2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 261 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1988332 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi yaço58

?s=19
Bu açıklama doğrumu yoksa dil sürçmesi mi acaba bu kadar para alıyorsa ljajic güle güle

Çevrimiçi MUSTAFA_

?s=19
Bu açıklama doğrumu yoksa dil sürçmesi mi acaba bu kadar para alıyorsa ljajic güle güle
Söylediği rakamdan bağımsız bu Ljajic gidecek demek oluyor herhalde  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Vergiyi de koymus sanirim maliyetine. Boyle dusunursek yuzde 30 vergiyle vida 4.320 milyon euro= 4.880 milyon dolar yapiyor.
[ Son Düzenleme: 05 Temmuz 2020, 00:02:48 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi yaço58

Vergiyi de koymus sanirim maliyetine. Boyle dusunursek yuzde 30 vergiyle vida 4.320 milyon euro= 4.880 milyon dolar yapiyor.
Paraya bak ya vida hayatta o kadar etmez inşallah gider de bu yükten kurtuluruz Welinton haberleri çıkmıştı bugun maçta izledim Allah korusun adam canlı bomba gibi dolanıyor tek artısı ayağı düzgün birde nsakala var 850 bin çok para nsakala için 600 e falan gelip oynuyorsa oynasın yoksa başka adam bakalım birde dün Gana basınında mensah içim 2m teklif ettiğimiz birde kiralık 3 oyuncu vereceğimiz yazıldı mensah kayseride alan bulunca iş yapıyor bize rakipler kapanacak mensah alıp topu dikine gidiyor ama boş alanda gidiyor son tercihleri kötü ve ben dar alanda etkisini göremedim 2m şuan bizim için büyük para bakalım hayırlısı olsun

Çevrimdışı BJKTÜRK23

?s=19

Haber doğru mu orası da ayrı, düşünce olarak başkana katılsam da 6 m euro bonservis verdiğimiz adamla ilgili böyle bir açıklama yaptıysa en hafif tabirle amatörlük adam sözleşmesini indirmezse ki sanmıyorum 1 m euro bonservis bile vermez kimse bu açıklamadan sonra yok gerçek değilse de bu tür haber yapanlardan tazminat almak için ne gerekiyorsa yapılmalı. Beşiktaş ı kasten zarar ettirmeye teşebbüs.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haber doğru mu orası da ayrı, düşünce olarak başkana katılsam da 6 m euro bonservis verdiğimiz adamla ilgili böyle bir açıklama yaptıysa en hafif tabirle amatörlük adam sözleşmesini indirmezse ki sanmıyorum 1 m euro bonservis bile vermez kimse bu açıklamadan sonra yok gerçek değilse de bu tür haber yapanlardan tazminat almak için ne gerekiyorsa yapılmalı. Beşiktaş ı kasten zarar ettirmeye teşebbüs.
Profesyonel yöneticilik diye bir kavram yok ülkemizde. Çevresi ve parası olan yönetici diye bir şey var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Paylaştığım Mcgree'nin peşinde renkliler var.

https://www.milliyet.com.tr/skorer/galatasaray-ve-fenerbahcenin-riley-mcgree-savasi-6215167

Durmak yok, Anadolu vasatlarının peşinde koşmaya devam.

Çevrimdışı Erman1903

Çok daha uyguna halledilebilecek isimler varken Welinton adlı hiçbir özelliği olmayan - öyle sanıldığı gibi pasörlüğü de bulunmayan 1,80 boyundaki stopere bonservis verilmesi klübe ihanettir.

En basitinden Timo Letschert klüpsüz şu an.

Çevrimiçi yaço58

Çok daha uyguna halledilebilecek isimler varken Welinton adlı hiçbir özelliği olmayan - öyle sanıldığı gibi pasörlüğü de bulunmayan 1,80 boyundaki stopere bonservis verilmesi klübe ihanettir.

Wellintona bir ilgi varsa bırakalım bu işi en son maçta izledim tam bir el bombası boşa giden zamana yazık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton gibi vasat oyuncular ile ilgilenmek akıl karı değil. Üstelik bu oyuncu serbest de değil. İnanmak istemedikçe haber çıkıyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Welinton gibi vasat oyuncular ile ilgilenmek akıl karı değil. Üstelik bu oyuncu serbest de değil. İnanmak istemedikçe haber çıkıyor  :money:

Yalan değil, gercekten ilgileniyoruz. Fırat Günayer ve Ali Ece denen iki cahil ligin üstünde stoper diye övüp durduğuna göre bu transfer bitmeye yakın.

Çevrimdışı Erman1903

Wellintona bir ilgi varsa bırakalım bu işi en son maçta izledim tam bir el bombası boşa giden zamana yazık

Öyle deme Sergen'in Scout kardeşi var, menajerleri de tanıyorlardır.  İnsanlar aç mı kalsın kardeş?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yalan değil, gercekten ilgileniyoruz. Fırat Günayer ve Ali Ece denen iki cahil ligin üstünde stoper diye övüp durduğuna göre bu transfer bitmeye yakın.
Ali Ece kadar transferde zarar veren yok bu sene  :money: Hem ilgilendiğimiz oyuncuları açıklıyor, hem de böyle taraftarı yanlış yönlendiriyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Öyle deme Sergen'in Scout kardeşi var, menajerleri de tanıyorlardır.  İnsanlar aç mı kalsın kardeş?
Yabancı kuralı tartışılırken böyle yabancılarla takımı doldurmak takıma ihanettir.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ali Ece kadar transferde zarar veren yok bu sene  :money: Hem ilgilendiğimiz oyuncuları açıklıyor, hem de böyle taraftarı yanlış yönlendiriyor.

Öbürü de çıkıp 3 kuruşluk bilgisiyle tahtada yalan yanlış analiz yapıyor. Bu ikisi bana göre kasıtlı olarak insanları yanlış yönlendiriyor.

Bir de top sektiren pozunu profil fotoğrafı yapmış, ulan ne anlarsın sen...

Ninuanın şutu varmış da Taliscaya benziyormus, taraftarı nereden vuracağını çok iyi biliyor. Bir tane bile hareketli topla golü yok oyuncunun, ardından da kalecinin çeldiği kıytırık bir şutu koyuyor utanmadan.

Normalde pasör sınıfına bile sokmayacagın Welinton bu alanda Türkiye'nin en iyilerindenmiş. Bir stopere gayet de düşük olan pas yüzdesini söylemek işine gelmiyor ama.

Niyetleri düzgün falan değil, ciddi transferlerde menajerler bunların üzerinden algı yapıyor bana göre.

Ya da zır cahiller.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Öbürü de çıkıp 3 kuruşluk bilgisiyle tahtada yalan yanlış analiz yapıyor. Bu ikisi bana göre kasıtlı olarak insanları yanlış yönlendiriyor.

Bir de top sektiren pozunu profil fotoğrafı yapmış, ulan ne anlarsın sen...

Ninuanın şutu varmış da Taliscaya benziyormus, taraftarı nereden vuracağını çok iyi biliyor. Bir tane bile hareketli topla golü yok oyuncunun, ardından da kalecinin çeldiği kıytırık bir şutu koyuyor utanmadan.

Normalde pasör sınıfına bile sokmayacagın Welinton bu alanda Türkiye'nin en iyilerindenmiş. Bir stopere gayet de düşük olan pas yüzdesini söylemek işine gelmiyor ama.

Niyetleri düzgün falan değil, ciddi transferlerde menajerler bunların üzerinden algı yapıyor bana göre.

Ya da zır cahiller.
Ne yönetim ne de teknik direktör tam güven veriyor. Transferlerin çok iyi olmasını beklemiyorum ama vasatı bile yakalayamayacağız gibi  :tabe: Çıkacak sonucu merakla bekliyorum...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ne yönetim ne de teknik direktör tam güven veriyor. Transferlerin çok iyi olmasını beklemiyorum ama vasatı bile yakalayamayacağız gibi  :tabe: Çıkacak sonucu merakla bekliyorum...

Çıkan isimlerin hepsi de yalan olamaz, maalesef transfer konusunda avamlık paçalarımızdan akıyor. Kaleci işini bile bitiremedik, düzgün oynuyoruz ama şu ana kadar transfer açısından teknik kadro maalesef hayal kırıklığı.

[ Son Düzenleme: 05 Temmuz 2020, 19:28:49 Erman1903 ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çıkan isimlerin hepsi de yalan olamaz, maalesef transfer konusunda avamlık paçalarımızdan akıyor. Kaleci işini bile bitiremedik, düzgün oynuyoruz ama şu ana kadar transfer açısından teknik kadro maalesef hayal kırıklığı.
Yönetim basketbola iyi yatırım yaptı. Hamleler çok iyi ama o birazda Umut Şenol, Ahmet Kandemir ve Burak Bıyıktay'ın vizyonu herhalde. Futbolda basketbol kadar güven veren bir teknik ekibimiz yok. Ne Ali Naibi ne de Sergen Yalçın transfer konusunda hiç güven vermiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Yönetim basketbola iyi yatırım yaptı. Hamleler çok iyi ama o birazda Umut Şenol, Ahmet Kandemir ve Burak Bıyıktay'ın vizyonu herhalde. Futbolda basketbol kadar güven veren bir teknik ekibimiz yok. Ne Ali Naibi ne de Sergen Yalçın transfer konusunda hiç güven vermiyor  :tabe:

İyi oyuncuyu geçtim doğru oyuncu bile beklemiyorum artık. Şu Boateng'i de Orman-Avcı ikilisi getirmedi ya... 

Çevrimiçi MUSTAFA_

İyi oyuncuyu geçtim doğru oyuncu bile beklemiyorum artık. Şu Boateng'i de Orman-Avcı ikilisi getirmedi ya... 
Bakalım belki bir mucize olur ve transfer sihirbazımız hünerlerini gösterir. Aslında 2 tane transferimiz doğru olsa diğerleri yine idare eder gibi ama onlarda paraya kıymadan zor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bakalım belki bir mucize olur ve transfer sihirbazımız hünerlerini gösterir. Aslında 2 tane transferimiz doğru olsa diğerleri yine idare eder gibi ama onlarda paraya kıymadan zor  :tabe:

Valla umudumuz sihirbaz beye kaldı zaten, en azindan Twitter'dan paylaştığı adam Anadolu'dan değildi.

Bakalım inşallah...

Çevrimdışı cursedofdragon

yine gömü yapılmış forumda :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

yine gömü yapılmış forumda :D
Çıkan isimler seni tatmin ediyorsa söyle   :clever:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

Cl yapmamız lazım bizim inandığımız kadar inşallah takımda inanıyordur cl ön elemesine kalmak  nebzede olsa transferde rotayı değiştirir belki

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cl yapmamız lazım bizim inandığımız kadar inşallah takımda inanıyordur cl ön elemesine kalmak  nebzede olsa transferde rotayı değiştirir belki
Ben hala işimizin çok zor olduğunu düşünüyorum. Kaybetmeden devam etmemiz lazım. Ben tüm maçları kazanabileceğimize inanmıyorum  :tabe: Daha basın yeni üstümüze oynamaya başladı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★