Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 197 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174475 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı mrred

Avcıya sakatlık konusunda demediğini bırakmayan taraftar sus pus oldu. 4 tane sakatlık nedir arkadaş. Antreman biliminden mi haberleri yok bunların. Bunlar nasıl antreman yaptırıyor anlamıyorum
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Avcıya sakatlık konusunda demediğini bırakmayan taraftar sus pus oldu. 4 tane sakatlık nedir arkadaş. Antreman biliminden mi haberleri yok bunların. Bunlar nasıl antreman yaptırıyor anlamıyorum
Bu senenin de üzerini çizdik çok şükür.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bunların hepsi aşırı yüklemeden kaynaklı olabilir. Çünkü o kadar saçma bir sezon planlaması yapmışız ki lig başladıktan sonra oyunculara yükleme yapıyoruz. Bu yüklemeden kaynaklı maçlarda da sıkıntı yaşayabiliriz. Bu kadar sakatlık problemi olan bir kadro ile ligi nasıl bitireceğiz? Bu da merak konusu. Değişim her geçen gün yaklaşıyor gibi görünüyor. Uzun süredir taraftarın takımdan bu kadar uzaklaştığını görmemiştim. Yönetim kısa sürede büyük iş başardı. Tebrikler  :claps:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi balkan-kartal

nkoudou, atakan, hasic
dorduncu sakat kim
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

nkoudou, atakan, hasic
dorduncu sakat kim
  hakkaten  kim ya 4uncu sakat ??  :alala:
Yorgo

Çevrimdışı MUSTAFA_

hakkaten  kim ya 4uncu sakat ??  :alala:
Diğeri Adem Ljajic  :tabe:

Sakat listesi:

Adem Ljajic
Kevin N'Koudou
Ajdin Hasic
Atakan Üner

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

sakatlık konusunda yükleme filan nedeni yok aksine aldığım bilgiler bu 3 haftanın çok da iyi geçmediği aşırı yükleme yapılamadığı şeklinde takım içerisinde yönetim kaynaklı huzursuzluk zirve yapmış die sağlam bilgiler duydum hatta bazı idmanlar iptal edilmiş hocanın en az 2 mümkünse 3  hazırlık maçı talebini de yönetim halledememiş.

sakat isimlerden 2 genç oyuncu muhtemelen alt ligden geldikleri için bu seviye idman vücutlarınca kabullenememiştir (klasik tr genç oyuncu sakatlıkları)
enkudu müzmin sakat olup idmanla filan alakası yoktur
layiç = yorumsuz trajik vaka

yanisi idmanla hocayla filan alakası yok o işlerin hele avcıyla ve tüm takımı sakatlaması ile hiiiç alakası yok kıyası olamaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Bunların hepsi aşırı yüklemeden kaynaklı olabilir. Çünkü o kadar saçma bir sezon planlaması yapmışız ki lig başladıktan sonra oyunculara yükleme yapıyoruz. Bu yüklemeden kaynaklı maçlarda da sıkıntı yaşayabiliriz. Bu kadar sakatlık problemi olan bir kadro ile ligi nasıl bitireceğiz? Bu da merak konusu. Değişim her geçen gün yaklaşıyor gibi görünüyor. Uzun süredir taraftarın takımdan bu kadar uzaklaştığını görmemiştim. Yönetim kısa sürede büyük iş başardı. Tebrikler  :claps:

neyin aşırı yüklemesi? takım doğru düzgün idman yapamıyor hangi ara yükleneceksin? takımda hepi topu 4 sakat var sanki takım revire dönmüş gibi yazmışsın bunu da yüklemeye bağlamışsın 4 sakattan layiç kaç idman gördü ki yüklemeden sakatlansın? enkudu daha paok maçında sakatlandı hangi yüklemeden sakatlandı?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı MUSTAFA_

neyin aşırı yüklemesi? takım doğru düzgün idman yapamıyor hangi ara yükleneceksin? takımda hepi topu 4 sakat var sanki takım revire dönmüş gibi yazmışsın bunu da yüklemeye bağlamışsın 4 sakattan layiç kaç idman gördü ki yüklemeden sakatlansın? enkudu daha paok maçında sakatlandı hangi yüklemeden sakatlandı?
Ben sezon başından beri takımın kondisyon durumunu görüyorum. Üstüne genç diyebileceğimiz isimler de sakatlanınca böyle bir yorumda bulundum. Böyle bir planlama yüzünden Avrupa kupalarından elendiğimizi göz önüne alırsak hiç de haksız sayılmam. Teknik heyeti de yönetimi de beğenmiyorum. Her iki taraf da tarihimizin en kötü sezon girişinin sorumlusu. Bir taraf nokta atışı transferleriyle övünüyor, bir taraf da futbolcuları suçluyor. Ben bu kadar kötüsünü görmedim. Uzun süredir Beşiktaş konuşulmuyor bu ülkede. Çoğu branşta ligden düşme potasındayız. Bunların çoğu yönetim ve yöneticilerin yanlış tercihleri kaynaklı. Tarihimizin en karanlık sezonu belirdi önümüzde. Susacağımı düşünüyorlarsa yanılıyorlar. İcraat yapmak için yapılmaz. Her şeyin zamanı vardır. İşleri erteleyerek bir yere varamazsın. Şu anki yönetimin en büyük huyu deve kuşu misali kafasını kuma gömüp işlerin düzelmesini beklemek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Ben sezon başından beri takımın kondisyon durumunu görüyorum. Üstüne genç diyebileceğimiz isimler de sakatlanınca böyle bir yorumda bulundum. Böyle bir planlama yüzünden Avrupa kupalarından elendiğimizi göz önüne alırsak hiç de haksız sayılmam. Teknik heyeti de yönetimi de beğenmiyorum. Her iki taraf da tarihimizin en kötü sezon girişinin sorumlusu. Bir taraf nokta atışı transferleriyle övünüyor, bir taraf da futbolcuları suçluyor. Ben bu kadar kötüsünü görmedim. Uzun süredir Beşiktaş konuşulmuyor bu ülkede. Çoğu branşta ligden düşme potasındayız. Bunların çoğu yönetim ve yöneticilerin yanlış tercihleri kaynaklı. Tarihimizin en karanlık sezonu belirdi önümüzde. Susacağımı düşünüyorlarsa yanılıyorlar. İcraat yapmak için yapılmaz. Her şeyin zamanı vardır. İşleri erteleyerek bir yere varamazsın. Şu anki yönetimin en büyük huyu deve kuşu misali kafasını kuma gömüp işlerin düzelmesini beklemek.

konuyu çarpıtıyorsun bir önceki iletin sakatlıklar aşırı yüklenmeden kaynaklanıyor idi ben de öyle olmadığını 4 sakattan ikisinin ne olduğunu ifade ettim gençler yüklemenin azından da çoğundan da sakatlanıyor zaten bu da yükleme kaynaklı filan değil alt yapı veya altlig idman temposu kaynaklı.

yönetimi eleştir zaten elle tutulur tarafı yok yönetimin ama hemen kötü niyetli bir iletiye atlayıp alıntı yapıp bunun aşırı yükleme kaynaklı olduğunu söyleme zira ortada aşırı yükleme yok paok maçında sakatlanmış adam aşırı yüklemeden de takımda 3 idman üst üste çıkmamış adam aşırı yükleme de geç ne güzel istanbul.

Çevrimiçi levitate

sakatlık konusunda yükleme filan nedeni yok aksine aldığım bilgiler bu 3 haftanın çok da iyi geçmediği aşırı yükleme yapılamadığı şeklinde takım içerisinde yönetim kaynaklı huzursuzluk zirve yapmış die sağlam bilgiler duydum hatta bazı idmanlar iptal edilmiş hocanın en az 2 mümkünse 3  hazırlık maçı talebini de yönetim halledememiş.

sakat isimlerden 2 genç oyuncu muhtemelen alt ligden geldikleri için bu seviye idman vücutlarınca kabullenememiştir (klasik tr genç oyuncu sakatlıkları)
enkudu müzmin sakat olup idmanla filan alakası yoktur
layiç = yorumsuz trajik vaka

yanisi idmanla hocayla filan alakası yok o işlerin hele avcıyla ve tüm takımı sakatlaması ile hiiiç alakası yok kıyası olamaz.

yönetim yüzünden takım içi huzursuzluk mu

haydaa
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2020, 13:39:17 levitate ]
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Mensah: 1.7 milyon Euro (Kiralık)
Aboubakar: 1.5 milyon Euro
Josef: 1.2 milyon Euro
Montero: 750 bin Euro(Kiralık)
Rosier: 1 milyon Euro(Kiralık)
Welinton: 850 bin Euro
N'sakala: 500 bin Euro
Ghezzal: 1 milyon Euro(Kiralık)
Töre: 600 bin Euro.
Atakan: 150 bin Euro

Bakın bu adamların bir senelik maliyeti bunlar.

Garanti maliyeti hem de; içinde bonusu, menajerlik ücreti falan yok.

Bunlar geldiği için kadrodışı kalıp maaş alan yabancılar da yok. Göndermek için para verdiğin Roco falan da yok.

Yeni transferlere 10 milyon Euro'ya yakın garanti para verilecek. 1 sene için. Bonus falan hariç.

Yetiştirip satabileceğin Atakan dışında bir tane adam yok aralarında. Kiralık aldıklarının 2'sinin opsiyonu yüksek, diğer 2'sinin opsiyonu bile yok

Lafa gelince pandemi, kötü ekonomik durum, azalan gelirler bahane oluyor. O zaman alma bunları

Ben bu yönetim 1.5 milyon Euro harcayıp , Atakan gibi 10 tane adam alsa ağzımı açmazdım. Kimseyi almasa eleştirmezdim.
Cuma çıkıp da "Para yoktu, ne yapalım" dese; haklı derdim.

hepsini topla böl çıkar bir negredo parası etmiyor :money:

Çevrimdışı tangaz

böyle asılsız iddaaları muhtemelen orman trolleri tarafından yapılan haberleri paylaşırken çok bonkörsün ama ANÇ bu iddaayı yalanladı onu paylaştığını göremedik

Çevrimdışı MUSTAFA_

böyle asılsız iddaaları muhtemelen orman trolleri tarafından yapılan haberleri paylaşırken çok bonkörsün ama ANÇ bu iddaayı yalanladı onu paylaştığını göremedik
Ben haber olarak paylaştım. Sonra buralar dutluk olduğu için haber paylaşmayı da bıraktım. Zaten 2 haftadır Beşiktaş'ı eskisi kadar takip ettiğim de söylenemez. Ahmet Nur Çebi'nin basın toplantısını bile izlemedim. Artık başkanı dinleyip umutsuzluğumu perçinlemeyi istemiyorum. Öyle bir açıklaması varsa senden şimdi duydum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

konuyu çarpıtıyorsun bir önceki iletin sakatlıklar aşırı yüklenmeden kaynaklanıyor idi ben de öyle olmadığını 4 sakattan ikisinin ne olduğunu ifade ettim gençler yüklemenin azından da çoğundan da sakatlanıyor zaten bu da yükleme kaynaklı filan değil alt yapı veya altlig idman temposu kaynaklı.

yönetimi eleştir zaten elle tutulur tarafı yok yönetimin ama hemen kötü niyetli bir iletiye atlayıp alıntı yapıp bunun aşırı yükleme kaynaklı olduğunu söyleme zira ortada aşırı yükleme yok paok maçında sakatlanmış adam aşırı yüklemeden de takımda 3 idman üst üste çıkmamış adam aşırı yükleme de geç ne güzel istanbul.
Ben yüklenme kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Konuyu çarpıttığım falan da yok, fikrimi söylüyorum. Algı yapmak isteseydim burada değil sosyal medyada yapardım. Senden faklı düşünen insanlar da olabilir. Tabi Nkoudou ve Ljajic için bu durum geçerli değil. Hasic ve Atakan için bahsediyorum. Yarın lig başlayınca da neler olduğunu hep beraber göreceğiz. Geri sayım başladı. Ligden kopunca konuşacağıma şimdi konuşmayı tercih ederim. Sonra her şey için geç oluyor. Yönetim her şeyi erteleyip düzeleceğini sanıyor aynı nokta atışı transfer yaptıklarını düşündükleri gibi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Ben yüklenme kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Konuyu çarpıttığım falan da yok, fikrimi söylüyorum. Algı yapmak isteseydim burada değil sosyal medyada yapardım. Senden faklı düşünen insanlar da olabilir. Tabi Nkoudou ve Ljajic için bu durum geçerli değil. Hasic ve Atakan için bahsediyorum. Yarın lig başlayınca da neler olduğunu hep beraber göreceğiz. Geri sayım başladı. Ligden kopunca konuşacağıma şimdi konuşmayı tercih ederim. Sonra her şey için geç oluyor. Yönetim her şeyi erteleyip düzeleceğini sanıyor aynı nokta atışı transfer yaptıklarını düşündükleri gibi.

bir defa alıntı yaptığın ileti başlı başına art niyetli ve sırf intikam amaçlı bir ileti idi yok avcıya sallayanlar nerede filan die söze girilmişti pepdullah kampta herkesi revire gönderirken şimdi hepi topu 2 genç sakatlanmış ki bu durum sırf bizim gençlere özgü değil tüm türk takımlarındaki gençlerin yaşadığı kötü fundamental kaynaklı bir durum 2 genç oyuncu sakatlandı die takım revire dönmüş gibi ima etmek yükleme kaynaklı demek sallamadan öte değildir. haa bu arada yükleme filan yapılmadığından da emin olabilirsiniz çok sağlam bilgi. ben net bilgiyle yükleme filan yapılmadı hatta iptal edilen idmanlar oldu diyorum sen hala yüklemeden olduğunu düşünüyorum diyorsun. fal açıp tahminlerle yazıyorsan yorum yok.

++ yüklemeyi dielimki biri yaptı yapan teknik ekiptir ben yükleme yok deyince yönetime vurmaya başladın bu sefer haa konuyu teknik ekip eleştirirken yönetime getirmek çarpıtmak değilse çarpıtmanın tanımı nedir?
[ Son Düzenleme: 22 Ekim 2020, 14:30:02 tangaz ]

Çevrimdışı tangaz

kampta tüm takımı revire gönderen pepdulladan bahsediyorsun değil mi? şuan takımda 4 sakat var biri paok maçından beri sakat diğeri adem layiç naaptıgı bilinmez halde üst üste 3 idman görmüyor adam hanginde sakatlandıysa geriye kalıyor alt ligden gelen zayıf adaleli 2 genç sakatlığı. evet cidden çok trajik durumdayız pepdullahı arattılar bu sakatlık konusunda!

Çevrimdışı tangaz

bu yazdıkların külliyen yanlış, sonuçta burada alacaklı bankalar şirketle oturmuşlar ve bir ödeme planında uzlaşılmış , zaten uzlaşılması her iki tarafında, kamununda yararına başka bir ihtimal de yok, burada hata klüplerin harcama sisteminin delinerek planın bozulması, kanunla harcama sistemi düzenlense hiç bir sıkıntı kalmaz , gördüğünüz gibi örneğin Fener sistemi delik deşik etti, bu kafayla bir yere varılamaz, tekrar yazıyorum sorun ödeme planında değil kesinlikle,,

alacaklı bankalar kulüplerle oturup ödeme planında uzlaşılmış ve senin iddaana göre makul ve ödenebilir bir planmış bu takımlar sistemi delik deşik etmese çevrilmesi mümkünmüş.

madem sistem böyle ve ödeme planı makul mantıklı kulüplerin sistemi delik deşik etmese mevcut gelirleri ile çevirebileceği bir anlaşma ee o zaman f.orman sonrası yeni yönetim kim olursa olsun cebinden 100 küsür milyon tl koymak zorunda idi? hani sistem sorunsuzdu? ödeme planı makuldü döndürülebilirdi. ee o  zaman neden yeni yönetim 100küsür milyon cebinden ödeme yapmak zorunda kaldı? yapılandırma makul olsa idi f.orman sonrası gelen yönetim mevcut para girdisi ile ödemeyi yapardı neden çeplerinden koydular bu parayı?

Çevrimdışı MUSTAFA_

bir defa alıntı yaptığın ileti başlı başına art niyetli ve sırf intikam amaçlı bir ileti idi yok avcıya sallayanlar nerede filan die söze girilmişti pepdullah kampta herkesi revire gönderirken şimdi hepi topu 2 genç sakatlanmış ki bu durum sırf bizim gençlere özgü değil tüm türk takımlarındaki gençlerin yaşadığı kötü fundamental kaynaklı bir durum 2 genç oyuncu sakatlandı die takım revire dönmüş gibi ima etmek yükleme kaynaklı demek sallamadan öte değildir. haa bu arada yükleme filan yapılmadığından da emin olabilirsiniz çok sağlam bilgi. ben net bilgiyle yükleme filan yapılmadı hatta iptal edilen idmanlar oldu diyorum sen hala yüklemeden olduğunu düşünüyorum diyorsun. fal açıp tahminlerle yazıyorsan yorum yok.

++ yüklemeyi dielimki biri yaptı yapan teknik ekiptir ben yükleme yok deyince yönetime vurmaya başladın bu sefer haa konuyu teknik ekip eleştirirken yönetime getirmek çarpıtmak değilse çarpıtmanın tanımı nedir?
Madem senden farklı düşünenler algı yapıyor oluyor. Onlarda senin algı yaptığını düşünebilir o zaman  :ebebe: Her neyse şaka bir yana olabilir. Benimki yorum. Forumda her şeye kesin bilgi gibi bakılması yanlış. Herkesin bir yorumu olabilir. Senin aldığın bilgiyi ligde görür teyit ederiz. Sonuçta kimse Beşiktaş'ın kötü olmasını istemez. Zaten kötü amaçlı birinin Beşiktaş'a bu kadar zamanını gömeceğini de düşünmüyorum. Teknik ekip ve yönetim eleştirilerimin de görev sürelerinin başından beri bu tip eleştirileri yaptığımı belirteyim. Sergen için de Ahmet Nur Çebi için de iyi yaptıkları şeyleri destekler, kötü yaptıkları şeyleri eleştiririz. Önemli olan aradaki denge diyorsan haklısın. Şu dönemde hiçbir şey yapmasalar eleştirilecek durumdalar. Çünkü Beşiktaş iyi gitmiyor ve geleceğe dair bir umut parçası vermiyor. Umut vermesi için maç yapmamız lazım. O zaman dah net konuşuruz. Ama beklerken de lig elden gidiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Anlaşmada tuhaflık yok, tuhaflık bizim yönetimin efsane beceriksizliğinde,  inşallah topralanırlar,,

anlaşma tuhaf değilse f.orman sonrası göreve geecek yönetim ödemeler için neden cebinden 100 küsür milyon koymak zorunda idi ? anlaşma mı yanlıştı yoksa f.orman sistemi delik deşik mi etmişti? yeni yönetim mazbatayı aldığının ertesi günü cebinden 100 küsür milyon koyuyorsa bunun 2 nedeni olur birincisi anlaşma yanlış ikincisi f.orman kasayı boşaltmış gelecek yönetime enkaz bırakmış.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı tangaz

Madem senden farklı düşünenler algı yapıyor oluyor. Onlarda senin algı yaptığını düşünebilir o zaman  :ebebe: Her neyse şaka bir yana olabilir. Benimki yorum. Forumda her şeye kesin bilgi gibi bakılması yanlış. Herkesin bir yorumu olabilir. Senin aldığın bilgiyi ligde görür teyit ederiz. Sonuçta kimse Beşiktaş'ın kötü olmasını istemez. Zaten kötü amaçlı birinin Beşiktaş'a bu kadar zamanını gömeceğini de düşünmüyorum. Teknik ekip ve yönetim eleştirilerimin de görev sürelerinin başından beri bu tip eleştirileri yaptığımı belirteyim. Sergen için de Ahmet Nur Çebi için de iyi yaptıkları şeyleri destekler, kötü yaptıkları şeyleri eleştiririz. Önemli olan aradaki denge diyorsan haklısın. Şu dönemde hiçbir şey yapmasalar eleştirilecek durumdalar. Çünkü Beşiktaş iyi gitmiyor ve geleceğe dair bir umut parçası vermiyor. Umut vermesi için maç yapmamız lazım. O zaman dah net konuşuruz. Ama beklerken de lig elden gidiyor  :tabe:

çarpıtmak ve algı yapmak farklı şeyler ben senin algı yaptığını ifade etmedim çünkü böyle düşünmüyorum iyi niyetinden de şüphem yok sadece son dönem gaza geldiğini atladığını düşünüyorum  :D çarpıtmayı tekrar ifade edeyim teknik ekiple alakalı konuşrken yönetime giydirmek. algı konusunda ise msela tuncaboylu senin bu yönetim f.ormanı ihraç  edecek paylaşımını 2-3 iletide kullanarak algı yapmıştır ve art niyet içerir sende ise art niyet yok.

Çevrimdışı tangaz

başladığım kitaptan

meldadan hoşlanmadım bizim evde olsa arıza çıkarırdım  :D

Çevrimdışı tangaz

2 gün evvel karyus beşiktaşa karşı açtığı davayı kaybetti pandemi sonrası oynamadığı döneme dair istediği para ödenmeyecek pandemi öncesi hak edişi ödenecek  die bir haber okudum. haber şayet doğru ise güzel haber ve diğer davalara da emsal teşkil eder.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★