Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1186325 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi murat

hayır değildir şimdi onu mal benim diye başkasına satabilirmisin
kiralamak geçici süre kullanım hakkını almaktır.
ben kiralama ve kiraladığımı satma işine gireyim tangaz doğru söylüyorsa.yüz kişiden  doksandokuzu monterononun sahibininin atletico madrid olduğunu söyler.

Çevrimdışı tangaz

hayır değildir şimdi onu mal benim diye başkasına satabilirmisin
kiralamak geçici süre kullanım hakkını almaktır.

adam bu sene döktürse sene sonu X bir takım 20 milyon teklif etse madrid gelecek bize al kardeş sana 5-10 satalım işte diyecek. bknz.sörloth transferi  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kahyaoglueren

Kötüyü kötüyle, yanlışı diger bir yanlışla karşılaştırdığımız sürece bu noktada kalırız. Problem çözmek yerine hala geçmişten intikam alıyoruz. Ileriye odaklanmak lazım. Ayrıca bir denetim raporu olacakti hala çıkmadı sanırım. Sürekli erteleniyor nedenini bilen var mi ? 1 yıl oldu nerdeyse.

Çevrimdışı tangaz

ben kiralama ve kiraladığımı satma işine gireyim tangaz doğru söylüyorsa.yüz kişiden  doksandokuzu monterononun sahibininin atletico madrid olduğunu söyler.

ne kiralayıp sattığına bağlı oldugunu sende gayet iyi biliyorsun becerebiliyorsan menacerlik işine gir kirala ve sat kesin kazanırsın  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Kötüyü kötüyle, yanlışı diger bir yanlışla karşılaştırdığımız sürece bu noktada kalırız. Problem çözmek yerine hala geçmişten intikam alıyoruz. Ileriye odaklanmak lazım. Ayrıca bir denetim raporu olacakti hala çıkmadı sanırım. Sürekli erteleniyor nedenini bilen var mi ? 1 yıl oldu nerdeyse.

geçenlerde kasımdaki mali kongrede üyelere sunulacak die haberler çıktı (doğruluğunu bilmiyorum) ama kongre olacak mı olursa hangi ortamda olacak (pandemi nedeni ile) belli değil.

Çevrimiçi murat

adam bu sene döktürse sene sonu X bir takım 20 milyon teklif etse madrid gelecek bize al kardeş sana 5-10 satalım işte diyecek. bknz.sörloth transferi  :bandit:
isterse 100 milyonluk teklifle gelsinler atletico satmak istemezse satmaz.bizim opsiyonumuz var ise parayı bastırır alırsın bu da doğru ama örneğin oyuncu sakatlandı futbol hayatı bitti veya bir sezon oynayamayacak duruma geldi bu durumda zarar mal sahibi kimse ona yazar. kimse de gidip sakat oyuncu ama benim diye gidip satın almaz. yani demem o ki kiralıksa kiralıktır henüz senin değildir.

Çevrimdışı tangaz

isterse 100 milyonluk teklifle gelsinler atletico satmak istemezse satmaz.bizim opsiyonumuz var ise parayı bastırır alırsın bu da doğru ama örneğin oyuncu sakatlandı futbol hayatı bitti veya bir sezon oynayamayacak duruma geldi bu durumda zarar mal sahibi kimse ona yazar. kimse de gidip sakat oyuncu ama benim diye gidip satın almaz. yani demem o ki kiralıksa kiralıktır henüz senin değildir.

öyle bir satar ki
misal sörloth transferi işte adamlar 4 fazla geliyor die anında uçurdular herifi

Çevrimdışı tuncaboylu

Gomez'in opsiyonu 1000 dolardı, Erdal Torunoğulları her gün televizyonlarda hava atıyordu ve sihirbaz lakabı takılmıştı.

Neden alamadık?

Çünkü o noktaya geldiğinde, oyuncuyu da ikna etmen gerekecek.

Bunlar kiralarken Montero ile opsiyon kullanıldığı zaman devreye girecek 1+3 yıllık sözleşme imzaladılar mı? İmzalamadılarsa, opsiyonun anlam kazanması için oyuncuyu da ikna etmen gerekecek.

Çevrimdışı tuncaboylu

Avrupa'dan elendiğin için sadece Türkiye ligi'nde oynatabildiğin stoper döktürecek, 20 milyon teklif gelecek, sen de satacaksın.

Ölme eşeğim ölme.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben demin ev sahibimi aradım, küfür edip yüzüme kapadı.

Alacağın olsun @tangaz.

Çevrimdışı tangaz

Ben demin ev sahibimi aradım, küfür edip yüzüme kapadı.

Alacağın olsun @tangaz.

küfür yemeye ne meraklıymışsın  :kop:

becerebiliyorsan paran yetiyorsa senin rocoyu kiralasana  :bandit:

rocoyu burda övdüğünün yarısı kadar övsen ve sen gibi bir alıcı bulsan dünyalığını yaparsın  :D
[ Son Düzenleme: 12 Ekim 2020, 17:31:09 tangaz ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Sana güvendik, ne yapalım.

Türkiye liginde bir kulüp yönetiyor olsam, ilk kiralayacağım adam Roco olur.

Bir sene oynatır, Beşiktaş'a geri satarım.

Çevrimdışı tuncaboylu

rocoyu burda övdüğünün yarısı kadar övsen ve sen gibi bir alıcı bulsan dünyalığını yaparsın  :D

Ligi tanıyor, Anadolu takımında iyi performans gösteriyor, stoper ve yabancı statüsünde oynuyor.

Sene sonunda alıcı hazır, istersen beraber girelim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada yeni yönetim ile başkan Fikret Orman'ı menajerlere çok para vermekle ilgili epey bir eleştirmişti ve gayet de haklılardı.

Bu sene yeni transferlerll için menajerlere ne kadar para ödendi, bir bilgisi olan var mı?

Son derece şeffaf bir anlayış içerisindeler ya, açıkladılar da ben mi göremedim diye merak ettim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zarar etmeye devam ediyoruz. Yaptığımız tasarruflarda kadro dışı bıraktığımız oyunculara gitmiş. Tam da bu oyuncuların maaşları toplamı kadar zarar etmemiz ilginç olmuş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Necip'e bak. Rakiplerine toz yutturmuş isabetli orta konusunda  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Necip'e bak. Rakiplerine toz yutturmuş isabetli orta konusunda  :D

Boşa demiyorum Zanetti diye, onun öyle değişik modları var  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

bu enkudunun bacağı mı koptu da haberimiz yok :alala:

başak maçına anca yetişecek die haberler var neredeyse kasımın sonu ediyor 3 ay yahu 3 ayda kırıgı olan iyileşip sahaya dönüyor

fikretle çakma pepin en büyük kazığı bu enkudu oldu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu enkudunun bacağı mı koptu da haberimiz yok :alala:

başak maçına anca yetişecek die haberler var neredeyse kasımın sonu ediyor 3 ay yahu 3 ayda kırıgı olan iyileşip sahaya dönüyor

fikretle çakma pepin en büyük kazığı bu enkudu oldu.
Zaten devre arasına da 2 ay falan kalıyor. O bölümde de form tutar, başka takıma gider :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Zaten devre arasına da 2 ay falan kalıyor. Yine sakatlansa devre arsında da başka takıma gider :ebebe:

şu yoklukta büyük zarar ettik

çakma pep, akıllı para filan diyordu transfer yaparken ben senin aklına kibrit suyu sıkayım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

laf çok icraat yok

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Aboubakmaz penaltı kulanırken :kop: :kop: :kop:

Vallaha bu adam normal değil :lol:

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Aboubakmaz penaltı kulanırken :kop: :kop: :kop:

Vallaha bu adam normal değil :lol:

Kıymetlimisss.  :icool: İnşallah sakatlık falan olmaz da tüm sezon faydalanırız.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

Kıymetlimisss.  :icool: İnşallah sakatlık falan olmaz da tüm sezon faydalanırız.

aynen, şu an kadrodaki en kıymetli oyuncu walla. pamuklara sarıp saklamak lazım