Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1657002 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı sozkul

seçim öncesi adalı 7 yıl dedi anç 10 olsun dedi benim anladığım 10 yıl olup kendi icraatlerimide göreceksiniz sıkıntım yok diyor

Evet tam bu anlamda söyledi, 10 yıl öncesi Çebi'nin yönetime girdiği tarih oluyor, zaten öncesi için bir rapor var..

Çevrimiçi Necmi

posbıyık tipik geseli bize karşı feneri tutması da tipik renkli davranışıdır rakipleri bjk değil fener olsun istiyolar
evet herkes fenerli olduğunu sanıyorda ona binahen söyledim
mesela kalkavanda fenerli sırf kalkavan diye Beşiktaşlı olguğunu söylediler
fıratı bilemeyeceğim o bildiğin dansöz

Çevrimiçi Necmi

Evet tam bu anlamda söyledi, 10 yıl öncesi Çebi'nin yönetime girdiği tarih oluyor, zaten öncesi için bir rapor var..
ben youtube den izledim konuşmayı tam konuşma olmayabilir
birşey diyemem benim dinlediğim versiyonda sanki iki yılı kapsayacak gibi konuştu
ama daha önceki seçim konuşmasından bahsediyorsanız bilemem ben bu divandaki konuşmadan bahsediyorum
adalı ne alaka divan konuşmasında.
ben geldiklerinden beri yaptıkları konuşmalara bakarak eski yönetim birbuçuk sennede çökertmiş Beşiktaşı diye düşünüyorum
nedense hep algı bu 1,5 sene üzerine yapılıyor.

Çevrimiçi Necmi

on yıl önce ben Çebinin adını bilmiyordum :alala:

Çevrimdışı sozkul

ben asla Çebiyi suçlamadım çebiye sadece sus konuşma bu senin geleceğin için kötü olacak diyorum şimdi için
ben kimseyide suçlamıyorum zaten geçmişle alakalı sadece merak ettiğim konu basit fikret orman döneminin kar zarar hesabını çıkartsınlar FO
döneminde şu kadar gelir elde etti şu kadarda para harcadı bu bana yeter zararmı ettirmiş ettirmemişmi ettirdiyse ne kadar ettirdi görelim ben para nereye
gitti ne yaptıları bile bilmek istemiyorum. zaten o dönemde iyi yada kötü ne varsa ben Fikret ormana keserim faturasını bu günden sonrda Çebiye keserim
benim hiç ağzımdan bu güne kadar çebi eleştirisi duydunuzmu.

Ama Fikret Orman'ın gitmesinin asli nedeninin kulübü çevirecek akarın kalmamış olduğu konusunda hemfikiriz değil mi..
Koşa koşa gidip bankalarla bu anlaşmayı yapmasının nedeni o 230 milyon liraymış, onunla futbolculara paraları ödedi sonra o gazla seçime gitti sonra bir baktıki yaptığı anlaşma kendini bağlıyor, ve Nobranca ve egoist konuşmaları yüzünden yanına paralı adamda alamıyor, aday olmayacağım dediğinde yanına bazı beşiktaşlı zenginlerin gelip, al işte para lütfen bizi bırakma diyeceğini hayal etti sanıyorum o nedenle yeniden aday olup olmayacağı bir süre muallkta kaldı.
Sonra kurtarıcımız olacak  olan bankalar birliği anlaşmasıyla başbaşa bırakıp kaçıp gittiği konusunda mutabık mıyız?

Öyle paralar nereler dendi diye gidecek bir adam değil, hala para olsaydı kesinlikle gitmezdi..
Onun TFF başkanlığı hayalleri bizi mahvetti.

Çevrimdışı tangaz

hayır abi 10 yıl die bakınca serdal adalının yd dönemine girdiği tarih ve sonrası oluyor çebi 10 yıl önce yoktu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

on yıl önce ben Çebinin adını bilmiyordum :alala:

çebi ismini ilk olarak murat aksu adaylığı dönemi duydum onun ekibindeydi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Onur Küçük

yıllardır avrupadan bir puan getiren Beşiktaşdı kimse ülke puanı diye konuşmadı
ne zaman yerim ülke puanınızı dedik bir anda tutuştular ülke puanı diye.
bu ülke puanını hak etmeyenleri avrupaya iterek tff bu hale getirdi ama kalkmışlar bizi suçlamaya çalışıyorlar
allahdan 3 puanı aldıkta sesleri kesildi biraz. iki sene gs yi şampiyon yapacağım diye çabalayarak
11. sıraya düşürdüler bizi. onları şampiyon yapmak için uğraşırken kimse dönüp bakmadı 31 maç kazanamamış bir
takım olduklarına
yemişim ülke puanını gider ön eleme oynarız iyiysek gideriz iyi değilsek zaten uğraşmanın manası yok birazda gidemeyecek olanlar zıplasın ülke puanı için.
en fazla ülke puanı getirmiş takıma laf etmeye çalışıyorlar.
Kesinlikle öyle. Beşiktaş'ın Avrupa'da kazandığı puanlar sayesinde işgüzarlıkla şampiyon yaptırılan Beşiktaş'ın şampiyonluklarını çalan bir kulüp 2 senedir hakkı olmayan bunu oynadığı oyun ve topladığı puanlarla da ispatlayan Şampiyonlar Liginde mücadele ettiriliyor. Bunlar  arsız bir camia olduğu için Türk futbolunda yarattıkları tahribatı da diğer Türk kulüplerine yüklemeye kalkacaklar.

Son 2 senedir Avrupa'da gruplardan çıkmamamız Türk futbolunda tahribat yaratanlara doğru bir mesaj. Bizim sayemizde Şampiyonlar Ligine elemesiz direkt katılıp caka satan yiyiciler çözsün şimdi ülke puanı meselesini. Yalanla, haramla, hak yemeyle nereye varacaklarmış görelim.

Çevrimdışı tangaz

Ama Fikret Orman'ın gitmesinin asli nedeninin kulübü çevirecek akarın kalmamış olduğu konusunda hemfikiriz değil mi..
Koşa koşa gidip bankalarla bu anlaşmayı yapmasının nedeni o 230 milyon liraymış, onunla futbolculara paraları ödedi sonra o gazla seçime gitti sonra bir baktıki yaptığı anlaşma kendini bağlıyor, ve Nobranca ve egoist konuşmaları yüzünden yanına paralı adamda alamıyor, aday olmayacağım dediğinde yanına bazı beşiktaşlı zenginlerin gelip, al işte para lütfen bizi bırakma diyeceğini hayal etti sanıyorum o nedenle yeniden aday olup olmayacağı bir süre muallkta kaldı.
Sonra kurtarıcımız olacak  olan bankalar birliği anlaşmasıyla başbaşa bırakıp kaçıp gittiği konusunda mutabık mıyız?

Öyle paralar nereler dendi diye gidecek bir adam değil, hala para olsaydı kesinlikle gitmezdi..

belli ki orman antin kuntin işler çevirdi bunu yaparkende şafak mafak maşa idiler belki başkanı onlar gazladı şunu şunu yapalım yolumuzu bulalım dediler bilemiyorum ama bişiler olduğu belli anç sorular sorduğunda bz onu başkanla hallettik demeler tek imza ile icraatler filan masumane değil adam işi biliyor kendini ibra ettirdi seçime girdi aklandı ve tüydü olayın özü budur gerisi benim için hikaye abi

Çevrimdışı tangaz

Kesinlikle öyle. Beşiktaş'ın Avrupa'da kazandığı puanlar sayesinde işgüzarlıkla şampiyon yaptırılan Beşiktaş'ın şampiyonluklarını çalan bir kulüp 2 senedir hakkı olmayan bunu oynadığı oyun ve topladığı puanlarla da ispatlayan Şampiyonlar Liginde mücadele ettiriliyor. Bunlar  arsız bir camia olduğu için Türk futbolunda yarattıkları tahribatı da diğer Türk kulüplerine yüklemeye kalkacaklar.

Son 2 senedir Avrupa'da gruplardan çıkmamamız Türk futbolunda tahribat yaratanlara doğru bir mesaj. Bizim sayemizde Şampiyonlar Ligine elemesiz direkt katılıp caka satan yiyiciler çözsün şimdi ülke puanı meselesini. Yalanla, haramla, hak yemeyle nereye varacaklarmış görelim.

bu işten en büyük zararı onlar görür en yüksek kontratlar onlarda debelensin dursunlar bizim yarattığımız bütçe ile şımarıklığın sonunu yaşasınlar

Çevrimdışı Onur Küçük

Süleyman abi; biz yazmayı bırakalım işin özünü Fikret Bey  anlatsın bize :

İşin özü kısaca bu. Fikret Bey'in bu kadar umurundaydı bu camia

Çevrimiçi Necmi

ben bu konuda bir tık ileri gideceğim o nakit geldide nereye gitti bakmak lazım yöneticilerin Beşiktaşa borcu duruyormu bitirilmişmi :bandit:
bırakıp gitti konusunda hem fikirim madem gidecektin seçime neden girdin bu yönetimin elini sözleşmeyle aldığın oyuncularla aldığın hocayla neden bağladın ben bunları affetmem. sen gitseydin madem bankalar birliği anlaşmasını gelecek yönetim yapsaydı.
oyuncuları yönetim transfer etseydi hocayı bu yönetim bulsaydı adamlara birşey bırakmadınki başarı gelse diyecekler senden değil
başarısızlık olsa suçlanacaklar kendi yapmadıkları şeylerle ellerini neden kapattın anlamıyorum
bunlar affedilemez şeyler ben öncesine takılmam varsa bir usulsüzlük imkan yönetimin elinde bulup çıkarsınlar ortaya
gerekenide yapsınlar. kafama takmam onları ama şu çekip gitme bir senede 3 kere seçime götürme kulübü bunlar affedilecek şeylermi

Çevrimdışı tangaz

ben bu konuda bir tık ileri gideceğim o nakit geldide nereye gitti bakmak lazım yöneticilerin Beşiktaşa borcu duruyormu bitirilmişmi :bandit:
bırakıp gitti konusunda hem fikirim madem gidecektin seçime neden girdin bu yönetimin elini sözleşmeyle aldığın oyuncularla aldığın hocayla neden bağladın ben bunları affetmem. sen gitseydin madem bankalar birliği anlaşmasını gelecek yönetim yapsaydı.
oyuncuları yönetim transfer etseydi hocayı bu yönetim bulsaydı adamlara birşey bırakmadınki başarı gelse diyecekler senden değil
başarısızlık olsa suçlanacaklar kendi yapmadıkları şeylerle ellerini neden kapattın anlamıyorum
bunlar affedilemez şeyler ben öncesine takılmam varsa bir usulsüzlük imkan yönetimin elinde bulup çıkarsınlar ortaya
gerekenide yapsınlar. kafama takmam onları ama şu çekip gitme bir senede 3 kere seçime götürme kulübü bunlar affedilecek şeylermi

ben bu nedenle fikret ormanı asla affetmeyeceğim büyük ihanet ettiğini söyleme nedenim de budur.

anç açıklıyor tüm gelirler temlikli neyle neyi ödeyeceğiz diyor doğru gelecek 2 sene -1 milyar teledeyiz diyor bunlar yenilir yutulur ihanetler değil.

Çevrimdışı mylife1903

arkadaş benim bir talebim yok ben konuşmalarındaki yanlışı eleştiriyorum kendinizi bu noktaya
getirip bağlıyorsunuz diyorum. insanlarda beklenti yaratıyorsunuz burdaki ben öznesi beni değil taraftarı tanımlıyor
yoksa benim umrumda bile olmaz sizin gibi çözemeyeceğim şeyleri merak etmek gibi bir derdim yok benim.
Cozulmeyecek bisi yok
Rusvetin belgesi olmaz da israfin belgesi olur
Hapse dusmezler ama semte giremeyecek hale gelirler

Çevrimdışı tangaz

Cozulmeyecek bisi yok
Rusvetin belgesi olmaz da israfin belgesi olur
Hapse dusmezler ama semte giremeyecek hale gelirler

abi zaten o hale geldi fikret

Çevrimiçi Necmi

zaten başladılar diğer türk kulüplerine yüklemeye avcıya çatıyorlar başakda önemsememiş avrupayı diye
Beşiktaşada söylüyorlardı ama son üç puanı alan tek takım olduğumuz için bu hafta boğazlarında düğümleniyor ts ye çatıyorlar
ama kimse yıllardır sıfır çeken gs ye birşey demiyor ülke puanının içine eden 15 yıldır bizzat gs dir son 5 yılda ülke puanında nerdeyse hiç katkısı yok

Çevrimdışı mylife1903

ama orda benim anladığım son iki yılın denetlenmesi mesela orda birşey daha söyledi benmi yanlış anladım denetlenecek
sürenin bir kısmında bende varım ama olsun denetlensin dedim ben kendimden eminim diye konuştu 1,5 yıl FO önceki 6 ayda bunun dönemiyle çakışıyor
o zaman derim neden iki yıl da bütün başkanlık dönemi değil. geri kalan 5 yıl ne olacak bu borç iki yıldamı yapıldı.
iki yıl zaten gelirlerimiz düşmüştü esas gelirlerimizin yüksek olduğu dönemi incelemek gerekmiyormu. :alala:
ben kelimelere takıldım. hiç hoşlanmadım bazı şeylerden belki yanlış anlamışımdır bilmiyorum.  iki yıl göstermelik bir rapor
yayınlayacaksan kusura bakma neden bu olayı dillendirdin o zaman.
Benim alnim ak dedi adam denetlesinler dedi
Fikret ormanin atadigi denetleme kuruluna kendi kontrolunde fikret ormani denetletecek iste
Yandim eyvah bunlar ancnin adami beni rezil ettiler
Bunlar gizli tanik koydu da diyemez fikret orman

Iyi taktik
Zaten ben ettim sen etme evresine gecilmis duyumlari var
Araya adam sokulur fazla bisi aciklanmaz
Anca kontrollu sizinti yapilir

Sen fikret ormana denetim raporunu sumenalti ettiginde bisi demedigin icin aslinda ancye de bisi deme hakkina sahip degilsin isin gercegi
Ama aciklamasin renkliye malzeme falan vermesin diyorsun

Ilginc yani
Akrabasi gibisin abi exbaskanin

Çevrimdışı mylife1903

Yooo, daha öncesinden yapılmaya başlamıştır tabiiki. Çebi açık açık söyledi bazı şeyleri sordum Başkanla hallediyoruz dediler dedi.
Sen daha önce kaç defa söyledin, herşeyin sorumlusu Fikret Orman'dır iyi transferleride kötüleride Fikret Orman yapmıştır, Beşiktaş başkanlık sistyemiyle yönetiliyor diye. herşeye başkan karar veriyor diye.
Şimdi çıkıp oda ordaydı demenin anlamı yok, ama neden istifa etmedin diye sorabilirsin.
Anladığım kadarıyla yoğun paraya ihtiyaç olan dönemde ANÇ kasaymış o dönem sona erince çekil kenara demişler.
Sorumlular imza atanlar ve muhasebe kayıtlarını tutup bazı sorulara cevap veremeyenlerdir.
ANÇ imza atmışsa oda sorumludur.
Tek imza goturmusler iste abi

Senol gunes mopink yapiyordu ya asil mopink yonetimdeymis

Çevrimdışı tangaz

zaten başladılar diğer türk kulüplerine yüklemeye avcıya çatıyorlar başakda önemsememiş avrupayı diye
Beşiktaşada söylüyorlardı ama son üç puanı alan tek takım olduğumuz için bu hafta boğazlarında düğümleniyor ts ye çatıyorlar
ama kimse yıllardır sıfır çeken gs ye birşey demiyor ülke puanının içine eden 15 yıldır bizzat gs dir son 5 yılda ülke puanında nerdeyse hiç katkısı yok

geçen emre bol söledi geseli moderatörde onaylamak zorunda kaldı son 32 maçda 2 galibiyeti var gesenin diyerek utana sıkıla teyid etti.

Çevrimdışı mylife1903

ben asla Çebiyi suçlamadım çebiye sadece sus konuşma bu senin geleceğin için kötü olacak diyorum şimdi için
ben kimseyide suçlamıyorum zaten geçmişle alakalı sadece merak ettiğim konu basit fikret orman döneminin kar zarar hesabını çıkartsınlar FO
döneminde şu kadar gelir elde etti şu kadarda para harcadı bu bana yeter zararmı ettirmiş ettirmemişmi ettirdiyse ne kadar ettirdi görelim ben para nereye
gitti ne yaptıları bile bilmek istemiyorum. zaten o dönemde iyi yada kötü ne varsa ben Fikret ormana keserim faturasını bu günden sonrda Çebiye keserim
benim hiç ağzımdan bu güne kadar çebi eleştirisi duydunuzmu.
Elestiri demesinler de yaklasim desinler

Çevrimdışı tangaz

Tek imza goturmusler iste abi

Senol gunes mopink yapiyordu ya asil mopink yonetimdeymis

birde insanlar şunu atlıyor iş adamısın beşiktaşa yönetici olmuşsun tüm vaktin beşiktaş değil işi gücü bırakıp tüm hesapları getirin inceleyecem başkanı sorgulayacam filan demesini bekliyor yöneticinin taraftarlar ama öyle değil bu işler.

ne dümen dönüyorsa başkan biliyordur gerisi bilmeyebilir dönen dümenlere bir başkan ya ses çıkarmıyordur (açığı olan adam ses çıkaramaz) ya da ortaktır.

Çevrimdışı mylife1903

Kandirildi iste abi
Aklimla dalga gecmeyin falan diye kendini akilli saniyordu
Sonra buna yd birakacak beyfendi hz sizi dusunuyor diye ufurduler
Bu da herkese maci boncuk dagitmaya basladi
Sonra nihati gorunce serazesi kaydi tabi
Fazla havalandi
Haddini bilmedi

Zamaninda dedik ben ben demeye basladi zehirleniyor diye
Uyarilir akli basina gelir dedik sonucta besiktasli mutevazi olmasi lazim dedik
Ayaklari yere basmadi
Benfikayi portoyu kondiklemeye calisti adam yahu otesi var mi

Taliyi belese almaya falan calisti
La benfika o kabilesini duzerler adamin
Sonra ndi?
Benfika taliyi kampa gondermedi, beraziyada eve kapatti, sozlemeyi getieip uzattirdi oyle bize gonderdi
Tali acikladi ya baskanin haberi var, diye

Sonra alip satacaktim 20 verecektim 25e satacaktim laf olur diye yapmadim demedi mi fikret orman
Neden laf oluyor?
Guvensizlikten olmasin, herkes herseyi bildiginden olmasin?

Baska camialarda olmuyor boyle seyler diyordu, vallahi boylesi olmuyor baska camialarda
Olursa da birisi cikip postayi koyuyor
Bah mesela gsden ornek

Çevrimiçi Necmi

Benim alnim ak dedi adam denetlesinler dedi
Fikret ormanin atadigi denetleme kuruluna kendi kontrolunde fikret ormani denetletecek iste
Yandim eyvah bunlar ancnin adami beni rezil ettiler
Bunlar gizli tanik koydu da diyemez fikret orman

Iyi taktik
Zaten ben ettim sen etme evresine gecilmis duyumlari var
Araya adam sokulur fazla bisi aciklanmaz
Anca kontrollu sizinti yapilir

Sen fikret ormana denetim raporunu sumenalti ettiginde bisi demedigin icin aslinda ancye de bisi deme hakkina sahip degilsin isin gercegi
Ama aciklamasin renkliye malzeme falan vermesin diyorsun

Ilginc yani
Akrabasi gibisin abi exbaskanin
iyide kendi alnı aksa bu Fikret Ormanıda aklamıyormu :alala:

Çevrimdışı tangaz

iyide kendi alnı aksa bu Fikret Ormanıda aklamıyormu :alala:

ilk 4 sene için evet aklıyor ben beşiktaşta 1+3+3 yıl görev alacak şekilde seçim gördüm diyor ilk 1+3 görevimi layıkı ile yaptım son 3 sene ise yaptırmadılar diyor izindeydim yazlık yerdeydim benim haberim dahi olmadan kongre kararı aldı fikret bey beni uzaklaştırmak devredışı bırakmak için yapıldı o kongre diyor. daha evvel herşeyi abime sorarım dyen fikret o kongreyi bana danışmadan yaptı diyor

Çevrimiçi Necmi