Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 254 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174788 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı MUSTAFA_

Benim nazarımda büyük büyük oyuncu... Hatta okullarda ders niteliğinde okutulmalı.
Neyseki yaşı daha 25 oldu. Uzun yıllar daha bizimle

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

1.95 kaleci, boyuna göre çevik. Ne yapacaksın çok çevik kaleciyi ayrıca, rakiplerin ayağına hoplayıp top mu alacak?

Yan toplardan gol yiyoruz dediğin, sene başından beri Antalyaspor maçı dışında yediğimiz yan top golü yok adamın. Trabzonspor maçındaki de kalecinin hatası değildi.

Cidden gerçeklikten kopmuşsunuz, eskiden uzun boylu, süratli, teknik, yan topa hakim, lider, tatlı sert oynayan ama az kart gören stoper fetişi vardı.

Şimdi de kusursuz kaleci fetişi başlamış.

Cordoba'dan beri 20 sene geçmiş, Ersin'den daha iyi diyebileceğin bir Fabri'yi bulmuşsun işte. Onun da yan toplarda zaafı vardı bu arada.

Ayrıca limit konusunda da yanılıyorsun. Önümüzdeki sene hesabında 2017-18 şampiyonlar ligi gelirleri silinecek, senelik limitimiz en az 100 milyon lira azalacak.

Montero'yu alır mıyız, Rosier'i alır mıyız diye düşünüyorsunuz ya, kiralayabilir miyiz o da belli değil.

Mükemmeliyeti aramakta ne zaman sıkıntı görür oldun? Bence bunda bir sıkıntı yok. Ben her oyuncunun daha iyi olmasını isterim. Bundan daha normal bir istek yok. Kimseden kusursuz olmasını beklemiyoruz.  Stoper konusunda elimizdekileri konuşuyoruz yine. Değişen bir şey olmadı.

Limit konusunda mevcut sene için konuşuyoruz. Ben gelecek sene için yorum yapamam. Daha limit belli değil. Eğer bu sene başarı gelirse limit hakkında yaptığın yorumlar boşa düşer. Yoksa ben de biliyorum ve kötü senaryoları yazıyorum burada.

Sezon sonu konuşulacak meseleler bunlar. Yönetim belki almayı düşünmüyor bile  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Mükemmeliyeti aramakta ne zaman sıkıntı görür oldun? Bence bunda bir sıkıntı yok. Ben her oyuncunun daha iyi olmasını isterim. Bundan daha normal bir istek yok. Kimseden kusursuz olmasını beklemiyoruz.  Stoper konusunda elimizdekileri konuşuyoruz yine. Değişen bir şey olmadı.

Limit konusunda mevcut sene için konuşuyoruz. Ben gelecek sene için yorum yapamam. Daha limit belli değil. Eğer bu sene başarı gelirse limit hakkında yaptığın yorumlar boşa düşer. Yoksa ben de biliyorum ve kötü senaryoları yazıyorum burada.

Sezon sonu konuşulacak meseleler bunlar. Yönetim belki almayı düşünmüyor bile  :tabe:
Mükemmel kaleciyi arayacak kadar mükemmel bir takımımız yok, kaldı ki dünyada öyle kaleci de 8-10 tane

Bu sene başarı gelse de limitimiz artmayacak.

Şampiyon olsak bile, limitimiz bu seneye göre minimum 80 milyon daha az olacak.

Limit hesabında son 3 senenin ortalama gelirine bakılıyor, gelecek sene CL'ye katılacak olmak bunu değiştirmeyecek.

Bunu simdiden söyleyeyim de, sene sonunda şampiyon olursak neden pahalı transfer yapamayacağımızı görmüş olun.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Mükemmel kaleciyi arayacak kadar mükemmel bir takımımız yok, kaldı ki dünyada öyle kaleci de 8-10 tane

Bu sene başarı gelse de limitimiz artmayacak.

Şampiyon olsak bile, limitimiz bu seneye göre minimum 80 milyon daha az olacak.

Limit hesabında son 3 senenin ortalama gelirine bakılıyor, gelecek sene CL'ye katılacak olmak bunu değiştirmeyecek.

Bunu simdiden söyleyeyim de, sene sonunda şampiyon olursak neden pahalı transfer yapamayacağımızı görmüş olun.

Atanın ve tutanın iyi olacak. Parayı bunlara yatıracaksın. Atanı iyi olmayan takımların hali ortada. Benim bildiğim o sene içerisinde elde edeceğin gelirlerin üçte biri de limite ekleniyor. Bizim başarının çok önemli olduğunu söyleme sebebimiz de bu. Ayrıca transferler konusunda Şampiyonlar Ligi faktörü ile elin güçleniyor. Şampiyonluk durumunda en kötü ihtimalle kiralık olarak oyuncuları elinde tutarsın.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Atanın ve tutanın iyi olacak. Parayı bunlara yatıracaksın. Atanı iyi olmayan takımların hali ortada. Benim bildiğim o sene içerisinde elde edeceğin gelirlerin üçte biri de limite ekleniyor. Bizim başarının çok önemli olduğunu söyleme sebebimiz de bu. Ayrıca transferler konusunda Şampiyonlar Ligi faktörü ile elin güçleniyor. Şampiyonluk durumunda en kötü ihtimalle kiralık olarak oyuncuları elinde tutarsın.

Edeceğin gelirler nasıl eklenir, biraz mantık lütfen?

Belki ben Şampiyonlar ligi şampiyonu olup 100 milyon Euro kazanacağım, limite 100 milyon Euro eklemeye hakkım mı olacak o zaman?

Geçen sene Başakşehir Mert Günok'la şampiyon oldu, atanı da Crivelli idi.

Şimdi aynı atan tutanla küme düşmemeye oynuyorlar.

Kaleci önemli, ama beklentini gerçekçi tutacaksın. Yenmeyecek golleri yemeyecek, senede 3-4 maç kurtaracak kaleci yeterlidir bize.

Muslera Muslera diyorlar, son maçta boşa çıktı işte daha maçın başında. Samatta dağlara taşlara vurmasa, görürdük neler olacağını.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Edeceğin gelirler nasıl eklenir, biraz mantık lütfen?

Belki ben Şampiyonlar ligi şampiyonu olup 100 milyon Euro kazanacağım, limite 100 milyon Euro eklemeye hakkım mı olacak o zaman?

Geçen sene Başakşehir Mert Günok'la şampiyon oldu, atanı da Crivelli idi.

Şimdi aynı atan tutanla küme düşmemeye oynuyorlar.

Kaleci önemli, ama beklentini gerçekçi tutacaksın. Yenmeyecek golleri yemeyecek, senede 3-4 maç kurtaracak kaleci yeterlidir bize.

Muslera Muslera diyorlar, son maçta boşa çıktı işte daha maçın başında. Samatta dağlara taşlara vurmasa, görürdük neler olacağını.

Bu sene başında Başakşehir'in katılım ücreti limitine eklendi bizim elenmemizin ardından  :tabe:

Oyuncuların mevcut performansı önemli olan zaten. Bizim atanımız da şu anda atamıyor. Ben Muslera ile ilgili övgü yapanlardan değilim. Beğendiğim bir kaleci de değil. Sadece elimizdeki kalecinin şu anda seviyemizde olduğunu düşünmüyorum. Kendini geliştirmeli diyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Bu sene başında Başakşehir'in katılım ücreti limitine eklendi bizim elenmemizin ardından  :tabe:

Oyuncuların mevcut performansı önemli olan zaten. Bizim atanımız da şu anda atamıyor. Ben Muslera ile ilgili övgü yapanlardan değilim. Beğendiğim bir kaleci de değil. Sadece elimizdeki kalecinin şu anda seviyemizde olduğunu düşünmüyorum. Kendini geliştirmeli diyorum.

Bankalar anlaşması eklenir. Takmayın

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bankalar anlaşması eklenir. Takmayın
O anlaşmanın bitmek üzere olduğu ve açıklanacağı söyleniyordu. Son dakika ne olduysa bir türlü anlaşma sağlanamadı. Herhalde başkan son anda yine teklifini değiştirdi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

faizler düşükken yapılacaktı ki bir işe yarasın.şimdi yapılan sadece süreyi öteler ve borç miktarını arttırır.

Çevrimdışı MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kötü niyetli olduğunu ve kötü niyetle yaptığını düşünmüyorum. Ama iyi niyet yeterli olmuyor. Beceriksizsin kardeşim beceriksiz. Kendini kanıtlama çabasında olduğu için heyecen yapıyor. Artık bundan daha kötü olamazsın. Basit ve kolay oyna. Senden normal performans beklemeyi çoktan geçtim ben. Fazla sırıtma rıdvan gelene kadar idare et okey.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Milletin yeni transferi 3 maça çıktı ve 9 puan kazandırdı. Biz daha yeni antremana çıkardık. Kaybettiğimiz 5 puanı umarım aramayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Milletin yeni transferi 3 maça çıktı ve 9 puan kazandırdı. Biz daha yeni antremana çıkardık. Kaybettiğimiz 5 puanı umarım aramayız.

1 kaç hafta daha geç çıkabilirdi biraz aceleci davranılmış gibi duruyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu nasıl kutlama Abu  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Bu nasıl kutlama Abu  :D

Atiba abunun yanında beyaz geldi gözüme

Çevrimdışı ferdi1903

Dünkü verilmeyen penalti hakkinda bir aciklama falan yokmu ya? Kazsndik diye susmamiz hic dogru deil, bidaki macda daha beterini yaparlar

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

İkisi de kart gördü ama birisi Beşiktaş kariyerini bitirdi. Bundan sonra oynamamalı :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar belki kötü niyetle yapmıyorsunuz ama kullandığınız kelimeler ayrımcılığı ve ırkçılığı işaret ediyor. Böyle değil demenizle kelimeler pembeye dönüşmüyor. Nasıl olur bir kaç kişinin hatası nedeniyle koca bir kıta aşağılanır? Bunu dillendirirken o kıtanın yüzyıllardır batılılar tarafından sömürüldüğü köleleştirildiği ve eğitimsiz cahil bırakıldığı düşünülüyor mu? Pek çok alada Afrika'dan çıkan çok değerli beyinler var, tıpkı batıdan çıkan aptalların bolca olduğu gibi. Kaldı ki yokluktan değil ellerinde her türlü imkan mevcutken cahil ve aptal kalabilmeyi başarmışlar.
Beşiktaşlıya yakışıyor mu böyle ayırıcı küçük görücü kelimeler kullanmak? Ben buraya yakıştıramıyorum.
Şimdi inkar edeceksiniz yok öyle demedik diye peşin söyleyeyim: Niyet okuyamam, burada okuduğum bazı mesajlar ırkçı. Bu yazıyı Afrikalı biri okusa ne düşünür? Onun yerine koyun kendinizi.

Çevrimdışı worns

Arkadaşlar belki kötü niyetle yapmıyorsunuz ama kullandığınız kelimeler ayrımcılığı ve ırkçılığı işaret ediyor. Böyle değil demenizle kelimeler pembeye dönüşmüyor. Nasıl olur bir kaç kişinin hatası nedeniyle koca bir kıta aşağılanır? Bunu dillendirirken o kıtanın yüzyıllardır batılılar tarafından sömürüldüğü köleleştirildiği ve eğitimsiz cahil bırakıldığı düşünülüyor mu? Pek çok alada Afrika'dan çıkan çok değerli beyinler var, tıpkı batıdan çıkan aptalların bolca olduğu gibi. Kaldı ki yokluktan değil ellerinde her türlü imkan mevcutken cahil ve aptal kalabilmeyi başarmışlar.
Beşiktaşlıya yakışıyor mu böyle ayırıcı küçük görücü kelimeler kullanmak? Ben buraya yakıştıramıyorum.
Şimdi inkar edeceksiniz yok öyle demedik diye peşin söyleyeyim: Niyet okuyamam, burada okuduğum bazı mesajlar ırkçı. Bu yazıyı Afrikalı biri okusa ne düşünür? Onun yerine koyun kendinizi.

abi uyarın çok yerinde olmuş. ırkçılığın en ufak kırıntısına bile tolerans göstermemek gerekiyor. zaten hiç bir koşulda hiç bir insana yakışmaz da bir de tarihinde bir çok siyahi efsanesi olan, hali hazırda 7 siyahi futbolcusu olan bizim gibi bir takımın taraftarının hiç o sulara girmemesi gerekir. dünyanın neresinde yaşanmış olursa olsun ırkçı saldırıya maruz kalan futbolcularla dayanışma içinde olan bir tribünün parçasıyız sonuçta.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2021, 21:35:37 worns ]

Çevrimdışı worns

İkisi de kart gördü ama birisi Beşiktaş kariyerini bitirdi. Bundan sonra oynamamalı :tabe:

hala sözleşme falan teklif ediyor oluşumuzu aklım almıyor o arkadaşa. bir de sürekli bir kendince özlü sözler bir havalar. nereye imza atıyorsa atsa da kurtulsak diye bekliyorum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

hala sözleşme falan teklif ediyor oluşumuzu aklım almıyor o arkadaşa. bir de sürekli bir kendince özlü sözler bir havalar. nereye imza atıyorsa atsa da kurtulsak diye bekliyorum.
Şimdi de sakatım falan diye oynamamaya başlamış. Gerçekten yönetim yok artık dedirtiyor bana. Takımı yönetimden fazla baltalayan yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Şimdi de sakatım falan diye oynamamaya başlamış. Gerçekten yönetim yok artık dedirtiyor bana. Takımı yönetimden fazla baltalayan yok.

Son gün gelip imzalıyorum diyecek her tarafı hikaye bunun. Ts bile istemez, keşke alıverseler önünden kontratı... Nasıl şu çocuğa uyanamıyorlar hayret ben Rosier ve N'Koudou videosunda da ayar olmuştum davar gibi hal ve hareketleri, bu nediyo vs diye konuşuyor. Antrenman koşularındaki tripler falan, tesis bunun sanki. Bizimkiler yerine adam bulamama, nokta atışı yapamama gibi durumlardan tahammül ediyor herhalde. Yerine Necip-Montero falan oynasın daha iyi, hedefin zirveyse şu durumdaki oyuncu sana faydadan çok zarar getirir.