Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı
Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı

Beşiktaş Forum|Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı Skor : Tottenham 1-1 Beşiktaş JK ( Demba Ba ) Tarih : 02.10.2014 Saat : 22.05 Hakem :  Manuel Grafe Stadyum : White Hart Lane Yayın :

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı  [Okunma sayısı 81641 defa] Tottenham - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi C Gurubu 2. Maçı

Çevrimdışı yedic

Eklemeden de geçemeyeceğim, son yıllarda en adaletli-en iyi hakemi izledim.

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı sağduyu

Tolga iyi kaleci amma kaptanlık bandı veridiyse, Winner olmak zorunda olduğu anlatılmalı. Allah'tan bu maçta yerlere yatıp gözyaşı dökmedi. Yoksa takım bu tempoyu göremezdi.

Bir notta çift ön libero varken gol yedik, tek ön libero ile iki gol yemedik. Demekti biraz da kendi oyununa bakacaksın...

Önemli bir puan alındı, Beşiktaş'a hayırlı olsun..
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Çevrimdışı Deniz

bağırmasaydın  :kop: :kop: :kop:
Mümkün mü  :lol: :lol: .Karşı komşu sesleri duymuş geldi olay mı çıktı diye oturdu bizle izledi 15 dk ( kendisi de yeni açık kalp ameliyatı oldu) adamın rengi falan gitti geri yolladık evine  :kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı quentine83

ba yı ben pek beğenmedim.henüz sapına kadar Beşiktaşlı gibi hırslı oynamıyor.biraz profesyonel bakıyor hala.musti deki hırs onda olsa yırtar ikiside ortalığı.olcay hakkaten bi acayip yorum yapmayacağım.çok maç aldırdı hakkı var.ilk defa sevinçliyim.Beşiktaş gibi oynadık.ve herkes bunu gördü.bazen galibiyet ten daha değerli şeyler kazanırsınız.artık londra bize deplasman değil bunu gördük...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ALI RIZA

Mümkün mü  :lol: :lol: .Karşı komşu sesleri duymuş geldi olay mı çıktı diye oturdu bizle izledi 15 dk ( kendisi de yeni açık kalp ameliyatı oldu) adamın rengi falan gitti geri yolladık evine  :kop: :kop:
50 kere dedim BJK maçı izliyorsan tek heycanın hakem düdüğü olsun  :kop: :kop: golu attık gol yiyeceğiz diye insan korkuyordu  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Tolga

partizan maçlarından 6 puan çıkartırsak liderlik şansımız fazlasıyla artar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Deniz

50 kere dedim BJK maçı izliyorsan tek heycanın hakem düdüğü olsun  :kop: :kop: golu attık gol yiyeceğiz diye insan korkuyordu  :kop: :kop: :kop:
Beşiktaş adamı erken götürür  :kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı quentine83

grupların belirlendiği günde söyledim.yine söylüyorum.bu grubun açık ara favorisi Beşiktaş tır.totnham falan değildir.tartışmam bile bunu.skor olarak yansımamış olabilir. ama her zaman  Beşiktaş >totenham...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş adamı erken götürür  :kop: :kop:
bu genç yaşımda saçlarım beyazladı ama Beşiktaş için feda olsun :D

Çevrimdışı Sedat

|REKOR| BEŞİKTAŞ, Tottenham kalesine 24 şut çekti. Avrupa kupalarında, deplasmanda bir takımın attığı en çok şut sayısına ulaştı.

Twitter'da gördüm Doğruluk payı varmıdır sizce?  :alala:   
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı ALI RIZA

|REKOR| BEŞİKTAŞ, Tottenham kalesine 24 şut çekti. Avrupa kupalarında, deplasmanda bir takımın attığı en çok şut sayısına ulaştı.

Twitter'da gördüm Doğruluk payı varmıdır sizce?  :alala:   
sen maçı izlemedin mi :)
ligde 0 avrupa da bolcana şut dediği kaleye giden top sayısı  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı ALI RIZA

Olcay'ın volesinin gol olmaması = Arsenal maçında santradan Demba Ba'nın şutunun gol olmaması ve = Şeytanın bacağının kırılamaması.

Çevrimdışı ilhan

Arkadaşlar bu maç bizim için çok değerli bi maçtı, bu maçta öyle kazanımlarımız oldu ki, inşallah yanılmam bunun meyvelerini ilerde toplayacak bu takım. Onun için yok o kaçırdı bu kaçırdı, bu yıldızdı detaylarına girmeye gerek yok. Her geçen gün üstüne koyan bi takımımız var (tabiiki şartlar müsait olduğunda :s20:) güvenelim destekleyelim yeter.  :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı ALI RIZA

Arkadaşlar bu maç bizim için çok değerli bi maçtı, bu maçta öyle kazanımlarımız oldu ki, inşallah yanılmam bunun meyvelerini ilerde toplayacak bu takım. Onun için yok o kaçırdı bu kaçırdı, bu yıldızdı detaylarına girmeye gerek yok. Her geçen gün üstüne koyan bi takımımız var (tabiiki şartlar müsait olduğunda :s20:) güvenelim destekleyelim yeter.  :claps: :claps: :claps: :claps:

:claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Pascal

Beşiktaş bu akşam iyi oynadı ama kolay gol kaçırma ve kolay gol yeme hastalığı devam ediyor. Penaltıyı attıktan sonra bile "bari 2. golü yemesek" diye iç geçirmedim değil, çünkü takım bunu birçok kez yaptı. Bütün herkesi tebrik ediyorum ama Tolga'ya birkaç şey söylemem lazım. Tamam çok iyi insansın iyi hoşta Beşiktaş seni röportajda güzel söz söyle diye almadı be kardeşim, şimdi bir Lloris in çıkardığı toplara bakıyorum (ki iki tanesi ilk 18'in içindeydi) bir de Tolga'nın yediğine bakıyorum, Kung-Fu hocası mı tutar mı ne yapar artık, reflekslerini geliştirmesi lazım.
Tolga bu, kapasitesi bu. Ondan daha fazlasını beklememek gerek. O ne yapsın. Biz daha fazlasını bekliyorsak, o zaman Tolga değil, daha yüksek beklentilerimizi karşılayacak daha iyi bir kalecimizin olması gerekiyor. O zaman sorgulamamız gereken Tolga neden alındı, dünkü maçta Arsenal'in kalesinde yer alan Ospina bizim kapımızdan dönmüştü, o neden olmadı, oturup bunları düşünmeli.  Şapkayı çıkarıp önümüze koyalım. Büyük takım olmak, büyük düşünmeyi gerektiriyor. Ospina'yı geri çevirenlere buradan selamlar.
Takip için: @KadroMuhendisi
https://twitter.com/KadroMuhendisi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ekim 2014, 01:00:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
ba yı ben pek beğenmedim.henüz sapına kadar Beşiktaşlı gibi hırslı oynamıyor.biraz profesyonel bakıyor hala.musti deki hırs onda olsa yırtar ikiside ortalığı.olcay hakkaten bi acayip yorum yapmayacağım.çok maç aldırdı hakkı var.ilk defa sevinçliyim.Beşiktaş gibi oynadık.ve herkes bunu gördü.bazen galibiyet ten daha değerli şeyler kazanırsınız.artık londra bize deplasman değil bunu gördük...

Ba'nın oyun tarzı bu yalnız hiçbir zaman yırtarken göremeyeceksiniz boşa koşup pres yapmaz Hoffenheim'da da Newcastle'da da böyleydi :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yedic

o golde tolga nerde dursun _? topun gittiği yerde mi dursun acaba :) yer olarak söyler misin
Luris sağlam iyi kaleci Fransa milli takımı kalecisi Bizim Milli takım kalecisine bak Volkan Onur hepsi rakibe çalışıyor  :alala:
Hocam golde sadece Tolga'nın ayaklarına bakın refleksten kastımı anlayacaksınız. Tolga olayı uzadı farkındayım fakat sonuçta Tolga'da milli kaleci, bu tarz maçlarda fark yaratmasını bekliyorum o yüzden yediği golde hayalkırıklığımı ifade ettim. Darısı diğer maçlara  :ok:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 03 Ekim 2014, 01:02:36
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Yalnız 2 Partizan maçını almak şart olduğu gibi yetmez.

Asteras'ı ümitlendirmeyecektik sırf bu yüzden kasılacağız.

2 maç alsak  8 puan olur Asteras kendi evinde 1 puan bile alırsa Tottenham'dan Yunanistandaki maç cehenneme döner bizim için.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Tolga bu, kapasitesi bu. Ondan daha fazlasını beklememek gerek. O ne yapsın. Biz daha fazlasını bekliyorsak, o zaman Tolga değil, daha yüksek beklentilerimizi karşılayacak daha iyi bir kalecimizin olması gerekiyor. O zaman sorgulamamız gereken Tolga neden alındı, dünkü maçta Arsenal'in kalesinde yer alan Ospina bizim kapımızdan dönmüştü, o neden olmadı, oturup bunları düşünmeli.  Şapkayı çıkarıp önümüze koyalım. Büyük takım olmak, büyük düşünmeyi gerektiriyor. Ospina'yı geri çevirenlere buradan selamlar.
tolga kötü kaleci değil her kaleci gol yer dün muslerayı gördünüz cacık oldu resmen tolga golüne laf sayanlar muslera yediklerine baksın
bugunkü golde yapacak birşeyi yoktu top kalenin nikahına gitti nasıl çıkartsın uçmaması gerekirdi auta gider diye düşüne bilirsin ama malesef yan ağlardan girdi durdugu yer doğru sol tarafta sağ direği koruyacak sol direği mi tutsun vurdurtan Veli efendiye sormak lazım ne yaptı maçta _?

Çevrimdışı Tolga

ospina deme hocam hala üzülüyorum nasıl kaçırdık diye ama yine de tolga nın iyi kaleci olduğunu düşünüyorum yalnız sanki tolgada da volkan sendromu var gibime geliyor.volkan maçta ne kadar fazla top gelirse maç içinde o kadar iyi oynuyor fakat maçta uzun süre volkana top gelmediğinde ilk gelen topta basitçe gol yiyebiliyor benzer sorun tolgada da var bizim takım savunmamız iyi olduğu için fazla kaleye top gelmiyor tolga da maça pek ısınamıyor ve gelen ilk topta golü yiyor bence böyle bir sorunu varmış gibi geliyor bana.

Çevrimdışı Tolga

Ba'nın oyun tarzı bu yalnız hiçbir zaman yırtarken göremeyeceksiniz boşa koşup pres yapmaz Hoffenheim'da da Newcastle'da da böyleydi :)
demba ba yı kötü bulmadım asıl sorun onu topla buluşturabilmek eğer bugünkü gibi topu onla buluşturursak ilerleyen maçlarda çok daha iyi oynayacağını düşünüyorum çünkü adam kovalayan pres yapan bir santrafor değil demba ba.

Çevrimdışı ahmetx

Ba sahada müthiş karakterli duruyor ,sosa bana Giuntiyi hatırlattı.biri hibrit çimmi dedi :sevinc
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Tolga

Yalnız 2 Partizan maçını almak şart olduğu gibi yetmez.

Asteras'ı ümitlendirmeyecektik sırf bu yüzden kasılacağız.

2 maç alsak  8 puan olur Asteras kendi evinde 1 puan bile alırsa Tottenham'dan Yunanistandaki maç cehenneme döner bizim için.
bugün kazanabilseydik iyiydi aslında ama yapacak birşey yok şimdi 2 partizan maçını alıp asteras karşısına çıkmamız lazım fakat ben asterasın tottenham maçlarında pek varlık gösterebileceğini sanmıyorum bizim maça kadar dirençleri kalmaz fazlasıyla yeterki biz 2 de 2 yapalım.

Çevrimdışı blackeagle35

Çok iyi oynadık,hem şanssız hem de beceriksizdik..Olcay gol bölgelerine girme konusunda en üst seviye oyunculardan birisi ancak daha rahat kazanmamız için bunları hele ki bu kadar kolay pozisyonları gole çevirmesi şart..Şu ceza sahası içine muhakkak daha fazla adam sokmamız lazım..Sosa iyi oyuncu ancak bu eksiği giderecek gibi değil..Gol sayısını ve gol pozisyonuna giren oyuncu sayısını arttırmamız lazım..Bizim için en büyük tehliklerden birisi şu..Üst seviye takımları yenebiliriz ya da zorlayabiliriz ancak iç sahada kapanan her takıma karşı puan kaybedebiliriz..Bunu çözersek işimiz daha kolay olacak..

Etiketler: