Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5496862 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı combomaxs

Çevrimdışı Serkan7738

Annem yine akşam sorucak ben yine kalkmadı diycem hüzünlü bir müzik çalıcak arkada benim moralim bozuk olduğu için çatı kalksın diye dua ediyor

Çevrimdışı Erdem Çözer

Rakiplerle farkın arttığı böyle güzel futbol ve sonuçların yaşandığı günlerde
eleştiri yapmak ikilik çıkarmak kulübe camiaya Beşiktaş'a bir şey kazandırmaz..
Öz eleştiri vs. denmesi de yemez, sökmez..

Kulüpten önce kendi hedeflerini öncelediğini gösterir,
buradan bile yönetime nasıl çakarım diye beklediğini gösterir..

Ayıptır. Böyle biri başkan adayıyım diye çıksa bile itibar edilmezse yerinde olur kanımca.

Bu yönetimi sene sonunda göndermek için Beşiktaş'ın başarısız olmasını
başarısız görünmesini istemek de hiç bir Beşiktaşlı'ya yakışmaz.

Gün destek olma, camia olarak birlik olma, her platformda kulübün hakkını adını savunma günüdür.

O ÇATI KALKACAK.. BU STAT ELBET BİTECEKKK..
BU SENE BEŞİKTAŞ İNŞALLAH ŞAMPİYON OLACAK..

aynen katılıyorum.. hatta camianın böyle boş adamları dışlaması lazım

not: bu arada aynı yaştayız ve adaşız :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Erdemm

Eyvallah...  :)

aynen katılıyorum.. hatta camianın böyle boş adamları dışlaması lazım

not: bu arada aynı yaştayız ve adaşız :)

Çevrimdışı Efe

foto görüyım ole ınanıyorum artık  :D
en iyisi kafa rahat ama ben biseyler oldugunu hissediyorum stadta kisa sure icinde gelisme olur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı enemy1903

Çevrimdışı KCKF

Biraz ortam yumuşasın...  :evillol:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Gerçekten bu kadar boş bir yorum görmedim hayatımda. Sen İstanbul'un göbeğinde olan stadı yıkıp, yine İstanbul'un göbeğine stad yapıyorsun. Hiçbir şey bilmiyorsa, Beşiktaş'ın büyüklüğünü biliyor olmalı. Çim, localar, koltuklar, çatı, ıvır zıvır hepsinde özen gösterildi. Birileri bu stattan para yiyor'a getiriyorsa muhabbeti, dur bir çatı kalksın, rahat ol.
KCKF^^<3

Çevrimdışı Kadir G.

@Necmi abi, kombine aldığın bloktan elinde fotoğraf var mı?

Çevrimdışı ekrembaser

Şu rüzgar'a prim yaptırmayayım diyorum ama neler yazıyo twitter'da anlatamam. Ben böyle hastalık derecesinde başka bi ego daha görmedim. Nasıl bi adamdır bu?

Çevrimdışı Efe

passo.com u ac kombine alabas bjk nin sonra eski acik 121. blok tan 20.siralardan al biletini
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Orhan

Gerçekten bu kadar boş bir yorum görmedim hayatımda. Sen İstanbul'un göbeğinde olan stadı yıkıp, yine İstanbul'un göbeğine stad yapıyorsun. Hiçbir şey bilmiyorsa, Beşiktaş'ın büyüklüğünü biliyor olmalı. Çim, localar, koltuklar, çatı, ıvır zıvır hepsinde özen gösterildi. Birileri bu stattan para yiyor'a getiriyorsa muhabbeti, dur bir çatı kalksın, rahat ol.
Cidden bu adamdan tiksiniyorum dünyanın en boş adamı.

Çevrimdışı combomaxs

en iyisi kafa rahat ama ben biseyler oldugunu hissediyorum stadta kisa sure icinde gelisme olur
inşallah  hisiyatla  harket edıyoruz artık  :D

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar  face  sayfamda  sordum. Eray Emin Aydemir kaldırma başladı. Yükseltmişler biraz.Diye  yazdı  şimdi.
yanlış bilgi

Çevrimdışı Kadir G.

passo.com u ac kombine alabas bjk nin sonra eski acik 121. blok tan 20.siralardan al biletini

Abi onda sorun yok ama tek almayacağım kale arkasına mesafeli arkadaşlarım var içerden çekilmiş fotoğraf varsa ikna ederim diye düşündüm.

Çevrimdışı yedic

Çevrimdışı BlackEagle26

Çevrimiçi Necmi

yok kardeşim ama bence çok iyi bir yer ve bütün grupta orda
burjuvalar hariç :D

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı combomaxs

Kalkiyor mu  :halay: Kalkmıyor mu  :bawling:  ??
az kaldı ellı kulagında  :D bırazdaha kalcak dersek o enerjıyle kalkar

Çevrimdışı Kadir G.

yok kardeşim ama bence çok iyi bir yer ve bütün grupta orda
burjuvalar hariç :D

Anladım abi sağol yine de. Yanımdakileri ikna edebilirsem ben de ordayım inşallah. :)

Çevrimdışı Deniz

2 saate belli olur durum.

Persicope yayinlarina bakip kalkmadi demeyin arkadaslar stadda muhabirler varken,baretsiz ve isg egitimi almamis o kadar adam varken kaldirma islemi yapilmaz.

Herkes çıktıktan sonra isleme baslanacaktir..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Necmi

Annem yine akşam sorucak ben yine kalkmadı diycem hüzünlü bir müzik çalıcak arkada benim moralim bozuk olduğu için çatı kalksın diye dua ediyor
annen dua etsin o zaman gece belki kalkar :tabe:

Çevrimiçi Necmi

2 saate belli olur durum.

Persicope yayinlarina bakip kalkmadi demeyin arkadaslar stadda muhabirler varken,baretsiz ve isg egitimi almamis o kadar adam varken kaldirma islemi yapilmaz.

Herkes çıktıktan sonra isleme baslanacaktir..
:upto:
sızıntı var gibi geldi bana

Çevrimdışı fani madida

çatı sıkıntıdan kendi kendine kalkacak sonunda
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Fransızlar bir bok yedik ama nasıl söyleyeceğiz diye düşünnmüyorlardır umarım  :evillol: :evillol:
Korku akıl katilidir.