12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş
12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Konyaspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 23.11.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33145 defa] 12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi yaço58

şunu atıp bitirseydik yine kanser olacağız

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

nkoudou adamsın sen koşuya bak ya
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Caner’in cıkması için daha ne beklıyosun Hocam ? :s20:

Çevrimiçi sEuL

85. dakikaya geldik ve Caner-Ljajic halen sahada, yaziklar olsun.

Çevrimiçi yaço58

komşunun tavuğu bize kazmı gözüktü acaba bu kadar saçma sapan saha içi müdahaleler kabul edilemez

Çevrimiçi sEuL

Etkisiz eleman Ljajic cikti yerine negatifi girdi. Orta saha cok yoruldu, adam gidip Umut’u aliyor ustune birde. Cok rahat kazanabilecegimiz maci sacma sapan hallere sokuyoruz

Çevrimiçi levitate

4 dakika uzatacak noldu acaba

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

forumda nkoudou'yu sevmemek yasaklansın

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah, şampiyon olacağız,,

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rakipleri bir bir yeniyorduk. Bıkmıyorduk. Rakiplerimiz çıldırıyordu. Biz kanser oluyorduk...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Rasim

tam @mylife1903 ün istedigi gibi mac oldu 1 tane sokusturda Kartalim sonra sinir ederek maci bitirdi :biggrinking:
Beşiktaş!

Çevrimiçi sEuL

Konya cocuklarina gelsin bu galibiyet.

Hocanin kendine ceki duzen vermesi gerekiyor. Oyle bir hale soktu ki bizi artik kendi oyuncularimizin kart cezalisi olmasini temenni edecek hale geldik.

Çevrimiçi yaço58

kayıpsız geçmek çok önemliydi ancak hocanın oyun başlangıcı ve sonrası felaketti bunları mutlaka geliştirmeli yoksa her zaman golü atıp galip gelemeyebiliriz caner sağ önde negatif oyundaykende öyle gerçide sağ önde hiçbirşey vaat etmiyor ljajic böyle olduğu sürece oynamasına gerek yok geçen sene insiyatif alan adam bu sene şut atmıyor pas veremiyor

Çevrimiçi yaço58

Rakipleri bir bir yeniyorduk. Bıkmıyorduk. Rakiplerimiz çıldırıyordu. Biz kanser oluyorduk...

hahaha :D

Çevrimdışı cursedofdragon

"Caner 90 dakika sahada kaldı"

Çevrimiçi tolga1903

Tebrikler takım yıllar sonra şurada galibiyet güzeldi

Çevrimiçi ferdi1903

cok sükür kazandik, ama bu kisir skorlarla nerye kadar gitcez, cok az pozisyonmuz var

Kazanıyoruz ama saçlarım dökülüyor.(İroni değildir ciddi ciddi avuç avuç elime geliyor saçlar)

Bu taktik anlayışı ile sürekli kazanamayız.

Hoca Ljajic'i kazanayım derken Caner'e yer açayım derken oyun bozuluyor,hücum edemiyoruz yakında puan kayıpları da başlar.Hoca acilen bu ısrarından vazgeçmeli bence.

Başakşehir V2 uptade olduk.

Çevrimdışı Zafer55

Biri beni maç izlerken görse, otopsi izliyor herhalde der.Böyle yüzüm buruşuk kaşlarım çatık tv ekrana bakıp duruyorum 90 dakika.Gol olunca goool diye bağıramıyor derin bir ohhh  çekiyorum.Maç bitince de derin bir puffff.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kazanıyoruz ama saçlarım dökülüyor.(İroni değildir ciddi ciddi avuç avuç elime geliyor saçlar)

PRP tedavisini öneririm Kardeşim.

Stres yapma, alkol alma,sigara içme  :)

PRP tedavisini öneririm Kardeşim.

Stres yapma, alkol alma,sigara içme  :)

Olur bir bakayım :)