28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 137554 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 19 Kasım 2016, 18:14:11 atalay ]

Çevrimdışı GÖRKEM

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@bobo ile aynı ayardalar. everton da oynayan lukaku bize level atlattırır.
Hey Allahım.. :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ersan

Hep iyiyi iste iste de, bu adam bu sezon 25 tane gol atmış daha napsın? 40 gol falanmı atması lazım?

O olmasaydı biz belki çoktan yarıştan kopmuştuk?

@Yusuf Tekeli o atmasaydı başkası kullanırdı penaltıları 10 gol başkasına yazılırdı çıkart 15 almeida dan 2 gol fazla  :D almeida yı savunduğum falan yok almeida kötüydü ba da kötü yetersiz daha doğrusu bir yetersiz gitti başka bir yetersiz geldi
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Neco

Almeida'nın formda hali 12 gol attı bir sezonda. Hala daha Demba'yı beğenmiyorlar. Falcao'yu koysak forvete basmıyor diye ona da sallayacaklar. Doğru adamı bulduk ya sallayın bakayım. Umarım yönetim de  sizin gibi adamlar yoktur ki kesinlikle var. Allah sizi bizden korusun yoksa bu takımda daha çok Almeida'lar görürüz.

Biraz ağır olmuş  @Samo1903  ama dibine kadar katılıyorum. Gerçekler acıdır.  :claps:

Çevrimdışı ozan062

gökhan 11deyse bilinirki atak organizasyonların cogunlugu hiç olacaktır
cnk kendisi inanılmaz ozguvenle yiyor bitiryor herseyi
ornekmi bundan onceki macta o yoktu daha cok pozisyon ve daha tehlike olustu ceza sahasında
işte bunu cozmesi lazım en onemlisi oyun içi istikrarı yok yani 30 dakka iyi 60dakka sahada yok
boyle oyuncuyu ben dembayla beraber yollarım:))

alırım 30milyonumu cebime koyarım bakarım sonra icraat yapar alırım o begendiklerinizi
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

@Yusuf Tekeli o atmasaydı başkası kullanırdı penaltıları 10 gol başkasına yazılırdı çıkart 15 almeida dan 2 gol fazla  :D almeida yı savunduğum falan yok almeida kötüydü ba da kötü yetersiz daha doğrusu bir yetersiz gitti başka bir yetersiz geldi
Abi pp de o armayı görmesem troll sanıcam seni harbiden bak kusura bakma da :iscrewy:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Tolga

unutmamamiz gereken su: biz Takim halinde bu sene attigmiz Gol sayisina son 10 yilda kac defa ulastik?

Takim kötü olmasina ragmen son 10 yilda bunda daha da kötüydük.

yani Demba Ba attiysa Takim'in sayesinde atti.

Takim geriledikce Ba da geriledi.
Tamam da bugün Almeida oynuyor olsaydı buralara kadar gelebilir miydik çok net birşey soruyorum.

Tamam ben de Ba'nın formsuz olduğunu kabul ediyorum ama Ba'nın bu takımı kritik anlarda attığı gollerle sırtladığını da unutmayalım.

Ba tabiki de tek başına bu golleri atmıyor ama basit görünen o golleri geçmişteki forvetlerimiz atamadığı için hep kritik maçlarda puan kaybederek yarıştan kopuyorduk.

Bu sene buralardaysak bunda en büyük etkenlerden biri de kesinlikle Ba'nın bu kadroda olmasıdır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Tamam da bugün Almeida oynuyor olsaydı buralara kadar gelebilir miydik çok net birşey soruyorum.

Tamam ben de Ba'nın formsuz olduğunu kabul ediyorum ama Ba'nın bu takımı kritik anlarda attığı gollerle sırtladığını da unutmayalım.

Ba tabiki de tek başına bu golleri atmıyor ama basit görünen o golleri geçmişteki forvetlerimiz atamadığı için hep kritik maçlarda puan kaybederek yarıştan kopuyorduk.

Bu sene buralardaysak bunda en büyük etkenlerden biri de kesinlikle Ba'nın bu kadroda olmasıdır.

:claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı eski inönü

zamanında forvetimizin Almeida olması Ba'yı yeterli yapmaz. Zamanında başkanın YD olması Fikrat Ormanı yeterli yapmaz. Zamanında hocamızın Samet Aybaba olması Bilic'i yeterli yapmaz. Her şeyi eski kötü örneklerle kıyaslayıp elimizdekine şükrediyoruz. Örneklerimizi güncellemenin zamanı gelmedi mi artık?

Çevrimdışı acan07

demba ba nın ölüsü  her maç 2 stoperi tutar  ,  arkasındaki oyunculara yer açar , stoperleri sağa sola çeker , oyun zekası , son vuruş becerisi, vücudunu kullanması   böyle uzar gider liste .

38 maç 25 gol 7 asist ,  bizi kesmez bu adam .  bize almeida , edu , dentinho lazım

[ Son Düzenleme: 27 Nisan 2015, 23:49:53 acan07 ]

Çevrimdışı ALI RIZA

Öncelikle 97 dk boyunca ha bilic ha sosa vs 90 kere takla attınız sizler mi  başka maç izliyorsunuz ? Ben mi anlamadım gitti   :alala:
1 - Defansın  sakatlanmış oyuncu değiştirdin Necip aldın..!
2 - Necip girdi neden  girdi dediniz..!
3- Rakip kırmızı kart yemiş hala kırmızı kart hatalı vs diyorsunuz elini sakla bilerekten  vuruyor top ele gelmiyor o top ele gelse öyle kalkmaz...!
4- Pedro neden girmedi...!
5- Demba ba çıkar mı ?
6 -  @Yunus Emre Dökmeci  Bilic gönderdik sana göre kim gelsin ? başka işin yok mu bilic bilic bilic diyorsun...!
Gelelim Nedenlere
Ersan sakatlandı Necip aldı ben sevindim iyi dedim agır pedrodan sert Necip isterim..!
Lakin gene kontrolsüz güç ama yardımcı uyarmıyor eyyamcı orta hakem atıyor ki ahmet itirazı bile yok mücadeleye giriyor...!
Pedro aldı gördük formsuz AĞIR DAMPERLİ KAMYON resmen...! koşamıyor...! Atınç Diyelim Ahmet ilhan atınç ile tavsam ile kaplumbağa yarısı olur...!
Demba ba Demba ba bitmiş Oynamıyor bugün takımın en kötüsü idi resmen adam oynamıyor top tutamıyor hava topu alamıyor...!
Sosa 97 Dk eleştirenler Diyorum Sosa Bizim Kilit oyuncumuz...! Töre ile SOSA oyunda olunca takım böyle oynar...!

Gelelim ELEŞTİRDİĞİNİZ ( FUTBOL İLAHISINIZ ) BİLİÇ e 1 sakat 1 Kırmızı kart Üstüne çift forvet oynuyorsunuz ve orta saha çıkart diyorsunuz Futbolda sizin bilmediğiniz taktikler var
442 den 441 dönme yada 4311  e göre Demba çıkarttı mücadele gücü kalmamıştı Pektemek savaşıyor basıyor koşuyor demba Çıkarttı Pedro aldı ama;
sizler ise orta saha çıksın çift forvet olsun 3. al girsin havasında oluyorsunuz TV karşında hayat çok güzel...!
ACİL demba Pedro değişikliği elinde 1 Oyuncu Hamlesi kaldı...!
1 Oyuncu hamlesi... Kaleci sakatlandı topallıyor @Çağrı bağında esneme olabilir sence O yüzden 85 dk oyuncu değiştirmek doğru karar değil midir acaba ? kaleci 10 15 durumunu ölçmek için son 1 hamleyi kullanmak için...!
En doğru sisteme döndü TOLGAY bugun çok kayıp etti topla riskli de oynadı...! Çıkarması doğru idi CENK alarak 4-3-2 döndü press futbol baskı şok oyunu
90 dk Uzatlarında SOSA çıksın dediğiniz yürüyerek oynayan dediğiniz Ortası ile Gelen gol...!

@fore_kazık dediği çok doğru hamlen yok hamlen olmayınca yapacagın en iyisini yapacaksın...!

Çevrimdışı Tolga

Ba'dan daha iyisini alabilecek bütçemiz varsa alalım da böyle bir bütçemizin olmadığını hepimiz biliyoruz burayı da atlamayalım.

Çevrimiçi Samet Ç

zamanında forvetimizin Almeida olması Ba'yı yeterli yapmaz. Zamanında başkanın YD olması Fikrat Ormanı yeterli yapmaz. Zamanında hocamızın Samet Aybaba olması Bilic'i yeterli yapmaz. Her şeyi eski kötü örneklerle kıyaslayıp elimizdekine şükrediyoruz. Örneklerimizi güncellemenin zamanı gelmedi mi artık?
Ba'yı 15'e sattık kimi önerirsin ve alabilir miyiz ? Her şeyin bir zamanı var Demba bizi 1-2 sene daha götürür ondan sonra zaten araplara gömersin.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 23:49:37
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
savunma argümanın yanlış bence. 10 yılda daha iyisinin gelmemiş olması bizim daha iyisini istememizin önünde engel degil

Değil, gelenin daha kötü oynayacağı konusunda büyük istatistik ama :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı GÖRKEM

onu bilmiyoruz iste. belki daha verimlisini de bulurduk. imkansiz degil yani.

Cenk'in bile Ba'dan su anda fazla bir eksigi yok.

Ba olmasaydi belki Cenk o görevi üstlenecekti.

Çevrimdışı Türkay

Almeida tekrar gelecek dertler bitecek  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Almeida tekrar gelecek dertler bitecek  :bandit:
Ben Edu'yu geri istiyorum

Çevrimdışı Tolga

onu bilmiyoruz iste. belki daha verimlisini de bulurduk. imkansiz degil yani.

Cenk'in bile Ba'dan su anda fazla bir eksigi yok.

Ba olmasaydi belki Cenk o görevi üstlenecekti.
Cenk'i ben de beğeniyorum tamam ama Cenk ile de şuan Ba'yı aynı kefeye koyamayız bu haksızlık olur.

Ba, Chelsea gibi bir takımla çok daha yüksek seviyelerde maç oynadı ve büyük takım forveti nasıl olunur bunu hem taktik hem de psikolojik olarak çok iyi biliyor.

Cenk daha fazla süre alırsa bunu seviyeye çıkabileceğine inanıyorum ama sezona Cenk ile başlamış olsaydık gerçekten de bu psikolojiyi kaldırabileceğine inanır mıydınız o zamanda :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Töre yerine Dentinho, Sağ bek Ekrem Dağ ...

Çevrimdışı talha

Ba'dan daha iyi forvetler yok mu ? Var tabi.

Gignac 5m maaş
Van Persie 5m maaş.
Lukaku 40m artı 5m maaş.
Babacar (belki) 20m + 2m maaş.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı src35

ba'yı begenmiyorsunuz? bence ayaklarınız yere bassın

bugün satın iki rakibinizde üstüne atlar..

Çevrimdışı eski inönü

Ba'yı 15'e sattık kimi önerirsin ve alabilir miyiz ? Her şeyin bir zamanı var Demba bizi 1-2 sene daha götürür ondan sonra zaten araplara gömersin.
bakın ben Ba'yı satalım demiyorum korkmayın. Ben sadece bazı şeylerin farkında olalım ve kötü örneklerle kıyas yapacagımıza daha iyi örneklere odaklanalım istiyorum. Ba'dan daha iyi forvetler oynadı Beşiktaşta bu kadar gözünüzde büyütmeyin. Daha iyisini bulmak sadece para meselesi de degil ayrıca. 30 milyon verip getirirsin hayal kırıklıgı olur bilemezsin.

Çevrimdışı fore_kazık

bu takımın ilacı Arild Stavrum gerisi hikaye  :biggrinking:

Çevrimiçi mellfred

hazır piyasası varken ba'yı katara yollayıp daha aç bi yetenek koymak lazım oraya.ba daymuş yılgın... bilic'le kolay maç yok allah billah.
arkadaş 5 atılacak maç böyle bitmemeli

Etiketler: