Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5497181 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Kadir G.

Eski acik alt orta taraf kalenin arkasina denk geliyor bloku bilemiyorum ama orasi doldu galiba bir yan bloktan alabilirsin belki
Edit : 120.ci bloktu galiba bilen arkadaslar yazar simdi

Baktım şimdi 2. sıra 121. blokta bile boş yer var kalırsa oradan alabilirim.

Çevrimdışı Burak Akay

@Burak Akay ne diyor bu Mir suratsızları vermiyorlar mı koltuk yerleşim planını.
Abi muhattap bulamıyorum yetkili kimse olmuyor sekreterde ben bilgi veremem diyor yada öyle söylettiriyorlar. İlhan abi farklı bi koldan çözücekmiş haber bekliyorum bekle bir daha gitme şimdilik dedi. Haber gelmezse beraber gideriz dedi ondan haber bekliyorum.
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mabet abininde burada cok kez Ters kose olduguna sahit olduk ama Bilgilerinin %99 hatta %100 u dogru onunda elinden gelen bir sey yok aldigi bilgiyi aktarıyor , Fransızlar kaldirmadiktan sonra Mabetin gidip kaldiracak hali yok Kendisi Cayci sonucta :bandit:
Ben Mabet'e bişi demedim bu tür şeyler oluyor olacak gayet doğal. Ben sadece Mabet'in her söylediğin, töbe haşa huzurdan Allah kelamı yapanları anlamlandıramıyorum.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı faith

yamuluyorsam düzeltin, bursa çatıya başladıktan sonra antalya stadı başlamıştı sanırım!
başkan "hafta sonu çatı havada olur" dediğince anlamamız lazımdı oysa ki, halen uslanmadık.

Çevrimdışı Efe

Ben Mabet'e bişi demedim bu tür şeyler oluyor olacak gayet doğal. Ben sadece Mabet'in her söylediğin, töbe haşa huzurdan Allah kelamı yapanları anlamlandıramıyorum.
kalkacak kalkacak sabir biraz daha sabir etmekten catlayacagim ama sabir daha gun bitmedi :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Erdem Çözer

bu komikti  :lol:
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

yamuluyorsam düzeltin, bursa çatıya başladıktan sonra antalya stadı başlamıştı sanırım!
başkan "hafta sonu çatı havada olur" dediğince anlamamız lazımdı oysa ki, halen uslanmadık.
yamuluyorsun :lol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı drmmm

İnanın çocuklar ne olur inananın   :super:  bu çatı bugün kalkacak

Çevrimdışı Sezer94

Saat 5 e kadar kalkmazsa daha da kalkmaz buraya yaziyim :)
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı COB

Yok abi yok, kalkmayacak bugün de, artik taraftarla alay etmeye başladi çatiyi kaldiranlar...

Bugün olmazsa yarin,
Yarin olmazsa Pazartesi
Pazartesi olmazsa yarin
Yarin olmazsa Cuma
Cuma olmazsa Pazartesi,
Pazartesi olmadi yarin olur,
Yok yok cumaya ertelenir,
Geç kalksin sağlam kalksin Pazartesi olsun
Herkez elinden geleni yapiyor yarina ertelendi
Çok riskli Cumaya ertelendi
Cuma mübarek gün olmaz Pazartesi
Pazartesi maç var Saliya kaldi
Sali hava kötü Cumaya ertelendi

böyle gidiyor çatiyi kaldirma kronolojisi...

Çevrimdışı ahmetx

Çatı yer çekimine karşı gelemem demiş.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı xenos

Biraz ortam yumuşasın...  :evillol:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı kaanzor

Geçen kış 10m lik direği takıcaz diye eniştemle 5 kere fethiyeye gittik

1. kutlama yapıcaz ya diyerek gidildi şampanyalarla usta demezmi abi yuvada sorun var hooop ankaraya geri dön

2. bu sefer olucak ya diye gidildi fırtına koptu hoop ankaraya

3. artık olsun ya diye gidildi su tanklarındaki problemden iskelet yan yatmış düzeltilecek dediler hoop geri dön

4. off çok uzadı diye gidildi ama her şey mükemmeldi vinç halatı koptu direk kırıldı hoop geri dön

5. ben gelmicem sen git dendi öyle böyle yine 2 kişi gidildi ve direk takıldı.

Kısaca 2014 aralıkta takılması gereken sadece 10 m lik ve 2-2,5 tonluk bir direği şubat sonuna doğru anca taktık usta bize tarih verdi biz gittik ama teknik ama kontrol dışı olaylardan 3 ay geciktik.
Şimdi foruma bakıyorum yok kaldıramadılar bizimle kafamı buluyorlar, habire tarih veriyorlar ama olmuyor felan filan her seferinde denediklerine en az bizim kadar hayal kırıklığına uğradıklarına eminim ordaki mühendisi işçisi hatta çaycısının bile. Zaten bu sezonu gözden çıkarmadınızmı?
"Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam..Beşiktaş çıksın, Beşiktaş gibi oynasın kazanır" Vedat Okyar.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı warofpoet

çatı loca seviyesine geldi diye tweetler var hadi gözümüz aydın :D  :ishock: :ishock: :ishock:
Sahte aşklara siyah beyaz darbe , Beşiktaş aşkı yeter bu kalbe...

Çevrimdışı Burak Akay

Bu insanlar gerçekmi söylüyor yoksa twitter'da takipçi kasmak içinmi kullanıyorlar bu çatı olayını anlamadım
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı ekrembaser

Ya hakkaten millet övdü bu adamı ama gördüğüm en boş adamlardan takımın başarılı olmasını da çekemiyor çok ilginç

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı Emre.Guler

iyide çatızaten iskele üstündeyken locaların seviyesindeydi :)

Çevrimdışı ALBATROS

Çevrimdışı TALAT

aday olacak dimi bu zat
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı onder23

Rüzgar sağnakta bazen hakikaten saçmalıyor.
Antalya stadında sıfır harfiyat vardı. Burda bilmem kaç bin kamyon harfiyat çıktı.
Antalya'nın çatısı ile vodafone arenanın çatısını incelerse arasında dağlar kadar fark var maliyet açısından.
Antalya'nın çimi ile bizim çim arasında ciddi maliyet farkı var. Var oğlu var
Sırf konuşmak için konuşuyor rüzgar sağnak bu aralar. 3 seferdir mali kongrelerden sonra özellikle dinliyorum onu