2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 536 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335664 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Savaş

benzer duygulardayız geçen sene kasımpaşa maçından beri kendisini silmiyorum kaldırıp bi kenara fırlatmıyorum ama başarısını iyi işlerini falan da önemsemiyorum. ben mesela bu 4lüden metin tekini ayrı sewerim belki izmitte yüzyüze temasımızın da çok olması da etkilidir bunda ama bein sportstaki tutumunu hiç anlayamıyorum.

Metin Tekin Karamürselde otururken bende çok vakit geçirmişimdir. Çok halı saha maçı yapmışızdır beraber hiç kırmazdı bizi. Karakteri sağlam, mükemmel bi adamdı Metin abi.

Dediğin gibi yorumcu hallerine bende anlam veremiyorum bazen. Ama yeri ayrıdır bende.

Çevrimdışı kyiv

Madem nostaljik olduk buyrun: taaaaaaa 90 dan...

Çevrimiçi Necmi

Yalan yok Aliyi, Feyyazı,Metini, Rızayı bir tv kanalında görsem 40 yaşına geldim ama SEVİNDİRİK oluyorum  :D Profesyonellikten olsa gerek bazen bizleri memnun etmeyecek şekilde konuşabiliyorlar.Herşeye rağmen bugün çocukluk günlerimi özlemle ve sevgiyle hatırlıyorsam sebebi bu isimlerdir  :)

Şimdi düşünüyorum bu devirde oynayan kaçtane Beşiktaşlı futbolcu metin ali feyyaz dönemindeki futbolcular kadar efsane olabilecek? İşte bu yüzden, Tangaz herşeye rağmen örtme o sevginin üstünü :) O bizim KAPTAN RIZAMIZ.
ben çizdim üstünü efsaneler duruşlarıyla efsane olur.
hırsları Beşiktaş sevgisinin üzerine çıkmamalı gözümde ne rıza var nede metin.
o kadar büyük maç yapar bir tek Beşiktaş maçlarından sonra tv tv dolaşıp ağlar.
Metin ödü patlar Beşiktaşı savunacağım diye

Çevrimdışı tangaz

Metin Tekin Karamürselde otururken bende çok vakit geçirmişimdir. Çok halı saha maçı yapmışızdır beraber hiç kırmazdı bizi. Karakteri sağlam, mükemmel bi adamdı Metin abi.

Dediğin gibi yorumcu hallerine bende anlam veremiyorum bazen. Ama yeri ayrıdır bende.

metinin baba evini diyorsan değirmendere yüzbaşılarda idi die biliyorum evi apartman adı da albatros apt.  :iblush:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Demba Ba Beşiktaş'a, bedelsiz olarak kiralık gelebileceğini ve maaşının da Çin kulübü tarafından ödeneceğini iletti. [#NTVSpor]

Ne dersiniz Bedava Bal sirkeden tatlidir :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

ben çizdim üstünü efsaneler duruşlarıyla efsane olur.
hırsları Beşiktaş sevgisinin üzerine çıkmamalı gözümde ne rıza var nede metin.
o kadar büyük maç yapar bir tek Beşiktaş maçlarından sonra tv tv dolaşıp ağlar.
Metin ödü patlar Beşiktaşı savunacağım diye

üzücü ama doğru
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Demba Ba Beşiktaş'a, bedelsiz olarak kiralık gelebileceğini ve maaşının da Çin kulübü tarafından ödeneceğini iletti. [#NTVSpor]

Ne dersiniz Bedava Bal sirkeden tatlidir :D

kimseyi alamazsak gelsin 31 ocakta imzayı atsın derim. sn 8 maç 6 gol atsın yeter :bandit:

Çevrimdışı kyiv

Bu akşamki Fenerbahçe Başakşehir maçı berabere biterse borca harca gerek yok kimi alacaklarsa önümüzdeki sene alsınlar ve Taliscanın bonservisi için para biriktirsinler.

Çevrimdışı underworld

Ba ,beleş gelsin bu sene kiralık seneye free opsiyonlu imzalasin.
Maaşini Çin odesin seneye toparlarsa beleş forvetimiz olur ,olmazsa almayız.

Çevrimdışı tangaz

Bu akşamki Fenerbahçe Başakşehir maçı berabere biterse borca harca gerek yok kimi alacaklarsa önümüzdeki sene alsınlar ve Taliscanın bonservisi için para biriktirsinler.

maaşı çekik gözlü kardeşlerimizce karşılanacak bir BA gelebilir sadece bu senaryoda  :iblush:

Çevrimdışı Savaş

metinin baba evini diyorsan değirmendere yüzbaşılarda idi die biliyorum evi apartman adı da albatros apt.  :iblush:

Yok Karamürsel Ereğlideydi bi ara. O ara tanışıklığımız var bizim :)

Çevrimdışı kyiv

maaşı çekik gözlü kardeşlerimizce karşılanacak bir BA gelebilir sadece bu senaryoda  :iblush:

Genç ve sağlam bir BA olsa Vodafone Arenada en az Gomez kadar etkili olur ama aylardır oynamamış  :alala:

Vodafone Arenada düşünüyorum rakibin üzerine baskı kurmuşuz Başakşehiri yendiğimiz maç gibi onların sahasında Allah ne verdiyse çaprazdan atmıştı. Hah işte o gol gibilerini atıyor  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

ona kadro açamıyoruz gelmesi için bir kişinin gitmesi gerekiyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

rhodolfo gidiyor :D

Çevrimdışı tangaz

rodolfo  :bandit:

Çevrimdışı kyiv

Rhodolfo?

Çevrimdışı MUSTAFA_

rhodolfo gidiyor :D
Ersan gelirse ve gitmezse zaten forma giyme şansı kalmaz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Aklın yolu bir  :D

aynen öyle şuan en zayıf halka o

Çevrimdışı mylife1903

Abi hic ekonomi falan kasmaya gerek yok.

Simdi vodafone arenada fbye 30m den ampul gibi takip su gol sevincini yaptigini bi dusun abi, yikilir o stad.

Çevrimdışı OrhanAker

Simdi vodafone arenada fbye 30m den ampul gibi takip su gol sevincini yaptigini bi dusun abi, yikilir o stad.

Troll ya bu balotelli :D bizim milletin içinde sırıtmaz ama :D

Çevrimiçi Necmi

rodolfo  :bandit:
sol bek gelir o giderse. Büyük ihtimal
sol bek gelirse tosiç gidebilir tabi ersan gelirse
biraz netleşmesi karışık durum. Dembaba yı isterim
iyi bir forvet alınmayacaksa bu kadro yapısında
Ba çok iş görür. ilk senesinden çok daha fazla verim verecektir.
ilk sene töre durunca Ba da durmuştu.

Çevrimdışı tangaz

ihtilal olur yeminle abi öyle kalkışmayla falan da savuşturamazsın sokar geçer

Çevrimdışı kyiv

Abi hic ekonomi falan kasmaya gerek yok. Simdi vodafone arenada fbye 30m den ampul gibi takip su gol sevincini yaptigini bi dusun abi, yikilir o stad.

Oy oy oy......

Gel koçum bizde maymun sesi falan çıkmaz çıksa çıksa avına dalışa geçmiş kartalın çığlık sesi çıkar.

Çevrimdışı underworld

Ba ya lisans çıkarmayız sadece bizde antrenman ve rehabilite görür bizde onun performansina göre seneye devam edip etmeyecegimizi görüruz.
Kısacası gelecek seneye beleş yatırım.

Etiketler: