sanırım transferi de bitirme aşamasına gelmiştik. Sonra bizim yönetim Drpic'in gol attıktan sonra şortunu indirdiği görüntüleri filan görmüş ahlaki sorunları nedeniyle (!) vazgeçmeye karar vermişti. O arada herhalde paranın gittiğini gören menajer 1.5 milyona aynı paraya Schindenfeld'i verelim. Hem bi yerini göstermiyor hem de daha iyi diye bizim yönetimi ikna etmişti. Böyle saçma bi transfer hikayesi vardı.

Çevrimdışı worns

Diatta transferinde de sağolsun yakın dönemde bizde çalışıp en sevmediğim hoca olan Ertuğrul Sağlam'ın büyük emeği vardı. O dönem transferden sorumlu yönetici Legrottagie ile anlaşmıştık hoca ağır diye istemedi Diatta'yı istedi demişti bir yıl sonra. Legrottaglie mis gibi İtalyan stoperdi sonra yine kendini toparlayıp Juve'de oynamaya başlamıştı uzun yıllar Serie A'da başarıyla devam etti. Ağır olduğu için yerine alınan Diatta'nın ne denli çevik bi oyuncu olduğunu anımsarsınız. :)

Çevrimdışı Karabay

Ya ben kaç gündür soracam soracam unutuyorum. Bu ümit denen hakemin hakemliği bitmemiş miydi? Hatta bizim eks başkan bitirdi demişlerdi burada.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ya ben kaç gündür soracam soracam unutuyorum. Bu ümit denen hakemin hakemliği bitmemiş miydi? Hatta bizim eks başkan bitirdi demişlerdi burada.
1 sene sonra bizim maçla tekrar hakemliğe dönüyor.

Sessiz kalıyoruz.

Çevrimdışı tangaz

Diatta transferinde de sağolsun yakın dönemde bizde çalışıp en sevmediğim hoca olan Ertuğrul Sağlam'ın büyük emeği vardı. O dönem transferden sorumlu yönetici Legrottagie ile anlaşmıştık hoca ağır diye istemedi Diatta'yı istedi demişti bir yıl sonra. Legrottaglie mis gibi İtalyan stoperdi sonra yine kendini toparlayıp Juve'de oynamaya başlamıştı uzun yıllar Serie A'da başarıyla devam etti. Ağır olduğu için yerine alınan Diatta'nın ne denli çevik bi oyuncu olduğunu anımsarsınız. :)

burda bi arkadaşımız vardı ne zamandır girmiyor f.ormanı pek bi seven ismaili ise hala oğlu gibi kucaklayan bir arkadaştı diattayı da pek severdi ben legrotagle yerine bunu seçti ertuğrul deyince refleks olarak savunmuştu diattayı ben ne desem aksini demek için pusuya yatardı  :D

bu arada ertuğrul demişken aynı yönetici roque santa cruzu alıyordu anlaşmıştık bayernde tutunamamıştı ertuğrul istemeyip küçük higuaini istiyorum bana onu alın demişti sonra kovulmuştu arkideş  :D

Çevrimdışı tangaz

yoo bitirmemişlerdi hiç öle açıklanmadı ama 1 yıl kadar alt ligde maç verdiler bu sene süperlig vermeye başladılar yeniden f. orman beyin söledikleri serkan çınarla bülu idi
[ Son Düzenleme: 01 Aralık 2019, 21:14:37 tangaz ]

Çevrimdışı Karabay

yoo bitirmemişlerdi hiç öle açıklanmadı ama 1 yıl kadar altı ligde maç verdiler bu sene süperlig vermeye başladılar yeniden f. orman beyin söledikleri serkan çınarla bülu idi
Ben karıştırdım o zaman.

Çevrimdışı mylife1903

Kulübün 200 bin dolarıyla bağımsız bir kuruluşa denetleme raporu hazırlatıp sonra o raporu hasıraltı etmişti değil mi Fikret Bey? Sonra ortamlarda bu raporu açıklarsam Yıldırım Demirören'in başı derde girer demeye başlamıştı. Fikret Bey'in Yıldırım Demirörenle olan ilişkilerine baktığımızda ise birbirleriyle koordineli hareket ettiklerini görüyoruz. Öyle ki Yıldırım Demirören federasyon başkanlığının bitmesine yakın artık Fikret Bey yavaştan yavaştan kendini federasyon başkanlığına hazırlamaya başlıyor. Tabii bu 2 senelik süreçte kulüp türlü türlü haksızlıklara maruz kalıyor, şaibeli işler oluyor, kulübün borçları tavan yapıyor.
O 200bini de cebinden versin

Çevrimdışı mylife1903

Yooo um it pirlanta gibi cocuktur

Çevrimdışı worns

burda bi arkadaşımız vardı ne zamandır girmiyor f.ormanı pek bi seven ismaili ise hala oğlu gibi kucaklayan bir arkadaştı diattayı da pek severdi ben legrotagle yerine bunu seçti ertuğrul deyince refleks olarak savunmuştu diattayı ben ne desem aksini demek için pusuya yatardı  :D

bu arada ertuğrul demişken aynı yönetici roque santa cruzu alıyordu anlaşmıştık bayernde tutunamamıştı ertuğrul istemeyip küçük higuaini istiyorum bana onu alın demişti sonra kovulmuştu arkideş  :D

Diatta kabus gibiydi onu savunacak argüman için baya çalışmak lazım :) Legrottaglie'ye çok üzülmüştüm mis gibi İtalyan stoperimiz olacaktı.

Higuain de direk ertuğrulun transferiydi evet. Bayılırdı böyle Arjantinden orta sıra takımı oyuncusu getirmeye zaten. Porto maçında 80 küsürde karşı karşıya atamadığı gol geliyo aklıma Higuain denince. Adam ailesine karşı antipati yarattı zaten bende Juventus maçında Higuain ismini duyunca hala içime bir ürperti geliyo.

Çevrimdışı worns

Zaten o dönem en sinir krizi geçirmelik transfer hareketlerinin dönemiydi. Daha Sivok + Zaponocni var. İkisine mi 4.5 verildi toplam 9.5 mu verildi kaç verildi belli olmayan iki tane bir milyonluk stoper hikayesi. Neyse daha fazla hatırlamayalım :)

Zaten o dönem en sinir krizi geçirmelik transfer hareketlerinin dönemiydi. Daha Sivok + Zaponocni var. İkisine mi 4.5 verildi toplam 9.5 mu verildi kaç verildi belli olmayan iki tane bir milyonluk stoper hikayesi. Neyse daha fazla hatırlamayalım :)

Zapo'ya 4.5 sivoğa 4.7 verilmiş hadi sivok neyse onu baya kullandık parasının hakkını verdide zapodan feci kazık girmişti satarken de bonservis gelmemiş :)

Çevrimdışı tangaz

sivok zapoyu udinese başkanı anlatıyor ikisini 4e bırakacaktık 2 yıl vade istediler laf olsun die 9a veririz 2 yıl vadeli dedik hemen tamam demişlerdi şoktaydık ama çok karlı bi satıştı die anlatıyor

Çevrimdışı tangaz

Zapo'ya 4.5 sivoğa 4.7 verilmiş hadi sivok neyse onu baya kullandık parasının hakkını verdide zapodan feci kazık girmişti satarken de bonservis gelmemiş :)

sivokun da verdiği katkı 4,7lik değildi 2-2,5lukdu

sivok zapoyu udinese başkanı anlatıyor ikisini 4e bırakacaktık 2 yıl vade istediler laf olsun die 9a veririz 2 yıl vadeli dedik hemen tamam demişlerdi şoktaydık ama çok karlı bi satıştı die anlatıyor

verirler tabi zapo'yu 500 bin € almıs adamlar Piyasa Deperi 850 bin € iken adama 4.5 vermişiz oh nerden cıktı bu saflar demişlerdir :D

Sivok hakediyor ona 2 milyon € vermişler bonservis bedeli Piyasa değeri 3.8 milyon € muş ona 4.7 vermişiz o hakediyor bak severdim sivoku :D

sivokun da verdiği katkı 4,7lik değildi 2-2,5lukdu

Buna katılamam abi.

Bizde 2008 yılından 2015 yılına kadar oynadı.

Toplam 203 maça çıkmış 19 gol 6 asist.

Oynadığı her oyunda olumluydu  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

Buna katılamam abi.

Bizde 2008 yılından 2015 yılına kadar oynadı.

Toplam 203 maça çıkmış 19 gol 6 asist.

Oynadığı her oyunda olumluydu  :tabe:

ben sivoku ön liberoda begeirdim stoperde değil

Çevrimdışı celiker1

Yarına özel kombine devretme hakkı serbest.Maça gelemeyecek olan varsa gidecek olan birine devretsin.Yarın iyiden iyiye şampiyonluk havasına girmeliyiz :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı eyupogluemre

Yarın maça gidemeyecek olup da biletini devretmek isteyenler varsa daha önce hiç stada gitmemiş bir öğrenci olarak görevlere hazırım  :super: