2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Samet Ç, BlackEagle16, İsmail Özyurt, kartal meriç, CemMert, Sinan66, Gökhan Kurt, Serdar3444, Renton, pinehitman, NioHH, Yancos, Cihan1903, Umutcan Kaya, murat, admsngl898, Mehmet57, ugurkartalizma, tolga1903 ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 61779 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

Hermoso işi yatar İnter 10 milyon Euro imza parası vermiş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

eldeki oyuncuları olmayacak şişik fiyata satar bütçeyi genişletiriz gibi bir beklentim var

o hoca inş kovac falan değildir amin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

OYYY fena
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

OYYY fena
Bu adan çok hoşuma gidiyor benim ya. Tam ligin topçusu. Seri, fizikli teknik ne ararsan var adamda.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Akil Emre

eldeki oyuncuları olmayacak şişik fiyata satar bütçeyi genişletiriz gibi bir beklentim var

o hoca inş kovac falan değildir amin
Zaten yönetimden beklenti bu şekilde bana kalsa kaleci Merti bile yedek oturtup kime teklif varsa satıp sil baştan önemli isimlerle anlaşırım. Umarım Necip gelecek sezon sadece abilik yapar ,Colley ve Amirde yedek olarak tutulabilir.

Çevrimiçi Samet Ç

Sağ kanat Reus santrafor Haller sol kanat Cornet
[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2024, 20:37:22 Samet Ç ]

Çevrimiçi levitate

Zaten yönetimden beklenti bu şekilde bana kalsa kaleci Merti bile yedek oturtup kime teklif varsa satıp sil baştan önemli isimlerle anlaşırım. Umarım Necip gelecek sezon sadece abilik yapar ,Colley ve Amirde yedek olarak tutulabilir.

yabancı işi olmasa ya da bir yerlere net iyi yerliler çeksek/yetiştirsek bende yabancı bir kaleci isterdim şahsen

Çevrimiçi levitate

monza'nın hocasını yazanlar olmuş

Çevrimiçi Sefa Kara

Bizim kadroda para edip satabileceğimiz çok oyuncu grubu yok eğri oturup doğru konuşalım.

İyi de oynayamıyoruz parlayıp satalım desek benim gözümde 3-5 kuruş getirebilecek oyuncular ;

Omar colley
Al-Musrati
Gedson
Muçi
Semih
Muleka

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

gol müziğide hazır gelsin başlasın kule reis

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Reus için cekincem sakatlık değil. Fizik gücü yeterli değil ve korkarim ki bunu arttırmak için bir çabası da olmayacak. Ayrıca takıma liderlik edecek bir oyuncu da değil. Bunu Dortmund maçlarında görebilirsiniz
Eğer bir oyuncunun geçmişine para vereceksek (bunu hiç istemiyorum) takıma liderlik edecek, takımı saha içinde yönetecek lider ruhlu biri olmalı. Bu stoper de olabilir ya da santrafor, orta saha farketmez.
Kroos gibi biri mesela, bu arada bu isim kesinlikle Di Maria da değil.

[ Son Düzenleme: 04 Mayıs 2024, 21:38:22 Özgür Gültekin ]

Çevrimiçi Samet Ç

Di Maria hala taş gibi topçu 16 gol 15 asist yaptı bu sene

Çevrimiçi Talisca1903

Di Maria Haller yada Lewa işte bu yahu stopere sonra bakarız önce şunları bir alalım

Çevrimiçi Talisca1903

Reus için cekincem sakatlık değil. Fizik gücü yeterli değil ve korkarim ki bunu arttırmak için bir çabası da olmayacak. Ayrıca takıma liderlik edecek bir oyuncu da değil. Bunu Dortmund maçlarında görebilirsiniz
Eğer bir oyuncunun geçmişine para vereceksek (bunu hiç istemiyorum) takıma liderlik edecek, takımı saha içinde yönetecek lider ruhlu biri olmalı. Bu stoper de olabilir ya da santrafor.
Cumali Bişi ile başlamışız görüşmeye taş gibi adam inşallah olur

Çevrimiçi Talisca1903

Di Maria hala taş gibi topçu 16 gol 15 asist yaptı bu sene
Arjantinli Cumali  :icool:

Çevrimiçi levitate

di maria candır 40'ına kadar oynar o çok da kral adam

hermoso zor gibi geliyor artık ya, eleman vergisiz 4'e yakın para kazanıyormuş ve daha fazlasını istediği için ayrılıyormuş

Çevrimiçi Talisca1903

lewa di maria hermoso yu aynı andan indiriyormuşuz yanar ortalık :steamed: :steamed:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

:D

Çevrimiçi Samet Demir

:D
Alperbah ile aralarıda açıldı. 😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: