2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 557 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335491 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

10 şubatta müze açılacakmış.

terör olayları gelirlerimizi sekteye uğratıyor. malum müzemiz + kartal yuvaları bağlantılı olacak. saraya gelen turistler stada çekilip stad+müze turu ve kartal yuvasından hediyelik kitleme paketini hayata geçirme planımız vardı lakin turist sayısı giderek düşüyor. yaz aylarında 3-5konser falan verecektik parayı kaldıracaktık onlarda terör yüzünden olmadı. gomez + sosa terörden kaçtı. velhasıl kelam terörün en çok etkilediği takımız.

Bize denk geldi bu olaylar yıllarca ambargo koyucaktık lige kaliteli yabancı oyuncular alıcaktık.

Konserler vericektik turist gezileri yapıcaktık.

Arapları gezdiririz artık.

Çevrimdışı mylife1903

10 şubatta müze açılacakmış.

terör olayları gelirlerimizi sekteye uğratıyor. malum müzemiz + kartal yuvaları bağlantılı olacak. saraya gelen turistler stada çekilip stad+müze turu ve kartal yuvasından hediyelik kitleme paketini hayata geçirme planımız vardı lakin turist sayısı giderek düşüyor. yaz aylarında 3-5konser falan verecektik parayı kaldıracaktık onlarda terör yüzünden olmadı. gomez + sosa terörden kaçtı. velhasıl kelam terörün en çok etkilediği takımız.
Bi tazminat pesinde kossak, milletin seeeni seeeden mutehatimsinin bile vergi cezasi siliniyor bize de azicik bohsinlar yahu. Cok zordayiz falan filen aglayan gsye hop yardim ettiler. Bizi de gorsunler azicik

Çevrimdışı mylife1903

Bize denk geldi bu olaylar yıllarca ambargo koyucaktık lige kaliteli yabancı oyuncular alıcaktık.

Konserler vericektik turist gezileri yapıcaktık.

Arapları gezdiririz artık.
Araplar trabzonda gezecek artik. Bizim yeni pazarlara acilmamiz lazim. Cinli oyuncu falan transfer edip cinli turist cekelim. Bi teror olayi falan olursa cinliler fazla tepki vermez.

Çevrimdışı tangaz

Bi tazminat pesinde kossak, milletin seeeni seeeden mutehatimsinin bile vergi cezasi siliniyor bize de azicik bohsinlar yahu. Cok zordayiz falan filen aglayan gsye hop yardim ettiler. Bizi de gorsunler azicik

mantıklı abi devlet bizim zararlarımızı tazmin etmeli aslında. heryer beleş stad yapılıyor üstüne de borçlar siliniyor biz stadı kendimiz yaptık 500 trilyon para harcadık bu işe delikli kuruş katkı görmedik. stad otoparkına sponsor olsun sportoto falan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

mantıklı abi devlet bizim zararlarımızı tazmin etmeli aslında. heryer beleş stad yapılıyor üstüne de borçlar siliniyor biz stadı kendimiz yaptık 500 trilyon para harcadık bu işe delikli kuruş katkı görmedik. stad otoparkına sponsor olsun sportoto falan

tribüne sponspor oldular ya 50 milyon tl'ye yeter demişlerdir oda 10 yıllıktı galiba zaten.

Çevrimdışı mylife1903

Tece bize bohmir abi

Feto gidince gsye de bakmaz, diyordum ama gene bi 500 trilyon pompalamislar.
Amerikali isadamlari su olanlari bi anlasa varya 3-5 tane takim alirlar her sene. Dunyanin neresinde var boyle sistem. Tesis yapacam diye devletten riva arazisine beles konuyon, yillarca bisi yapmiyon sonra geri devlete veriyon ustune para aliyon.
Asy olayi da super. Devletin malini devlete veriyon ustune kendine stad yaptiriyon. Lukus hayat
Ust kullanim hakkindan vazgecmismis, bah senn. Ulan sanki oraya civi cakacak halin var.

Çevrimdışı tangaz

tribüne sponspor oldular ya 50 milyon tl'ye yeter demişlerdir oda 10 yıllıktı galiba zaten.

o sayılmaz abicim, o standrt bi işlem zararımızı tazmin edecek bişi değil şimdi yazın 5 konser olacaktı gitti 5 milyon dolar ee bu yazda konser falan olmaz bi 5 daha yaz etti 10 müze kartal yuvası turistlere satışada 3 milyon zarar yaz. otoparka yıllık 10 ilyon dolardan sponsor olsun resmi bi kurum ziraat bankası reklam versin otoparka
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

quaresma yerine sağ kanat önerim polonyalı yakup, wolfsburgda yedek bizde çok iş yapar bu adam

Çevrimdışı mylife1903

o sayılmaz abicim, o standrt bi işlem zararımızı tazmin edecek bişi değil şimdi yazın 5 konser olacaktı gitti 5 milyon dolar ee bu yazda konser falan olmaz bi 5 daha yaz etti 10 müze kartal yuvası turistlere satışada 3 milyon zarar yaz. otoparka yıllık 10 ilyon dolardan sponsor olsun resmi bi kurum ziraat bankası reklam versin otoparka
Abi simdi kopru ve ya duble yol yapsan, bu kadar araba gececek diye dolar ustunden garanti vermiyor mu bizim hazine. Bizim vodafone arenaya da destek olsunlar iste bu hazine uzerinden. Bukadar turist gelceedi sindi gelmeyor, desek. Bir orta yol bulunur bence. Fikret baskan bu ortalari kacirmaZ 90a takar. 90 demisken 90 milyon yeterli mesela 2 sene icin bence. Konser yapamiyoruZ, guvenlik garanti edilmiyor.

Rezaletin 50 tonu tabi

Çevrimdışı tangaz

Abi simdi kopru ve ya duble yol yapsan, bu kadar araba gececek diye dolar ustunden garanti vermiyor mu bizim hazine. Bizim vodafone arenaya da destek olsunlar iste bu hazine uzerinden. Bukadar turist gelceedi sindi gelmeyor, desek. Bir orta yol bulunur bence. Fikret baskan bu ortalari kacirmaZ 90a takar. 90 demisken 90 milyon yeterli mesela 2 sene icin bence. Konser yapamiyoruZ, guvenlik garanti edilmiyor.

Rezaletin 50 tonu tabi

evet abi turizme teşvik falan yok mu kesin wardır bize ordan örtülü ödenek çıkmalı. topu altı pasa yuvarladık Fikret başkan ister plase yapsın ister tavana çaksın.

Çevrimdışı mylife1903

evet abi turizme teşvik falan yok mu kesin wardır bize ordan örtülü ödenek çıkmalı. topu altı pasa yuvarladık Fikret başkan ister plase yapsın ister tavana çaksın.
Sadece turizm degil abi ulke tanitimi da yaptik, sampiyonlar liginde. Abuk sabuk yerlere sponsor olacaklarina dunyanin en guzel yerindeki otoparka sponsor olsun thy mesela.

Çevrimdışı tangaz

gitarcıdan andrew carroll'ü alaydık sene başı töre yerine tam hocanın istediği forvetti. hatta sene başı canerli uzun top oyununa cuk otururdu. şimdi kiralayalım diyecem de geçen maç attığı rövaşata golü sonrası kimse yollayamaz onu.

Çevrimdışı tangaz

Sadece turizm degil abi ulke tanitimi da yaptik, sampiyonlar liginde. Abuk sabuk yerlere sponsor olacaklarina dunyanin en guzel yerindeki otoparka sponsor olsun thy mesela.

empati yapıyorum ve kesin 20 milyon dolar yıllık zararımız var telafi istiyorum, 15 olur indirim yapalım peşin ödenirse  :money:

Çevrimdışı mylife1903

empati yapıyorum ve kesin 20 milyon dolar yıllık zararımız var telafi istiyorum, 15 olur indirim yapalım peşin ödenirse  :money:
Dolar olmadi da yeni turkiye lirasi oldu o da olumlu. Bu thy barselonaya neden slonsor oluyor, paramizi yurtdisina cikartiyor. Bize versin thy o parayi. Reklaminda ardayi oynatcaana karijmayi oynatsin. Biz o paralarla vergimizi de turkiyeye oderiZ verdigimiz vergiler bize duble yol, su ve elenktirink olarak doner, herkes kazanir ulke kalkinir yahu.
Mesela reklam filmine de ben yazarim senaryoyu.

Bizim takim toplanir thy otoparkinda, sikintidan top oynamaya baslarlar sonra oyuncular homsik olur hepsi evine donmek ister. Sonra thy otoparkindan ujunju havaalanina giden thy ozel otobusu gelir. Bunlar nasil gideceklerini tartisirken falan, otobuaun icinde tol oynarlar.

Sonra havaalaninda gidilecek ulkelere bilet aranirken, thynin dunyanin her yerine uctugu vurgusu yapilir
Karijma lizbona
Abu kameruna
Beck almanyaya
Ginlet isvixreye
Babel hollandaya ucarken
Asil can alici nokta atibada yapilir thynin yenk ucagi ile kanadaya aktarmasiz uculdugu vurguau yapilir
Sonra aras ermenistana ucar, thy ermenistana bile ucuyor vurguau
Tam reklam biterken, reklamin yildiZi nejipjan da kosovaya ucar, ahhhhhhh ve gozyaslari esliginde kapanis, nasil

Çevrimdışı tangaz

Dolar olmadi da yeni turkiye lirasi oldu o da olumlu. Bu thy barselonaya neden slonsor oluyor, paramizi yurtdisina cikartiyor. Bize versin thy o parayi. Reklaminda ardayi oynatcaana karijmayi oynatsin. Biz o paralarla vergimizi de turkiyeye oderiZ verdigimiz vergiler bize duble yol, su ve elenktirink olarak doner, herkes kazanir ulke kalkinir yahu.
Mesela reklam filmine de ben yazarim senaryoyu.

Bizim takim toplanir thy otoparkinda, sikintidan top oynamaya baslarlar sonra oyuncular homsik olur hepsi evine donmek ister. Sonra thy otoparkindan ujunju havaalanina giden thy ozel otobusu gelir. Bunlar nasil gideceklerini tartisirken falan, otobuaun icinde tol oynarlar.

Sonra havaalaninda gidilecek ulkelere bilet aranirken, thynin dunyanin her yerine uctugu vurgusu yapilir
Karijma lizbona
Abu kameruna
Beck almanyaya
Ginlet isvixreye
Babel hollandaya ucarken
Asil can alici nokta atibada yapilir thynin yenk ucagi ile kanadaya aktarmasiz uculdugu vurguau yapilir
Sonra aras ermenistana ucar, thy ermenistana bile ucuyor vurguau
Tam reklam biterken, reklamin yildiZi nejipjan da kosovaya ucar, ahhhhhhh ve gozyaslari esliginde kapanis, nasil

OSKAR goes to...... (en iyi özgün senaryo)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yine Avrupa yine Irkçılık !!

Balotelli: "Fransızlara sorum var. Bastialıların maç boyu maymun sesi çıkarması normal mi? Irkçılık Fransa'da mı yasal Bastia'da mı yasal?"

Lan olm birak herseyi Gel buraya :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Yine Avrupa yine Irkçılık !!

Balotelli: "Fransızlara sorum var. Bastialıların maç boyu maymun sesi çıkarması normal mi? Irkçılık Fransa'da mı yasal Bastia'da mı yasal?"

Lan olm birak herseyi Gel buraya :busted_cop:

bu ortamda gene iyi dayanıyor biz olsak her maç tribünden 3-5 kişiye cantona gibi uçarız.

Çevrimdışı mylife1903

bu ortamda gene iyi dayanıyor biz olsak her maç tribünden 3-5 kişiye cantona gibi uçarız.
Abi gordun mu benim taktigi, benim ekip muz da sallamis tribunden. Bizim elemanlar sisme muzlari cikartinca fransizlar hemen maymunluk yapmaya baslamis, bizim ekip anlamamis cocuklar diyor butun tribun maymun dolu, bu fransizlar evrimci hepsi maymun diyorlar.

Yazik su cocuga, bu turkiyeye gelsin havaalaninda 100bin beyaz besiktasli bunu opup, omuzlara alip karislama kalkismasina kalkisinca bu gonulden besiktasli olur.
Hic forvet aramaya gerek yok, uefa devreye girsin irkcilik kartini oynayip sozlesmesini fesih edelim. Pazartesi hemen alanyada baslasin.
17 mac var 10tanesinde oynasa 7sinde cezali olsa yeter. 10 macta 12-13 tane atar. Kalan 7 maci da cenk ile abu paylasir.

Zaten bu irkciligi tekmeleyerek futboldan atmamiz lazim
Sekil 1a gibin

Çevrimdışı tangaz

sergio ramosu kiralayalım forvet oynasın real malagayı 2-0 tokatlıyor goller sergio ramos

Çevrimdışı mylife1903

sergio ramosu kiralayalım forvet oynasın real malagayı 2-0 tokatlıyor goller sergio ramos
Boyko olsaydi yemezdi, hemen degistirsinler kameniyi boyko oynasin

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Toplam 79 Gol

41 Asist

Bir stoperden cok daha fazlası..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Toplam 79 Gol

41 Asist

Bir stoperden cok daha fazlası..

asistler sanırım sağ bek oynadığı yıllardan kalma şimdi atmayı yeğliyor.

Çevrimdışı mylife1903

asistler sanırım sağ bek oynadığı yıllardan kalma şimdi atmayı yeğliyor.
Abubekirden cok daha golcu bu ramos, kariyerinin sonlarina dogru alip, pivot santrafor yapalim bunu

Çevrimdışı tangaz

Abubekirden cok daha golcu bu ramos, kariyerinin sonlarina dogru alip, pivot santrafor yapalim bunu

ebubekirle takasa sokalım üste de 2 milyon verelim

EssiLor

• Ziyaretçi

Etiketler: