9. Hafta Beşiktaş 3-2 Başakşehir
9. Hafta Beşiktaş 3-2 Başakşehir

Beşiktaş Forum|9. Hafta Beşiktaş 3-2 Başakşehir Skor : Beşiktaş - Başakşehir Tarih : 21.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Tarık Ongun - Kerem Ersoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Beşiktaş 3-2 Başakşehir  [Okunma sayısı 35213 defa] 9. Hafta Beşiktaş 3-2 Başakşehir
Anket
Beşiktaş, Başakşehir maçından kaç puan alır?
3 puan
1 [%7.7]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
10 [%76.9]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi levitate

Gol yiyeceğimiz maça başlamadan belliydi. Maç bitene kadar rahat edemeyiz bu sene  :tabe:
orası ayrı konu ama o şutu kimse tutamazdı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi blackeagle35

Nkoudou niye doğrudan kaleye gidemiyor. Iki senedir bunu anlamadim. Monteroyu sol bekte denemek istemiş olabilir. Erdoğan da inen topa daha dikkatli olmalı

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Allah askina su pozisyonlari nasil veriyoruz rakip 10 kisi ya

Çevrimdışı Erman1903

Utku ne iş yaptın be, Josef çok iyi futbolcu. Atiba diyecek laf yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kaleci yok. Hala fikrim değişmedi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi mellfred

10 kişiye bu kadar pozisyon verilmez

Çevrimiçi levitate

la olm 10 kişi adamlara maç vermeyin

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi ferdi1903

sanki biz 10 kisiymisiz gibi  :ebebe: :s20:

Çevrimiçi sEuL

N’Kodunun onunden gecti Chadli, N’Koudu adami resmen izledi. Yeni girdin bassana herife, nefret ediyorum soyle oyunculardan.

Çevrimdışı mrred

Öne geçtiğimiz her maçta aynı senaryo oluyor inanılır gibi değil. Bu tesadüf olamaz artık
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

ilk gole eyvallah ama ikincisi yenilecek gol değil

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ridvani çıkardık visca maça ortak oldu. Stoper ve yavaş oyuncuyu sol beke koyduk.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Larin ve Rıdvan değişiklikleri çok saçmayd az daha veriyorduk.

Çevrimiçi sEuL

Olaya bak arkadas, maci kazaniyoruz ona bile zor seviniyoruz.

5 dakika daha olsa 2 tane daha yiyecek takim, bu kadar disiplinsizlik bu kadar da koy vermislik olmamali.

Rakip 10 kisi kalmis, oyuna giren oyuncularin hicbiri mucadele etmiyor.

Hele hele N'Koudu denilen gereksiz herif, Boyd yerine N'Koudu'nun kadro disi kalmasi gerekiyordu da neyse.

Çevrimiçi mellfred

5’e gitmesi gereken maçı da kursakda bıraktınız

Çevrimdışı mrred

Oyuncular ısınsın diye aldı fakat giren oyuncular çok umursamaz oynadılar özellikle gökhan ve ljajic
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen çok iyi hoca  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Töre, Ljajicden bile ciddiyetsiz oynamayı nasıl başardın merak ediyorum. 90+3'te 6 kişi 1 santrafora o topu nasıl vurduruyosunuz. Azcık disiplin yahu
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Siz rakip 10 kişi kalıp skor 3 0'a gelince maç bitti sanıyorsunuz da elin adamı mücadeleye devam ediyor. Siz profesyonelliğin gerekliğini yerine getiemiyorsunuz o 38 yaşındaki adama dua edin bir kere de rahat maç kazanın be