1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor
1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor Tarih : 13.08.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Zorbay Küçük - Kemal Yılmaz - Hakan Yemişken - Burak Pakkan VAR : Ümit

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor  [Okunma sayısı 14027 defa] 1. Hafta Beşiktaş 3-0 Çaykur Rizespor
Anket
Beşiktaş, Çaykur Rizespor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

ghezzal daha erken atabilirdin bee
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Hayda Salih neden cikti? 2. yaridan itibaren izleme sansim oldu, cocuk kendini bosa cikarip top istiyor, oyunu yonlendiriyor - fena oynamiyordu. Simdi Ozzie yine 10 kisi birakacak takimi, toptan kacmalar falan.. Umarim 3'u bulup rahatlariz

Çevrimdışı worns

Dear hocam şu nkodouyu niye çıkartıyorsun, açık ara takımın en iyisi adam. Larini bi atayım dediysen ghezzali çıkartıp nkodouyu sağa atsaydın az da orayı hareketlendirseydi.

Çevrimiçi levitate

bi rıdvan kartal falan görsek bee

Çevrimiçi sEuL

Dear hocam şu nkodouyu niye çıkartıyorsun, açık ara takımın en iyisi adam. Larini bi atayım dediysen ghezzali çıkartıp nkodouyu sağa atsaydın az da orayı hareketlendirseydi.

Sag'a az sonra Tore'yi alicak buyuk ihtimalle

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakemsiler berbatlar. Vida'nın pozisyonla alakası yok  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

bi rıdvan kartal falan görsek bee
Bu maçta kenarda otursun. Doğru karar bence. Fizikli oyunculara karşı iyi performansı yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:uyucam:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Maç boyu ofsayta düşmeyen takımımız sevgili töremizle 2 dkda o eksiğini giderdi. We've got tore tanrıya şükür

Çevrimiçi Samet Ç

Oğuzhan ile Töre girdi tadım kaçtı azıcık Atiba'ya bakında utanın valla adam 39 yaşında hala daha gol atıyor sahanın her yerinde

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakeme etmediğim laf kalmadı. Helal olsun. Ailesi gurur duyuyordur  :claps:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Güven en uçta oynadıkça futbolculuğunu sorgulatiyor bu çocuğa başka bir mevki bulunmalı

Çevrimiçi Mehmet57

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maç boyu ofsayta düşmeyen takımımız sevgili töremizle 2 dkda o eksiğini giderdi. We've got tore tanrıya şükür
Şu Töre de gözümde iyice Q7 oldu. Rezillik şu yerli kuralı...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Guven basit oynamasini bir turlu ogrenemedi (...). Sag tarafa topu yuvarlasa iki arkdasi bombos ama sacma bir sekilde calima kalkisip topu yine kaptirdi. Hep aynisini yapiyor, takimdan gonderilince anlar bu maclarin bu firsatlarin degerini.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güven ve Töre hiç oynamasalar daha iyi. En azından durumumuzu bilir ona göre hareket ederiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı XiaoHan

baiano amerikan futboluna devam sadece sözlü uyarı güvene hemen sarı aferin hakem müsvettesi.
bu hakemleri öyle dövmek lazımki kolunu bacağını kırmadan salmadan ki para için maçın kaderiyel oynayamam desin diğer meslektaşları emsal olsun 3 gerekiyosa 3 10 gerekiyosa 10 tanesini Türk futbolunun çaresi olur
🦅🤍🖤🦅

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rize yanlış spor dalını seçmiş. İyi bir güreş takımı olabilirler. Kocaman Konyasporunu geçtiler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Guven kara delik görevi görüyor.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

LUKAUUUUUUUU

kaldığı yerden dewaaaaaaam

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate