Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365528 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Ensar

allah rahmet eylesin hepsine , allah birliğimizi kardeşliğimizi beraberliğimizi artırsın , herkesin kandili mübarek olsun , bu mübarek gece de şehitlerimiz için fatiha okuyup dua etmeyi ihmal etmeyelim.
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Necmi

Bjk bursa düşmanlıgı cok sacma nedenden başladı zaten her yıl 3 takım son maçlarda küme düşme tehlikesi oluyor onlar neden düşman olmuyor
.......
Beşiktaş şike yapmaz kardeşim ne dediğini bilerek buraya yaz

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ömür, umuttan önce bitmeli. Fakat birtakım güzelliklerle karşı umutlarım çoktan bitti. Eğer herkes için geçip gidebiliyorsa; yine, yeni, yeniden geçmiş olsun.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Dün akşam kardeşimle staddan biraz geç çıktık, daha sonra eski açık arkasında bulunan BEŞİKTAŞ yazısının orda biraz muhabbet ettik, ordan eve geçtik.

10 dk ile ölümden döndük düşünün artık...

Böyle bir ülkede bırakın maça gitmeyi artık evden bile çıkmaya korkar durumdayız.

Ben bir süre maça gitmeme hatta kalabalık ortamlara girmeme kararı aldım.

Canımı sokakta bulmadım. Birileri siyasi rant peşinde koşarken ben evde eşimi, çocuğumu merak ve korku içerisinde bırakıp maça felan gidemem...
Amaçlarıda bu zaten korku yaratmak insanları yıldırmak.
ha maça gelmezsin bu senin kişisel tercihindir ama bunu burda yazmak onlar için
farkında olmadan propaganda yapmaktır. Bu kelimeler konuşulması tehlikeli şeylerdir.
Toplum içinde asla panik fitilini ateşlemeyeceksin bunu yaptığın gün kaybettiğin gündür.
işte o zaman asıl evinde bile güvende olamazsın bunu sakın unutma bunu durdurmanın tek yolu
bu eylemlerin seni yıldıramayacağını normal hayatından taviz verdiremeyeceğini dosta düşmana
göstermektir. Seni öldürerek yıldıramayacaklarını anlamalılar. @DaldanSarkanElma
unutmayın korkan her zaman kaybeden olur.
Atalarımız bu vatanı korkup evlerine kapanarak kurtarmadılar.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

farkında olmadan propaganda yapmaktır. Bu kelimeler konuşulması tehlikeli şeylerdir.
Toplum içinde asla panik fitilini ateşlemeyeceksin bunu yaptığın gün kaybettiğin gündür.
işte o zaman asıl evinde bile güvende olamazsın bunu sakın unutma bunu durdurmanın tek yolu
bu eylemlerin seni yıldıramayacağını normal hayatından taviz verdiremeyeceğini dosta düşmana
göstermektir. Seni öldürerek yıldıramayacaklarını anlamalılar. @DaldanSarkanElma

@Necmi abi, dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Olayın vehameti ile yazdığım şeyler fakat inan içimdeki korku hemen geçecek türden değil.
Burada kimseyi yönlendirme ve korkutma niyetinde değildim yazarken ama en azından şu gündemdeki siyasi birkaç olay geçene kadar tedbirli olmakta fayda var diye düşünüyorum.
Sular biraz durulsun biz yine Beşiktaşımızı desteklemeye fizana bile olsa gideriz...

Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı arda

Unutursak kalbimiz kurusun bizim.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı arda

@Necmi abi, dediklerine sonuna kadar katılıyorum. Olayın vehameti ile yazdığım şeyler fakat inan içimdeki korku hemen geçecek türden değil.
Burada kimseyi yönlendirme ve korkutma niyetinde değildim yazarken ama en azından şu gündemdeki siyasi birkaç olay geçene kadar tedbirli olmakta fayda var diye düşünüyorum.
Sular biraz durulsun biz yine Beşiktaşımızı desteklemeye fizana bile olsa gideriz...

Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı cursedofdragon

Hepinizin mevlid kandili mübarek olsun arkadaşlar.

Vodafone Arena daha 1. yılı dolmadan 1 şampiyonluk 1 darbe 1 patlama gördü...

Çevrimiçi 38life

Çarşamba günkü maça gitmeyecektim normalde ama saldırıdan sonra mutlaka gideceğim. İki elim kanda olsa gideceğim. Dünden beri Twitter'da milleti örgütlemeye çalışıyorum stadı dolduralım diye ama pek yanaşan yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Arkadaşlar herkese hayırlı Kandiller diliyorum, dualarımızı bu gece esirgemeyelim.

Vahim olaydan sonra ağızda ve kalplerde kötü bir tat kaldı doğru, ama dimdik duracağız, vakit birlik olma vaktidir. Hem de gsli fenerli bursalı diye bakmadan Türk evladı olarak birlik olma vaktidir.

Bursaspor yönetimi Beşiktaşımıza Bursa ve BJK taraftarlarının yan yana izleyeceği bir maç teklif etmeye hazırlanıyormuş, hemen kabul edilmeli.

GS taraftarı çevik kuvveti alkışlamış, Yasin golden sonra polislere sarılmış, taktir edilmeli.

Fenerbahçeli bazı taraftar grupları Vodafone Arena'ya gelip karanfil bırakmak istediklerini belirtmişler, stadın adının Gazi Vodafone Arena olmasını isteyen gruplar da var.

Bütün bunlar sadece bu kötü günlerde ortaya atılan saman alevi gibi kalmasın, devamı gelsin. Bu ülke son zamanlarda çok kötü durumlardan geçti, hala da geçmeye devam ediyor.

Gezi parkı olaylarından sonra kol kola maç izleyeceğiz dedik, beceremedik.

Ülkenin dört bir yanında patlamalara şehitler verdik, yan yan maç izlemeyi beceremedik.

Darbe girişimi yaşadık nice canlar gitti, nice hayatlar değişti, deplasman yasağı kalktı bu sefer belki kavgasız küfürsüz dostça maçlar izleriz dedik, yine beceremedik.

Artık bu son olsun, tüm rakiplerimizle kol kola, yürek yüreğe yan yan maç izleyelim.

Bu düşmanlık bitsin. Spor saygı ve sevgi ile güzel.

Çevrimiçi Necmi

sözlerinde kötü niyet aramadım zaten kardeşim sadece kelimelerimizi seçerken bu hassas süreçte
dikkatli olmakta fayda var. Bu kadar insanın can verdiği ortamda pes ettim demek yanlıştır.
Bunu bize söyletmek için canlarımızı alan kişileri mutlu eder.

Arkadaşlar herkese hayırlı Kandiller diliyorum, dualarımızı bu gece esirgemeyelim.

Vahim olaydan sonra ağızda ve kalplerde kötü bir tat kaldı doğru, ama dimdik duracağız, vakit birlik olma vaktidir. Hem de gsli fenerli bursalı diye bakmadan Türk evladı olarak birlik olma vaktidir.

Bursaspor yönetimi Beşiktaşımıza Bursa ve BJK taraftarlarının yan yana izleyeceği bir maç teklif etmeye hazırlanıyormuş, hemen kabul edilmeli.

GS taraftarı çevik kuvveti alkışlamış, Yasin golden sonra polislere sarılmış, taktir edilmeli.

Fenerbahçeli bazı taraftar grupları Vodafone Arena'ya gelip karanfil bırakmak istediklerini belirtmişler, stadın adının Gazi Vodafone Arena olmasını isteyen gruplar da var.

Bütün bunlar sadece bu kötü günlerde ortaya atılan saman alevi gibi kalmasın, devamı gelsin. Bu ülke son zamanlarda çok kötü durumlardan geçti, hala da geçmeye devam ediyor.

Gezi parkı olaylarından sonra kol kola maç izleyeceğiz dedik, beceremedik.

Ülkenin dört bir yanında patlamalara şehitler verdik, yan yan maç izlemeyi beceremedik.

Darbe girişimi yaşadık nice canlar gitti, nice hayatlar değişti, deplasman yasağı kalktı bu sefer belki kavgasız küfürsüz dostça maçlar izleriz dedik, yine beceremedik.

Artık bu son olsun, tüm rakiplerimizle kol kola, yürek yüreğe yan yan maç izleyelim.

Bu düşmanlık bitsin. Spor saygı ve sevgi ile güzel.
Vodafone Arena Gazi unvanını sonuna kadar hak ediyor

Stad Açılalı 1 yil olmadan Hem darbe gördü hemde Bombali saldırı..

Belestepe içinde Sehittepe ismi ortaya atılmış

Olur Cok Guzel olur :tabe:
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2016, 20:25:35 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Kasper

2 gun sonra birlik, beraberlik icinde olan millet yine eften puften sebeplerle birbirinin bogazina sarilir. Hakemdi goldü ofsayttı diye sanki hayat meselesiymis gibi insanlar birbirine nefretle bakacak. Cabuk unutur milletim

"Liverpool deplasmanında aldığımız 1 puanı, Türkiye'deki insanlara adıyorum. Yaşananlar beni paramparça ediyor çünkü Türkiye'yi ve insanlarını çok seviyorum.''

- Slaven Bilic

‪Kartal Yuvasında çalışanı şehit olan #TunçUncu kardeşimizin evi ... Beşiktaş vefadır.Umarım mesaj alınır...‬

yarın kurada man  united'in çıkacağı kesinleşti.

Fener ve osmanlıspor'a da en güçlüleri gelicek.

Çevrimdışı Ensar

yarın kurada man  united'in çıkacağı kesinleşti.

Fener ve osmanlıspor'a da en güçlüleri gelicek.
nasıl yani

Çevrimdışı Ensar

nasıl kesinleşti

Terör ülkesiyiz en güçlülerini karşımıza çekip bizi bir an önce elemek isteyecekler.

Daha önce yaptıkları gibi.

O anlamda kesinleşti kendi fikrimdir yarın bize man united çıkacağını düşünüyorum.

Fb ve osmanlı'yı da en güçlüleri gelicek.

Hakemler kararları ile yine doğramaya çalışırlar.

Ayrıca devre arası kimse oyuncu filan beklemesin.

G.Antepspor roman bir teknik trektor mu ne alıcakmıs adam dünkü olayı gördükten sonra vazgeçmiş.

Aylık 1 milyon € verseniz bile gelmem demiş.

Biz ve diğer takımlar oyuncularımıza sahip çıkalım onların gitmesini engelleyelim yeter.

Yoksa hasan ahmet mehmet kalıcak ülkemizde sadece 1 tane yabancı oyuncu kalmıcak.

Yıldız zaten gelmez de.

Çevrimdışı Ulaş Özer

şu başaksehirli cengizi bizim takımda görmek isteyen bir tek ben miyim abilerim ?

Etiketler: