2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 593 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11400788 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Oulare'den uzak durmakta fayda var.

Zulte Waregem bile oynatmayıp, kiralık sözleşmesinin yarısında geri göndermiş Watford'a.

Marcelo Moreno'yu denemek daha iyi.

Çevrimiçi underworld

bu arada bilirsiniz radikal cümleleri severim  :D

benim futbol aklıma göre "kerim yetenekli falan değildi sadece pırpırdı ve şutördü"

Çevrimdışı tuncaboylu

Kerim'de gittiyse 1 kanat oyuncusu şart artik. Hem santrafor hem kanat lazim.

Neden ki, çok mu şans buluyordu Kerim?

Çevrimdışı 38life

Gerçekten sabır.. Bazı şeyleri anlamıyorum ben gerçekten. 18 kişilik kadro hakkını kullanmayıp şu çocuğu kadroya almamanın açıklaması nedir?

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Alper1903

Neden ki, çok mu şans buluyordu Kerim?

:D Sayisal olarak eksik abi Mayis'a kadar kimin oynayip oynayamayacagini kimse bilemez.

Çevrimdışı 38life

Oğuzhan Aydoğan'ın "boş bir yedek kulübesi koltuğu" kadar bile değeri yok mu?

Çevrimdışı cursedofdragon

Oğuzhan Aydoğan'ın "boş bir yedek kulübesi koltuğu" kadar bile değeri yok mu?

bunu bende anlamıyorum...

Çevrimdışı Kalyoncu

Kerim 2.5 veya 3.5 kaça gittiyse ikisinede herkesin tamam olması lazım. Seneye sözleşmesi bitecekti zaten. İyi yerli oyuncular transfer etmeliyiz yaz döneminde.

Çevrimdışı Berat

Formda bir Aras 11'e monte edilebilirse Olcay'ın gidişinden doğan pozisyon bilgisi yüksek ve kutuya giren oyuncu problemini de aşabiliriz. Olcay ile ortak özellikleri var çünkü, net tek pas ve pozisyon takibi gibi. Duran toplar için de iyi bir seçenek olacaktır şu anki kesilen isabetsiz ortaları düşünürsek.

Çevrimdışı Sedat

Kerim'in takımdan ayrılma isteği vardı. Rıza hocanın söyleminden çıkardım bunu bknz:'Kerim'e teklif yaptık ancak yurtdışını istiyor saygı duyduk'
Beşiktaş'ta oynuyorsan direkt etki etmen gerek fazla kredi şansın yoktur, Kerim'de buna takıldı bence.
Kanatlar bir şekilde hallolur gibi ancak bitirici bir forvet kesinlikle gerekli  :help:
handikaplı çArşı  

Çevrimdışı 38life

Kadroya 7 tane yedek oyuncu alma hakkın var. 5 tane alıyorsun. Oğuzhan Aydoğan gencecik çocuk "Beşiktaşta kadroya girmek hayali" ile yanıp tutuşuyor ama sen onu kadroya almıyorsun. O yedek kulübesi koltuklarını boş bırakıyorsun yine de kadroya almıyorsun. Gerçekten anlayamıyorum.

Oğuzhan geldikten 1 hafta sonra zaten onu direkt genç takıma göndermesiyle söylemiştim bunu. Şenol Hoca'nın gözünde bu çocuk sanırım bir hiç... Ne yaptı bilmiyorum Hocaya küfür falan mı etti acaba bu çocuk?

Çevrimdışı OrhanAker

Küçük ozi neden kadroda yok bende anlamıyorum.
Ego galiba cevabı

Çevrimdışı Yado

Birmingham kerim için son 5 6 yılının bonservis rekorunu kırarak almış, kimse değinmemiş bu duruma! Ayrıca kerim gibi rotasyon oyuncusunu bu paraya satmak başarı tebrik ederim.
Daha önce değişmiştim alt yapının en gelecek vaat eden oyuncusu olan Enes durmuşa kadro açılmış oldu seneye alt yapı kontenjanın da olacaktır tahminimce
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimiçi Necmi

Kadroya 7 tane yedek oyuncu alma hakkın var. 5 tane alıyorsun. Oğuzhan Aydoğan gencecik çocuk "Beşiktaşta kadroya girmek hayali" ile yanıp tutuşuyor ama sen onu kadroya almıyorsun. O yedek kulübesi koltuklarını boş bırakıyorsun yine de kadroya almıyorsun. Gerçekten anlayamıyorum.

Oğuzhan geldikten 1 hafta sonra zaten onu direkt genç takıma göndermesiyle söylemiştim bunu. Şenol Hoca'nın gözünde bu çocuk sanırım bir hiç... Ne yaptı bilmiyorum Hocaya küfür falan mı etti acaba bu çocuk?
çocuk daha 19 yaşında belki alıpta yıpratmak istemiyordur
bu takımda hazırlık maçında olcay ıslıklandı kupa maçlarını ergenler
dolduruyor.

Çevrimdışı Yado

Bu arada herkez martinez torres felan diyordu, 3 forvet durumuna düşen necid niye düşünülmüyor bursa gözden çıkarmış ucuza kapatılıp alınabilinir. Hocanın istediği tarz bir oyuncu
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitroviç sol stoper oynuyor.

Çevrimiçi Necmi

şu zeminin güzelliğine bakın

Çevrimdışı Ensar

Bu arada herkez martinez torres felan diyordu, 3 forvet durumuna düşen necid niye düşünülmüyor bursa gözden çıkarmış ucuza kapatılıp alınabilinir. Hocanın istediği tarz bir oyuncu
bursa da 3. forvet bizde yeni kurtarıcı transfer , hmmm
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Dünkü Kamerun maçından sonra Aboubakar'dan umudu kestim. Adam topa vuramıyor malesef.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bu arada azize 45 gün cezası sonrası şimdi de 6 aydan fazla ceza daha yemiş  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Bu maçta da istatistiklerine bir tekme ekledi adam. Bu konuda çok istikrarlı.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Quaresma nin tekmesini gordunuz mu

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ocak 2017, 18:31:50
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Rodolhfo gidici sanırım. BTD yazmış inanmıyorum ama sizde duyun

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bu arada azize 45 gün cezası sonrası şimdi de 6 aydan fazla ceza daha yemiş  :D
ben bu cazalari zaten anlamiyorum, bilmem kackere ceza yedi, ama yinede cikip herkeze gider yapiyor. ceza yesede yemesede herseferinde cikip konusuyor :akuma:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: