Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1171041 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi Necmi

Önümüzdeki 3 maçı alırsak bence büyük oranda yol kat ederiz. Kısa vadede en zor maçımız Sivas ile olacak. Uzun vadede Hatay ve Karagümrük sıkıntılı takımlar. Ben GS'nin bizim maça motive olacağını düşünmüyorum. O zamana kadar onlar baya karışırlar. Bizim performansımıza bakar o maçın sonucu  :tabe:
gs maçı oynayacağımız maçlar içinde en kolayı 😂 şampiyonluğu garantilersek hele o maçta gs ile kedi fare oyunu oynarız

Çevrimiçi mayguntr

Finali niye 18'ine koymuslar anlamadim, 16'sinda mac oynayacagiz, dinlenecekler sabahina, sonraki gun bi daha maca cikacaz.
O zamana kadar garantileriz mi dediler acaba :D

Çevrimiçi Necmi

Finali niye 18'ine koymuslar anlamadim, 16'sinda mac oynayacagiz, dinlenecekler sabahina, sonraki gun bi daha maca cikacaz.
O zamana kadar garantileriz mi dediler acaba :D
maç tarihi belirlenmedi daha cuma salı oynayacağız büyük ihtimal

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu sene bütün stadların çimi yenilenecek geçen sene yapamadı kimse sahaların bu kadar bozuk olmasının bir nedenide bu ligi erken başlatırlarsa kimsenin sahası yetişmez

Geçen sezon lig Ağustos ayında bitti. Dediğin gibi çimler 2 senelik. Bu sene çoğu takım zemini yenileyecek. Seneye daha düzgün zeminler görebiliriz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı ozankarakoc

Fikstürümüz, rakiplerin ligdeki pozisyonu itibarıyla Fenerbahçe'den daha zor, ama avantajlı olduğumuz bir nokta var.

Şu anki durum itibarıyla, oynayacağımız 8 takımdan 4'ünün hedefi yok. Ne düşme ihtimalleri var, ne Avrupa'ya gitme şansları... Stressiz, amaçsız takımlar.

Fenerbahçe'nin oynayacağı 7 takımın ise 6'sının hedefi var. 5'i ligde kalmak için savaşıyor, 1'i Avrupa kupalarını zorluyor.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Önümüzdeki çok kritik üç maçtaki rakiplerimizin form durumları;

Ankaragücü (13.)

— Son 7 maçında sadece 1 yenilgi aldı, bu maçların 5'ini kazandı.
— Bu süreçte Galatasaray'ı ve Karagümrük'ü yendi.
— Trabzonspor'a 4-1 yenildi.
— Toplam oynadıkları 16 deplasman maçının 2'sini kazandılar, 4'ünde berabere kaldılar.

Sivasspor (9.)

— Tam 11 maçtır yenilmiyorlar.
— Ligin, bizden sonra en az yenilen takımı (7 yenilgi)
— Fener'le, Galatasaray'la ve Trabzon'la oynadıkları 5 maçın 4'ünde berabere kalıp 1'ini kaybetmişler.
— Oynadıkları son 4 maçta 12 gol atmışlar. (Maçlardan biri 0-0 bittiği halde)

Kayserispor (18.)

— 5 maçtır kazanamıyorlar.
— Ligin açık ara en az gol atan takımı (32 maç, 24 gol)
— İç sahada 17, dış sahada 16 puan toplamışlar.

Çevrimdışı Orhan_

Önümüzdeki çok kritik üç maçtaki rakiplerimizin form durumları;

Ankaragücü (13.)

— Son 7 maçında sadece 1 yenilgi aldı, bu maçların 5'ini kazandı.
— Bu süreçte Galatasaray'ı ve Karagümrük'ü yendi.
— Trabzonspor'a 4-1 yenildi.
— Toplam oynadıkları 16 deplasman maçının 2'sini kazandılar, 4'ünde berabere kaldılar.
+Ankaragücü düşme potasından biraz uzaklaştı ancak hedefsiz bir takım dahi olsa "Beşiktaş" bu tip takımlar için  her zaman hedeftir. (Bursa-Beşiktaş maçına tribün desteğine giden taraftara sahipler).
+İç sahada oynayacağımız için avantajımız büyük. Abuş dönerse takım 11 açısından eksiksiz olacak. Bu hepsinden daha büyük bir avantaj. Sonuçta ligin en iyisiyiz. Ciddiyetle çıktığımız zaman istedikleri kadar çabalasınlar, deler geçeriz.

Sivasspor (9.)

— Tam 11 maçtır yenilmiyorlar.
— Ligin, bizden sonra en az yenilen takımı (7 yenilgi)
— Fener'le, Galatasaray'la ve Trabzon'la oynadıkları 5 maçın 4'ünde berabere kalıp 1'ini kaybetmişler.
— Oynadıkları son 4 maçta 12 gol atmışlar. (Maçlardan biri 0-0 bittiği halde)
+Standart oyunlarını oynarlarsa biraz dertli maç olabilir ama A.gücü maçından daha rahat geçebilir. Defansa otobüs çekmeyen takımlara karşı daha rahatız. 2 yeriz 5 atarız.

Kayserispor (18.)

— 5 maçtır kazanamıyorlar.
— Ligin açık ara en az gol atan takımı (32 maç, 24 gol)
— İç sahada 17, dış sahada 16 puan toplamışlar.
+Büyük konuşmak istemiyorum ama A.gücü ve Sivas maçlarını eksiksiz geçersek ve rakiplerimizin olası puan kayıpları ile beraber iyice yakılan şampiyonluk ateşinin coşkusuyla sahamızda içlerinden geçeriz.

Temkinli olup ciddiyeti elden bırakmazsak inşallah hepsinden 3'er puanla çıkarız. Sarışın kardeşler de puan bırakırlarsa onca yaşadığımız sıkıntılı süreçler, maçlar yerini doyumsuz keyfe bırakır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Fikstürümüz, rakiplerin ligdeki pozisyonu itibarıyla Fenerbahçe'den daha zor, ama avantajlı olduğumuz bir nokta var.

Şu anki durum itibarıyla, oynayacağımız 8 takımdan 4'ünün hedefi yok. Ne düşme ihtimalleri var, ne Avrupa'ya gitme şansları... Stressiz, amaçsız takımlar.

Fenerbahçe'nin oynayacağı 7 takımın ise 6'sının hedefi var. 5'i ligde kalmak için savaşıyor, 1'i Avrupa kupalarını zorluyor.
bence gs ninde artık hedefi kalmadı ankaragücü kayseri ve rize var ikisi içerde sanırım rize maçına kadar rizeninde hedefi kalmaz bizim odaklanmamız gereken iki maç ankara ve kayseri sivasın sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ikisi için bir puanda çok değerli olduğu için kapanacaklar önümüzdeki üç maçı atlattığımızda bu iş biter bu arada fenerin maçları bizden zor hem dişli takımlarla oynuyorlar hemde ateş hattında takımlar bizim gs deplasmanından alanya deplasmanı dahamı kolay iki deplasmanı önüme koysalar ben gs deplasmanını seçerim
Nasıl fener kolay biz ankaragücüyle içerde oynuyoruz adamlar deplasmanda oynuyor biz kayseriyle içerde oynuyoruz onlar deplasmanda sivas biz deplasmandayız onlar içerde ama bu avantaj değil bu maçlar ortak ve onların işi daha zor bizim farklı hatay gs maçımıza karşılık onların başak alanya maçları var ikiside deplasman kaldıki büyük ihtimal gs maçına devre dışı kalacakları için biz o maçı alırız
En kolay fikstür emin olun bizimki şampiyonluk sitresi yüzünden ankaragücü sivas kayseri gibi takımlardan korkar olmuşsunuz şu an sekiz takımdan hiç biri bizi yenemez ancak biz saçmalarsak kaybederiz bütün renkli basın ankaragücüne gaz vermeye çalışıyorlar ama sizi korkutmuşlar herhalde bir kere kendi sahamızda maç kaybetmeyiz bunu aklınızdan çıkarın kaldıki biz kaybettik rakipler hep kazanacak üstelik iki mağlubiyette hakkımız var takım gevşemesinde taraftar artık gevşesin bence bu saatten sonra şampiyonluğu vermek için acayip şeyler olması lazım

Çevrimdışı ozankarakoc

bence gs ninde artık hedefi kalmadı ankaragücü kayseri ve rize var ikisi içerde sanırım rize maçına kadar rizeninde hedefi kalmaz bizim odaklanmamız gereken iki maç ankara ve kayseri sivasın sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ikisi için bir puanda çok değerli olduğu için kapanacaklar önümüzdeki üç maçı atlattığımızda bu iş biter bu arada fenerin maçları bizden zor hem dişli takımlarla oynuyorlar hemde ateş hattında takımlar bizim gs deplasmanından alanya deplasmanı dahamı kolay iki deplasmanı önüme koysalar ben gs deplasmanını seçerim
Nasıl fener kolay biz ankaragücüyle içerde oynuyoruz adamlar deplasmanda oynuyor biz kayseriyle içerde oynuyoruz onlar deplasmanda sivas biz deplasmandayız onlar içerde ama bu avantaj değil bu maçlar ortak ve onların işi daha zor bizim farklı hatay gs maçımıza karşılık onların başak alanya maçları var ikiside deplasman kaldıki büyük ihtimal gs maçına devre dışı kalacakları için biz o maçı alırız
En kolay fikstür emin olun bizimki şampiyonluk sitresi yüzünden ankaragücü sivas kayseri gibi takımlardan korkar olmuşsunuz şu an sekiz takımdan hiç biri bizi yenemez ancak biz saçmalarsak kaybederiz bütün renkli basın ankaragücüne gaz vermeye çalışıyorlar ama sizi korkutmuşlar herhalde bir kere kendi sahamızda maç kaybetmeyiz bunu aklınızdan çıkarın kaldıki biz kaybettik rakipler hep kazanacak üstelik iki mağlubiyette hakkımız var takım gevşemesinde taraftar artık gevşesin bence bu saatten sonra şampiyonluğu vermek için acayip şeyler olması lazım

Ben özel olarak Ankaragücü, Sivas ve Kayseri'den korkuyor değilim tabii ki, neden korkayım, ligin açık ara en iyi top oynayan takımıyız. Fakat... Aboubakar olmayınca bütün dengemiz bozuluyor ve oyunumuz ciddi şekilde etkileniyor. Larin çok zayıf bir oyuncu. Aldığımız skor katkısını Sergen Hoca'nın futbol zekasına borçluyuz. Sol önde oynayınca içeri kat ediyor, arka direkte pozisyon alıyor, bir şekilde faydalı oluyor. Tek forvet olunca kaybolup gidiyor. Üç bacaklı sandalye gibi oluyoruz. Tek çekincem o... Yoksa, şu koşulda, rakiplerin bu oyunuyla, bu puan farkından 8 haftada şampiyonluğu vermemiz hayatın doğal akışına aykırı...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı doganay

Abubakar iyileşti mi acaba ne durumda

Çevrimiçi Samet Ç

Abubakar iyileşti mi acaba ne durumda
Sivas maçında sahada olur

Çevrimdışı doganay

Sivas maçında sahada olur
Ankaragücü maçına yetisse iyi olurdu, Erzurum macinda belki oynae deniyorken nasıl oldu da Ankara maçına yetismesi şüpheli duruma geldi.

Çevrimiçi Necmi

Ben özel olarak Ankaragücü, Sivas ve Kayseri'den korkuyor değilim tabii ki, neden korkayım, ligin açık ara en iyi top oynayan takımıyız. Fakat... Aboubakar olmayınca bütün dengemiz bozuluyor ve oyunumuz ciddi şekilde etkileniyor. Larin çok zayıf bir oyuncu. Aldığımız skor katkısını Sergen Hoca'nın futbol zekasına borçluyuz. Sol önde oynayınca içeri kat ediyor, arka direkte pozisyon alıyor, bir şekilde faydalı oluyor. Tek forvet olunca kaybolup gidiyor. Üç bacaklı sandalye gibi oluyoruz. Tek çekincem o... Yoksa, şu koşulda, rakiplerin bu oyunuyla, bu puan farkından 8 haftada şampiyonluğu vermemiz hayatın doğal akışına aykırı...
ozan katılmıyorum abuş 15 attı ama larinde 15 attı abuşun olmadığı larinin dört gol attığı maçda vardı sanırım sergen sayesinde demişsin nasıl yaptı rearkarnasyonla içinemi girdide attırdı 15 golü larinin attığı golleri izle hepsi yetenek golü abuş baskı yapıyorda aslında larinin baskıyla topu kapıp attığı gol daha fazla
Abuşu çıkarıp yerine larini koyarsan aynı şekilde oyna dersen olmaz tabi her oyuncunun farklı yetenekleri var attığı gollerin çoğunu aslında ortada attığını biliyormusun larinin en az abuş kadar katkısı var bu takıma attığı goller değerli va abuşdan daha iyi net vuruşa sahip
Etkisiz göründüğü maçlarda dikkat edersen takım kötü oluyordu ama çok maçıda var abuşsuz ve etkili oynadığı çocuk 15 gol atmış herkes seken toplara vurmuş herkes atabilirdi muamelesi yapıyor aslında çok değerli goller atıyor birileri öne yanaşsın baskıya katılsın ona destek olsun bakalım etkisiz kalıyormu abuşun golcülük olarak larinden fazlası yok ön alan baskusı sırtı dönük oyunu var ama larininde ciddi savunma desteği var acayip çalışıyor ama kimse görmüyor erzurum maçında takımın en iyisiydi bence keza alanya maçındada çok iyiydi kazandığımız maçlarda abuş yoktu sadece iştahlı bir takım vardı
Beşiktaş taraftarı birine takınca ağzıyla kuş tutsa nafile

Çevrimiçi Necmi

Oran dibi gördü  :)

ankaragücü sivas maçlarını kazanırsak 1.05 olur

Çevrimdışı ozankarakoc

ozan katılmıyorum abuş 15 attı ama larinde 15 attı abuşun olmadığı larinin dört gol attığı maçda vardı sanırım sergen sayesinde demişsin nasıl yaptı rearkarnasyonla içinemi girdide attırdı 15 golü larinin attığı golleri izle hepsi yetenek golü abuş baskı yapıyorda aslında larinin baskıyla topu kapıp attığı gol daha fazla
Abuşu çıkarıp yerine larini koyarsan aynı şekilde oyna dersen olmaz tabi her oyuncunun farklı yetenekleri var attığı gollerin çoğunu aslında ortada attığını biliyormusun larinin en az abuş kadar katkısı var bu takıma attığı goller değerli va abuşdan daha iyi net vuruşa sahip
Etkisiz göründüğü maçlarda dikkat edersen takım kötü oluyordu ama çok maçıda var abuşsuz ve etkili oynadığı çocuk 15 gol atmış herkes seken toplara vurmuş herkes atabilirdi muamelesi yapıyor aslında çok değerli goller atıyor birileri öne yanaşsın baskıya katılsın ona destek olsun bakalım etkisiz kalıyormu abuşun golcülük olarak larinden fazlası yok ön alan baskusı sırtı dönük oyunu var ama larininde ciddi savunma desteği var acayip çalışıyor ama kimse görmüyor erzurum maçında takımın en iyisiydi bence keza alanya maçındada çok iyiydi kazandığımız maçlarda abuş yoktu sadece iştahlı bir takım vardı
Beşiktaş taraftarı birine takınca ağzıyla kuş tutsa nafile

Abi biraz fazla genelleme yapıyorsunuz bu tarz konularda. Ben, kendi adıma söyleyeyim, kimseye 'takıp', başarısını görmemezlik etmem, neden edeyim ki... Hepimizin derdi Beşiktaş değil mi... Her gol altın değerinde, Larin atsa da aynı, Vida atsa da... Hatta 4-0'lık maçı 5-0 yapan gol de daha az değerli değil benim için. 15 gol, 4 asistle oynayan adam, zaten ağzıyla kuş tutmuş demektir, ben de her türlü alkışlarım.

Ama bütün bunlar, Larin'in, tek forvetli sistemin yükünü kaldırmaya uygun olmadığı ve yeteneğinin çok kısıtlı olduğu gerçeklerini de değiştirmiyor.

Biz, yıllardır tek forvetli dizilişle oynuyoruz. Tam Mario Gomez'lik sistem... Ama mesela Cenk Tosun'luk değil... %100 Aboubakar'lık da sayılmaz ama yine de fena kotarmıyor o... Larin'lik hiç değil. Güven Yalçın'lık da değil... Negredo'luk da değil...

O yüzden de, as forvetimiz ne zaman kenara gelse, ne zaman yerine 'alternatifi' olarak alınan oyuncu geçse, dengemiz bozuluyor, oyunumuzun kalitesi ciddi şekilde etkileniyor.

Ortada Abou, solda Larin iyi çalışıyor. Ama Abou olmayınca oraya koyacak adamımız yok. Larin de sırıtıyor, Cenk de sırıtıyor. Yine de Cenk'le Larin yan yana olunca, bir şekilde iki forvet gibi oynayabiliyorlar, bir miktar idare ediliyor. Sol açıkta sıkıntı yaşansa da... Şimdi Cenk de yok, geriliyorum.

Velhasıl; ben Larin'in faydalı olmadığını söylemedim. Tek forvet olduğunda sallanıyoruz ve bunun da çaresi yok demek istedim. Maalesef bunu Ankaragücü maçında da göreceğiz. Kazanacağımızı tahmin ediyorum, ama Larin'in tek forvet pozisyonunda oynadığı bir maçta, takımdan tam randımanlı, göze hoş gelen bir futbolu da açıkçası beklemiyorum.

Sen yine de yap bir şey, yanılt beni Kanada'nın minnak prensi :D Öyle bir oyna ki göğsümü gere gere gelip herkesin huzurunda senden özür dileyeyim :)

Çevrimiçi murat baltacı

Başka şansımız yok Obou yoksa larin tek forvet oynayacak ancak sola nkoudu yerine töreyi atmak lazım maçın gidişatına göre atiba geçen haftaki gibi olursa oziyi oraya çekip ljaic hamleside gelebilir abu v cenkin yokluğu böyle tolere edilebilir.

umut Nayır gibi uygun oyuncuyu gönderenler ah vah ediyormu acaba yada devre arası cenkle birlikte konteyjan sıkıntısı yokken uygun bir golcü daha almayarak karmi ettik.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mrred

Larin konusunda Sergen Hocaya bir paye verilmiş . Fakat Larin geçen sezon Belçikada genelde sol açık oynatılıyordu. Maçlara genelde santrafor başlayıp sol kenara geçiyordu. Hatırlatmak istedim
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

:D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çok zengin, çok güçlü, kanadalı Lukaku reyis :)

Çevrimiçi kahyaoglueren

Abdullah Avciya tazminat kararı çıkmış .