Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

qp 383, levitate, mellfred, Sefa Kara ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1791988 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi mellfred

yoo ben seviniyorum bu fedöncüler şampiyon olmasın :D
Bu kansızlar olacağına anartosis famagusta olsun orası ayrı
[ Son Düzenleme: 15 Haziran 2020, 03:32:30 mellfred ]

Çevrimiçi mellfred

fikstüre baktım da fetöcülerin şampiyonluk şansı yok gibi umarım ilk ikide olamazlar
Başağın gs dışında zor maçı yok tertemiz fikstürleri boş tribüne oynamaya da alışkınlar
Başak ipi göğüsler gibi
Trabzonun işini Alanya deplasmanı belirler
bizim de Fener dışında zor rakibimiz yok heyhat bizde de bir numara yok
İlk üçte bitirebilirdik aslında

Çevrimdışı AigleBordeaux

fikstüre baktım da fetöcülerin şampiyonluk şansı yok gibi umarım ilk ikide olamazlar
Başağın gs dışında zor maçı yok tertemiz fikstürleri boş tribüne oynamaya da alışkınlar
Başak ipi göğüsler gibi
Trabzonun işini Alanya deplasmanı belirler
bizim de Fener dışında zor rakibimiz yok heyhat bizde de bir numara yok
İlk üçte bitirebilirdik aslında
Başağa fırsat doğdu, Gsliler Trabzon’a sarmış durumda
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı cursedofdragon

7'de 7 diyosun :D

Niye demiyeyim mi fener harici zor maçımız yok :D

Daha FB derbisi falan var. Ben pek mümkün olduğuna inanmıyorum ama söylenene göre GS berbat durumdaymış. İtelemeyle önde tutmazlarsa maç kazanmaları çok zor Muslera ve defans hattı sakatken :tabe:

gs'nin de başakşehir,ts,alanya deplasmanı maçları var  :tabe: Muslera,andoneyi kaybettiler.Cezalılar takımnları yaşlı hakemlerin iteklemesi de yetmeyebilir.

Çevrimdışı Erman1903

Evet, burada Gs'nin şampiyon olamayacağını, her sene dalavereyle iş yürütemeyeceklerini neredeyse sezon başından beri iddaa ediyordum.

Görünüşe göre artık işleri bitti, bakalım hep dediğim gibi Terim ve Abdurrahim'e teneke bağlayacaklarını da görecek miyiz :)

Sen iyileş biz şampiyon olmayalım Muslera diyen taraftarları 3 maça küfür etmeye başlar bu tiplere :D

Evet, burada Gs'nin şampiyon olamayacağını, her sene dalavereyle iş yürütemeyeceklerini neredeyse sezon başından beri iddaa ediyordum.

Görünüşe göre artık işleri bitti, bakalım hep dediğim gibi Terim ve Abdurrahim'e teneke bağlayacaklarını da görecek miyiz :)

Sen iyileş biz şampiyon olmayalım Muslera diyen taraftarları 3 maça küfür etmeye başlar bu tiplere :D

2 sene götürdüler bu sene ts böyle dişli cıkmasa yine ite kaka olurlardı :) Sadece 2 sene değil tabi bütün şampiyonlukları şaibeli olan bir camiadan bahsediyoruz nitekim yıllar sonra ortaya cıkıyor at dopingi,teşvik primleri vs.

2 sene şampiyon oldular teneke bağlamazlar ancak seneye de olası bir başarısızlık durumunda hatta lig devam ederken havlu filan atarlarsa yine kaçış başlar :D

Klasik gs taraftarları, iyi gün taraftarları... :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haftanın düdükleri belli oldu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Haftanın düdükleri belli oldu.

yaşar kemal uğurlu hariç diğer hakemler tekrardan maç almışlar mesaj açık ve net.  :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir insan ne kadar aklının ucunu gösterebilir sorusunun absürt cevabı gibi bir şey bu. Gerçekten her şeyi dine bağlama işinden ne zaman vazgeçeceğiz acaba? Dinde böyle bir şey yok :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Bir insan ne kadar aklının ucunu gösterebilir sorusunun absürt cevabı gibi bir şey bu. Gerçekten her şeyi dine bağlama işinden ne zaman vazgeçeceğiz acaba? Dinde böyle bir şey yok :money:

peruk reyiz konuştu

iyice delirdi bunlar ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

kafasında ki takma peruğun yapışkanı beynine akmış olabilir.

Çevrimdışı Erman1903

2 sene götürdüler bu sene ts böyle dişli cıkmasa yine ite kaka olurlardı :) Sadece 2 sene değil tabi bütün şampiyonlukları şaibeli olan bir camiadan bahsediyoruz nitekim yıllar sonra ortaya cıkıyor at dopingi,teşvik primleri vs.

2 sene şampiyon oldular teneke bağlamazlar ancak seneye de olası bir başarısızlık durumunda hatta lig devam ederken havlu filan atarlarsa yine kaçış başlar :D

Klasik gs taraftarları, iyi gün taraftarları... :)

Hiç hazırlanmamışlar arada, büyük paralar harcadılar. Bitik Falcao da kurtaramaz onları artık, 3. Olmaları bile mümkün gözükmüyor, Trabzon dişli olmasaydı da Başakla mücadele edemezlerdi yine.

Ben hala iddaalıyım teneke bağlayacakları konusunda ama çok da fark etmez. Bir cacık olmaz şu saatten sonra Ft'den Abdürrahim'den, modası geçmiş adamlar kalsınlar daha bile iyi.

Yine de o çirkef Terimle ekürisinin tangır tungur gidişini görmeyi, eski mesajlarımdan alıntılar vererek bu haklı gururu yaşamayı istiyorum :D

[ Son Düzenleme: 16 Haziran 2020, 22:24:34 Erman1903 ]

Hiç hazırlanmamışlar arada, büyük paralar harcadılar. Bitik Falcao da kurtaramaz onları artık, 3. Olmaları bile mümkün gözükmüyor, Trabzon dişli olmasaydı da Başakla mücadele edemezlerdi yine.

Ben hala iddaalıyım teneke bağlayacakları konusunda ama çok da fark etmez. Bir cacık olmaz şu saatten sonra Ft'den Abdürrahim'den, modası geçmiş adamlar kalsınlar daha bile iyi.

Yine de o çirkef Terimle ekürisinin tangır tungur gidişini görmeyi, eski mesajlarımdan alıntılar vererek bu haklı gururu yaşamayı istiyorum :D

onlar da farketmiyor ki taraftar terime küfür etti terim bir daha gelirsem ... tayım dedi.Taraftar yine çağırdı o yine geldi :D

bu arada ts 3-1 yendi feneri :D

Tebrikler  :evillol:

Çevrimiçi levitate

fb bizden çok daha kötü takım

medya o kadar abarttı sonuç bu :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

fb bizden çok daha kötü takım

medya o kadar abarttı sonuç bu :D

Çok kötüler çok... Bir de planlamaya gidiyorlar şimdi seyret önümüzdeki sene şamatayı :D. Vizyon başkan Emre - Volkan gibi insan ilişkileri 0 iki tip üzerinden plan yaparak geleceklerini yok ediyor, keşke hep kalsa diyeceğim ama önümüzdeki sezon sonunu bile göremez herhalde.

Çevrimiçi mellfred

TS kupayı aldı gibi 5. Olmak kıymetlendi

wakeme 3 ile 6 hafta sahalardan uzak kalacakmıs sezonu kapattı yani.

Kötü oldu ts için.

Çevrimiçi Samet Ç

Başak bu sefer eline gelen fırsatı tepmez bence fikstürü Ts'ye göre daha iyi.

Çevrimiçi levitate

Çok kötüler çok... Bir de planlamaya gidiyorlar şimdi seyret önümüzdeki sene şamatayı :D. Vizyon başkan Emre - Volkan gibi insan ilişkileri 0 iki tip üzerinden plan yaparak geleceklerini yok ediyor, keşke hep kalsa diyeceğim ama önümüzdeki sezon sonunu bile göremez herhalde.

berbat bir başkan

planlama diye geldi 4 ayda vazgeçti rezalet yönetiyor

seneye yine pr transferleri yapıp 6. bitirler at fava

Çevrimiçi MUSTAFA_

berbat bir başkan

planlama diye geldi 4 ayda vazgeçti rezalet yönetiyor

seneye yine pr transferleri yapıp 6. bitirler at fava
Uzun süre şampiyonluk düşünmemeleri ve borçları ödeyip düzlüğe çıkmaları lazım. Bu GS için de geçerli. Ancak onlar nakit girişi ile sürekli futbolcu alıp borcu olduğu gibi bırakarak ilerlediklerini düşünüyorlar. Aslında durumlar aynı. Tek fark birisinin lobisi var diğerinin artık yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Uzun süre şampiyonluk düşünmemeleri ve borçları ödeyip düzlüğe çıkmaları lazım. Bu GS için de geçerli. Ancak onlar nakit girişi ile sürekli futbolcu alıp borcu olduğu gibi bırakarak ilerlediklerini düşünüyorlar. Aslında durumlar aynı. Tek fark birisinin lobisi var diğerinin artık yok.

Diğerinin aziz yıldırım ile az buçuk lobisi vardı o da gitti.

gs'nin lobisi ile kimse başa çıkamaz tabi orası ayrı konu da.Siyasi,Medya,tff,mhk,hakemler,siyonist,Fransız,Mason,fedön say say bitmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Diğerinin aziz yıldırım ile az buçuk lobisi vardı o da gitti.

gs'nin lobisi ile kimse başa çıkamaz tabi orası ayrı konu da.Siyasi,Medya,tff,mhk,hakemler,siyonist,Fransız,Mason,fedön say say bitmez.
Bu lobi işi bazen çok abartılıyor. Sonuçta siyasilerden bahsediyoruz. Bugün varlar yarın yoklar. Herkesin bir dönemi oluyor. GS'nin de dönemi bitecek ülkeye adalet geldiği zaman  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★