Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1186258 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

şu kadro kalitesini bir kenara koyalım artık şu yenildiğin takımları yenmek için kadro değil Beşiktaşın adı yeter.
eğer yenemiyorsan sorun kadro kalitesinden çok daha öte birşey.
bu tamamen yönetimin oyuncuyu getirdiği durumla alakalı sen elindeki en kaliteli oyuncuları bile tukaka edersen o takımda hiç bir oyuncudan
randıman alamazsın. bizim ruizin apar topar gitmesinde noluyor dememiz lazımdı karius kötü olabilir ama gidişi kötü olmasından kaynaklı değil
bunlar bize geleceği göstermiş aslında zaten görende görmüşdü ama söylediğinde millet üstüne çullanıyordu.

Ya bu takımda ne bir hücum organizasyonu nede defansif çalışmalar yapılıyor.
Gençlerbirliği ilk golünü sana dalga geçer gibi atıyorsa ve o maçı geçtim 4 maçtan beri doğru dürüst bir hücum organizasyonun yoksa bunu zaten kadro kalitesiyle açıklayamazsın.Kadron kısıtlıysa ona göre de bir hücum organizasyonu yapacaksın, fakat hiç bir şey göremiyoruz takım çorba gibi. Kaybettiğimiz hiç bir maçı da oyuncu kalitesine bağlamıyorum, tamam oyuncu kalitesi sıkıtnı bunu kabul ediyorum fakat onun yorumu bu değil. Takım diye bir şey yok, hele sergen 5-2 yendiği hazırlık maçından sonra ilerlemeler falan görüyorum demesi çok komikti.

Sadece şunu merak ediyorum, yorumcu Sergen Yalçın şuan ne derdi bu bjknin haline ??? Welilton nskala transferlerine ne derdi ??? Gelmeden önce deniliyordu ya işte sergen dürüsttür lafını esirgemez falan eğer dürüst ve açık sözlüyse evet ben bir hata yaptım welilton nskalaya fazla güvendim ama hatamı anladım bütün bjk taraftarından özür diliyorum dese hadi bunu da geçiyorum oynatmasın yine okeyim. Sen vidayı kesiyorsun ne için welilton için mi bana bir Allah'ın kulu gelip burda weliltonun vidadan tek iyi olan şeyini söylesin.

Abi cidden Anadolu külübüne döndük, ha bu devirdi ha kulübüne dönmek ayıp değil, Alanyaspor gibi iyi yönetilen anadolu kulüplerini de görüyoruz keşke onlar gibi olsakta en azından gelecek için hayaller kurardık en kötü ts gibi olsak bile yeterdi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

fikret ormanın son senesi dahil hayaller kurabiliyorduk, fikret orman evet son sene kulübün altına dinamit koydu. Ama ilk seneleri gayet iyi yönetti, gitmesi gerekiyordu gitti. Burda ançın hatalarını eleştirmek fikret ormanın doğrularını yanlışlarını tartışmak kimseyi fikretçi anççı sergenci yapmamalı. "Talisca" gibi bir adamı izledik kendisinin döneminde, "Gomez" gibi bir golcü izledik, şuan hala zamanında aldığı "töre-aboubakar" üzeri takım kuruluyor. Ama sonda öyle fena işler yaptı ki efsane olacağı yerde rezil olarak gitti. Ha ben aynı sonu anç içinde görüyorum fakat anç hiç iyi bir şey yapmadan gidecek sıkıntı orda. Burdan diğer başkanlar ve beşiktaş taraftarından da özür diliyorum şahsım adına. Anç'ı desteklemek (aslında desteklemekte değil fo dönemi bitti yerine gelebilecek en mantıklı aday onu gördüm ama tatmin olmamıştım tam anlamıyla) her ne olursa olsun yaptığım bir hataydı. Benim zaten Sergen hakkındaki yorumlarımı daha gelmeden bütün forum biliyordu hala düşüncelerimin arkasındayım ki artık ançı da desteklemiyorum. Baştan aşağıya değişmesi lazım bu kulübün.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Milli takıma da oyuncu yollamayalım bundan sonra. Bu ne böyle?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikret Ormanı bırakmaya zorladılar, başarısız olmasını istediler, istedikleri oldu o da bıraktı, şimdi yapsınlar görelim,,

Çevrimiçi murat

Fikret Ormanı bırakmaya zorladılar, başarısız olmasını istediler, istedikleri oldu o da bıraktı, şimdi yapsınlar görelim,,
aslında bu yönetim de tek bir hamleyle başarılı bir iş yapabilecek durumda.

Çevrimdışı ilhan mansız

aslında bu yönetim de tek bir hamleyle başarılı bir iş yapabilecek durumda.
ne yapsınlar ?

Çevrimiçi murat

ne yapsınlar ?
hizmet ama son bir hizmet. Bu yönetimin başarılı olma şansı yok.çalışanı geçtim çalışırmış gibi yapan biri bile yok.Anç de  bir yere kadar. 
[ Son Düzenleme: 14 Ekim 2020, 22:15:05 MURAT ]

Çevrimdışı Paletli Vinç

Herkese merhaba, pek yazmasam da okuyorum.
Temlikli gelirlerle ilgili son bildirimdeki tabloyu paylaşmak istedim. Ciddi rakamlar ancak gelir kaynağı olarak temliksiz serbest alanlar da var gerçekten.

Çevrimdışı Paletli Vinç

Bir de şöyle bir gerçeklik var ne kadar gelir yaratırsan yarat bu kredi ödemesini karşılamak çok çok zor. Hatırladığım en yüksek gelir elde edilen dönem 550-600 milyon TL gibiydi. Zaten giderleri çıkınca pek bir şey kalmıyor o yönü de var. Faiz işlememesi avantajımız var ama ekstra 300 küsür milyon lira ödeme yapabilmek de ciddi bir zorluğu olan daha önce yapmadığımız bir iş.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bir de şöyle bir gerçeklik var ne kadar gelir yaratırsan yarat bu kredi ödemesini karşılamak çok çok zor. Hatırladığım en yüksek gelir elde edilen dönem 550-600 milyon TL gibiydi. Zaten giderleri çıkınca pek bir şey kalmıyor o yönü de var. Faiz işlememesi avantajımız var ama ekstra 300 küsür milyon lira ödeme yapabilmek de ciddi bir zorluğu olan daha önce yapmadığımız bir iş.
kesinlikle kolay değil ancak başka yolu yok , başka türlü ödemek imkansız

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir de yapılandırmadığımız borçlarımız var. Asıl sıkıntıyı onlar yaratıyor zaten. Sadece bu borçlar olsa ödenir. Diğer borçlarla da birleşince aylık 2-3 milyon euroluk bir ödeme yapmamız gerekecek. Ayrıca mevcut faaliyetleri sürdürebilmek için de paraya ihtiyacımız var. Bunun için yürümüyor sistem. Bizim borçları sıfırlamak için kesinlikle Şampiyonlar Ligi gelirlerine ihtiyacımız var. Yoksa bu kur ile işin altından kalkmamız çok zor. Zaten batmışız, sürdürmeye çalışıyoruz. Ancak bu bataklık bizi daha dibe çekiyor. En azından ilk aşamada sabit durmaya çalışmamız lazım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Ya bu takımda ne bir hücum organizasyonu nede defansif çalışmalar yapılıyor.
Gençlerbirliği ilk golünü sana dalga geçer gibi atıyorsa ve o maçı geçtim 4 maçtan beri doğru dürüst bir hücum organizasyonun yoksa bunu zaten kadro kalitesiyle açıklayamazsın.Kadron kısıtlıysa ona göre de bir hücum organizasyonu yapacaksın, fakat hiç bir şey göremiyoruz takım çorba gibi. Kaybettiğimiz hiç bir maçı da oyuncu kalitesine bağlamıyorum, tamam oyuncu kalitesi sıkıtnı bunu kabul ediyorum fakat onun yorumu bu değil. Takım diye bir şey yok, hele sergen 5-2 yendiği hazırlık maçından sonra ilerlemeler falan görüyorum demesi çok komikti.

Sadece şunu merak ediyorum, yorumcu Sergen Yalçın şuan ne derdi bu bjknin haline ??? Welilton nskala transferlerine ne derdi ??? Gelmeden önce deniliyordu ya işte sergen dürüsttür lafını esirgemez falan eğer dürüst ve açık sözlüyse evet ben bir hata yaptım welilton nskalaya fazla güvendim ama hatamı anladım bütün bjk taraftarından özür diliyorum dese hadi bunu da geçiyorum oynatmasın yine okeyim. Sen vidayı kesiyorsun ne için welilton için mi bana bir Allah'ın kulu gelip burda weliltonun vidadan tek iyi olan şeyini söylesin.

Abi cidden Anadolu külübüne döndük, ha bu devirdi ha kulübüne dönmek ayıp değil, Alanyaspor gibi iyi yönetilen anadolu kulüplerini de görüyoruz keşke onlar gibi olsakta en azından gelecek için hayaller kurardık en kötü ts gibi olsak bile yeterdi.

Welinton transferi gerçek anlamda fiyasko.

Kadroda 3 yabancı stoper varken ve hiç birine herhangi bir teklif yokken, bu adamı almak için günlerce uğraştılar.

Transfermarkt değeri hayatı boyunca 2 milyonu geçmemiş ve bize geldiğinde 1 milyon olan, oynadığı en iyi takım Alanyaspor olan, 31 yaşındaki stoperi almak için 1.5 genç oyuncu verildi.

Adamla 34 yaşına kadar 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Sonradan ortaya çıktı ki, menajeri bizim altyapıya salça olan Cenk Melih Yazıcı'ymış.

Bu transferde inanılmaz pis kokular geliyor.

Yeni bir yönetim gelirse, bu yönetim hakkında görevi kötüye kullanma ve Beşiktaş'ı bilinçli zarara uğratma sebebiyle ihraç talebinde bulunabilir.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Selamın Aleyküm..

Babamın Malum İllet (COVİD) hastalığından dolayı buralara uğrayamadım  çok şükür atlattık.

BEŞİKTAŞ üzerindeki Şu hastalıktanda kurtulsa keyfimiz yerine gelse. Mahvolduk.
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2020, 12:07:19 ONUR KOLCU ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Selamın Aleyküm..

Babamın Malum İllet hastalığından dolayı buralara uğrayamadım  çok şükür atlattık.

Geçmiş olsun. Beşiktaş'ın dertleri kolay kolay bitmez. Maalesef yöneticilerimiz yetersiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Geçmiş olsun. Beşiktaş'ın dertleri kolay kolay bitmez. Maalesef yöneticilerimiz yetersiz.

Evet Yönetim yetersiz yine bi kötü döngüye girdik çok iyi burdan tek çıkış yolumuz iyi bir takım olmak.

Bu yönetim yapabiliyorsa eğer maaşları zamanında ödesin başka bişeye gerek yok.

Çevrimdışı tuncaboylu

Selamın Aleyküm..

Babamın Malum İllet (COVİD) hastalığından dolayı buralara uğrayamadım  çok şükür atlattık.

Geçmiş olsun dostum.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Çevrimiçi Necmi

Selamın Aleyküm..

Geçmiş olsun Onur. şimdi iyidir umarım

Çevrimiçi Necmi

Herkese merhaba, pek yazmasam da okuyorum.
Temlikli gelirlerle ilgili son bildirimdeki tabloyu paylaşmak istedim. Ciddi rakamlar ancak gelir kaynağı olarak temliksiz serbest alanlar da var gerçekten.
insanlar abartıyorlar vay bütün gelirlerimizi temlikledi diye aslında stad isim hakkı
loca gelirleri Fikret orman kendi sayesinde elde edilen gelirlere temlik koydurdu sabit olan hiç bir gelirde temlik yok
geçen dedim kombine maç bileti tff gelirleri forma sponsorlukları tribün sponsorlukları hep açık
orda ipoteklenen de borca karşılık ipotek değil fazlası var ipoteklediği rakamı alıp cebine atmıyor
tutki stad yapılmadı o locanında isim hakkınında geliri olmayacaktı. hem gelir ipoteklendide ipoteklenmese ne olacaktı
ödemeyecekmiydin banka borcunu Çebinin kendi ağzıyla söylediği var her sene 50 M dolar faiz ödüyoruz demişdi
şimdi tl olarak sabitlendi faiz yok artık blok borç var ve ödendikçe azalıyor ve onların beyanına göre zaten her yıl ödediğimiz faizden daha az ödeme var
bunların ödemesi belli maaşlar ve transferler aslında bunu gelir ödüyordu tepe taklak olma nedenleri kombine satama bilet satama
bununla bağlantılı sponsorluk gelirlerin kartal yuvası satışların düşsün.
ve en önemlisi bunu örtecek bir tek lira gelir koyamadılar geldiklerinden beri koymak içinde çabalamadılar bile ellerinde fırsat vardı
ama o fırsatı Fikret ormana saldırarak tükettiler. şimdi bütün gelirler ipotekli FO batırdı bizi yaygarasıyla ne kadar götürecekler
hiç ağlamasınlar şu transfer dönemi kulübü 20-25 M euro civarı zarara uğrattılar  150 - 200 milyon lira saçacak lüksümüzmü var.
kadro dışı bıraktığı oyuncuları hiç bir akla koyamıyorum. gitmiyorsa faydalan kadro dışı ne hoş gönderemedilerde çünkü gönderdikleriyle mahkemelik oldular
cesaret edemediler. şimdi ödüyorlar maaşı maaş limiti yüzünden oyuncu alamıyoruz dediler kadro dışı dört oyuncuya maaş ediyoruz.
bu saatten sonra hiç mazeretleri kalmadı. avrupa gelirlerini ellerinin tersiyle ittiler. şampiyonluğa giderken oyuncularla ters düşüyorsun
geçtim şampiyonluğu her galibiyetin maç başı geliri var senin varmı böyle galip gelmeme lüksünde o gelirleri kadronun canına okuyarak
çöpe atıyorsun

Çevrimiçi Necmi

Welinton transferi gerçek anlamda fiyasko.

Kadroda 3 yabancı stoper varken ve hiç birine herhangi bir teklif yokken, bu adamı almak için günlerce uğraştılar.

Transfermarkt değeri hayatı boyunca 2 milyonu geçmemiş ve bize geldiğinde 1 milyon olan, oynadığı en iyi takım Alanyaspor olan, 31 yaşındaki stoperi almak için 1.5 genç oyuncu verildi.

Adamla 34 yaşına kadar 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Sonradan ortaya çıktı ki, menajeri bizim altyapıya salça olan Cenk Melih Yazıcı'ymış.

Bu transferde inanılmaz pis kokular geliyor.

Yeni bir yönetim gelirse, bu yönetim hakkında görevi kötüye kullanma ve Beşiktaş'ı bilinçli zarara uğratma sebebiyle ihraç talebinde bulunabilir.

bu ispat gerektirir ispatıda olursa sadece ihraçla kurtulamazlar. :bandit:

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Geçmiş olsun Onur. şimdi iyidir umarım

Eyvallah abi sağolasın, İyi çok şükür.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Josef de Sousa basın toplantısı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Çevrimiçi murat

insanlar abartıyorlar vay bütün gelirlerimizi temlikledi diye aslında stad isim hakkı
loca gelirleri Fikret orman kendi sayesinde elde edilen gelirlere temlik koydurdu sabit olan hiç bir gelirde temlik yok
geçen dedim kombine maç bileti tff gelirleri forma sponsorlukları tribün sponsorlukları hep açık
orda ipoteklenen de borca karşılık ipotek değil fazlası var ipoteklediği rakamı alıp cebine atmıyor
tutki stad yapılmadı o locanında isim hakkınında geliri olmayacaktı. hem gelir ipoteklendide ipoteklenmese ne olacaktı
ödemeyecekmiydin banka borcunu Çebinin kendi ağzıyla söylediği var her sene 50 M dolar faiz ödüyoruz demişdi
şimdi tl olarak sabitlendi faiz yok artık blok borç var ve ödendikçe azalıyor ve onların beyanına göre zaten her yıl ödediğimiz faizden daha az ödeme var
bunların ödemesi belli maaşlar ve transferler aslında bunu gelir ödüyordu tepe taklak olma nedenleri kombine satama bilet satama
bununla bağlantılı sponsorluk gelirlerin kartal yuvası satışların düşsün.
ve en önemlisi bunu örtecek bir tek lira gelir koyamadılar geldiklerinden beri koymak içinde çabalamadılar bile ellerinde fırsat vardı
ama o fırsatı Fikret ormana saldırarak tükettiler. şimdi bütün gelirler ipotekli FO batırdı bizi yaygarasıyla ne kadar götürecekler
hiç ağlamasınlar şu transfer dönemi kulübü 20-25 M euro civarı zarara uğrattılar  150 - 200 milyon lira saçacak lüksümüzmü var.
kadro dışı bıraktığı oyuncuları hiç bir akla koyamıyorum. gitmiyorsa faydalan kadro dışı ne hoş gönderemedilerde çünkü gönderdikleriyle mahkemelik oldular
cesaret edemediler. şimdi ödüyorlar maaşı maaş limiti yüzünden oyuncu alamıyoruz dediler kadro dışı dört oyuncuya maaş ediyoruz.
bu saatten sonra hiç mazeretleri kalmadı. avrupa gelirlerini ellerinin tersiyle ittiler. şampiyonluğa giderken oyuncularla ters düşüyorsun
geçtim şampiyonluğu her galibiyetin maç başı geliri var senin varmı böyle galip gelmeme lüksünde o gelirleri kadronun canına okuyarak
çöpe atıyorsun
fikret ormanın iyi bir ikinci adamı vardı.ANÇ nin iyi bir ikinci adamı yok.vizyon sahibi birinci adam da yok.