23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Skor : Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 22.02.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Fırat Aydınus - Aleks Taşcıoğlu - Erdem

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 60583 defa] 23. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%45.7]
1 puan
3 [%8.6]
0 puan
16 [%45.7]

Toplam Oy Verenler: 35

Çevrimdışı Orhan_

Karius senin abvermesin. Senin yüzünden güzelim oyun heba oldu. toplam 4 pozisyonun var 2sini yedin, 1ini kurtardın (allahım sana şükürler olsun) 1ini adam havaya nişanladı yoksa onu da yediydin. Seni kaleye sokan ilk adamı bulup eşek sudan gelinceye kadar dövmek lazım.

Çevrimiçi Sinan66

sergen diyordur, ben bu yasimla girsem en az 2 gol atardim  :)

Çevrimiçi yaço58

Müthiş geçecek. Hafta sonumuzu zehir ettiniz helal olsun emeği geçenlere diaby sana özellikle o son pozisyonda burağa verse boş kaleye topla girecek gitti kendi çekti kaçırdı dönen top gol oldu

Çevrimdışı f_madida

Bunun olacagini bildigim icin dedim gecen hafta, birakalim ts yensin bari diye.

Ne oldu simdi? bu kadar oyun, pozisyon bilmemne, sonuc 0. Bu kadro bu yetenek fakirligiyle zor sampiyon olur. Gol atmaya gelince mesguluz abi, gol yemeye gelince buyurun gecin iceri.

Sonuc sadece renklilere yaradi. yine gsyi sampiyon yapacagiz bu gidisle. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Savaş

Bu futbol fakiri kavruku kim getirdiyse alsın evine saksı diye koysun. Başka bi işe yaramaz bu.

Çevrimiçi sEuL

Ruiz Vida adamlar tank gibi. Sirloth kac pozisyonda geriden depar atip adamlari arkasina aldi.

6-1, 7-1 biticek maci ne hale getirdi herifler. Ulan senelerdir hergun ne calisiyorsunuz lan siz, her sut kalecinin ustune mi cekilir, bi plase ile yanindan yuvarlayamadiniz (...) topunu. cildirttiniz insanlari. Evde yumruklanmayan duvar kirilmadik bardak birakmadiniz

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu kaleci var ya bu kaleci yazıp yazıp siliyorum çok ağır şeyler yazıcam.

Çevrimdışı f_madida

Atanın ve tutanın iyi olmazsa bir yere gelemezsin. Bu Trabzon da tamamen balon. Bunlar şampiyonluğu falan hak etmiyorlar. Başımızdakiler iyi olup adam gibi transfer yapsaydı ligin tozunu attırırdık  :money:

Trabzon'un kadrosunda en az 3-4 tane sakat/eksik oyuncu vardi bugun. 1-0 yatmaya calismalari sacmaydi kendi elleriyle maci verdiler.

Çevrimdışı cursedofdragon

karius,caner ve burağa rağmen iyi oynadı takım.

Faulden bir gol yedik yeneceğimiz maçı son saniye de yine klasikleşen kanser Beşiktaş yeteneği ile berabere bitirdik.

Bu hamsiler damat tarafından iteklenmese şampiyon filan olamazlar klasik sıradan bir anadolu takımı.

Çevrimdışı mylife1903

Offf tam eski inonu kaosu maci
Super oldu
Ozumuze donduk
Okyanusu yuzerek gec sahile cik yorgunluktan kume dus kafani tasa vurup geber
Iyi mac oldu
Ts isine baksin simdi
Cok yanlis oynadilar. Sen sampiyonluk kovaliyorsun cikar topunu oynarsin
Cekirge herzaman ziplamaz
Mesela oynarsin kayseriyle falan onun kanat oyuncusu boyle kacirmaz dagilirsin

Su mac avci olaydi mesela paramiz cevimizde kalirdi arkadas seve seve istifa ederdi

Çevrimdışı caner.eryigit

Ya adamın bir tane orta yapacağı adam var be kaleci denen arkadaş ona göre pozisyon alsana.
Valla billa aklımı oynatıcam 2 top geldi ikisi de gol oldu

Çevrimdışı Savaş

Bu diabi'ye vasat demek bile iltifat. Futbolcu falan değil bu. Bu başka bişey.

Çevrimdışı mylife1903

Ruiz Vida adamlar tank gibi. Sirloth kac pozisyonda geriden depar atip adamlari arkasina aldi.

6-1, 7-1 biticek maci ne hale getirdi herifler. Ulan senelerdir hergun ne calisiyorsunuz lan siz, her sut kalecinin ustune mi cekilir, bi plase ile yanindan yuvarlayamadiniz a...... kodumunun topunu. cildirttiniz insanlari. Evde yumruklanmayan duvar kirilmadik bardak birakmadiniz

Calisarak olsa herkes atar golu
Bunlar kisir adam
Sabahlara kadar sekis yapsa cocugu olmaz
Arpalari cok iste
Bi de igrenc algilari var

Çevrimiçi levitate

Offf tam eski inonu kaosu maci
Super oldu
Ozumuze donduk
Okyanusu yuzerek gec sahile cik yorgunluktan kume dus kafani tasa vurup geber
Iyi mac oldu
Ts isine baksin simdi
Cok yanlis oynadilar. Sen sampiyonluk kovaliyorsun cikar topunu oynarsin
Cekirge herzaman ziplamaz
Mesela oynarsin kayseriyle falan onun kanat oyuncusu boyle kacirmaz dagilirsin

Su mac avci olaydi mesela paramiz cevimizde kalirdi arkadas seve seve istifa ederdi
reyiz nasıl oynadık sence

bence 9/10 var temizinden

oyuncular eşşek olmasa koyduyduk
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Sergen ne yapsin bu takima, girip kendi mi atacak golu de.

Diaby'sine 1, Nekodousna 2...Bu kadar yeteneksiz adamlari doldurursak takima olacagi budur. Herifler 3 kere sut cekti 2si girdi.

Sergenin zaten sucu yok, bu kadroyu oynatabilecek en iyisini oynatiyor, 3 sene önceki kadroyu ver sergene derbileri bile farkli kazaniriz. Ben bu kötü kadronun bukadar oynayacagini bile düsünemezdim. Büyük revizyon lazim, gökhan, elneny, boateng ilk 11, burak, atiba, nkoudu bu saaten sonra anca yedek olur, (...)
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı f_madida

valla ben onu bunu bilmem gsyi yine sampiyon yaptik mi? yaptik..

bu da Besiktas'in basarisidir.

Çevrimdışı mylife1903

Cocuk futbolcu bunlar
Nekodu da oyle boyd da oyle
Top gelince ne yapacagina karar verene kadarmevsim degisiyir

Trabzon'un kadrosunda en az 3-4 tane sakat/eksik oyuncu vardi bugun. 1-0 yatmaya calismalari sacmaydi kendi elleriyle maci verdiler.

hamsilerin çapı bu kadar eksik olmasada bir şey değişmez içerde fenere karşı 1 gol attılar 80 dakika yattılar.

Klasik sıradan bir anadolu takımı ve görün bakın şampiyon olamayacaklar bu kadar ezik bir camia daha görmedim ben fenere hak vermeye başladım.

2 başarılı gittiler mi oraları buraları ayrı oynuyor.

Damat olmasa buraları rüyalarında görürlerdi.

Çevrimdışı mylife1903

Yalniz sergen hocaya helal olsun takimi cok iyi hazirlamis, ama iq seviyeside cok önemli malesef bu konuda cogu topcumuz sinifda kaliyor

Yetenek yok yetenek

Çevrimiçi levitate

valla ben onu bunu bilmem gsyi yine sampiyon yaptik mi? yaptik..

bu da Besiktas'in basarisidir.
1 maçı eksik tsnin

eğer gs yarın puan alırsa dediğin olur
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Calisarak olsa herkes atar golu
Bunlar kisir adam
Sabahlara kadar sekis yapsa cocugu olmaz
Arpalari cok iste
Bi de igrenc algilari var
Hahahaha sesli güldüm abi

Geçen sene canlanıyor gözümde elimizde 3-4 kanat vardı toplasan hepsini bir kanat etmiyordu bu sene yine aynı.

N'koudou
Diaby
Boyd
Lens

Hepsini topluyoruz yine bir kanat etmiyor.

Diaby o golü kaçırınca yiyeceğimizi hissettim.Ne zaman kaçırsak yeriz biz geleneğimiz bizim bu.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Trabzon'dan cacık olmaz bu arada. Yetenek fakirlerimiz bir  gram becerikli olsalar 5 lik olup dönmüşlerdi.

Çevrimdışı mylife1903

Karius senin abvermesin. Senin yüzünden güzelim oyun heba oldu. toplam 4 pozisyonun var 2sini yedin, 1ini kurtardın (allahım sana şükürler olsun) 1ini adam havaya nişanladı yoksa onu da yediydin. Seni kaleye sokan ilk adamı bulup eşek sudan gelinceye kadar dövmek lazım.
Kurtardigi varya o uctu falan atibadan sekti yukseldi dususe geciyo top
Baska kaleci olsa onu voleybolcu gibi lansetle alir oyun kurar bu foto cektirdi falan
Adam oyunu izlemiyo oozisyon almiyor
Alamiyor degil almiyor kafa bitik herifin

Çevrimiçi levitate

Cocuk futbolcu bunlar
Nekodu da oyle boyd da oyle
Top gelince ne yapacagina karar verene kadarmevsim degisiyir
boyd iyiydi aslında abi

4 kişinin arasından çıkıp al at dedi ama nkoudou işte

gerçi o da iyiydi ama kaçırdıklarının açıklaması yok