18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş Skor : Hatayspor - Beşiktaş Tarih : 10.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan -

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 39207 defa] 18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%68.8]
1 puan
4 [%25]
0 puan
1 [%6.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Oyun çok soğudu gol olmaz artık
Odaklanalım olumlu düşünelimmmm
Koyacağızzz

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Cok sacma ve basit faullerle duran top veriyoruz rakibe

Çevrimiçi levitate

5 hakkın var 2 tanesini kullandın ayıptır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Atiba oldukca tempo yapamiyoruz, gitmiyor artik, her oynadigi mac kisir geciyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Liquidator

Neden Hasici oyuna almıyor, anlayan varmı?? Vallahi sanki aralarında bir soğukluk var. Yoksa niye almazsın??

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Atiba oldukca tempo yapamiyoruz, gitmiyor artik, her oynadigi mac kisir geciyor
+1903

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çıkarken saçma sapan hatalar yapıyoruz.

Çevrimiçi levitate

josefe bıraksana napıyosun ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı Liquidator

Bu oyun direk hocaya yazar. İster çıkardığl Gezal, ister oyuna almadığı Hasic. Gencecik çocuk güzelde oynuyor Hasic. Neden almazsın??? Neden??

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen ve Ersin el ele tribüne...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

İlk golü attıktan 1 dk sonra yemesel bu maçı alırdık. O gol bozdu her şeyi. Yine de çok kötü bakmıyorum ben. Haftaya gs' yi yenersek bu 1 puan değerli olacak.

Çevrimdışı GreenBook

Yememişler içmemişler zencilere basmışlar parayı. Bitane Türk yok
Yabancı kuralı seneye muhakkak gelmeli muhakkak

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sağlık olsun, her maçı kazanacak değiliz. Daha lig uzun, papaz her zaman pilav yemiyor.

Çevrimdışı GreenBook

Defansımız maalesef çok kötü bu defans hattıyla çok sorun yaşarız ileride. Marcelo alınabiliyorsa alınmalı.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Yememişler içmemişler zencilere basmışlar parayı. Bitane Türk yok
Yabancı kuralı seneye muhakkak gelmeli muhakkak
Biz de 1 Turkle oynadık. Kalecimiz.

Çevrimdışı can1903

Son 15 dakika ne oynadık? Niye hamle yapmadı hoca Hasici alıp topu bizde tutmasını sağlasaydı en azından şans bulurduk. Nkoudouyu oyuna alıyosun topu veriyosun rakibe. Raşiti oyundan alması felaket kötü karar en azından top bizde kalıyordu
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi blackeagle35

Burada puan kaybı anlaşılır yoğun fikstürde. Ancak bu kadar çıkarken top kaybı yapılmaz. Dorukhan Atiba'nın yerine Hasic Larin'in yerine girmeliydi. Ya da Ghezzal hiç çıkmamalıydı. Ne olursa olsun öndeyken oyunu biraz tutabilseydik kazanırdık.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu kadar sakarlığa rağmen alınmış bir puan olarak görüyorum. Bir senede yapılacak basit hataları bir maçta yaptık. Çok sinir bozucuydu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Aslinda hicde öyle güclü direncli bir rakip yokdu karsimizda, hocanin atiba ve nskala tercihlerine yazar bu puan kaybi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Oyuncu değişiklikleri fix oldu artık Raşit 70 de kenara geliyor. Adam oynuyor top bizde bi orta kesip gol attırma potansiyeli var sen kontra topçusu nkoudouyu oyuna alıyosun
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..