2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 249 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1987275 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı cursedofdragon

ligde şampiyonluk hesabı yapıyoruz kimseye kariyer biçmiyoruz sakin ol .kupada 10 gol attı ligde 1 ne anladım ben o işten.kimse toplamda şu kadar gol attı diye bakmaz gemi battı mı  iskeleye sağ salim yanastımı ona bakılır.

sakinim zaten niye agresifmişim gibi algıladın ki gülücük koymadım diye mi ":)" şimdi daha sakin oldu mu.Ligde ki şampiyonluk yarışında ki katkılarından bahsediyorum bende @MUSTAFA_  lig diye belirtmediği için kupa,avrupayı da dahil etmiştim sadece lig soruyormuş.

Çevrimiçi murat

sadece lig diye belirtmen gerekiyordu o zaman  :ok:

Ben şampiyonlar liginden elenelim hedef sadece lig olsun dediğimde gömülüyordu şimdi dediğim noktaya gelinmesi yine mi haklı çıkarttı zaman :)
aradaki fark biz şampiyonlar ligini önemsiyoruz kupaya deger vermiyoruz sen şampiyonlar ligini önemsemiyor kupaya değer veriyorsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

sadece lig diye belirtmen gerekiyordu o zaman  :ok:

Ben şampiyonlar liginden elenelim hedef sadece lig olsun dediğimde gömülüyordu şimdi dediğim noktaya gelinmesi yine mi haklı çıkarttı zaman :)
Şampiyonlar Ligi'nden elenelim kesinlikle demem. Oradaki parayı biz ligde kazanamıyoruz. Ben Avrupa Ligi için diyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Ripley

Aramızda Vidayı beğenmeyen arkadaşlar var! Tamam maaşı yüksek ama içinde imza parası var, Hırvatistan milli takımının banko stoperi ve kaptanı bu adam , Türkiye'de Vidanın yerine koyabileceğiniz kaç stoper var? Vida gitsin diyenler klübümüzün transfer komitesinin yaptığı Welinton transferini itin totosuna sokuyorsunuz Vida giderse yerine ondan daha ucuz ve kaliteli bir stoper alınabileceğini mi düşünüyorsunuz?

aradaki fark biz şampiyonlar ligini önemsiyoruz kupaya deger vermiyoruz sen şampiyonlar ligini önemsemiyor kupaya değer veriyorsun.

arada ki fark o değil arada ki fark bizim kadromuz şampiyonlar ligi için yetersiz ayrıca kadro dar 3 kulvarı götüremez olması.

Çevrimiçi Samet Ç

Şampiyonlar Ligi'nden elenelim kesinlikle demem. Oradaki parayı biz ligde kazanamıyoruz. Ben Avrupa Ligi için diyorum  :tabe:

Aynı şey para için rezil olmakta var işin ucunda barçanın 8 yediği ortam da ayrıca kadro 3 kulvar kaldırmaz kalite farkıda var.

Avrupa ligi de gereksiz bence aynı yere geldiniz. :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aynı şey para için rezil olmakta var işin ucunda barçanın 8 yediği ortam da ayrıca kadro 3 kulvar kaldırmaz kalite farkıda var.

Kimse bizim ülkedeki fanatikler kadar takılmıyor bu farklara. Barcelona yedi de ne oldu? Unutuldu gitti.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Cumartesi günü maç sonundan sonra Vida haberleri hortlar, 1 haftaya paketleriz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat

aynı yere gelmedik mecburen getirildik.elendiğimiz için sevinemiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

aynı yere gelmedik mecburen getirildik.elendiğimiz için sevinemiyorum.
Euro 9 lira olmuşken, hala Şampiyonlar Ligi'nden elenmemizin ne kadar iyi olduğunu kabul ettirmeye çalışılması takdiri hak etmiyor mu sence?

[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2020, 21:59:36 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Samet Demir

İroni dimi ?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı celiker1

Sezonluk başarı ölçüm 18 takımlı ligde 70+ puandı.70- puan ile şampiyon olan takım kötünün iyisi olduğu için şampiyon olmuş veya 70+ ile şampiyon olamadıysa rakibinin "şampiyon kadrosu" olduğu için şampiyon olamamıştır.70+ puan aldığı zaman takımım şampiyon olamasa üzülürüm ama kızmam.Bu sene 21 takımlı ligde 80+ başarı kriterim.Onun için her 5 maça minumum 10 puan yazıyorum.Sezona bir çok Besiktaş'lı arkadaş gibi galibiyetle başlayabilecegimizi düşük ihtimal görüyordum ama 3 puan sürpriz ve çok güzel oldu.Bundan sonra 5 maçlık periyotları takip edeceğim.Sizde yapın bence.Puan kayıplarında 5 maçlık periyodu hesaplayınca ferahlatıyor,biraz olsun düşen modu toparliyor.Sonucta her maçı kazanan takım yok :biggrinking:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi kahyaoglueren

Sampiyonlar ligi konusu açılmışken elendiğimiz paok benfica karşısında 2-0 onde tur atlayacak büyük ihtimalle. Dakika 76.

Çevrimdışı kaan1903

Dyego Sousa için menajerlik şirketine yapılan tekliften sonra bugün de Çin kulübüne resmî kiralama teklifi yapıldı.(Orta Çizgi Özel)

bunlar iyice saçmalamaya başladı ne Dyego Sousa sı Allah aşkına

Çevrimdışı bjk4ever

Vida paketlenecek oyuncu degil. Gokhan'i da paketlemistik durum ortada, Vida'da farkli olmaz.

Dyego Sousa veya o kontratla Kalinic gelecegine Papis Cisse gelsin 1 yillik kontratla daha iyi. En azindan 15-20 gol garanti olur.

Çevrimdışı Sinan23

John Guidetti çok mu formsuz. İspanya ligi düşüşte olduğundan bende izleme dışı.

Çevrimiçi yaço58

Dyego Sousa için menajerlik şirketine yapılan tekliften sonra bugün de Çin kulübüne resmî kiralama teklifi yapıldı.(Orta Çizgi Özel)

Kötü oyunxumu bilgim olmadığı için soruyorum birde bu kadar beklenip bu isim mi çıkıyor piyasaya hep menajer önermesi giidn bare sörlöt olabilecek potansiyel alın

Çevrimdışı tuncaboylu

Lütfen daha oyuncu gelmeden eleştirmeyelim, bu konuda hassas arkadaşlar var forumda :tabe:

Çevrimdışı ALDENYX

Yalandir anadolu kulubune iteliyeceklerdir... biride deseya larin m citinin takibinde diye yomu ogle menejer..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı kaan1903

Kötü oyunxumu bilgim olmadığı için soruyorum birde bu kadar beklenip bu isim mi çıkıyor piyasaya hep menajer önermesi giidn bare sörlöt olabilecek potansiyel alın

gol atamayan golcü adamın geçen sezon golü yok ASdhasf

Çevrimdışı haluk.m

Vida paketlenecek oyuncu degil. Gokhan'i da paketlemistik durum ortada, Vida'da farkli olmaz.

Dyego Sousa veya o kontratla Kalinic gelecegine Papis Cisse gelsin 1 yillik kontratla daha iyi. En azindan 15-20 gol garanti olur.

Vida'ya 3.5m € verme lüksümüz yok, hadi indirim yapsın en düşük olacağı 2.750 m €,  + yeni vergi oranı  :ebebe:

100.000 € için pazarlık yaptığın yerde bu maaşa Vida olmaz, göndermeye mecburuz.   

Çevrimdışı can1903

Samattayı fener almış, ah Beşiktaşım ah
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi murat