15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş
15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 28.12.2014 Saat : 19.00 Stadyum : Koyna Büyükşehir Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV İLK 11 : Tolga Zengin, Serdar

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 82617 defa] 15.Hafta / Torku Konyaspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

Atiba'yı suçlayan arkadaşlar farkındamısınız Atiba'dan 2 yüzlülük yapmasını istiyorsunuz.

Atiba'yı ben de eleştiriyorum ama iki yüzlülük nereden onu anlamadım?

Maçın içinde ilk yarı yine çok itiraz etti kartı varken o zaman dedim babama bu attıracak kendini noldu bu adama 1 aydır her şeye itiraz ediyor diye.

Ve yaptı. Hakem hatalıdeğil o ayrı konu ama sen profesyonelsen bunu yapmayacaksın yaptıysan hatalısın bunun lamı cimi olmaz. Onu yapmasa bunların hiçbiri olmaz.

He penaltı olmasa bunlar hiç hiçbiri oılmaz ama bu Atiba'nın yaptığı sorumsuzluğu aptalca inatlaşmanın  üstünü kapatmıyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Atiba'ya laf eden karşısında beni bulur :akuma: Atiba gibi adam bulmuşuz, hemen gönderelim. Yok canım daha neler. Adamı nereye koysak orada oynadı. Burada tek suçlu var, o da hakem...  :bandit:
ben kötü bir şey demedim sadece oyun kalitesi olarak kastettim yanlış anlaşılmasın yoksa orada hakemin bilerek kart gösterdiğini söyledim Atiba'ya sahip çıkılması gerektiğini de yazdım buraya ama oyun kalitesi olarak 0 gol 0 asist yapmış bir adamında sözleşmesinin uzatılmasını istemem

Çevrimdışı ahmet türker

Atiba'ya laf eden karşısında beni bulur :akuma: Atiba gibi adam bulmuşuz, hemen gönderelim. Yok canım daha neler. Adamı nereye koysak orada oynadı. Burada tek suçlu var, o da hakem...  :bandit:
ben de sana katılıyorum aynı fikirdeyim. :ok:  :ok:

Çevrimdışı Çağrı

Gönderilsin diyenler aşırı uç oluyor bu çok fazla ne göndermesi.

Ama sağlam bir ceza alacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

tümer lig tv de ben de olsam bu penaltıyı verirdim dedi düşünebiliyormusunuz .eğer tümerde bir kuruşluk hakkım varsa ki var haram olsun .beşiktaşın aleyhine konuştuğu için söylemiyorum ,kendinin bile inanmadığı yalanı söylediği için söylüyorum ,bizim aslında avrupadan kendimize bir lig bulmamız lazım (mümkün olmayacağını tabi ki de biliyorum ama ,artık sözün bittiği yerdeyiz.)
aziz babasından talimat almıştır abi

Çevrimdışı ilhan mansız

Benim yazdıklarım tamamen taktiksel ve oynanan son maçlarda gerçek açıkça ortaya çıkıyor. Tabi ki yorgunluğun da etkisi var ama bu tarz maçlarda çift ön libero ile oynayarak neredeyse hiç pozisyona giremiyoruz. Çok açık net bu hadise.Bugün de neredeyse hiç pozisyona giremedik ve Atibanın haftalardır çok kötü oynadığını düşünüyorum. Belki yorgunluk belki de sözleşmenin yenilenmemesidir sorun ama gerçekten kötü oynuyor. Dikkat ettiniz mi bil miyorum rakip cezasahasının yanında rakip oyuncuyla birebir kaldı geçse pozisyona gireceğiz, geçemedi zaten geçemez de. 

Çevrimiçi Samet Ç

abi ben yaptığı hareket yüzünden gönderilsin demiyorum aksine Beşiktaş'ın ön liberosu sene de en az 4-5 gol atmalı 4-5 tane de asist yapmalı Atiba ne yaptı 2 sene de sadece bir gol ben kalite açısından Atiba ile sözleşme uzatılmasın diyorum Veli bile sene de 2-3 gol atıyor.

Çevrimdışı ALI RIZA

Atiba ceza alır 50 bin € ceza alsın örnek olsunlar...! ismail de ceza alsın hakemlere itirazdan kart yiyenlere de versinler  :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

Benim yazdıklarım tamamen taktiksel ve oynanan son maçlarda gerçek açıkça ortaya çıkıyor. Tabi ki yorgunluğun da etkisi var ama bu tarz maçlarda çift ön libero ile oynayarak neredeyse hiç pozisyona giremiyoruz. Çok açık net bu hadise.Bugün de neredeyse hiç pozisyona giremedik ve Atibanın haftalardır çok kötü oynadığını düşünüyorum. Belki yorgunluk belki de sözleşmenin yenilenmemesidir sorun ama gerçekten kötü oynuyor. Dikkat ettiniz mi bil miyorum rakip cezasahasının yanında rakip oyuncuyla birebir kaldı geçse pozisyona gireceğiz, geçemedi zaten geçemez de. 

Hocam yapma. Bilic ile bu bu sezon 28 maça çıktık bunların 20 tanesi bu tarz maçtı. Hepsinde çift ön libero vardı hepsinde 'nerdeyse hiç' mı pozisyona girdik?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ahmet türker

tabi ki sağlam bir cezayı hak ediyor ,mutlaka da verilmeli ,verilmezse diğerlerine de sirayet etme tehlikesi var.

Çevrimdışı eski inönü

Atiba'yı ben de eleştiriyorum ama iki yüzlülük nereden onu anlamadım?

Maçın içinde ilk yarı yine çok itiraz etti kartı varken o zaman dedim babama bu attıracak kendini noldu bu adama 1 aydır her şeye itiraz ediyor diye.

Ve yaptı. Hakem hatalıdeğil o ayrı konu ama sen profesyonelsen bunu yapmayacaksın yaptıysan hatalısın bunun lamı cimi olmaz. Onu yapmasa bunların hiçbiri olmaz.

He penaltı olmasa bunlar hiç hiçbiri oılmaz ama bu Atiba'nın yaptığı sorumsuzluğu aptalca inatlaşmanın  üstünü kapatmıyor.
Yani hocam şimdi sen diyorsunki herkesin ayagı cizgideyken, Atiba da icerde olan ayagını cizgiye cekmişken sırf hakem bunu da istemiyor diye biraz daha mı geriye gitseydi? Neden kural dışı oldugu halde oyuncunun hakemin saçma isteklerini yerine getirmesini istiyorsun? Atiba inatlaşmadı hocam pozisyonu tekrar bir izleyin gozunuzu seviyim. İlk başta ayagı içerdeydi ilk uyarıdan sonra cizgiye cekti herkes gibi.

Çevrimdışı Çağrı

abi ben yaptığı hareket yüzünden gönderilsin demiyorum aksine Beşiktaş'ın ön liberosu sene de en az 4-5 gol atmalı 4-5 tane de asist yapmalı Atiba ne yaptı 2 sene de sadece bir gol ben kalite açısından Atiba ile sözleşme uzatılmasın diyorum Veli bile sene de 2-3 gol atıyor.

1 sene daha oynar samo ama ilk ön libero olmamalı gelecek adam kendi as takımda oynamalı Atiba'yı seneye yedeklemeli bence
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Atiba tarzı oyuncularla ancak bir yere kadar gidebiliriz. Adamın yeteneği belli. Bize hızlı oynayan hem defansif hem de ofansif katkı verebilecek oyuncu lazım. Bilic de artık şu korkak oyunu bırakmalı, futbol ikili mücadele oyunudur güçlü olan ayakta kalır ve kazanır. Üç maçtır neredeyse hiç pozisyonumuz yok. Bence testi kırılmadan asıl konuşmamız gereken bu.

Çevrimdışı Çağrı

Yani hocam şimdi sen diyorsunki herkesin ayagı cizgideyken, Atiba da icerde olan ayagını cizgiye cekmişken sırf hakem bunu da istemiyor diye biraz daha mı geriye gitseydi? Neden kural dışı oldugu halde oyuncunun hakemin saçma isteklerini yerine getirmesini istiyorsun? Atiba inatlaşmadı hocam pozisyonu tekrar bir izleyin gozunuzu seviyim. İlk başta ayagı içerdeydi ilk uyarıdan sonra cizgiye cekti herkes gibi.

Hocam hakem orada sana taktıysa ve sen Beşiktaşlı isen  ayağı çekmezsen sonucu bu olur.

Akıllı olacaksın akıllı olmak iki yüzlülük değil ki. Biliyorsun sana kart kolay çıkıyor o zaman yapmayacaksın bu kadar net aslında.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı If Else

olabilir o sizin fikriniz, Yalnız, büyük takımların dinamoları sıfır gol sıfır asistle oynamazlar, beni kızdıran husus bu. Ben kesinlikle hedef gösterme anlamında yazmıyorum. Haftalardır çok kötü oynuyor özellikle Atiba. Dikkat ederseniz son üç maçta adanademir dahil doğru düzgün hiç pozisyonumuz yok. Bence bu büyük bir sorun ve orta sahadan kaynaklı. Tekrar yazıyorum hakemlerin (Hakaret Yasak)₅ alışık olduğum için hakem kararları ve dandirik yorumcuları ne deidikleri beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Bugünkü maçın devre arasında da Bilicin Atibayı çıkarması gerektiğini yazdım. Görebilirsin. Anlatmaya çalıştığım şey tamamen taktiksel

Arkadaşım , maçtaki tek önemli istatistik asist ve gol değildir. Ayrıca Atiba'nın maç içindeki görev tanımına da bakmak gerekir. Atiba geriden oyun kurar, rakipten seken topları kovalar. Gidip asist ve gol kovalamaz. Olursa ekstra olur...
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı ozan062

arkadaslar sivas macı ardından kayseri macı ve aradaki birkaç maç soyle bir sıkıntımız var

rakip bizim kaleye iki pasla geliyor acaba neden??
bu kadar cabuk sekilde bizim ortasahamızı nasıl gecebiliyorlar?? yada ortasahayla alakası yoksa nedir bu =?
kesinlikle buna cozum bulunması lazım bu kadar basit atak yememeliyiz
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Çağrı

Arkadaşım , maçtaki tek önemli istatistik asist ve gol değildir. Ayrıca Atiba'nın maç içindeki görev tanımına da bakmak gerekir. Atiba geriden oyun kurar, rakipten seken topları kovalar. Gidip asist ve gol kovalamaz. Olursa ekstra olur...

Katılıyorum ancak o ekstra olmazsa da Beşiktaş böyle kısır takım olur.

O yüzden o ekstraları da yapan bir adam gerekiyor.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

1 sene daha oynar samo ama ilk ön libero olmamalı gelecek adam kendi as takımda oynamalı Atiba'yı seneye yedeklemeli bence
Atiba yedek kalırsa kabulüm ama Cl ye gidersek Atiba Veli ikilisi ile ön libero oynarsak pes derim dediğim gibi mutlaka biri çift yönlü olması lazım ki formasyonda değiştirirsin atiba veli olunca 4-2-3-1 den başka oyun sisteminde oynayamıyorsun ikiside hücum yapmayı bilmiyor vasatlar

Çevrimdışı If Else

Atiba tarzı oyuncularla ancak bir yere kadar gidebiliriz. Adamın yeteneği belli. Bize hızlı oynayan hem defansif hem de ofansif katkı verebilecek oyuncu lazım. Bilic de artık şu korkak oyunu bırakmalı, futbol ikili mücadele oyunudur güçlü olan ayakta kalır ve kazanır. Üç maçtır neredeyse hiç pozisyonumuz yok. Bence testi kırılmadan asıl konuşmamız gereken bu.

Biliç'in oyununa korkak oyun diyorsan sana başka bir şey demiyorum. İstersen Arsenal, Totenham maçlarımızı bir daha izle. Saygılar, iyi geceler  :bandit:
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı eski inönü

Hocam hakem orada sana taktıysa ve sen Beşiktaşlı isen  ayağı çekmezsen sonucu bu olur.

Akıllı olacaksın akıllı olmak iki yüzlülük değil ki. Biliyorsun sana kart kolay çıkıyor o zaman yapmayacaksın bu kadar net aslında.
hocam eyvallah da bu adam Kanadalı. 2 kültür arasında daglar kadar fark var. inanki  Atiba şu olanlara anlam veremiyor. Sen bu dedigini Atibaya anlatmaya çalış sana 10 tane 'Why' lı cümle kurar. Anlatamazsın.

Çevrimdışı ilhan mansız

Hocam yapma. Bilic ile bu bu sezon 28 maça çıktık bunların 20 tanesi bu tarz maçtı. Hepsinde çift ön libero vardı hepsinde 'nerdeyse hiç' mı pozisyona girdik?
Çağrı sen de görüyorsun ben de görüyorum. Son haftalarda pozisyona girmek de büyük zorluk yaşıyoruz. Bu çok net. Türkiye liginde çift ön libero oynadığında bu liberoların tekniği de zayıfsa rakipler oyunu kolayca sıkıştırıyor. Tempo yapamıyoruz. Benim yazdığımı yanlış anlama lütfen ama görüntü ortada. Bugün de pozisyonumuz bile yok, organize atak yapamadık. Kastettiğim özellikle son maçlardaki ciddi düşüş.

Çevrimiçi Samet Ç

rakipten seken topları topladığını kabul ederim ama oyun kurduğunu nerede gördün bir tane maç içinde diagonal pas atıyor mu etkili ?

Çevrimiçi murat

hakem her türlü sıyırır bu işten.uyarımı dikkate almadı der, zaman geçirme niyetinden dolayı verdim der .der de der.senin ona koz vermemen lazım.profesyonel futbolcusun ne işin var ceza sahası içinde.biraz kendini attırmak için uğraşıyor.hakmin niyeti zaten belli.üstüne birde tüy diksem ne olur diyor.

Çevrimdışı If Else

Katılıyorum ancak o ekstra olmazsa da Beşiktaş böyle kısır takım olur.

O yüzden o ekstraları da yapan bir adam gerekiyor.

Beşiktaş'ın kısır takım olduğuna katılmıyorum hocam. Attığımız gol sayısı vs. ortada. Keşke ekstraları da yapsa ama dediğim gibi maç içindeki görevi itibariyle çok zor. Topu çıkarmaya çalışırken stoperlerin ortasına gelip oyunu açmasını beklediğin adam 10 maçta 1 asisti zor yapar.

Çevrimdışı Çağrı

hocam eyvallah da bu adam Kanadalı. 2 kültür arasında daglar kadar fark var. inanki  Atiba şu olanlara anlam veremiyor. Sen bu dedigini Atibaya anlatmaya çalış sana 10 tane 'Why' lı cümle kurar. Anlatamazsın.

Hocam 1 yılı geçti burada bu adam. 1 yıl yapmadığı ne varsa 1 aydır yapıyor.

Bir anormallik var. Yunanistan'da da iki defa itirazdan iki sarı ve kırmızı yedi orada kültür farkı da yok.

Atiba'nın kendine gelmesi lazım çok disiplinsiz. Bugün bile kaç kez itiraz etti hakeme böyle değildi bu adam.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: