Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1651387 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mylife1903

bide bizden gidenlere bakmak lazım şenol sonrası gittikleri takımlarda ne derece sakatlık yaşamışlar marcelo beck gomez tosiç talişka negredo babel adriano hatta abuş bile bizden sonraki ilk seneleri sakatlık yaşamadılar
Oynayamadilar abi ne sakatligi bi marselo yahu azicik oynatiyorlar sonra antremana almiyorlar, oynatirsan kume dusuruyor bizden gidenler. Bak gomez beck ile fabri babele koca koca camialari kume dusurduler.
Baska takima gidince herkese futbol gosterecek senol gunese futbol ogretecek  tolgay mesela fbyi dusurecekti malesef fbliler erken uyandi ismaeli sokmasaydik belki uyanmadan ahlar vahlar icinde tolgayla bankasya keyfi surerlerdi.
Asrin kadrosu diye sisirdiler sisirdiler gidenlerden performans veren bi taliska
Gomez olmasa sampiyon olamazdik he olamazdik da o onerme oyle degil hoca duzgun kullanamasaydi gomezi evet olamazdin. Bah noldi gomezle kume dustu takim.

Sanki gomez her oynadigi takimda 25-30 atmis ronaldoydu anasini satim

Çevrimdışı mylife1903

yanlış hatırlamıyorsam bizim orkanda bundan kaçıp entebe sığınmış sonra bakmış burda idmanlar süper yan gel yat ohh tam benim yerim demiş
Bundan kacis yok abi
Herif duz kosuyu bile 4 lu yaptiriyor aralarina 10-15m mesafe koyuyor kaytarani oracikta gomuyor saglik topuyla sonav manyagi yapiyor

Çevrimdışı tangaz

a.n.çebi pembe yalan sölemeyecem demiş kime taş attıysa artık  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı celiker1

Ahmet Nur Çebi: "Sadece Beşiktaş'a hizmet etmek için geliyorum. Kulüpler Birliği gibi başka kurumlarda başkanlık yaparak Beşiktaş'ı yönetemeyiz. Kendi şirketlerimi de aileme bırakacağım."
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ahmet Nur Çebi: "Sadece Beşiktaş'a hizmet etmek için geliyorum. Kulüpler Birliği gibi başka kurumlarda başkanlık yaparak Beşiktaş'ı yönetemeyiz. Kendi şirketlerimi de aileme bırakacağım."

İşte bu abi ya, burda yıllarca dil döktük @Necmi  abi yok Türk futbolu yok bilmem ne falan dedi ama olmuyor. Beşiktaş başkanı Beşiktaş başkanı olacak. Sonra kulüpler birliği başkanıyım örnek olmalıyım hakemleri korumalıyım yok bir şeyler yapmalıyım falan dedikçe hakemler gülerek koşarak daha cesaretli kırmızıları yapıştırıyor.

Serdar adalıda quaresma antrenör ekibine gelebilir falan demiş, hürserle ikisini tamamen sildim :lol: Tabi işin şakası bi yana yani her adayı okuyup anlamaya çalışıyorum falan hiç biri aha tam olarak bu dedirtmese de bana şuanlık eksileri de olsa anç yakın gibi görünüyor. Kongre üyesi değilim oyda vermeyecem ama taraftar görüşüm olarak budur.

Çevrimdışı mylife1903

Kulupler birliginde ne varsa artik. Gs katilmiyor sampiyon oluyor bizim baskanlar yd ile fikret orman kosa kosa gidiyor o koltuga oturuyorlar sonra bizkm koltuktan kalkmalari falan anlamadim

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 15 Ekim 2019, 19:12:09
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Olması gereken de bu zaten.  :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı mylife1903

a.n.çebi pembe yalan sölemeyecem demiş kime taş attıysa artık  :alala:
Baskan adayi neden yalan soylemeyecem diye konusur onu bi anlasam
Birileri yalan mi soyluyor yani

Çevrimiçi levitate

uuu fena laf
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı celiker1

Nihai yönetim listelerinin verileceği son tarih ne zaman? :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Nihai yönetim listelerinin verileceği son tarih ne zaman? :alala:
Başka bir kaynaktan buldum.Perşembe günü sonmuş
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Geçen hafta adaylık sırasında verilen ve bu perşembe gününe kadar değiştirilebilir yönetim listeleri şöyleymiş

AHMET NUR ÇEBİ'NIN LISTESI

■ Emre Kocadağ ■ Erdal Torunoğulları ■ Adnan Dalgakıran ■ Kemal Erdoğan ■ Bekan Gocay ■ Çağdaş Abraş ■ Ahmet Aksu ■ Selan Ersu ■ Erkan Doğruer ■ Berk Hacıgüzeller ■ Mesut Urgancılar
ERDAL ADALI'NIN LISTESI

■ Hüseyin Yücel ■ Doğan Küçükemre ■ Melih Aydoğdu ■ Serkan Yazıcıoğlu ■ Erdal Karacan ■ Uğur Fora ■ Mustafa Yazıcı ■ Numan Akpınar ■ Deniz Atalay

HÜRSER TEKİNOKTAY'IN LISTESI

■ Tamer Mert ■ Emre Esen ■ Yağmur Sağnak ■ Levon Kamer Dökmeciyan ■ Ercan Özcan ■ Nilay Yılmaz ■ Mehmet Bilal Özokur

İSMAİL ÜNAL'IN LISTESI

■ Emin Önal ■ Tahsin Akıncı ■ Mehmet Özdilek

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Habire siponsorluk sozlesmesi yapiliyor, kimseyi rahatsiz etmiyor mu?
Kurumlarda devamlilik esastir tamam da senin daha kurumsal hafizan olusmamis kurum gibi de yonetilmiyorsun, nedir bu acele?
Aday olanlari bilgilendirmis mi fikret orman, insan nezaketen bi haber verir belki adaylardan birinin baska pilani var oturur konusursunuz adama 3-4gun bekle dersin. Yangindan mal kacirir gibi sozlesme imzalayip kulube baglayici karar aliyorlar.

Bu gelecek siponsorluk paralari yuzunden mi istifa etmedi fikret orman?

Boyle yonetilmez, kanunen bir sikinti yok tabi hala baskanimizdir ahlaken sikinti var mi o tartisilabilir kimine gore vardir kimine gore yoktur, kimseyi rahatsiz etmiyor mu ya da kimsenin aklina gelmiyor mu?

Son zamanlarinda kontrolunu kaybetmis agir sacmaliklarla dolu bir baskanlik donemi gecirdi fikret orman. Kongre sonrasi yeni baskan ne yapacak onu bilemiyorum. Ya nikita gibi gizli konusma yapip hutun dunyankn duymadini saglayacaklar azicik ktugu isitmak icin fikret ormani cult of personality yapacaklar ya da eylemleri sessiZce yapacaklar, besiktas camiasinin bayrak gemisi futbol a takiminin alacagi sonuclarla da alakalidir belki izleyecekleri yol.

Arastiracaklarsa ki bi poh cikmaz o arastirmalardan koskoca kulupte kanunsuz is kimse yapmamistir, degil ernst young rokofeler kendi incelese bi poh bulamaz, selim edesin tuvalet duvarlarina yazi olan vecizesi vardi 90larda komedi sovuna donen mahkemelerde rusvetin belgesi mi olur diye
Kimse de kolay kolay ispat edemez olan, olmustur olmayan olmamistir, baskan adaylari ve muhalefet buralardan bisiler beklemesin suyu bulandirmasin, birbirlerine de poh atmasinlar

Ilginc bir gundemimiz olacak

Ya fikret ormanin gs deplasmanina gitmemesini savunanlar vardi, gs deplasmanina gidemeyecek zayif adamlar adayliktan cekilsin cesaret edenin onunu tikamasin. Korkup kacacaklarsa, gs baskanindan ozur dileyeceklerse bugun donsunler bu yoldan
Ayrica fikret orman sonrasi yeni baskanin belirleyecegi bir surec olacak bu surecte enkaz edebiyati yapip disari bilgi sizdirip fikret ormanin parali tirolleri ile firankesteyn gibi fikret ormani vururlarsa bugun iki kufur yedi koltugu birakip kacan adam yarin semte giremez
[ Son Düzenleme: 16 Ekim 2019, 06:06:08 mylife1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

Ilginc bi pirohram olmus

En ilginc bilgiyi de hayri hicler aktariyor, serdal adali kendisine “fikret orman bana azicik sabret ben ftt baskani olacagim sen de bjkye baskan olursun” demis

Soylemistim baskan kandiriliyor aldatiyor diye. Aman baskan sen boncuk dagit baskanim fazla agresif olma, baskanim seni tffye atayacagiz sen soylemlerine dikkat et, derken hop hop kupalar gsye
Baska acentasi vardi diyorduk

Hadi cikip yalanlasin fikret orman bunu, teknesini resmi besiktas sitesinden yalanlatan adam bunu yalanlatsin.

Ya su tekne muhabetine ne var canim falan diye yaklasip hakli bulan aklamaya calisanlar vardi, iste kiraldan cok kiralcilarin zarari boyle bisi.

Bana ne lan baskanin teknesinden

Çevrimdışı mylife1903

Serkan cinar ile bulent yildirima fikret orman biraktirdi falan diyorlardi yahu suat aslanbogaya biraktirdiginda duzgun aciklama bile yaptiramiyorsun mhk baskanina, hakem dudugu ku astiracan.
Ortamlar da boyle diyelim kim ne bilecek kafasi var, kendimize mi guldurelim

Pohpohlaya pohpohlaya biz de katkida bulunduk bu surecte tabi

Fikret ormanin gitmesinin kesinlesmesi bile hakem yonetimine pozitif katki yapti alanya macinda gorduk, mevcudiyetim besiktasa zarar veriyor diyor hala koltukta oturup sozlesme imzaliyor.

Çevrimdışı Onur Küçük

Ilginc bi pirohram olmus

En ilginc bilgiyi de hayri hicler aktariyor, serdal adali kendisine “fikret orman bana azicik sabret ben ftt baskani olacagim sen de bjkye baskan olursun” demis

Soylemistim baskan kandiriliyor aldatiyor diye. Aman baskan sen boncuk dagit baskanim fazla agresif olma, baskanim seni tffye atayacagiz sen soylemlerine dikkat et, derken hop hop kupalar gsye

Hadi cikip yalanlasin fikret orman bunu, teknesini resmi besiktas sitesinden yalanlatan adam bunu yalanlatsin.

Ya su tekne muhabetine ne var canim falan diye yaklasip hakli bulan aklamaya calisanlar vardi, iste kiraldan cok kiralcilarin zarari boyle bisi.

Programı izledim. Kulübün içinde olaylara vakıf insanlar.  Çok ilginç, ekranlarda bugüne kadar duymadığımız şeyler konuşuldu. 38. dakikadan itibaren programın konusu Beşiktaş.

Sosyal medya, gazetecilere haber yaptırma  gibi araçlarla Şenol Güneş federasyonla anlaştı sattı bizi algısı yaratanların ellerine fırsat verilse hemen kulüpten ayrılıp kendi çıkarlarına daha uygun bir pozisyona geçme çabalarının olduğu görülüyor Hayri Hiçler'in Fikret Bey hakkında söylediği doğruysa ki çok büyük ihtimalle doğru gözüküyor. Şimdi bunu da Beşiktaş çıkarlarına bağlamak isteyen çıkacaktır. Bu kafaya göre kulüpler birliği başkanı olsa bize yapılan yanlışlar son bulmaya başlamalıydı. Kulüpler Birliği başkanı olması da sorgulanacak bir durum Fikret Bey'in. Görülüyor ki hareketlerinin çoğu birbiriyle ilintili ve bir amaca hizmet ediyor.

Tekne muhabbeti önemsiz görülse de biraz düşündüğünde Fikret Bey'in koskoca Beşiktaş kulübünü kendisine bir araç olarak kullandığının ispatı. Bu kafadaki bir insan sonra federasyon başkanı olacakmış da bizim haklarımızı savunacakmış.  O nedenle federasyon başkanı olmak istiyormuş.

Çevrimdışı mylife1903

Programı izledim. Kulübün içinde olaylara vakıf insanlar.  Çok ilginç, ekranlarda bugüne kadar duymadığımız şeyler konuşuldu. 38. dakikadan itibaren programın konusu Beşiktaş.

Sosyal medya, gazetecilere haber yaptırma  gibi araçlarla Şenol Güneş federasyonla anlaştı sattı bizi algısı yaratanların ellerine fırsat verilse hemen kulüpten ayrılıp kendi çıkarlarına daha uygun bir pozisyona geçme çabalarının olduğu görülüyor Hayri Hiçler'in Fikret Bey hakkında söylediği doğruysa ki çok büyük ihtimalle doğru gözüküyor. Şimdi bunu da Beşiktaş çıkarlarına bağlamak isteyen çıkacaktır. Bu kafaya göre kulüpler birliği başkanı olsa bize yapılan yanlışlar son bulmaya başlamalıydı. Kulüpler Birliği başkanı olması da sorgulanacak bir durum Fikret Bey'in. Görülüyor ki hareketlerinin çoğu birbiriyle ilintili ve bir amaca hizmet ediyor.

Tekne muhabbeti önemsiz görülse de biraz düşündüğünde Fikret Bey'in koskoca Beşiktaş kulübünü kendisine bir araç olarak kullandığının ispatı. Bu kafadaki bir insan sonra federasyon başkanı olacakmış da bizim haklarımızı savunacakmış.  O nedenle federasyon başkanı olmak istiyormuş.
Tff baskanligi atamayla oluyor tamam ama orda nihat varken sira gelir mi? Azicik anlamak lazim gs baskaninin boyle hedefi olsa 2 dakika o koltukta tutmazlar paket yaparlar adami.
Onceligi besiktas olan bir baskan olsun kafi
Kupayla falan cok ilgisi yok zaten her sene sampiyon olan takim degiliz, siramizi bekleriz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Seçim sarmış dört bir yanımı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Habire siponsorluk sozlesmesi yapiliyor, kimseyi rahatsiz etmiyor mu?
Kurumlarda devamlilik esastir tamam da senin daha kurumsal hafizan olusmamis kurum gibi de yonetilmiyorsun, nedir bu acele?
Aday olanlari bilgilendirmis mi fikret orman, insan nezaketen bi haber verir belki adaylardan birinin baska pilani var oturur konusursunuz adama 3-4gun bekle dersin. Yangindan mal kacirir gibi sozlesme imzalayip kulube baglayici karar aliyorlar.

Bu gelecek siponsorluk paralari yuzunden mi istifa etmedi fikret orman?

Boyle yonetilmez, kanunen bir sikinti yok tabi hala baskanimizdir ahlaken sikinti var mi o tartisilabilir kimine gore vardir kimine gore yoktur, kimseyi rahatsiz etmiyor mu ya da kimsenin aklina gelmiyor mu?

Son zamanlarinda kontrolunu kaybetmis agir sacmaliklarla dolu bir baskanlik donemi gecirdi fikret orman. Kongre sonrasi yeni baskan ne yapacak onu bilemiyorum. Ya nikita gibi gizli konusma yapip hutun dunyankn duymadini saglayacaklar azicik ktugu isitmak icin fikret ormani cult of personality yapacaklar ya da eylemleri sessiZce yapacaklar, besiktas camiasinin bayrak gemisi futbol a takiminin alacagi sonuclarla da alakalidir belki izleyecekleri yol.

Arastiracaklarsa ki bi poh cikmaz o arastirmalardan koskoca kulupte kanunsuz is kimse yapmamistir, degil ernst young rokofeler kendi incelese bi poh bulamaz, selim edesin tuvalet duvarlarina yazi olan vecizesi vardi 90larda komedi sovuna donen mahkemelerde rusvetin belgesi mi olur diye
Kimse de kolay kolay ispat edemez olan, olmustur olmayan olmamistir, baskan adaylari ve muhalefet buralardan bisiler beklemesin suyu bulandirmasin, birbirlerine de poh atmasinlar

Ilginc bir gundemimiz olacak

Ya fikret ormanin gs deplasmanina gitmemesini savunanlar vardi, gs deplasmanina gidemeyecek zayif adamlar adayliktan cekilsin cesaret edenin onunu tikamasin. Korkup kacacaklarsa, gs baskanindan ozur dileyeceklerse bugun donsunler bu yoldan
Ayrica fikret orman sonrasi yeni baskanin belirleyecegi bir surec olacak bu surecte enkaz edebiyati yapip disari bilgi sizdirip fikret ormanin parali tirolleri ile firankesteyn gibi fikret ormani vururlarsa bugun iki kufur yedi koltugu birakip kacan adam yarin semte giremez

çok yaşa reis :claps:

kaç gündür değineceğim buna biraz yoğundum yazamadım. son 10 gündür orman sürekli bişiler imzalıyor açıyor hayırdır ne iş die sorguluyordum. acelen ne? madem böle şeyler yapıyordun neden kaçtın? gider ayak bir çıkarın mı var yoksa demekden kendimi alıkoyamıyorum.

dün yeni başkandan isteğim başlığına yazdım yeni başkan menacerlerle bir olanları yönetimine almasın antin kuntin işlere girmesin girene göz yummasın başka bişey istemiyorum gerisi gelir zaten. hesap soracam sözü zırvalıkdan öte değildi şimdi daha beter hesap sorulur hale geldi hem mali hemde idari açıdan hesap sorulacak şeyler var ama kimse o topa girmesin yapılanlardan ders çıkarıp bidaa yapmasınlar kafi...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Ilginc bi pirohram olmus

ormanın ne denli yanlışlar içinde oldugunun koca kulübü ormanspora çevirdiğinin açıklamaları dökülüyor teker teker reis. şaşırdım mı hayır biliyormuydum evet ispatımız delilimiz belgemiz yoktu çok şeedemiyorduk hatta formanspor dediğimde ilk bikaç iletim silinmişti bu ifadeyi kullanırken durduk yere yazmamıştım ormana zaman zaman yüksek perdeden sallamam boşa değildi forum kuralları çerçevesinde muamele görenler oldu silinenler vb saygı duydum ortamın kuralı dedim uzatmadım ama gerçekler er ya da geç ortaya çıkıyor 10-15 gün evvel burada hürseri bile ormana tercih ederim derken durduk yere dememiştim hatta bir arkadaş abi napıyorsun filan demişti umarım yavaş yavaş herkes neyin ne oldugunu görür.

bu arada a.çebi hakkında 6,5sene yönetimdeydi o da bu işlerin içindeydi son 1 senedir adalıda içindeydi diyenlere beşiktaşın başkanlıkla yönetildiğini son sözü başkanın söylediğini hatırlatır ikisinide ormanın batış dönemi içerisinde değerlendirmemelerini öneriririm. a.çebi aktifken bazı şeyler olmuyordu başkan yolda bulduklarını çebiye tercih etti adamı pasifize etti kötü dönemde çebinin söz hakkı yoktu çek çk dönemi bitti söylemi olurken çebinin oluşturduu mali disiplin dönemi etkili idi, adalı desen zaten gelişi nedeni belli orman beşiktaşı boşlayıp menfii çıkarları peşinde koşarken  tff başkanı olucam sende başkan olursun bi el at destek ol yalnız kaldım dediği dönemde göreve gelmiş biridir.

Çevrimdışı tangaz

bu satırlarda yazdım karşılık bulmadı şenol güneşi elleri ile federasyona götüren görüştüren görüşmede hazır bulunan kişi zaten ormandı. sezon başı şenol güneş birkaç demeç verdi kulüp hakkında taraftar sattın gittin yaa bi sus modunda tepki gösterdi avcı hocam canım avcı aman avcı şakşakları arasında bilseler aslında şenol sustu konuşmadı girizgah dahi yapmadı...

Çevrimdışı mylife1903

çok yaşa reis :claps:

kaç gündür değineceğim buna biraz yoğundum yazamadım. son 10 gündür orman sürekli bişiler imzalıyor açıyor hayırdır ne iş die sorguluyordum. acelen ne? madem böle şeyler yapıyordun neden kaçtın? gider ayak bir çıkarın mı var yoksa demekden kendimi alıkoyamıyorum.

dün yeni başkandan isteğim başlığına yazdım yeni başkan menacerlerle bir olanları yönetimine almasın antin kuntin işlere girmesin girene göz yummasın başka bişey istemiyorum gerisi gelir zaten. hesap soracam sözü zırvalıkdan öte değildi şimdi daha beter hesap sorulur hale geldi hem mali hemde idari açıdan hesap sorulacak şeyler var ama kimse o topa girmesin yapılanlardan ders çıkarıp bidaa yapmasınlar kafi...
Abi ydden hesap soracak adam turkiyede bi elin parmagi kadar falandir fikret orman zaten o parmaktan degil.
Insan azicik dusunup konusuyur. Cok mu sey istiyos yapamayacagim seyi soyleme, soyledigini de yap bu kadar basit.

Ydden hesap soracakmis yahu neyin hesabini soracan. Delbokseyi neden kovdun? Istemedim kovdum diyecek. Tabataya neden 8 verdin? Ismaele 4? Rizayi tayfuru neden getirdin yulayi kursati nedne aldin falan diye mi soracak?
Hulyo alvezi aldin adam topcu degilmis hesap ver baskan desen, adam mertcam nedir diye karsi soru sorar kalirsin oyle?
Ha tabata ile iso icin antebe verilen paralar antebin kasasina gitmemistir dersin o baska. Ben mesela o paranin bizim hesaptan cikip antepspor hesabina girdigine kellemi koyarim ayni negredo icin bizim gesaptan cikip valensiya hesabina giren 2.5 gibi

Fulya projesinin hesabini mi soracaksin ydden eee kongre uyeleri mahkemeyi kazanmadi mi, destekleyeydin

Bos isler. Yok inceletecekmos falan cikmaz bi poh ordan. Kimse bulamaz anca fbi kgb mossad falan bulur baska hesaplari kontrol ederek.

Çevrimdışı tangaz

Abi ydden hesap soracak adam turkiyede bi elin parmagi kadar falandir fikret orman zaten o parmaktan degil.
Insan azicik dusunup konusuyur. Cok mu sey istiyos yapamayacagim seyi soyleme, soyledigini de yap bu kadar basit.

Ydden hesap soracakmis yahu neyin hesabini soracan. Delbokseyi neden kovdun? Istemedim kovdum diyecek. Tabataya neden 8 verdin? Ismaele 4? Rizayi tayfuru neden getirdin yulayi kursati nedne aldin falan diye mi soracak?
Hulyo alvezi aldin adam topcu degilmis hesap ver baskan desen, adam mertcam nedir diye karsi soru sorar kalirsin oyle?
Ha tabata ile iso icin antebe verilen paralar antebin kasasina gitmemistir dersin o baska. Ben mesela o paranin bizim hesaptan cikip antepspor hesabina girdigine kellemi koyarim ayni negredo icin bizim gesaptan cikip valensiya hesabina giren 2.5 gibi

Fulya projesinin hesabini mi soracaksin ydden eee kongre uyeleri mahkemeyi kazanmadi mi, destekleyeydin

Bos isler. Yok inceletecekmos falan cikmaz bi poh ordan. Kimse bulamaz anca fbi kgb mossad falan bulur baska hesaplari kontrol ederek.

bırak mertcanı abi matej mitroviç sanki farklı mı vidayı beleşe getirsin die vidanın menajerine önden avans atılmıştır millet burda bak matej nası ama belçikayı sallıyor ama şenol oynatmadı ama die sallamaya dewam ediyor. matej bir vidanın sakalıydi pahalı bi sakaldı alves dediğin adama karşılık simao fernandes almeyda geldi 20 milyonluk fernandes 2 milyona gelirken alkışlayanlarda aynı kişiler bu arada

Çevrimdışı mylife1903

bu satırlarda yazdım karşılık bulmadı şenol güneşi elleri ile federasyona götüren görüştüren görüşmede hazır bulunan kişi zaten ormandı. sezon başı şenol güneş birkaç demeç verdi kulüp hakkında taraftar sattın gittin yaa bi sus modunda tepki gösterdi avcı hocam canım avcı aman avcı şakşakları arasında bilseler aslında şenol sustu konuşmadı girizgah dahi yapmadı...
Avciyi dun avm acilisina almis kurdele kestirtmis fikret orman. Basketbol takiminin hocasi da keseydi hatta hentbol takiminin. Tamam amiral gemisi futboll a takimidir ama diger branslari da uzmezsin

Nasi bi kafa yapisidir yahu atiba orda cekileydiniz atiba keseydi yahut baskansin cikar tek basina kesersin.

Abi soyle dusun bir kidem zinciri gelenek gorenek vardir. Alay komutani degisiyor mesela yeni gelen komutan eskiye laf soksa syagisizlik etse ordaki astsubaylar onu napar?
O abdullah hocanin gecen sene besiktas yanlis oynadi falan aciklamalari kabul edilemezdir, turk futbol tarihinde ilk defa duyuyorum boylesini. Biraz antremani salmislar falan denirdi eskiden hoca degisinxe simdi toparliyoruz konsantreyiz falan.
Buyugune kidemline saygisizliktir abdullah avcinin yaptigi, cevabini da cok daha sert almis, cevap bile verememistir. Ister 1 tur ver ogretem bisiklete binmeyi gibi bir cevap alip, oturmustur.

Ayni senol gunes degil miydi, yilin tdsi odulu aldiginda adbullah avci da hak etti doyerek sahneye cagiran onere eden, insan biraz dusunur.

Simdi bunu neden anlattik ulkede tek yabanci hoca var sumudika digerleri turk ve bu hiyerarsiden gelenler, bugun senol ginese bunu diyen yarin bize neler der diyerekten takimini riza calimbay gibi hazirlatir dayak attirir bize.

Pep de morinyaya laf soylemisti falan pep boyle yapti, pep pep sanki beraber bot bagladiniz