2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 378 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322088 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yakında Karijma ile 2.5 m eurodan 2 yıl sözleşme uzatırız.

Çevrimdışı Bishamon

Yeni kanat önerim Türkiyeyi tanıyan şu an kulüpsüz zamanında Real Madride gitmiş başka bir Hollandalı Royson Drenthe Babel ile müthiş bir ortaklık yaparlar

Çevrimdışı ekrembaser

Tehlike kapıda resmen sözde yabancı sınırlaması kalkınca maliyetler düşecekti inanılmaz rakamlara doğru gidiyoruz

Çevrimdışı Serhat Akkaya

o rakamdan aşağı olması çok ama çok zor şu durumda, gerçi onuda savunacak birileri çıkar, Türkiye'de neler savunulmuyor ki bunlar çok naif geliyor inan artık :) Ha Çine satma gibi bir plan vardır ve büyük oranda kesindir amenna ama aksi durumda çok fazla bu paralar. 
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Yok abi o kadar da değil  :) Onlar gibi olmak özel beceri ister

bu bakar ve babel transferlerinde gs yönetimini geçmiş durumdayız. interden gelen 29 yaşındaki sneijder 4,5 maaş alırken  deortivodan gelen 30luk babel 2,1 maaş alıyorsa benim nazarımda daha pahalıdır...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bizim maaş skalamız 1.5 milyon eurodur bunun üstünü veremeyiz gelmek istersen gel gelmek istemiyorsan gelme demenin nesi zordu acaba, 20 trilyon para yığdılar tamamen soru işareti olan bir adama, lens gibi bir adam olsa veya o ayarda 2.1 e fazla demezdim ama adamın orada aldığı maaş ortada, takımın maaş durumu ortada, seneye Oğuzhan, Olcay, Tolgay, Rhodolfo, Cenk gibi adamların maaşına zam mı yapmayı düşünüyorlar?
bu söylediklerin adamların çoğu aldığı parayı hak etmiyor. Sadece Oğuzhan hak ediyor.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bu bakar ve babel transferlerinde gs yönetimini geçmiş durumdayız. interden gelen 29 yaşındaki sneijder 4,5 maaş alırken  deortivodan gelen 30luk babel 2,1 maaş alıyorsa benim nazarımda daha pahalıdır...
Ben halen bakarın eline o kadar geçmediğini düşünüyorum, arkada başka şeyler var o paranın, cidden absürt bir rakam çünkü.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İlk sene Babel e 750 bin dolar vereceğimizi beklerken ilk sene 1.2 milyon euro ödemek Hayal kırıklığı...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Berat

Sözleşme uzatılacağı söylenen Tosic ve q7'nin sözleşmeleri şimdiden merak konusu. Takım içinde olacak huzursuzluklara bir yenisi eklenebilir bu arada. Geçmiş olsun, yılbaşında böyle ikramiye dağıtılmadı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sözleşme uzatılacağı söylenen Tosic ve q7'nin sözleşmeleri şimdiden merak konusu. Takım içinde olacak huzursuzluklara bir yenisi eklenebilir bu arada. Geçmiş olsun, yılbaşında böyle ikramiye dağıtılmadı.
Çeyrek biletlerden biri Babel e çıktı. Baklaım diğer şanslı kişiler kim olacak...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı canU

Biz bu gidişle, 2-3 seneye tekrar bir feda sezonuna giricez. Elimizde 33-34 yaşında 2 milyon euro civarında maaşı olan adamlar kalacak. Bir adım atmak zorlaşacak. Bu saatten sonra bu sene şampiyonluktan başka yol kalmadı. Biz ffp bu sene bitecek diyoruz da limiti geçersek eğer uefa ya men eder ya ffp cezasını uzatır. Öyle kös kös bakarız doygun maaşlı yaşlı topçulara. Sezon başından beri yanlış bir politikaya geçtik. Umut güner ve tayfası geldiğinden beri işler iyi gitmiyor sanki.

Çevrimdışı GÖRKEM

Öyle bir zorunluluk göremiyorum. Sene sonu allah korusun şampiyon olamazsak eto'o yu yollamak için akla karayı seçeriz. 36 yaşında kimse de almaz. Uğraş dur.

Daha simdiden Sampiyon olamayacagimizi varsayarak hesap yapiyorsun. Iste basariyi engelleyen bu zihniyet.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Daha simdiden Sampiyon olamayacagimizi varsayarak hesap yapiyorsun. Iste basariyi engelleyen bu zihniyet.
Eto alınabilir bir risk ve hatta alınması gereken bir risk..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Sarp

Bu rakamlar çok hocam.
Bunun sebebi ülkenin içinde bulunduğu durum olmalı.
Yinede bu paralar çok.

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
17 Mayıs 2016, 02:52:16 »
Transfer planlaması, maaş skalası düzenlemesi, asset değer yaratma, gidenin yerini doldurma vesaire... Çıta yükselip, hedef büyüdükçe asıl iş yeni başlamış oluyor. Bu süreci doğru yönetmek; kısa, orta ve uzun vadede güçlü planlamalar yapmak gerekiyor.

Orta, uzun vadeli planlama ve diğerleri bir tarafa Beşiktaş'ın maaş skalasındaki eşik yükseldi. Bunun bir sonraki kontratlara yansımalarını hep beraber izleyeceğiz.

Çevrimdışı Nartallo

İyi takım olmak sadece sahada olmaz, saha dışında da kimsenin kafasında şüphe olmaması, maaşta, performansta adaletin olduğunu hissetmesi lazım. Aboubakarın maaşıyla temel sallanmaya başlamıştı, Babelin maaşıyla tekme vuruldu. Artık birşey beklemiyorum takımdan. Bu kafa tam Demirören kafası.

Çevrimdışı Mavi Tuna

İyi para saçıyoruz bakalım. Bu adama 2.1 verirsen Quarizma'ya 2.5~3 haydi haydi verir bu yönetim. Sonra takım içi dengeleri yerinden oynatır. Ne oldu FEDA ya hu. Takım da dengelerin gözetilmediği bir transfer politikası olur mu? Hadi aldığın adam çok üst düzey olur kimse ses etmez Gomez de olduğu gibi ama Babel'e bu paraları verilen kusura bakmasınlar ama diğer oyuncular haklı duruma geçer. Artık tek umut çok üst düzey performans sergilemesini beklemek olacak.

Galaxy Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

İyi para saçıyoruz bakalım. Bu adama 2.1 verirsen Quarizma'ya 2.5~3 haydi haydi verir bu yönetim. Sonra takım içi dengeleri yerinden oynatır. Ne oldu FEDA ya hu. Takım da dengelerin gözetilmediği bir transfer politikası olur mu? Hadi aldığın adam çok üst düzey olur kimse ses etmez Gomez de olduğu gibi ama Babel'e bu paraları verilen kusura bakmasınlar ama diğer oyuncular haklı duruma geçer. Artık tek umut çok üst düzey performans sergilemesini beklemek olacak.

Bu Fabri transferine de benzemez artık. Bu para yüznden beklenti oluştu. Beklentiyi karşılanazsa taraftar baskı yapar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ekrembaser

Kulüp olarak ne zaman özümüzün dışına çıkıp para saçmaya başladık bu bizim 8 yılımıza mal oldu bu yönetimle öze dönüş sinyalleri alıyoduk ama şimdi babel ve olması muhtemel sözleşme uzatma drumları neticesinde bütün taşlar yerinden oynayabilir

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu Fabri transferine de benzemez artık. Bu para yüznden beklenti oluştu. Beklentiyi karşılanazsa taraftar baskı yapar...
Bkz: Mustafa Pektemek, Tolga..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

nasıl böyle bir kıyas yaptın abi  :alala: iyi miyiz değiliz, ama Gs ile kıyaslarsak epey iyiyiz.

Çevrimiçi underworld

Ee noldu burada insanlara laf edildi yönetime kızdı diye.30 yaşında sene başında kulüpsüz olan ve Deportivo'da resmen asgari ücrete oynayan adama servet veriyoruz.
"Kimse bizim aklımızla dalga geçmesin." F.Orman

Çevrimdışı Kalyoncu

Ücret açıklanmış ben önce 2.2 sonrada 2.5 demiştim ikisinide çok eleştirmiştim şimdi elimizde delil var Necmi abi. Yönetimi eleştirebiliriz demi? Şampiyonlar liginde tur kovalayan(g.t İskoç olmasa şuan Real yada Dortmund analizi yapıyorduk) Deportivo ile küme düşme mücadelesi veren Babel bu takımdaki hiçbir oyuncudan yüksek alamaz bu futbolculara saygısızlıktır. Takım içi denge ile övünüyorduk oda bitti. Aboubakar'a verilen parayı anlarımda bunu kimse anlatamaz bana.

Çevrimdışı Koa_lAA

ben babel in maaşında bizim dengeler açısından bi sıkıntı görmedim...

1 m euro imza parası + yıllık 1750 ye anlaşmışız... imza parasını da yıllara bölmüşüz... bu bence normal...

ortalama maaş bizde zaten 1,5-2 arası değilmi...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ücret açıklanmış ben önce 2.2 sonrada 2.5 demiştim ikisinide çok eleştirmiştim şimdi elimizde delil var Necmi abi. Yönetimi eleştirebiliriz demi? Şampiyonlar liginde tur kovalayan(g.t İskoç olmasa şuan Real yada Dortmund analizi yapıyorduk) Deportivo ile küme düşme mücadelesi veren Babel bu takımdaki hiçbir oyuncudan yüksek alamaz bu futbolculara saygısızlıktır. Takım içi denge ile övünüyorduk oda bitti. Aboubakar'a verilen parayı anlarımda bunu kimse anlatamaz bana.
:ok: :claps:

Etiketler: