32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - Beşiktaş Tarih : 04.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 51885 defa] 32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%64]
1 puan
4 [%16]
0 puan
5 [%20]

Toplam Oy Verenler: 25

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beraberlik olursa öpüp başımıza koyalım.
O kadar boktan oynuyoruz ki.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ah abou ah ne işin var milli takımda şampiyonluğa oynuyoruz takımın yarısı senmissin
Bunu kupa maçında ciddi şekilde görmüştük. Abou'ya bağlı yaşıyoruz. Umarım bir an önce döner. Asıl Alanya maçı çok büyük sıkıntı olacak. Bir anda maçı bitirebilirler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

lukakuymuş !  arka direkte karambol gölcüsü seni

Çevrimdışı mellfred

bir forvet bin ayıbı örter

Çevrimdışı tolga1903

Bok vardı demi haftalardır sakat olan cenk tosun'u oynatmayacağın milli takıma alıp da korona edecek ha şenol?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kabus gibiydi...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Son vuruşları o kadar kötü ki.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Silkelenip kendilerine gelirlerse mac dönebilir. Kasımpaşa cok fazla efor sarfetti.Biraz uzerine duzgun gidebilsek acilacaklar. Ama bu sekilde olmaz. Bu kadar basit hata normal degil. Konsantrasyonsuzluk cok yuksek.

Çevrimdışı Orhan_

İkinci yarı da bu formatla devam edersek işimiz zor. Sergen hoca bizi şaşırtıp değişiklikle başlarsa iyi olur.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necipin bir tane olumlu hareketi yok ilk yarıda
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

Rosier beke geçmeli Töre içeri takımda azcık hocadan fırça yemesi lazım gereksiz bir rahatlık var 15-20 dakika baskılı oynarsak 2 tane sıkıştırırız.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

3 gitti o kesin
Ama en azından dünden beri dediğim 4 mevkiden 2 tanesini kurtarmalıyız.
Rosier bildiği yere geri dönmeli. Sağ kanata nkodou ljajic Kanatlar ve Oğuzhan girmeli Necip yerine. Artık risk almalıyız.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kasımpaşa bu tempoyu ikinci yarıda devam ettiremez. İkiyi yemeden gerekli taktik ve oyuncu değişiklikleri yapılırsa döner maç.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi levitate

rosier ileride olmuyor ama ikinci yarı böyle devam edecek kesin

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Hoca hiç hazırlayamamış takımı kusura bakmasın kimse, ayrıca Ljajic gibi aldım verdimci adamlara gerek yok bizde gitsin İtalyada düşme takımında kahraman olmayı denesin bizim topçumuz falan değil.

Larine 10-15 i bırakın bu bitiricilik ve  karar almayla 5-6 veren olursa direk okutalım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tolga1903

Şu rosier'i yerine çek kenar orta savunması iyi değil kasimpaşa'nın necip orta yapıyor ekmeğine yağ sürüyorsun adamların.

Çevrimdışı mrred

Ljajic rakip sahada sırtı dönük top alamıyor. Oyun kuramıyoruz.

Rosier kanatta oynayınca etkisizleşti.

Oyunu çok geniş alanda oynadıkça Josef ve Atibanın defoları da ortaya çıkmaya başladı.

Topun kıymetini bilecek oyuncuları oyuna almak lazım

Gökhan ve Oğuzhan olabilir.

The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Larin'in kaçırdıklarını Necip muhtemelen atardı.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ayak içi plase dışında şut çekemiyor abi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı murat baltacı

Necip wenilton gol yedirir Larin gol atamaz alt sıraların takımına karşı oynadığımız oyuna bak ikiyi yemeyiz inşallah şampiyonlukta ki rakibin puan kaybetmiş oynadığımız oyun bu olmamalı necip yerine ozi girip ljajic kanada rosie yerine gelmeli
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi sEuL

Bizimkilerin ayakta duracak hali bile yok. Nasil hazirlanmissalar, bizde sampiyonluk avucumuzun icinde takimda bunun bilincinde ve ona gore oynayacaktir diye kendimizi avutuyoruz.

Daha onumuzde zorlu bir Alanya ve ardindan ates hattinda olan Erzurum deplasmani var. Bu maci alamazsak 2-3 haftada isler cok degisebilir.

Sergen hoca 2. yariya ayni kadroyla cikarsa yuh diyorum. Ilk yari ezildik resmen, bir ara kendi sahamizdan cikamiyorduk - memnun ise Necip'in, Rosier'in, Ljajic'in performansindan - no comment.

Çevrimiçi levitate

josef abim geride çapa gibi oynamayınca berbat oynuyor

hoca nedense son 3 maçtır hiç fayda sağlamadığı halde ileriye atıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

sağ kanat en etkin olduğumuz yerdi şu an sıfır etkiniz oradan
nsakala zaten çalışmadı hiçbir zaman
beraberlik alsak bari
rezil durumdayız öyle böyle değil
necipin defansına güvendi hoca üstelik golü oradan yedik
abicim çalışan parçayı
de ğiş tir me

Çevrimdışı Orhan_

Silkelenip kendilerine gelirlerse mac dönebilir. Kasımpaşa cok fazla efor sarfetti.Biraz uzerine duzgun gidebilsek acilacaklar. Ama bu sekilde olmaz. Bu kadar basit hata normal degil. Konsantrasyonsuzluk cok yuksek.

Katılıyorum. Kasımpaşalılar'ın 2. yarı bu şekilde devam edebilmesinin 2 yolu var; ya doping yapmışlardır ya da o iştahı biz verirsek. O yüzden ikinci yarı başlar başlamaz kafalarına vurmamız lazım.