2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Mehmet57, kartal meriç, levitate, Talisca1903, kartalizma190399, tolga1903, blackeagle35, Yancos, NioHH, Sinan66, Renton, Ugur Turan, hasankale, yaço58, Kartal Ç, murat, underworld, Gökhan Kurt, pinehitman, uğur07, İsmail Özyurt, Sinan23, admsngl898, ugurkartalizma, CemMert ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 32603 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

iyi topçu gelsiiin

bu olursa colley gider herhalde
3-5 tane kalsın gerisi gitsin diyecek kadar oyuncular bıktırdı. Her sene bu en kötü senemiz deyip daha kötüsünü görüyoruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Umarım gelir de bizi bal yapmayan arılardan kurtarır  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

bu maçtan sonra vazgeçerler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

bu maçtan sonra vazgeçerler
Aynısını yazacaktım, yani şu maçı izleyip oyuncusunu Tr ligine getirmek isteyen bir menajer art niyetlidir.

Tamamen aldatmaya oynayan, her ikili mücadelede yerlerde tepinen, futbol adına sahada hiçbir şey olmayan bir yere neden oyuncunu getirmek istersin.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi CemMert

Herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun.

Öncelikle duyumcu değilim sadece bir tanıdığımın vasıtasıyla aldığım bir bilgiyi sizinle paylaşmak isterim. Sanırım Sergen yalçın ile görüşme olmuş. İbre o tarafa doğru gidiyor gibi. Doğrudur yanlıştır bilemem linç yemeyelim durduk yere :)

Çevrimiçi kartalizma190399

Yonetim'den birsey olmayacagi belli oldu bence.
Getirdigin sportif direktor sadece 1 transfer yapti, antrenor secimini de yapmadi.
Kendin yaptin ve fiyasko oldu. Dogrudur yanlistir eyvallah, ama burada mesele televizyon programlarinda gerine gerine ben futbola karismayacagim diye konusup daha aradan 2 ay gecmemisken antrenor secimini kendin yapman.
Sergen Yalcin'a gidilmesi de beni hic sasirtmadi. Bu sportif direktorler varken ve H. Arat gibi olaya profesyonel degil duygusal bakan biri varken anca boyle bir tercih olur zaten.
Nasil Santos tercihi kabak gibi yanlis tercihse Sergen tercihi de kabak gibi ortada, yanlis tercih olur.
Yerli bence olmamali, ama olacaksa Ilhan Palut ve Cagdas Atan disindaki tercihler fiyasko'yla biter. Bunu gormek cok da zor degil.
Simdi yine biri cikip sampiyon yapti vs diyecek. Sampiyon yapti=iyi antrenor gibi sig dusunursen S. Gunes'te dustugun hata'nin aynisina dusersin.

Çevrimiçi Samet Demir

😁😁😁 Bu tarz haberlerin artması lazım.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Getirdigin sportif direktor sadece 1 transfer yapti, antrenor secimini de yapmadi.
Kendin yaptin ve fiyasko oldu. Dogrudur yanlistir eyvallah, ama burada mesele televizyon programlarinda gerine gerine ben futbola karismayacagim diye konusup daha aradan 2 ay gecmemisken antrenor secimini kendin yapman.
Sergen Yalcin'a gidilmesi de beni hic sasirtmadi. Bu sportif direktorler varken ve H. Arat gibi olaya profesyonel degil duygusal bakan biri varken anca boyle bir tercih olur zaten.
Nasil Santos tercihi kabak gibi yanlis tercihse Sergen tercihi de kabak gibi ortada, yanlis tercih olur.
Yerli bence olmamali, ama olacaksa Ilhan Palut ve Cagdas Atan disindaki tercihler fiyasko'yla biter. Bunu gormek cok da zor degil.
Simdi yine biri cikip sampiyon yapti vs diyecek. Sampiyon yapti=iyi antrenor gibi sig dusunursen S. Gunes'te dustugun hata'nin aynisina dusersin.

Sen ne anlatıyorsun ya.

Çevrimiçi underworld

Doğru bir tespit

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

Murat Özen: "Mario Hermoso, 3.7M € istiyor, Beşiktaş 3.3M €'ya kadar çıktı. Hüseyin Yücel bu transfer için çok uğraşıyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hüseyin Yücel, Mario Hermoso için görüşmelerini sürdürüyor. Oyuncunun 3.7 milyon euro maaş beklentisi var. Beşiktaş, 3.2 milyon euroya kadar çıktı. Bitme ihtimali yüksek.

(Murat Özen)

Çevrimiçi Kartal Ç

Valla şuan kadroda güçlü oyuncu yok. Deli dana gibi ortalıkta koşuluyor mu koşuluyor pres yapılıyor mu yapılıyor ama 60 tan sonra tüm takımın pili bitiyor veteran halısahasına dönüşüyor. Sezon genelindeki başarısızlığın psikolojik etkisi bıkmışlığı tabiki vardır orası cepte. Ama orta saha ve hücum oyuncularının topa vurma gücüne bakıyoruz 20.dakikada bile olsa hep cılız. renkli rakiplerdeki hücumculara bakıyoruz dakika 90 hala bam güm geçiriyorlar topa. ilginç bir şekilde son birkaç yıldır da böyle. idman tipiyle falan alakalı olsa o kadar hoca ve teknik ekip değişti hala aynı. transfer edilen oyuncularda bi 3 metre yana pas atsın ama ceza sahası çizgisinden çektiği şut tıngır mıngır gitsin diye bir kriter mi var acaba.

Çevrimiçi Samet Ç

Hüseyin Yücel, Mario Hermoso için görüşmelerini sürdürüyor. Oyuncunun 3.7 milyon euro maaş beklentisi var. Beşiktaş, 3.2 milyon euroya kadar çıktı. Bitme ihtimali yüksek.

(Murat Özen)
Gelsin beleş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Patrik Schick'i 1 yıllığına kiralık olarak transfer etmek istiyor.(Sacha Tavolieri)

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Buluşacağız hocam elbet bir gün buluşacağız, şimdi olsan bu oyuncuları tokatlar forma için oynamayanı keserdi, sene sonu 3,4 tane yıldız adayı transfer ederdi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi gokhans

Buluşacağız hocam elbet bir gün buluşacağız, şimdi olsan bu oyuncuları tokatlar forma için oynamayanı keserdi, sene sonu 3,4 tane yıldız adayı transfer ederdi
bu adamın scout bilgisi çok üst düzey. Adam tr ligi dışında gittiği her ligde şampiyonluk yaşadı.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi levitate

kartalist kenny tete demiş fena değildir çok hücumcu değil diye hatırlıyorum ama olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

kartalist kenny tete demiş fena değildir çok hücumcu değil diye hatırlıyorum ama olsun
Sakatlık riski varsa Messi dahi olsa gelmesin 😁

Çevrimdışı Umutcan Kaya

bu adamın scout bilgisi çok üst düzey. Adam tr ligi dışında gittiği her ligde şampiyonluk yaşadı.
Baya iyi keşke kulüpte sportif veya transfer bölümüne gelse
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Mesela yabancı hayranlığı bizde çok.

İlhan Palut'un van Bronckhorst tan neyi eksik.

Tam aksine van Bronckhorst gelsin Konya ve rize ye bu puan ortalamalarını tuttursun görelim.

Şenol 3. sefere gerek yok.

Sergen hoca istikrarsız ve savruk.

İlhan Palut, hem genç hem hırslı hem başarılı.

Çevrimiçi Samet Demir

Mesela yabancı hayranlığı bizde çok.

İlhan Palut'un van Bronckhorst tan neyi eksik.

Tam aksine van Bronckhorst gelsin Konya ve rize ye bu puan ortalamalarını tuttursun görelim.

Şenol 3. sefere gerek yok.

Sergen hoca istikrarsız ve savruk.

İlhan Palut, hem genç hem hırslı hem başarılı.
Benim yerli sıralamam Çağdaş Atan = Nuri Şahin olmazsa İlhan Palut. Tabi bu üçünden birisi gelirse çok iyi yabancı bir sportif direktör şart..

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Benim yerli sıralamam Çağdaş Atan = Nuri Şahin olmazsa İlhan Palut. Tabi bu üçünden birisi gelirse çok iyi yabancı bir sportif direktör şart..

Çağdaş Atan da iyi aslında ben hep unutuyorum, nedense sıcak gelemiyor. :) özellikle Alanyasporda baya başarılıydı. Ayrıca Başakşehir i de teslim aldığında neredeyse bizim takım gibi enkazdı.

Etiketler: