2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 220 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1987154 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi levitate

Adamlar başka futbolcu bilmiyorlar galiba, adını bildikleri 3-5 kişi haricinde. Sahi Mario Gomeze de teklif götürseler aslında. Şu anda boşta...

futbolu bırakmasa götürürlerdi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çaktırma mustafa, forumu okuyolar diye şeyettim ben. Niye uyandırıyosun..

Birilerinin yönetimin kafasına çakması lazım. Transfer yapmasalar daha iyi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

İnşallah transfer çömezleri gider de şu saçma sapan transfer listelerinden kurtuluruz.
Bence o da çözüm olmayacak. Başkan iyi niyetli, mali olarak çok iş başardı falan ama bence ikinci adam olarak kalması gerekiyormuş. Bence Adalı gelse böyle olmazmış. @tangaz söylemişti.

Çevrimdışı goktasoktay

futbolu bırakmasa götürürlerdi :D
Bak mustafa da aynı şeyi yazdı. İşte yönetimin dışardan görüntüsü ve vizyonu bu.. bağımsız olarak aynı şeyi düşündürttü size...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bence o da çözüm olmayacak. Başkan iyi niyetli, mali olarak çok iş başardı falan ama bence ikinci adam olarak kalması gerekiyormuş. Bence Adalı gelse böyle olmazmış. @tangaz söylemişti.

Ben artık kimsenin iyi niyetine inanmıyorum. Niyet okumak da istemiyorum. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Ortada bir enkaz vardı, artık hiçbir şey yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Ben artık kimsenin iyi niyetine inanmıyorum. Niyet okumak da istemiyorum. Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Ortada bir enkaz vardı, artık hiçbir şey yok.
Gerçi o da doğru. Beceremediğin zaman zarar veriyorsun.

Çevrimdışı haluk.m

Aboubakar'ı alabilirler ama sakın bir transfer başarısı sanmasınlar, o oyuncuda sakatlık riski olmasa alamazlar.

Bir takım planlama yaparken 2 tane sakatlık riski olan oyuncu alır ve oynarsa para veririm kumarına girer mi ?  Demek ki yaptığın işe senin dahi güvenin yok.   

Yabancı planlamasına hiç girmiyorum. 

Çevrimdışı tuncaboylu

Canlı yayınında Atletico bonservissiz bırakmaz dedi sonra Çindeki golcüyü alırlar dedi kalp krizinden gittim :) Geçen sene 0 golü var adamın
Gelmeden eleştirmeyelim, lütfen.

Forumdaki bazı arkadaşlar gönül koyuyorlar sonra.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kadro tamamen değişecek  :ebebe:

1.5 milyona satarlar, kulübün içini boşaltmaya gelmişler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

1.5 milyona satarlar, kulübün içini boşaltmaya gelmişler.

Öyle bir yere doğru gidiyoruz ki beşer buna isim dahi koymadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı doganay

Güven'e zaten 1.5m veren varsa yollasinlar hemen, bir halt olmaz ondan

Çevrimiçi tolga1903

Max gradel'in attığı gole bak. Anadolu takımlarına gol atmak bu kadar basit işte. Öyle atletico madrid'in bayern karşısındaki savunmasını aşmak zorunda kalmıyorsun sen bunlarla oynarken hemen hepsi kolay çalım yiyen kolay pozisyon kaybeden birazcık yetenekli oyuncular karşısında çaresiz kalan defans oyuncuları bunlar. Peki senin elinde şu gradel gibi topu çekip vurabilecek oyuncu var mı yok. Senin elinde kanat oyuncusu yok. Senin tüm sezon forma giyen oyuncun ilk asistini ligin son maçında yaptı.

Takım çekiliyormuş önde oynamamız lazımmış çekildiğimizde golü yiyormuşuz peki önde topu tutacak atak devamlılığı sağlayacak kalibrede oyuncumuz mu var? Bu kadar yetersiz ön alan personeliyle yaptığın hücum sana kontra olarak dönüyorsa tabiki bırakacaksın topu. Biz 3 farklı öne geçmediğimiz sürece çoğu maçta sorun yaşayacağız açık. Bu takıma hala en az 4 transfer lazım 1 bek 1 santrafor 2 kanat. Evet 2 kanat ama muhtemelen hiç alınmayacak ve bu adamlarla ligin bitmeyeceğini acı şekilde öğreneceğiz kısa zamanda.

Çevrimdışı tuncaboylu

Güven'e zaten 1.5m veren varsa yollasinlar hemen, bir halt olmaz ondan
Jailson 5'e gidiyor, bakalım 21 yaşındaki santraforu kaça satacağız?

Çevrimdışı worns

Mensahın da nsakalanın da nasıl oyuncu olduğunu herkes biliyordu. Yaz döneminde isimleri geçtiğinde yazılan yorumları açın okuyun. Göz göre göre yapılan hamleler bunlar, kapalı kutu oyuncular değil. Yapabilirlikleri belli adamlar.

ATU-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Mensahın da nsakalanın da nasıl oyuncu olduğunu herkes biliyordu. Yaz döneminde isimleri geçtiğinde yazılan yorumları açın okuyun. Göz göre göre yapılan hamleler bunlar, kapalı kutu oyuncular değil. Yapabilirlikleri belli adamlar.

Anadolu takımından yabancı almayalım diye yırtındık, bunlar 3'er 5'er aldılar.

Çevrimdışı underworld

Önümüzdeki sezonda yeni yönetim bunları göndermek için uğraşır volume....

Çevrimiçi levitate

bu arkadaşa bile razıyım
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

bu arkadaşa bile razıyım

O arkadaş 25 kişilik EPL kadrosuna dahil edilmedi zaten mümkün değil 18'de olması.

Çevrimiçi sEuL

bu arkadaşa bile razıyım

Bos adamlarla ugrasiyoruz, bu oynayacagina Necip oynasina gelir taraftar birkac aya - sonrada fesih icin binbir takla atariz.

Çevrimdışı Erman1903

Bos adamlarla ugrasiyoruz, bu oynayacagina Necip oynasina gelir taraftar birkac aya - sonrada fesih icin binbir takla atariz.

Adamın atletik özellikleri dışında hiçbir esprisi yok söyleyeyim, ofansa falan da düzgün katılmıyor sanıldığı gibi. Yaşlı olmamasına rağmen her sezon düşen bir grafiği var.

Rosier de farklı değil, son sezon performansı çok kotü. Gündemdekilerden iyi olan Wague idi, onu da Paok aldı.

[ Son Düzenleme: 20 Eylül 2020, 19:20:33 Erman1903 ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

bu arkadaşa bile razıyım
Oyuncunun hızı dışında bir özelliğini göremedim. Hızlı siyahi oyuncu hastalığımız devam ediyor. Herhalde hiç teknik oyuncu almayacağız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

O arkadaş 25 kişilik EPL kadrosuna dahil edilmedi zaten mümkün değil 18'de olması.

kaydetmemişler mi?

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi levitate

Ben öyle biliyorum.
geçen kupa maçına çıkmış kayıtlıdır o zaman

Çevrimdışı Erman1903

Oyuncunun hızı dışında bir özelliğini göremedim. Hızlı siyahi oyuncu hastalığımız devam ediyor. Herhalde hiç teknik oyuncu almayacağız.

Porto'da Saidy Janko diye bir bek var bu gündeme gelenlerden 2 tık falan daha iyi topçu. Bizimkiler seviyor pahalı takımların oyuncularını görseler bari kiralığa açık olması lazım.

Bu Yedlin kiralık değil bonservisiyle verilecek sezon sonunda kontratı bitiyor, Fener'in hamlelerine bakılırsa seneye yabancı sayısında düşüş banko gibi. Önümüzdeki sezon canımız sıkılır tüm defansı yabancı yaparsak.