Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8365439 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2016, 01:06:45 Berat ]

Çevrimdışı tangaz

kan mı o ?

bir kısmı kan bir kısmı gölge canlı bomba söylentisi de war delilleri topluyorlar stadın zemini de deliller bakımından incelenecekmiş...
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2016, 01:08:20 Berat ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

bir kısmı kan bir kısmı gölge canlı bomba söylentisi de war delilleri topluyorlar stadın zemini de deliller bakımından incelenecekmiş...

şu stadın başına gelmeyen kalmadı bizim.

Darbe gecesi helikopter indi.
Şimdi bu.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin Türk milletinin başı sağ olsun.

Önce devlet isteyecek terörün bitmesini saçma sapan iş yapmayacak. PÖH alımı yapmaya çalışıyorlar yaş şartı koyuyorlar. Sok sınava hem yazılı hem fiziksel kalanın... feto cu giriyor pkk lı giriyor ya da adam sırf maaş için giriyor  gerçekten isteyen ve yapacak adam giremiyor niye 6 yıl erken doğdun diye... bazı şeyler değişmedikçe böyle çok dert yanarız daha maalesef.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı atalay

Ömür, umuttan önce bitmeli. Fakat birtakım güzelliklerle karşı umutlarım çoktan bitti. Eğer herkes için geçip gidebiliyorsa; yine, yeni, yeniden geçmiş olsun.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Bazilari cok Besiktasli olmustur insallah demis ya, kansiz lan bunlar.

Bunu mu destekliceksin Avrupa da tuh Allah belanizi versin be.

Çevrimiçi Necmi

puan farkını 8 yapalım paniklesinler :D

zuhahahahaahah  :D :evillol:  :kop: :kop: :kop:
8 fark olmaz yapmayalım psikolojik üstünlüğü ele geçirmiş olurlar
7 de kalsın en iyisi
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2016, 05:04:46 Necmi ]

Çevrimiçi Necmi

Rhodolfo Marcelodan çok daha iyi. Sadece devamlılık bozulmasın diye oynatmadığını düşünüyorum hocanın.
Marcelo bırak rudolfhoyu şu anda takımın en iyisi tamda maçta bunu konuşuyorduk
tosic bu aralar aksıyor. GG bugün çok iyiydi. Mükemmel oynadı Ama çok fazla belini tutuyor bu sıkıntı.
Adriano çok iyiydi üçüde takıma uyum sağladıkça çıtayı yukarı çıkarıyorlar. Cenk sol açıkta kesinlikle
daha verimli oynuyor. bu maçta gene ilk yarının çöpe atıldığı bir maç oldu. @Çağrı söylüyorduda es geçiyordum
ama doğru bu takım maçları kondisyonuyla kazanıyor o nedenle ikinci yarılar rakip tükenmeye başlıyor
biz oynamaya başlıyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Boyle facialarda nedense hep uykuda oluyorum, ben misil misil uyurken yakinlarini kaybedenlere allah sabir versin, hayatini kaybeden vatandaslarimiza allah rahmet eylesin.

Ulke resmen lubnan olmus, bi bunun ilani ve reklaminin yapilmasi kalmis. Istifa denen bir mekanizma var. yapamiyorum, demek okadarda utanilacak birsey degil aslinda.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş resmi sitesinden yapılan açıklamada, Vodafone Arena'dan Sorumlu Özel Güvenlik Şube Emniyet Müdürü ve Kongre üyesi Vefa Karakurdu ile, 29 yaşındaki Kartal Yuvası mağazası çalışanlarından Tunç Uncu'nun şehit olduğu belirtildi.

Çevrimdışı mylife1903

Gomez icin bizim sosa icinde herhalde fbnin az umudu vardi, sondu hepsi dun gece.

Ne pis bir is, hanima anlatiyorum dusun diyorum maca gittim ben, siz evde bekliyorsunuz, 10-11-12 haber yok, telefon kapanmis, sabah kapi caliyor, cocuk baba baba diye kapiya kosuyor, kapida polis!

Gucune guc katmaya geldik, derken bu tarz hain bir tuzaktan bahsetmiyoruz, dusman bile mert olacak kardesim

Çevrimdışı LuceGel

Ölenlere Allahtan rahmet diliyorum herşey giderek zorlaşıyor.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Dün akşam kardeşimle staddan biraz geç çıktık, daha sonra eski açık arkasında bulunan BEŞİKTAŞ yazısının orda biraz muhabbet ettik, ordan eve geçtik.

10 dk ile ölümden döndük düşünün artık...

Böyle bir ülkede bırakın maça gitmeyi artık evden bile çıkmaya korkar durumdayız.

Ben bir süre maça gitmeme hatta kalabalık ortamlara girmeme kararı aldım.

Canımı sokakta bulmadım. Birileri siyasi rant peşinde koşarken ben evde eşimi, çocuğumu merak ve korku içerisinde bırakıp maça felan gidemem...
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Gokhan-

İnsanların canlarını kaybettiği bir yer de konuşalacak bir şey yok artık.

Futbolunun da, taktiğinin de, tekniğinin de canı cehenneme.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum :(
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı arena_t2000

Sehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum.Yaralilarimiza acil sifalar...Zor gunlerden geciyoruz birlik beraberlik icinde olmaliyiz...

A.R.N. LgG3

Çevrimiçi mellfred

38 insanımız hayatından oldu yüzlercesi yakınından. ayda bir kez toplu katliama uğruyoruz milletce ama bir tane zaafiyet gösteren idareci yok maşallah adamlar ölenler şehit kalanlar gazi diye hastag açmışlar şaka gibi memleket
türk'ün başı sağolsun azıcık da aklı çalışsın

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Saldırı ile ilgili bir tane bile manşet yok...
Hepsinin haberleri yazıları başbakanlık ve siyasi.
Konuscak cok sey var ama yeri ve zamanı değil...

Çevrimdışı Onur Küçük

38 insanımız hayatından oldu yüzlercesi yakınından. ayda bir kez toplu katliama uğruyoruz milletce ama bir tane zaafiyet gösteren idareci yok maşallah adamlar ölenler şehit kalanlar gazi diye hastag açmışlar şaka gibi memleket
türk'ün başı sağolsun azıcık da aklı çalışsın
Bir senedir hiçbir şekilde haberleri takip etmiyorum .Artık ezberledim ne tür manşetler çıkacağını veya çıkmayacağını ,ne tür haberlerin yapılıp yapılmayacağını. Geçen sene her konuyu bir şekilde başkanlık sistemine bağlıyorlardı. Diyeceğim o ki ölümler üzerinden hangi tarafta olursa olsun siyasi rant peşinde koşacak varsa ve bu millet buna halen izin veriyorsa o milletin beyni yıkanmış ve sulanmıştır.

Çevrimdışı canergiray77

Kahraman şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum Saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dilerim,

Toprağını sıksan şehit kanı çıkacak ülkemde, bu kadar kansız nasıl üredi bilmiyorum! Soyunuz kurusun! #MilletimizinBaşısağolsun Teröre Lanet Olsun...
Kahrolsun dertsiz tasasız hayatlar. Yaşasın tam bağımsız, ruh hastası BEŞİKTAŞ'lılar.!  YALOVA KARTALI
Twitter @CanerGiray77

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hain saldirida hayatini kaybeden Kartal Yuvasi çalışanı Tunc Uncu kardeşimiz..

Allah rahmet eylesin..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

HuGOALmeida dan Terör mesajı

Bu Vatanin ekmegini yiyip ihanet etmeyenlere , Saygi duyanlara bizi unutmayanlara Selam olsun

Teşekkürler HuGOALmeida..

Tunç Uncu...

Mayısta kupayı mezarına getirmezsek o da bizim ayıbımız olsun kardeşim. Mekanın cennet olsun.

Beşiktaş ile bursa arasındaki kavga artık bitmelidir bursalılarında görüşleri bu yönde hatta aramızda kavga olmasa bu kadar çelik kuvvet gelmezdi bizim yüzümüzden şehit oldular diye kendilerini suçlayanlar bursalılar var bu bir fırsattır Beşiktaş ile bursa taraftar grupları en kısa sürede bir araya gelmeli bu husumeti tamamen bitirmeleri bekliyoruz...

Etiketler: