Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı
Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Beşiktaş Forum|Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı Skor : Lokomotif Moskova 1-1 Beşiktaş Tarih : 22.10.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Lokomotif Stadı Hakem : Serge Gumienny (Belçika) Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı  [Okunma sayısı 80746 defa] Lokomotif Moskova - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 3. Maçı

Çevrimdışı panic13

Cok net soyluyorum, elenirsek zerre uzulmem. Bu yil hedefimiz sadece lig olmali. Evet, normal sartlarda gruptan cikarsak guzel olur, hayir denmez tabii ki ama bu yil tamamen lige konsante olmamiz lazim. Grup surecinden sonraki maclar cok yipratici oluyor. Ligde bizi baltaliyor.

Ayrica bugun hucumdaki hareketliligi ve defans forvet mesafesini cok begendim. Takim genelde uzamadi, ayrica hucumda rakip pres yaptigi zaman hep topa sahip oyuncuya yakin baska bir oyuncumuz vardi.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı EMİR EMRE

Ya şu Lizbon neymiş arkadaş evinde yenilmiyo yenilmiyo.. Moskova 1 ay önce çakmadı mı bunlara evinde nerede yenilmiyo? Yenilmiş işte.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Gokhan oguzhan beklerken bakmissin necipi 10 ustu bir rakama gondermissin avrupaya. Gercekten buyuk ilerleme var.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı cursedofdragon

Ya şu Lizbon neymiş arkadaş evinde yenilmiyo yenilmiyo.. Moskova 1 ay önce çakmadı mı bunlara evinde nerede yenilmiyo? Yenilmiş işte.

Biz evimizde yenebildik mi ? Orda yenmeyi hedefliyoruz ?

Çevrimdışı ALDENYX

İskenderbey demedi demeyin ya lokomotivden yada lizbondan içerde birinden puanı alacak...onlara 1 puan yakışır....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Estağfurullah abi ayıp ettiysem sana kusura bakma , maçın gerginliği o , berabere kalınca ben yenilmisiz gibi hissediyorum her maç , hatta maçtan bi iki gün sonra babamla sohbet felan ederken hep yenildik diye konuşuyorum sonra kendi kendime berabere kaldığımızı hatırlatıyorum :D
Yok abim ayip felan etmedin. Sadece daha olumlu dusunelim diye yaziyorum. Galip gelebilir miydik evet ama 1 puan da deplasmanda iyidir avrupada. En azindan takimin morali bozulmuyor.

Çevrimdışı Ensar

İskenderbey demedi demeyin ya lokomotivden yada lizbondan içerde birinden puanı alacak...onlara 1 puan yakışır....
Hayal kuruyorsunuz abiler ya :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Tolga

Böyle bakacaksak Trabzon'a içeride kaybettik mesela.

Ama göreceksiniz deplasmanda onları yeneceğiz.

Yani iç sahada berabere kaldık diye Lizbon'da hiç şansımız yok demek tuhaf.

Açıkçası ben o maça 11 puanla çıkacağımızı ve 1 puan alıp gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Arkadaş futbol bu ya, Feneri yendik fener cimbomu yendi diyelim biz cimbomu yenmiş mi olcaz gözünü seviyim. Futbol o anda belki binlerce dinamiğin bir araya gelmesiyle neticelenen bir şey değil mi? Chelsea ve M.United'ı nasıl yendiysek belki yine kaybetmeyebiliriz son maçı belli olmaz ki, tamam çok kaliteli takım ama bence %20 den çok daha fazla puan alma şansımız

Çevrimdışı Tolga

Bakın şu da önemli bu takım kolay kolay yenilmiyor.

Umarım böyle de devam eder.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ALDENYX

Hayal kuruyorsunuz abiler ya :)

belkide çok fazla maç izlemişizdir.... böğle takımların olmadık takımlardan puan aldığını görmüşüzdür...futbol güzel oyundur...

Çevrimdışı Ensar

Yok abim ayip felan etmedin. Sadece daha olumlu dusunelim diye yaziyorum. Galip gelebilir miydik evet ama 1 puan da deplasmanda iyidir avrupada. En azindan takimin morali bozulmuyor.
İyidir ama tottenham'dan alırsan iyidir abi moskova'dan hele hele bugünkü gibi bir oyun varsa sahada 3 puan alamamak kayıptır bence, bosu boşuna kendimizi yormuş olacağız , neyse bir maçtı geçti beşiktaşımın canı sağolsun inşallah gruptan çıkarız :)

Çevrimdışı Kadir G.

Bu sene bazılarınız avrupayı çok önemsiyor bence gereksiz.

Kupayı alsak bile cl de 2. torbada olmayacağız puan hayalleri yerine şampiyon olup ilk 2 torbadan kimler gelir diye düşünmeyi tercih ederim.

Böyle bakacaksan Trabzon'a içeride kaybettik mesela.

Ama göreceksiniz deplasmanda onları yeneceğiz.

Yani iç sahada berabere kaldık diye Lizbon'da hiç şansımız yok demek tuhaf.

Açıkçası ben o maça 11 puanla çıkacağımızı ve 1 puan alıp gruptan çıkacağımızı düşünüyorum.

Bunun adı hayalciliktir şansını insan herzaman kendini yaratmalıdır.Bugün burda 10 kişi kalmış takım bunu yenemiyorsan.
O olimpiyat stadından rüzgar hakem faktörü oyuncuların formsuzluğunu düşünmek gerekir bazen.Ben evimizde moskava'dan en fazla 1 puan alacağımızı düşünüyorum.Lizbon deplasmanında mutlaka kazanmamız gerekeceği için yüklendikçe ordan beraberlik bile beklemiyorum mağlubiyet bekliyorum.İskenderbey'ini yeneriz bi.3.cü olarak eleniriz.

Çevrimdışı Kadir G.

belkide çok fazla maç izlemişizdir.... böğle takımların olmadık takımlardan puan aldığını görmüşüzdür...futbol güzel oyundur...

İskender bu gruptan puan alamaz lakin ben grup lideri olacağımızı düşünüyorum. 11 puan bize üst tura çıkaracak.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

10 maçta 7 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet toplam 23 puan 2.3 maçbaşı ortalama 34 maçta 78 puan şampiyon yapar

Çevrimdışı Sedat_BJK

İyidir ama tottenham'dan alırsan iyidir abi moskova'dan hele hele bugünkü gibi bir oyun varsa sahada 3 puan alamamak kayıptır bence, bosu boşuna kendimizi yormuş olacağız , neyse bir maçtı geçti beşiktaşımın canı sağolsun inşallah gruptan çıkarız :)
Insallah cikacagiz. :)

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Ekim 2015, 23:07:31
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu gruptaki, hatta Avrupa'daki en tehlikeli deplasman takımlarından birinin Beşiktaş olduğunun farkında değil mi herkes?
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bunun adı hayalciliktir şansını insan herzaman kendini yaratmalıdır.Bugün burda 10 kişi kalmış takım bunu yenemiyorsan.
O olimpiyat stadından rüzgar hakem faktörü oyuncuların formsuzluğunu düşünmek gerekir bazen.Ben evimizde moskava'dan en fazla 1 puan alacağımızı düşünüyorum.Lizbon deplasmanında mutlaka kazanmamız gerekeceği için yüklendikçe ordan beraberlik bile beklemiyorum mağlubiyet bekliyorum.İskenderbey'ini yeneriz bi.3.cü olarak eleniriz.
@Hanimsopamigetir takma adini kullanan bir arkadas vardi. Seni vermek lazim onun eline.. :d

Çevrimdışı Kadir G.

Ligi Koyalım Ligi...

Çok takılmayın avrupaya. Oyuncu parlatmak istiyorsan şampiyon ol şampiyonların turnuvasında parlat.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bu gruptaki, hatta Avrupa'daki en tehlikeli deplasman takımlarından birinin Beşiktaş olduğunun farkında değil mi herkes?

Rapid ve Biz  :evillol:

TAKIM    O    G    B    M    A    Y    P
Lokomotiv    3    2    1    -    6    2    7
BEŞİKTAŞ    3    1    2    -    3    2    5
Sporting    3    1    1    1    7    5    4
Skenderbeu 3    -    -    3    1    8    -

Diğer Maç

BEŞİKTAŞ-Lokomativ
İskenderbey-S.Lizbon

Çevrimdışı ALDENYX

Ligi Koyalım Ligi...

Çok takılmayın avrupaya. Oyuncu parlatmak istiyorsan şampiyon ol şampiyonların turnuvasında parlat.

63      Beşiktaş   Beşiktaş JK   TUR   11,020   2,040       1,340   12,200   3,560          30,160       şu puanlarıda yükseltmemiz lağzım 2 senede.....

Çevrimdışı legendmaster

bu takımda iyi şut atan oyuncu yok sosa ve oğuzhan topa sert vurmayı beceremiyorlar mesela kaleye roket gönderecek oyuncu istiyorum

Çevrimdışı Ensar

bu takımda iyi şut atan oyuncu yok sosa ve oğuzhan topa sert vurmayı beceremiyorlar mesela kaleye roket gönderecek oyuncu istiyorum
Kesinlikle katılıyorum şut özürlü bir takımımız var resmen

Etiketler: