Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1653536 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı mrred

Ljajicin boş kaleye gol atamaması bir yana takım savunmasını ciddi zaafa uğratıyor.
The great gig in the sky

Çevrimiçi mellfred

Yine Beşiktaş taraftarı diyor ilginç taraftarımız demek bu kadar zor mu?
Defalarca taraftarımız da dedi Daha önce

Çevrimdışı mrred

diss to hoca?

takımın ağır toplarından birinin bunu demesi düşündürüyor
Eski hocamıza diyor onu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Abdullah Avcı'nın açıklamaları  :tabe:

Abdullah Avcı: "Bugün birçok taraftan bakacağımız bir durum var aslında. İlk yarıda 2-0 var, oyun var, kaçan goller var. 3-0'la minimum içeri girmemiz gereken bir durum var. Oyun istediğimiz gibi gitti her şekilde. Ama böyle maçlarda her şekilde oyunu cebine alman gerekiyor. Bugün bizim ana felsefemiz topa sahip olup kenarlardan oynamaktı. İkinci yarı oyunu rakibi ortak ettik. Oyuncu da mutlu değil ikinci yarı itibarıyla. 4 maç, 10 puan, 1 gol yedik. Önümüzdeki hafta coşkulu Beşiktaş taraftarı destek verdiğinde 1-0 başlıyoruz sahamızda. Bu oyunun içinde bunlar var. Ankaragücü maçında da 90. dakikada boş kaleye atamadık. Kazandığımız için mutluyum. N'Koudou büyük ihtimalle dönüyor, Douglas ile ilgili bilgi alacağız. Uzun bir yolculuğumuz var Portekiz'e ama cuma günü buraya geleceğiz, maçtan sonra da orada kalıp rejenerasyon yapacağız. Beşiktaş forması her zaman yüksekte olacaktır. Bu sürece rağmen yarışın içinde olabilmek bu formanın karşılığıdır. Karius harika gidiyor. Önemli katkısı var ve bugün de çok önemli bir katkı sağladı son dakikalarda."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Etrafında yardım edecek tek oyuncu Atiba bu konuda. İki kişi maçın temposunu nasıl ayarlasın. Defansa geri döndüler mi zaten ileri vuruyorlar. İleri oynasa top saklayan adam yok. Dİrek top kaptırıyorlar. Bu takımla oyunu eline alman için Ljajic'in iyi olması lazım. Şu an çok kötü  :tabe:
Özetlerde yanlış saymadıysam 6 tehlikeli sayılabilecek pozisyonları vardı 5 i bizim sol kanattan. Acaba neden
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Gökhan Gönül : Özlenen Beşiktaş kişiden kişiye değişir. Kimi çok gol yiyip çok gol atak yapan takımı sever. Kimi az gol pozisyon veren takımı sever. Baya ağır bir taş atmış

oyuncular taş atmaya başlarsa avcının kafa kan rewan içinde kalır ikinci devre yaptıgı müdahaleleri yeğenim yapmaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

diss to hoca?

takımın ağır toplarından birinin bunu demesi düşündürüyor
Şenol Güneş'e söylüyor o lafı. Savunma oyuncusu takımın çok gol yemesini hiçbir zaman istemez. :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

oyuncular taş atmaya başlarsa avcının kafa kan rewan içinde kalır ikinci devre yaptıgı müdahaleleri yeğenim yapmaz
Olabilir bu da bir fikir fakat katılmıyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Sadece ilk yarıyı izleyebildiğim için bu maç özelinde yapacağım tek yorum Ljajic'in sol önde de faydalı olamayacağı. Uğrattığı defansif zaafiyet az buz değil. Nazım Sangare'den Cafu çıkarttı sağolsun. Rebocho'ya da yazık.

Diğer maçların sonuçları olumlu Ts, Başak, Alanya puan kaybetmiş. Artık odak maç Denizli maçı. Milli araya o maçı da alıp girersek bi toparlanma umudu yeşerteceğim. Hem sakatların/dönenlerin fiziksel kalitesi biraz daha iyiye gider. Sahada işler kör topal gitse de 5 maç 13 puanla girmenin psikolojik faydaları olacaktır.

Umarım Braga maçında biraz takımı korumaya odaklanırız.

Çevrimdışı mrred

Sadece bir tane değişikliği yapma zamanlaması farklı olabilirdi. Sol kanata tehdit olabilecek savunmaya da koşacak bir oyuncuyu almak varken Umut'u orada 80 dakika tutması bence tartışılır hem de sarı kartı varken. Fakat onu sanırım geçen haftaki oyununu ödüllendirmek için yaptı...
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Şenol Güneş'e söylüyor o lafı. Savunma oyuncusu takımın çok gol yemesini hiçbir zaman istemez. :D

ben hiç şenola söylüyor gibi algılamadım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı worns

Bence taş maş yok ya. Dinledim fazla çıkarsama yapıyorsunuz. Genel geçer bi cevap vermeye çalışmış bence :)

Şenol'a taş atacağını sanmam. Avcı'yla da araları baya iyi öte yandan Gökhan'ın Caner'in filan.
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 22:43:27 worns ]

Çevrimdışı mrred

Sadece ilk yarıyı izleyebildiğim için bu maç özelinde yapacağım tek yorum Ljajic'in sol önde de faydalı olamayacağı. Uğrattığı defansif zaafiyet az buz değil. Nazım Sangare'den Cafu çıkarttı sağolsun. Rebocho'ya da yazık.

Diğer maçların sonuçları olumlu Ts, Başak, Alanya puan kaybetmiş. Artık odak maç Denizli maçı. Milli araya o maçı da alıp girersek bi toparlanma umudu yeşerteceğim. Hem sakatların/dönenlerin fiziksel kalitesi biraz daha iyiye gider. Sahada işler kör topal gitse de 5 maç 13 puanla girmenin psikolojik faydaları olacaktır.

Umarım Braga maçında biraz takımı korumaya odaklanırız.
Katılıyorum
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

bana şenol hocaya söylüyormuş gibi gelmedi abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Olabilir bu da bir fikir fakat katılmıyorum.

katılmaman benim adıma sevindirici tabii  :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Özetlerde yanlış saymadıysam 6 tehlikeli sayılabilecek pozisyonları vardı 5 i bizim sol kanattan. Acaba neden
Orta sahada yaptığımız her pas hatası kalemizde pozisyon olarak döndü. Dikkat ettim. Kaptıran oyuncular o kadar yorulmuşlardı ki git gel yapa yapa artık yürüyorlardı. Sol kanattan atak yememizin sebebi orada kimsenin olmamasıydı. Ljajic sadece hücumda vardı. Umut geldi ama yavaş olduğundan ya geçildi ya da faul yaptı. Rebocho ve Ruiz gariplerim de sürekli nereyi kapatsak diye didindi durdular. Gol yediğimiz pozisyon da tipik yediğimiz gollerden. Orta sahaya gelen forvetimiz pas hatası yapar. Savunma arasına atılan ara pas ve hızlı oyuncudan yenen gol. Sürekli yediğimiz gol bu.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Sadece bir tane değişikliği yapma zamanlaması farklı olabilirdi. Sol kanata tehdit olabilecek savunmaya da koşacak bir oyuncuyu almak varken Umut'u orada 80 dakika tutması bence tartışılır hem de sarı kartı varken. Fakat onu sanırım geçen haftaki oyununu ödüllendirmek için yaptı...

girenler de çıkanlarda hatalıydı zamanlama değil isimler hatalıydı

Çevrimdışı mrred

5-0 bitecek maç ne hale geldi. Fakat ben bu galibiyetin hayırlı bir galibiyet olacağını düşünüyorum. Teknik heyet buradan umarım ders çıkarır. Kazanırken ders almamız lazım. Denizli maçını mutlaka kazanmalıyız. Uçan kaçan Trabzon ile puan farkımız sadece 1
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Umut'u sol tarafta oynatma işine şaşırdım. Mücadeleci adam diye Ljajic'în ilk yarıda yarattığı zafiyeti gidermeye çalıştı herhalde. Yine fazla fantezi. Tipik hoca :)

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kime dedi ya da kimseye mi dedi bilmiyoruz savunma oyuncusu az gol yemek ister kısmına katılıyorum da daha az yemedik ki geçen sene 10. hafta    Beşiktaş   10   5   3   2   19   13   6   18  Yine 13 yemişiz bir fark yok hatta geçen sene daha iyimiş 19 atmşız 3 puan da fazla almışız. :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi levitate

herkes ljajic'i gömüyor ama çıktığı gibi daha çok ezilmeye başladık. savunma haricinde yeterliydi bence

beklentiler fazla olunca eleştriler ağırlaşıyor normal olarak

ama fiziken çok problemli duruyor. çok kilo almış geçen sene kadar atletik değil
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Diaby çok ilginç bir oyuncu . Hücumdaki en hareketli oyuncumuz fakat rebochonun ortasına vurduğu kafa da gözüm kanadı.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

5-0 bitecek maç ne hale geldi. Fakat ben bu galibiyetin hayırlı bir galibiyet olacağını düşünüyorum. Teknik heyet buradan umarım ders çıkarır. Kazanırken ders almamız lazım. Denizli maçını mutlaka kazanmalıyız. Uçan kaçan Trabzon ile puan farkımız sadece 1

Puan durumu daha şimdiden bi hayli iyiye dönmüş. Başakşehir'le Ts'yle Gs'yle 1 Alanya'yla 4. Fb ile muhtemelen 5 olacak. Denizliyi yenip milli araya gidersek bazılarıyla biraz daha azalır hemen herkes puan kaybediyor.

Çevrimdışı tangaz

Puan durumu daha şimdiden bi hayli iyiye dönmüş. Başakşehir'le Ts'yle Gs'yle 1 Alanya'yla 4. Fb ile muhtemelen 5 olacak. Denizliyi yenip milli araya gidersek bazılarıyla biraz daha azalır hemen herkes puan kaybediyor.

diğerleri ile puan farkı bu sezon pek mühim değil ben sadece fenerle farkı takip ediyorum