Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1769587 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı kahyaoglueren

Agustos ayinda avrupa şampiyonası tadında şampiyonlar ligi ve avrupa ligi izleyeceğiz.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Önümüzdeki sene için de böyle bir bilgi var.
?s=19

Çevrimiçi MUSTAFA_

Avrupa ligi ve şampiyonlar ligi ön eleme maçları tek maç üzerinden oynanacakmış. Nerede oynayacağına kurayla karar verilecekmiş.
Tek maç üzerinden oynanacak olması rekabeti arttırabilir. Ancak savunma ağırlıklı maçların sayısını da arttıracak.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

?s=19
bu iyi olmuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tek maç üzerinden oynanacak olması rekabeti arttırabilir. Ancak savunma ağırlıklı maçların sayısını da arttıracak.
bazı takımlar buna itiraz eder diye düşünüyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu lobi işi bazen çok abartılıyor. Sonuçta siyasilerden bahsediyoruz. Bugün varlar yarın yoklar. Herkesin bir dönemi oluyor. GS'nin de dönemi bitecek ülkeye adalet geldiği zaman  :tabe:

bitmiyor mustafa bitmez.1980'ler de başladı bu yapılanma.2000'den sonra pik yaptı iyice.3 takım şampiyoınluğu eşitti sonra biri çıktı "dua himmet ile gs'yi ayağa kaldırmamız lazım" dedi.Kuruluşundan 2000 yılına kadar 10 küsür şampiyonluğu olan takım 100 yılda yani.Son 20 yılda 11 kupa kaldırdı.Nasıl şampiyon oldukları da belli.Siyasiler kısmı yok sadece hakem yetiştiriyorlar 1980 li yıllarda lehimize hata yapan hakemlerin bugün yeğeni oğlu hakemlik yapıyor amca,yeğen ilişkisi.

Dediğim  gibi bu gs denen yapılanma yok edilmediği sürece türk futboluna rahat huzur yok.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ozellikle ilk eleme turlarindaki maçlarda bu yaşanır. Kuzeyli takimlar sürprizlere imza atabilirler. Bizim de en iyi ihtimalle 3 eleme oynayacağımızı düşünürsek zor bir eleme süreci olacak. Puanımızın yüksek olmasi avantaj ama bunu da kaybediyoruz son 2 senedeki müthiş(!) avrupa ligi performansimizla.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Önümüzdeki yılın avrupa fikstürü böyle planlanmış. Ts kupayı alıp biz de 5. olarak katılırsak 17 eylülde 2. on eleme macimiz olacak.

?s=19

?s=19

İyimiş :)

Çevrimiçi levitate

?s=19

:D?

Çevrimiçi MUSTAFA_

?s=19

Bunlar hep dumanlı kafalar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

?s=19

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yenemediğimiz antalyayi alanya 50. dakikada 4'lük yaptı.

Yenemediğimiz antalyayi alanya 50. dakikada 4'lük yaptı.

bütün enerjisini bize atmıslar demek ki.

Çevrimdışı AigleBordeaux

bütün enerjisini bize atmıslar demek ki.
Ön tarafta bir iki tane şut atabilen futbolcu olsaydı bizde yenerdik Antalya’yı
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Ön tarafta bir iki tane şut atabilen futbolcu olsaydı bizde yenerdik Antalya’yı

hücum hattımız facia imkansız gol atmaları.

Başak bugün ankaragücünü rahat geçer.

Çevrimiçi MUSTAFA_

hücum hattımız facia imkansız gol atmaları.
Ben hücum hattımız diyemiyorum. Saf hücumcu diyeceğim bir oyuncumuz yok. Ljajic de keyfine göre takılıyor. Gol hayali bile kuramıyoruz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başak bugün ankaragücünü rahat geçer.
Başak şampiyon olur gibi duruyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ben hücum hattımız diyemiyorum. Saf hücumcu diyeceğim bir oyuncumuz yok. Ljajic de keyfine göre takılıyor. Gol hayali bile kuramıyoruz  :tabe:

Düşmana güven dosta korku veren bir hücum hattımız var.

Lens,N'koudou,Boyd,Diaby 4-5 kanat oyuncusunun toplam gol sayısı 5 evet yanlış duymadınız 5 sadece rakam ile.

Burak bir var iki yok.Umut,Güven yetersiz.Boateng bitmiş ljajic kafasına göre.

Atiba filan gol atıyor o zorluyor sonuç normal yani.

Şu ızdırap gibi 7 maç bitse de kurtulsak şu sezondan.

Başak şampiyon olur gibi duruyor  :tabe:

başak-gs macı kritik hem ts için hem başak için 2'sinin de gs ile maçı var.
Başağın fikstürü biraz daha avantajlı.
Başağı bende bir tık önde görüyorum.

Çevrimdışı Erman1903

başak-gs macı kritik hem ts için hem başak için 2'sinin de gs ile maçı var.
Başağın fikstürü biraz daha avantajlı.
Başağı bende bir tık önde görüyorum.

Geçer Başak, öyle olursa Okan'ın gelecekteki gs tdsi algısı oluşacak biraz. Terimin şampiyonluğa havlu attığı bana göre kesin, kazansalarda bişey çıkmaz. Olayı bittiğinden hep kalsın başında takımının istiyorum.

Teneke bağlanacak bunlara herhalde gerçekten, olacağı buydu.

Çevrimdışı mrred

Hasic ilk 11 de çıkıyor beyler Ümraniyesporun maçını kaçırmayın saat 17.30 da
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Umraniyesporu çok aramışlar mi hasici kiralamak için.Sadece kaos futbolu oynuyorlar

Çevrimdışı kahyaoglueren