Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2699756 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

7 maç 547 dakika oynadı 5 golü var
ama ne farkeder kimde ne attığının şimdi bizde atarsa büyük golcü atamazsa
burak golcümü küçük takımlarda attığı ölçümü denecek nasılsa.
hoca pas çalıştırıyormuş love un günahı neydi hobit boyuyla o ortalara maruz kaldı.
Yok ona mahsuben degil abi
Adam cuk kadar mac oynamis bizim takimdaki en golcu topcu galiba

Çevrimiçi sozkul

7 gün 24 saat 365 gün Beşiktaşk içiyorum  :bandit:

Önce biz inanalım. Herşey güzel olacak. Göreceksiniz şampiyon olacağız. Yeter ki mart ayına firesiz veya minimum fire ile çıkalım.

Rakip Başakşehir değil Galatasaraya odaklanın!

Dediğin olursa sezon sonu bu forumda çok ünlü olacaksın  :)

Çevrimdışı Librarius

:kop:

Çok pis motiveyim...Herşey güzel olacak. Şenol Güneşte motiveyse korksunlar bizden.  :bandit:

Ciddi ciddi herşeyin düzeleceğine inanıyorum.

Malesef ilk deplasman ve Ümit Öztürk verilmiş. Yusuf Namoğlu çalışıyor. Akhisar’ı yenme şansımız düne oranla en az %15 azaldı bu atamayla birlikte.

Tesadüfe bakın ki GS’nin diğer rakibi Başakşehir’in deplasmanda TS maçına da diğer GS’li tetikçi Halil Umut Meler atanmış.   Herşey Galatasaray’ımız için.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı kyiv

Malesef ilk deplasman ve Ümit Öztürk verilmiş. Yusuf Namoğlu çalışıyor. Akhisar’ı yenme şansımız düne oranla en az %15 azaldı bu atamayla birlikte.

Tesadüfe bakın ki GS’nin diğer rakibi Başakşehir’in deplasmanda TS maçına da diğer GS’li tetikçi Halil Umut Meler atanmış.   Herşey Galatasaray’ımız için.

O zaman ne duruyoruz hortlatalım şu Namoğlu istifa tepkilerini.

Ümit Öztürk ile kaç maç kazanmışız?kaç maç kaybetmişiz?

Çevrimdışı kyiv

Dediğin olursa sezon sonu bu forumda çok ünlü olacaksın  :)

Biz ünlü olmayalım Beşiktaş şampiyon olsun  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Cok kil bir herif abi bu
Bununla kac kazanmak zor
Serkanmango noldi oldi mi

Bu tiplere turkcesi yok ama ruscasi var mudak denir tam sufatuna tukurmelik

Çevrimdışı cursedofdragon

Yusuf namoğlu kaldığı yerden devam ediyor.

En güvendiği gs'li tetikçisi ümit öztürk'ü bizim maça vermiş.

Çevrimdışı mylife1903

Yusuf namoğlu kaldığı yerden devam ediyor.

En güvendiği gs'li tetikçisi ümit öztürk'ü bizim maça vermiş.
Gsye de alperi vermis yusuf abi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Librarius

Abi bu tetikçinin istatistiğine bakmaya gerek var mı? Konya maçında bizi dilim dilim doğradı. Verdiği penaltıyı (varda izlemesine rağmen) izle nasıl bir GS tetikçisi olduğunu anlarsın.

Sindiremediğim husus bizim camianın balık hafızası. Yahu Şansal Büyüka bile çıkıp “Ümit Öztürk’ün GS’li olduğu biliniyor, Başakşehir-GS maçına verilmesi doğru değil” dedi bu tetikçi için. Babası da GS kongre üyesi.

Geçen sene GS’ye Alanya’da Şampiyonluk hediye eden bu rezilin kariyeri parlatılıyor Namoğlu tarafından. GS’nin en zor deplasmanlarına veriliyor ve GS kazandırılıyor. GS’nin yenilgisi yok bu herifle. Başakşehir maçında GS’ye penaltı çalabilmek için her pozisyonu VAR’a götürüyordu.

Ve bu tetikçi en son bizi Konya deplasmanında dilim dilim doğradı ve şimdi yine deplasman maçımıza verildi. Ali Palabıyık gibi bizi üst üste en az 3 kez doğradıktan sonra aklımız başımıza gelecek.

Çevrimdışı Librarius

Gsye de alperi vermis yusuf abi

Alper FB’li. Bak ben GS’ye de FB’li verdim deme çakallığını sergiliyor. Fakat hangi maça? İç saha maçına, hem de Ankaragücü gibi leş takıma karşı. Maçı Ankaragücü başkanı yönetse yine GS kazanır. Ama Beşiktaş’ın zaten belalısı olan bir deplasmanına atanıyor Ümit Öztürk. Fatih Terim’in istediği kadar bizim puan kaybetmemizi isteyecek bir hakem bu.

Bir an önce yarın olsa da Beşiktaş'ımızı izlesek :)

Çevrimdışı f_madida

Bir an önce yarın olsa da Beşiktaş'ımızı izlesek :)

hakem sov var macta, hic izlemeye gerek yok. 10 gol atsan 9unu iptal edecek bir herifi vermisler zaten.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Dedemde atar oradan ayak iciyle. Ayni noktadan sag ayak disiyla atsin da gorelim  :nerd:

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Takim olarak neden bu kadar basarisiz oldugumuzun ufak bir gostergesi su video. Eglence adi altinda sidik yarisi yapiyorlar. En baslarinda egoist futbolcumuz q7.

Demek antremanlar boyle gereksiz seylerle gecistiriyorlar. Senol hoca zaten kendi diyor ben futbolculari serbest birakiyorum diye. Birak sen daha hoca sezon sonu yolcusun zaten. Destek falan yok benden, 3 sezonumuzu bosa goturdu. Rakiplere fark atacagimiz yerde, geriye gittik 15/16 sezonundan beri.

Çevrimdışı mylife1903

Takim olarak neden bu kadar basarisiz oldugumuzun ufak bir gostergesi su video. Eglence adi altinda sidik yarisi yapiyorlar. En baslarinda egoist futbolcumuz q7.

Demek antremanlar boyle gereksiz seylerle gecistiriyorlar. Senol hoca zaten kendi diyor ben futbolculari serbest birakiyorum diye. Birak sen daha hoca sezon sonu yolcusun zaten. Destek falan yok benden, 3 sezonumuzu bosa goturdu. Rakiplere fark atacagimiz yerde, geriye gittik 15/16 sezonundan beri.
Antreman sonrasi her siporda yapilir boyle isler
Biz basket antremanindan sonra voleybolculardan top calar futbol oynardik

Egoizm ile alakasi yok keske daha cok futbolcuyu antreman sonrasi tesislerde tutabilse quaresma
Avmye gidip oturmalarindan iyidir

Bakis acin objektif degil, baska oyuncu cocuklari boyle toplayip ilgilense farkli dusunurdun

Egoizm ile alakasi yok keske daha cok futbolcuyu antreman sonrasi tesislerde tutabilse quaresma

Bakis acin objektif degil, baska oyuncu cocuklari boyle toplayip ilgilense farkli dusunurdun

:tabe: :tabe:

Akhisarspor karşısında Beşiktaş'ın muhtemel 11'i: "Karius, Gökhan, Vida, Mirin, Caner, Atiba, Dorukhan, Lens, Ljajic, Güven, Burak Yılmaz." (BeIN Sports)

Akhisarspor ile oynanacak maç öncesinde Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’e Kazak Türklerinin giymiş olduğu milli kıyafetler hediye edildi.

Çevrimiçi levitate

Akhisarspor ile oynanacak maç öncesinde Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’e Kazak Türklerinin giymiş olduğu milli kıyafetler hediye edildi.

:kop:
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Akhisarspor karşısında Beşiktaş'ın muhtemel 11'i: "Karius, Gökhan, Vida, Mirin, Caner, Atiba, Dorukhan, Lens, Ljajic, Güven, Burak Yılmaz." (BeIN Sports)
q7 yok hadi canım artık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Q7 kimseyi calistirmak, egitmek icin tutmaz antreman sonrasi. Birkac oyuncuyu kandirip, bakalim kim topu burdan iceri sokacak diye egosunu tatmin eder. Bu adamdan kimseye hayir gelmez. Karakteri bozuk.

q7 yok hadi canım artık

yok gözüküyor daha garibi medel yok hoca medel'i hiç kesmezdi :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

yok gözüküyor daha garibi medel yok hoca medel'i hiç kesmezdi :)
Acaba Medel ve Q7 de mi gidici   :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★