Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8386432 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı o2bucak

hala o pozisyonu aklım alabilmiş değil...

Benim de aklım almadı hala kafamda nasıl gelişti bu pozisyon diye dönüp duruyor.

Çevrimdışı AmaralGürses

Senin dediğin işin doğru olanı. Ama işin gerçek tarafı değil. Buyüzden zaten bu işin cılkı çıktı diye yazdım. Taraftar maç sonu Adrianoya da 3'lü çektirdi. Taraftar canı sıkıldıkça birini çağırıp ona 3'lü çektiriyor. Maçın adamıyla falan pek bi alakası yok yani. Eskiden 1 kişiye çektirilirdi. Şimdi ise kafaya göre 2-3 kim gelirse...

bence güzel bir uygulama farklı oyunculara çektirmek, neticede üçlü çektiren oyuncuya da büyük moral oluyordur. Binlerce kişi senin adını bağırıyor, senin işaretini bekliyor, bir oyuncuyu bundan daha çok ne mutlu edebilir.

Ayrıca bizim taraftar kime ne zaman çektireceğini de gayet iyi biliyor, genelde maçın adamına veya özel bir durum varsa (olimpiyatta kazandığımız fener maçında q7'ye, gs maçında günay'a olduğu gibi) ona göre çağırıyor. Bence güzel birşey, artık yavaştan gelenekselleşmeye başladı.

Çevrimiçi Savaş

Dün statta Olcay'a gösterilen tepkiler çok anlamsızdı. Başka hiç bir oyuncuya bu kadar "Aaaaaooov" çekilmiyor arkadaş.

Bu Olcay ne etti size? Oyundan çıkarken ki halini nasıl kabul edebilirsiniz?
Abartmamak lazım. Olcay'a hem kızarız hem severiz. Oyundan çıkarken ayakta alkışlandı, gönlü alınmıştır.
Kesinlikle katılıyorum. Olcay hem karakteriyle hem de futbol zekasıyla Beşiktaş'ın esas oyuncularındandır; birçok maça da 11 çıkacaktır. Taraftarın hoşuna gitmeyeni ıslıklamayı bırakması lazım...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkntcnr

Dün olcay kötüydü. 3-4 tane doğrudan asist yapabileceği pozisyon vardı. Onları yapabilse zaten maç farka giderdi. Gerçi olcay onları yapsa bile 1-2 top kaptırdığında iyi yaptıkları unutulup hemen gömülecekti. Sözüm meclisten dışarı maalesef bir kesim taraftarda böyle bir algı var.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2016, 12:56:36 brkntcnr ]

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

olcay zaten o yapamadıklarını da yapsaydı şuan bundesliga da üst seviye bir takımdaydı ve allemania milli takımında oynuyor olurdu. takımda çimentodur arkadaş...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Her ne kadar @Necmi abi begenmesede dun macin adamlarından biride Tartışmasız Omer Sismanogluydu

Cenkin attigi Golde Omer On direk kosusu yaparak rakip savunmacinin topu uzaklastirmasini engelliyor ve top arka direge gidiyor Cenk Bos kaleye Golu yapiyor

2.ci Golu anlatmaya bile gerek yok usta isi bir Gol , Klas vucut hareketi ile rakip savunmaciyi ekarte edip ardindan müthiş bir son vuruşla Golu yapıyor :claps: :claps:

Maçın 1.ci adami ise bana göre kesinlikle Gokhan inler , Muthis mucadele etti , Fizik üstünlüğünü cok iyi kullandi oyleki yere dustugu pozisyonda bile rakibini bozup topu almayi basardi ikili mucadelelerde ayakta kaldi ve cogunu kazandı

30 -40 metre tam isabetli uzun paslari ve oyunun yönünü değiştirmesi ile gözlerimizin Pasını sildi
[ Son Düzenleme: 11 Eylül 2016, 14:17:07 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı bjk4ever

Vallahi Gomez maclarimizi izliyor mu bilmiyorum, ama izliyorsa kesin pisman oluyordur.
Gecen sene geldiginde Tore ve Quaresma'nin varligi benim icin avantaj diyordu, ama kendisine kanatlardan top getiren tek oyuncu Quaresma oldu. Bekler cok cok kisitliydi. Bu sene son 2 mac itibariyle Caner, Adriano ve Gokhan resmen kaliteli orta yagdiriyor. Sosa'nin yerine de Talisca geldi, ustelik Quaresma var. Tam kendisine gore bir takim var aslinda. Gecen sene 26 gol atti, ama bu sene takimda olsaydi ve sakatlanmadan oynayabilseydi bence 30-35 arasi kesin atardi, tam kendisine gore bir takim var. Artik Aboubakar-Cenk-Omer'i donusumlu kullanacagiz mecburen. Bu baglamda Sosa'nin gidisine uzulmuyorum hic (iyi de para getirdi), ama Gomez harbiden farkliydi be.

Çevrimiçi Mehmet57

Takimda iyi ki Gokhan Inler var.

Çevrimdışı Anıl1903

Az önce renkli linki yasak da Oğuzhan tırt diye bi yorum gördüm. fenerbahçe taraftarı hakkında söyleyeceklerim bu kadar
Onların bütün orta sahalarını topla bir Oğuzhan etmez 2.yarıda oyuna girdi kısa zamanda klasını gösterdi.

Çevrimdışı artena_condari

Beni en çok hayalkırıklığına uğratan Talisca'nın performansı oldu; nihai bir karara varmak için henüz erken elbette ama bana birçok maça yedek başlayabilir gibi geliyor; Atiba, Ginler, Ozzienin arkasında.

Çevrimdışı AmaralGürses

Maçı arkadaşlarla izliyorduk ilk 30 dk ne oynadı takım la liga mı desek premier lig mi ikisinin kırması bir oyunu yedek oyuncularımızla oynadık.

Ne hasretle bekledik şu günleri, ne kadar özlemişiz şu tabloyu..

Allah milyon kere razı olsun emeği geçenlerden.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Benfica deplasmanında Oğuzhan mı Talisca mı?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Savaş

Dün ilk 30 dakikalık oyunun mimari Gökhan İnler'di. Şahane top dağıttı. Güzel alan daralttı ve yerinde müdahalelerde bulundu.

Bu adam daha tam performansı da veremedi daha. Daha form tutacak. %50'lerde oynuyor şuan.

Orta sahamız Atiba - İnler - Oğuzhan olur. Talisca Oğuzhan ile değişmeli oynar. Tolgay ise şu formuyla kadroya giremez, net.

Atiba   İnler

Olcay      Oğuzhan      Caner

Aboubacar

Defans hattında çok rotasyon yapmayız. Normal koşullarda, sakatlık vs olmadığında maç içerisinde Olcay - Quaresma / Oğuzhan - Talisca / Aboubacar - Cenk değişikliklerini görürüz.

Ayrıca Atiba - İnler ikilisi TR ligindeki en iyi orta saha ikilisi olur, gol yeme ortalamamızı da düşürür.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı AmaralGürses

Benfica deplasmanında Oğuzhan mı Talisca mı?

mantık ozzy diyor ama q7 nin sporting maçında neler yaptıklarını gördükten sonra talisca da denenebilir diyorum.

Çevrimdışı mrred

Herkese selam
Karabük maçının tamamı elinde olan varsa özelden mesaj atabilir mi lütfen
ilk 35 dakkaya doyamadım
The great gig in the sky

Çevrimiçi Kartal Ç

:D :D

Onlarınki victoriaysa bizimkinin adı da Kara olsun. Kara Kartal. Şimdi zafer mafer diyip hayvana misyon yüklemeyelim özü de gözü de kara olsun :) misyon istiyolarsa Vefa dan güzel misyon olmaz orası ayrı.

Çevrimiçi mellfred

olcay yetnekleri sınırlı olmakla birlikte terinin tamamını akıtmadan sahadan çıkmayan bir emekçidir.
ilk kötü maçında ıslıklanacaksa bu tarafarla bu sezon yürümez
beşiktaş formalı bir oyuncuyu ıslıklamak,hele ki olcay cenk oğuzhan gibi bu kulübün temel taşlarını, nankörlüktür, terbiyesizlik şımarmaktır 

Çevrimdışı Kalyoncu

olcay yetnekleri sınırlı olmakla birlikte terinin tamamını akıtmadan sahadan çıkmayan bir emekçidir.
beşiktaş formalı bir oyuncuyu ıslıklamak,hele ki olcay cenk oğuzhan gibi bu kulübün temel taşlarını, nankörlüktür, terbiyesizlik şımarmaktır
+1903 olcay şahan bu takımın kaptanıdır.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

+1903 olcay şahan bu takımın kaptanıdır.

İkinize de katılıyorum

Hep diyorum 1.ci kaptanimiz Olcay olmali suan en cok ve sonuna kadar hak eden kisi Olcaydir.

2.ci kaptan da Ozzie dir

3.cu kaptanda Atiba

Çevrimdışı cursedofdragon

Herkese selam
Karabük maçının tamamı elinde olan varsa özelden mesaj atabilir mi lütfen
ilk 35 dakkaya doyamadım

DT Play üyeliği olanlar full maç'a erişebiliyorlar onlar kaydetip atarsa ne ala :)

Banada atarsanız mutlu olurum :)

Çevrimdışı Çağatay

Liyakat tabiiki çok onemli lakin kaptanlikta en dikkat edilmesi gereken temel faktör liderlik vasfıdır. Ben şuan olcayda ve ozi de bu vasiflari tam olarak görmüyorum.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Liyakat tabiiki çok onemli lakin kaptanlikta en dikkat edilmesi gereken temel faktör liderlik vasfıdır. Ben şuan olcayda ve ozi de bu vasiflari tam olarak görmüyorum.
Tolgada muthis bir liderlik vasfi var mesela :bandit:

Olcay herkesi uyarir takimi ateşler , Olcay olur her türlü olur butun yerlilere sözünü gecirir

Ayrica dun Fabriyi cok begendim S.L de oynayacak takimin kalecisi böyle olmali Adam Defansla mithis iletisim halinde bir kaleci gibi degilde libero gibi oynuyor , Takim arkadaşlarina da o güveni vermis ki takim surekli tereddut etmeden topu Fabriye geri pas veriyor , Topu alip oyun kuruyor , Isabstli uzun pas atıyor daha ne yapsin , Hocaya gidip yalvarip yakaralim artik su Tolga inadindan vazgeçsin

Dun Sahada Cordobayi izledim sanki :busted_cop:

Omerin Golünde Asistin asistini yapti , Uzun top atarak topu Taliscaya gönderdi talisca sadece dokunarak Omere asist yapti :busted_cop:

Çevrimdışı Kalyoncu

Takımımıza baktığımızda bu pazubandı taşıyacak dört isim var bana göre  Olcay,Oğuzhan,Atiba ve q7. Dörtündede bu liderlik vasfının olduğunu düşünüyorum. Oğuzhan ise tam lider olma yolunda gidiyor.

Etiketler: