2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 284 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2690856 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tangaz

Hoca kim olursa olsun öncelikle zor gol yiyen bir takım ortaya çıkarması önceliğim.Eskiden 1-0 öne geçtiğin zaman bu maçı aldın diyordun.Son zamanlarda 2-0 önde bile olsak rahat olamıyoruz.Kisisel hoca adayımda Lucescu.Neden bu kadar afaroz ediliyor anlamıyorum.Milli takımın içi en tepeden aşağıya kadar entrika.Boyle bir ortamda iyi sonuçlar alamadı diye bir anda malum kanallarda dugmeye basilip nefrete yakin soylemlerle biraktirildi milli takim.Ayrica bazi hocalarda vardir bu klup takimlarinda basarili olup milli takimlarda yapamaz.Benim nazarimda yasayan en iyi 10 teknik direktor arasindadir her zaman Lucescu

klasik türk yaklaşımı istenmemesi hiç milli takım yapmasa şuan tüm beşiktaşlıların ağzının suyu akıyordu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Umut Güner: "Yeni sezon hazırlıklarına yeni teknik direktörümüzle başlayacağız. Ara transfer döneminde Borussia Dortmund’dan kiraladığımız Shinji Kagawa’nın durumuna yeni hocamız karar verecek”

yeni sezon hazırlıklarından kasıt nedir?

kamp mı? kampsa yurt içi bacağı mı yurtdışı bacağı mı kondisyon tarafı mı maç tarafı mı?

yeni sezon hazırlıklarına daha başlamamış mı bunlar?  :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Samet Demir

yeni sezon hazırlıklarından kasıt nedir?

kamp mı? kampsa yurt içi bacağı mı yurtdışı bacağı mı kondisyon tarafı mı maç tarafı mı?

yeni sezon hazırlıklarına daha başlamamış mı bunlar?  :akuma:
Takriben agustos ortası hazırlıklarından bahsediyorlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Takriben agustos ortası hazırlıklarından bahsediyorlar.

ağustos ortası lig başlıyor

Çevrimdışı 'TaNeR'

Sözleşmesi sona erecek oyuncular:

Adem Ljajic (satın alma opsiyonu var)
Atiba Hutchinson (opsiyonu var)
Shinji Kagawa
Adriano
Gökhan Töre
Mustafa Pektemek (şükür bu günleri de görebildik)

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Sözleşmesi sona erecek oyuncular:

Adem Ljajic (satın alma opsiyonu var)
Atiba Hutchinson (opsiyonu var)
Shinji Kagawa
Adriano
Gökhan Töre
Mustafa Pektemek (şükür bu günleri de görebildik)
Pekto kadrodayken sampiyonluk gorduk mu?
Ugursuzluk bunda mi acaba
Ibbye vermistik herif 2mden gol kacirip rahatlatmisti bizi ta macinda
Ilk sene nerdeydi acaba, hastanededir herhalde

Çevrimiçi Samet Demir

ağustos ortası lig başlıyor
Bizde transfer hiç bir zaman bitmez abi. Lig başlar transfer yinede bitmez.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Bizde transfer hiç bir zaman bitmez abi. Lig başlar transfer yinede bitmez.

tek kelime ile rezalettir hala hocanın belli olmaması

Çevrimdışı 'TaNeR'

Pekto kadrodayken sampiyonluk gorduk mu?
Ugursuzluk bunda mi acaba
Ibbye vermistik herif 2mden gol kacirip rahatlatmisti bizi ta macinda
Ilk sene nerdeydi acaba, hastanededir herhalde

Kesinlikle uğursuz eleman... Bir ara kaleci Cenk Gönen vardı o da aynı kategoriden... gittiğinde rahatlamıştık ;)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş’ın iki sezondur kadrosuna katmak istediği Brahimi, Porto’ya veda etti. Cezayirli oyuncuyu kadrosuna katmak isteyen kulüp her hangi bir bonservis bedeli ödemeyecek. (O Jogo)

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş’ın iki sezondur kadrosuna katmak istediği Brahimi, Porto’ya veda etti. Cezayirli oyuncuyu kadrosuna katmak isteyen kulüp her hangi bir bonservis bedeli ödemeyecek. (O Jogo)
bas parayı al demek isterdim ama ''küçülüyoruz''
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

bonservisi yok

Çevrimdışı tangaz

başlatmasınnlar küçülmesine  :akuma:

küçülcekse kendi küçülsün küçülme planlayanlar beşiktaşın yakasından düşsünler

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maaş bütçesinde yüzde 60 küçülmeye gideceğimiz konuşuluyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

sonra gesenin şampiyonlukları izle dur

Çevrimdışı tangaz

doğru maaşı doğru profile verirsen küçülmene gerek kalmaz gidip pektoya 1,7 tolgay ozzi gibilere 2,5 negredoya 4,5 maaş verirsen sonra küçülmekten bahsedersin elbet

Çevrimiçi MUSTAFA_

sonra gesenin şampiyonlukları izle dur
Şampiyon olursun veya olmazsın önemli değil de şu "küçüleceğiz" kelimesi ile Beşiktaş'ın aynı cümlede kullanılmasına katlanamıyorum  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Şampiyon olursun veya olmazsın önemli değil de şu "küçüleceğiz" kelimesi ile Beşiktaş'ın aynı cümlede kullanılmasına katlanamıyorum  :money:

bu kelimeyi kullanacaklar bjk başkanı olmasın die tüzüğe madde eklemek lazım

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu kelimeyi kullanacaklar bjk başkanı olmasın die tüzüğe madde eklemek lazım
Bunun daha kötü tarafı artık bunu taraftar da kabullenmiş görünüyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bunun daha kötü tarafı artık bunu taraftar da kabullenmiş görünüyor  :money:

hiç öyle gözükmüyor valla.

Çevrimiçi MUSTAFA_

hiç öyle gözükmüyor valla.
Kabullenip kabullenmediğini transfer dönemi bittiğinde göreceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

doğru oyunculara doğru paralar ödenirse susarız aksi halde görürsün

başkan seçildiği günün ertesi günü bile protesto gördü maalesef bu tarz açıklamalar yaparsa görmeye devam edicek gibi duruyor.

Beşiktaşın hakkını savunamıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

başkan seçildiği günün ertesi günü bile protesto gördü maalesef bu tarz açıklamalar yaparsa görmeye devam edicek gibi duruyor.

Beşiktaşın hakkını savunamıyor.
Artık başka planları olduğuna da inanamıyorum. Artık taraftar nezdinde kredisi kalmadı. Transfer dönemi ve teknik direktör seçimleri ile ligin ilk 10 haftası takımın alacağı sonuçlar ile kaderini çizer. Ben erken seçim bekliyorum olanlar ışığında  :tabe: Gelecek için hayal kurdurmuyor bu yönetim artık bana  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

bonservisi yok
maaşlarıda düşürüyormuşuz :( bu en az 2.5 ister

düşecek gibi değil taraftarın el atması lazım

amatörlerden bütçe kesiyormuşuz ne hallere düştük be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!