12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş
12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş Skor : Konyaspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 23.11.2019 Saat : 20:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 33146 defa] 12. Hafta Konyaspor 0-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı cursedofdragon

Biri beni maç izlerken görse, otopsi izliyor herhalde der.Böyle yüzüm buruşuk kaşlarım çatık tv ekrana bakıp duruyorum 90 dakika.Gol olunca goool diye bağıramıyor derin bir ohhh  çekiyorum.Maç bitince de derin bir puffff.

Aynı ben abi :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

TRT Spor'da 1 saattir Konyaspor taraftarını övüyorlar. Bize özel bir durum olduğunu haftaya görürler. İyi bir cevap oldu her açıdan 1-0'lık galibiyet  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kazanıyoruz ama saçlarım dökülüyor.(İroni değildir ciddi ciddi avuç avuç elime geliyor saçlar)

Bu taktik anlayışı ile sürekli kazanamayız.

Hoca Ljajic'i kazanayım derken Caner'e yer açayım derken oyun bozuluyor,hücum edemiyoruz yakında puan kayıpları da başlar.Hoca acilen bu ısrarından vazgeçmeli bence.

Başakşehir V2 uptade olduk.
En güzel ve en net Çözüm KAN TESTI

Kan testinde herşey çıkar, D vitamini eksikliği , demir eksikliği , B12 eksikliği sac dökülmesinde ki en büyük etkenler +çinko

Bunların hepsi kan testinde çıkar , dermatolog gereken ilaçları yazar ( Vitaminler )
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

🔥🔥🔥
6 maçta, 5 galibiyet, 1 beraberlik..
Daha da ilginci, 6 maçta yenilen sadece 1 gol..
Artık çok net söyleyebiliriz..
Beşiktaş geri döndü..

Alıntı

Yenilen golde gidip hakeme itiraz etmeseydi, gayet açıklayıcı bir şekilde olayı anlatmasaydı, santra yapacaktık. Golün iptal edilmesinin tek nedeni Karius'tur. Üstelik son 6 maçta sadece 1 gol yedi!

ALMAN PANZERİ!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alıntı

Yenilen golde gidip hakeme itiraz etmeseydi, gayet açıklayıcı bir şekilde olayı anlatmasaydı, santra yapacaktık. Golün iptal edilmesinin tek nedeni Karius'tur. Üstelik son 6 maçta sadece 1 gol yedi!

ALMAN PANZERİ!
Mümkünse sen kaleci övme bence  :olmaz

Beşiktaş Tarihi
★★★

Mümkünse sen kaleci övme bence  :olmaz
Valla o Gol iptal edildisye Karius sayesinde iptal edildi , tek başına mücadele etti adam , gitti hakeme topu göremedim dedi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Valla o Gol iptal edildisye Karius sayesinde iptal edildi , tek başına mücadele etti adam , gitti hakeme topu göremedim dedi
Zaten itiraz edilmese kimse o pozisyonun ofsayt olduğunu görmezdi. Ancak bunun için Karius'u bu kadar fazla övmenin anlamı yok. Oynadığı oyunla övsek daha iyi olur. Hem de herkes övsün ama sen övme  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

top fırata çarptığında atibanın fıratı zıplasana pozisyonu kestin diye fırçalamasını gördünüzmü :D

Çevrimdışı Zafer55

Daha golü yemeden itiraza başladı  :)
Sağ eliyle topa uzanırken sol eliyle hakemleri uyarıyordu  :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

top fırata çarptığında atibanın fıratı zıplasana pozisyonu kestin diye fırçalamasını gördünüzmü :D
Gördüm  :D Hakemde de hata var. Bir maçta 2 defa aynı şey yapılmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Süperdi
Fırat, ben sabit duruyordum diyor..atiba ne duruyon zıplasana diyordu.. :D

O çok iyiydi ya :lol: :lol:

Vallaha resmen çıldırdı orada

Şu yaşına rağmen şu oynadığı oyun verdiği performans muazzam söyleyecek tek kelime yok bu adam için

Bu yaşta nasil bu kadar mucadele edebiliyorsun be adam , ciğersiz diyeceğim değil tam tersi Astim hastası adam :D

Zaten itiraz edilmese kimse o pozisyonun ofsayt olduğunu görmezdi. Ancak bunun için Karius'u bu kadar fazla övmenin anlamı yok. Oynadığı oyunla övsek daha iyi olur. Hem de herkes övsün ama sen övme  :ebebe:
Ne Boyko ymuş arkadaş üzerimize yapıştı resmen :bandit:

Çevrimdışı Karabay

Kesinlikle iptalin sebebi karius. Bir tebrik de benden.

💫💫💫 Konyaspor maçında Atiba:

👉 İkili Mücadele: 8/12 (Takımın en iyisi)
👉 Top Kapma: 4 (Takımın en iyisi)
👉 Pas Arası Kesme: 5 (Takımın en iyisi)
👉 Pas İsabet: %92
👉 Hava Topu: (Kaybetmedi) 2/2

📲 Veri: Opta

👤 Yaş: 36 (Sadece bir sayı dostum)

Çevrimiçi MUSTAFA_

Son dönemde gördüğümüz en iyi Beşiktaş tribünlerinden birsi vardı bugünkü maçta. Tebrikler  :claps:

Beşiktaş Tarihi
★★★

💫💫💫 Konyaspor maçında Atiba:

👉 İkili Mücadele: 8/12 (Takımın en iyisi)
👉 Top Kapma: 4 (Takımın en iyisi)
👉 Pas Arası Kesme: 5 (Takımın en iyisi)
👉 Pas İsabet: %92
👉 Hava Topu: (Kaybetmedi) 2/2

📲 Veri: Opta

👤 Yaş: 36 (Sadece bir sayı dostum)
Inanilmaz bir adam

Oynadığı mevki itibari ile bu yaşta bu performansı verecek adam sayısı 10 u geçmez Dünya da

Inanilmaz bir adam

Oynadığı mevki itibari ile bu yaşta bu performansı verecek adam sayısı 10 u geçmez Dünya da

Müthiş müthiş :)

Çevrimiçi Necmi

Inanilmaz bir adam

maçın sonunda ayakta kalması maçı bize getirdi onun diri mücadeleci oyunu ve nkoudou nun topu tutma saklama özelliği
golü attıktan sonra maçın sıtresli geçmesini engelledi. ama maç boyuda geri pasları kabızlık yaptı.
bütün topları geri oynadı maç boyu.

Çevrimdışı tangaz

hocanın saçma seçimleri nedeni ile rezil oynadığımız bir maçı daha kazanmanın sevincinden başka tat yok ağzımızda
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Koyduk mu öncelikleeee  :ishock: :ishock: :ishock: :ishock:

Caner sağ kanatta olmuyor hoca, bir de gol atmamız gereken zamanlarda mıymıy futboldan vazgeçmemiz gerek acilen. Direk pasa alışmışız arkada diaby forvette burak değişmemeli. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Ljajice de yer yoksa yok yani olmuyorsa yapıcak bir şey yok. Nkodou sonradan almasını bir nevi anlayabiliyorum yorgun defansa karşı daha etkili olabiliyordur belki ama caner tercihi yok, boyd ne kadar kötü olabilir ki bundan.

maçın sonunda ayakta kalması maçı bize getirdi onun diri mücadeleci oyunu ve nkoudou nun topu tutma saklama özelliği
golü attıktan sonra maçın sıtresli geçmesini engelledi. ama maç boyuda geri pasları kabızlık yaptı.
bütün topları geri oynadı maç boyu.
Ileri de top alacak adamımız yoktu ki :alala:

Ljajic bile her topu geri oynadı , Caner orta acıyor ceza sahasında yazı ile BIR , rakamla (1) tane oyuncumuz yok

Genel olarak bakarsak zaten genelde hep yana ve geri oynar Atiba , ama hemen alan değiştirip topu tekrar geri alır ve oyun kurar sağa sola topu atıp

Çevrimiçi Necmi

Ileri de top alacak adamımız yoktu ki :alala:

Ljajic bile her topu geri oynadı , Caner orta acıyor ceza sahasında yazı ile BIR , rakamla (1) tane oyuncumuz yok

Genel olarak bakarsak zaten genelde hep yana ve geri oynar Atiba , ama hemen alan değiştirip topu tekrar geri alır ve oyun kurar sağa sola topu atıp
topu sağa sola atmak oyun kurmak değildir birçok kez takip ettim ilerde müsait adam varken bile topu geri oynadı
korner atıp bunu paslaşarak yapıp topu kendi kalecisine kadar götüren başka takım yoktur herhalde
kaç maç kaç kornerde yaptık bunu geri pas yapmanın dibine vuruyoruz birde yan pas yapmanın

Çevrimiçi Necmi

sıkıntılı maç ilk devre gol gelmezse puan kaybı ihtimali yüksek
:us: