10.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor
10.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Beşiktaş Forum| 10.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor Skor : Beşiktaş 2-1 Trabzonspor Tarih : 05.11.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor  [Okunma sayısı 74452 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Trabzonspor

Çevrimdışı legendmaster

geçen seneki takım olsa eminim ikinci 7-1 vakası yaşanacaktı bu takım ise ölü trabzona puan vermek için uğraştı resmen

Çevrimdışı Liquidator

Hele Shukur bu maci kayipsiz gectik. Tebrikler kardesler.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı EMİR EMRE

aboubakar dünyada gördüğüm en garip adamlardan, çözemeden sezon bitecek.

10 tane adamı çalıma dizip boş kaleye gol atamayan bir forvet profilinde.

karşı karşıya çok acayip cılız bir şutla golü kaçırması mı, bilek hareketiye 2 oyuncuyu ekarte edip birine de elastico çektikten sonra garip bir aşırma deneyip golün içine etmesi mi, ikiye bir gole giderken son pası vermemesi mi... çok acayip adam çok.

maçın bu raddeye gelmesine sebeptir.

Çevrimdışı solar

Zaten aynı skorla bitti, keşke ikinci yarıyı izlemeseydim. Ruh sağlığı önemli sonuçta.

Çevrimdışı Tolga

Çok rahat kazanacağımız bir maçı sıkıntıya soktuk.

Aboubakar bazen öyle işler yapıyor ki adamı hayranlıkla izliyorum bazen de öyle abuk sabuk goller kaçırıyor ki şaşıp kalıyorum.

3-0 olsaydı bu maç 5 olurdu.

Neyse zor da olsa kazanmak önemliydi.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı legendmaster

aboubakar bazen şöyle bazen öyle diye anlatmak anlamsız benim için tek gerçek şu; bu adam beşiktaşın santrforu değil

Çevrimdışı Ersoy

Golü yedikten sonra kötüleştik ama 3 puan bizim en azından.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Alper1903

Fark atacagimiz mac ne hale geldi ya yazik

Çevrimdışı raichu

q7 kırmızı yemediği için şanslıyız çocuğun ayağı kürdan gibi kırılacaktı

Çevrimdışı EMİR EMRE

aboubakar bazen şöyle bazen öyle diye anlatmak anlamsız benim için tek gerçek şu; bu adam beşiktaşın santrforu değil

fm 10 'da demba ba böyleydi, arkadaş sabret ilk sene saç baş yoldurur sonra yıldız olur demişti, bir türlü yıldız olamamıştı.

sonu inşallah ona benzemez.

Çevrimdışı Luccâ

Bu arada fener taraftarının alexin heykelini yaptırdığı gibi bizde Atibanın yaptırsak yeridir. Hatta her maç arkadaşları arasında para toplayıp atibaya verse o bile yeridir..

F3211 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aboubakar tamam gol kaçır ama arada birkaç tanede at be kardeşim valla garip ya anlaşılır gibi değil bu kadar kaçırılmazki. Q7'ye gelirsek yazıklar olsun direkt kırmızı terbiyesizlik ben bu adamı Beşiktaşa yakıştıramıyorum.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

kazandık 3 puan çok iyi ama her maç böyle gitmez devre arası epey transfer çalışması yapmak gerekiyor...Gomez-Huntelaar-Eto hangisi olursa fark etmez işimizi görür. Töre veya o tipte bir kanat da şart ayrıca Talisca yetişmezse ve cl durumuna göre 10 numara ayrıca stoper de gerekebilir.

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fark atacagimiz mac ne hale geldi ya yazik
Aboubakar sanırım 4 tane % 100
Kaçırdı. Vuruş kalitesi epey düşük adam eksiltmede sorunu yok lakin vuruşları hiç iyi değil.

Çevrimdışı legendmaster

fm 10 'da demba ba böyleydi, arkadaş sabret ilk sene saç baş yoldurur sonra yıldız olur demişti, bir türlü yıldız olamamıştı.

sonu inşallah ona benzemez.
neyin yıldızı olacakmış bu adam porto gibi kulüp kadro dışı bırakmış bu adamı ve o sayede aldık porto haksız değilmiş diyorum sadece

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Artık hocanın Olcay yada kerimi düşünmesi lazım problemi olduğunu dusunmuyorum oyuncularla lakin bu işi düzeltmesi lazim
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Quarizma'a kırmızı hak etti ama bu spor yorumcuları eyyamcılığın dibine vuruyorlar. İlker Yağcıoğlu geçen sene ki Galatasaray -  Trabzon maçından bir tık aşağı dedi. Sanki Trabzon dünyaları oynadı da maçı kaybetti arkadaş.

Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Ömer Kaan

Takım napoli yorgunu tamam iyi hoş ama milli aradan sonra Benfica-Başakşehir-Fenerbahçe-Kiev-Bursaspor rallisinden nasıl sağ çıkacağız o zaman?

Çevrimdışı kyiv

Afkurun medya köpekleri...Bu senede ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ!

Çevrimdışı legendmaster

iyi ki yusufa bir şey olmadı gözyaşlarını görünce çok üzüldüm quaresmayı atabilirdi şanslıydık

Çevrimdışı Tolga

Devre arası en kötü Eto'yu almamız lazım. Abouabakar faydalı ama böyle golleri kaçırmaya devam ederse bizi yakabilir.

İşimizi şansa bırakamamak lazım.

Çevrimdışı Tolgahan Gur

Takım napoli yorgunu tamam iyi hoş ama milli aradan sonra Benfica-Başakşehir-Fenerbahçe-Kiev-Bursaspor rallisinden nasıl sağ çıkacağız o zaman?
sırasıyla galibiyet galibiyet beraberlik beraberlik galibiyet bu rallieden büyük ihtimal böyle cikacaz
– Dönüp bakıyorum geçmişime. Sadece iki renk hatırlıyorum. SİYAH ve BEYAZ.

Çevrimdışı ekrembaser

Hakem çok mı tuttu bizi anlamadım bu ne kadar tepki

Çevrimdışı Tolga

Cenk de her geçen gün geriye gidiyor.

Etiketler: