2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 340 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11321877 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Abi çok aman aman bir adam değil de, Güney Amerika'dan Avrupa futboluna yabancı bir adam kovalamaktansa Vida'yı tercih ederim ben.

milli takımda ben de beğendim birde dediğin gibi latin X biri mi vida mı desen vidayı seçerim bende. kulüp düzeyinde arasıra sağlam majör hata yapıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı terapati

Belki genelleme yapar gibi olacak ancak; sadece defans oyuncuları için değil, 10 numara ve forvet bölgesi hariç diğer tüm bölgeler için sıcak iklim yerine, soğuk iklimde yetişmiş futbolcu alınması taraftarı oldum kendimi bildim bileli. Tabi ki istisnalar var ama kişisel görüşüm bu şekilde  :tabe:

Çevrimdışı Furkan5

Merhaba arkadaşlar.
Uzun zamanlık üyeyim fakat okunanları görüp ,yazmıyanlardanım.Yazılanlara bakıyorum ve diğer medyadaki haberleride takip ettiğimde etoo yaşlı diyenler var.BJK- İBB maçında çoğu arkadaşımız maçın kırılma anı olarak  emre belezoğlunun çıktığı anı söylemişlerdi.Bende kombineli bir izleyici olarak onlara katılıyorum ve başakşehirin emre olmasa min 6 puan bırakacağına inanıyorum.Gözden kaçırdığımız nokta ise emre nin 1980 doğumlu ,etoo nun 1981 doğumlu olması .36 yaşındaki futbolcu bir klüp için bu kadar önemli olabiliyor buna katılıyorsunuzda neden 35 yaşındaki kariyeri tartışılmıyacak bir futbolcuya ön yargılı duruyorsunuz.Profesyonellik açısından etoonun emreden çok daha profesyonel bir şekilde yaşadığını zannediyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

milli takımda ben de beğendim birde dediğin gibi latin X biri mi vida mı desen vidayı seçerim bende. kulüp düzeyinde arasıra sağlam majör hata yapıyor.
ben beğenmedim sen nasıl torresi istemiyorsan bende bunu istemiyorum Murat abi  :iblush:

Çevrimdışı alimm

Yalnız Babel cuk diye oturdu tipleme olarak, zorluk derecesi yüksek maçlarda Gökhan İnler'i koyacaksın orta sahaya verecek zehiri, tam birbirini tamamlayacak adamlar.

inler atacak sağdan talisca soldan babel koşacak :super:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi Necmi

Zaten en az 3 maç ceza alacak Tuzlaspor maçında gördüğü kırmızı karttan sonra.

gs vedalaştı onunla diye biliyorum sözleşmesi fesedildi. Edilmediyse bile afrika kupasına gidiyor zaten.

Çevrimdışı alimm

Fenerbahçe Karabaev midir nedir onu kiralarken, bizim Babel'i almamız gayet iyi bir hamle oldu.

Medyada sümenaltı ettiler Karabaev'i yalnız, kimse bahsetmiyor. Millet Ben Arfa beklerken acıklı oldu biraz.  :D
para için giden gökhan gönül'ün yerine getrmek için para akıttıkları adam sahaya çıkmayı tercih etmeyince onun yerine transfer yapmışlarrr.. sümenaltı sebebi  :icool: :icool:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı ekrembaser

gs vedalaştı onunla diye biliyorum sözleşmesi fesedildi. Edilmediyse bile afrika kupasına gidiyor zaten.

Yasinden bahsediyoduk abi

Çevrimdışı tangaz

yasin öztekinden bahsediliyor çeyçudan değil  :ok:
@Necmi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Direk kırmızı görmedi ki
direk kırmızı gördü chedjou yasin iki sarıdan

Çevrimdışı tuncaboylu

para için giden gökhan gönül'ün yerine getrmek için para akıttıkları adam sahaya çıkmayı tercih etmeyince onun yerine transfer yapmışlarrr.. sümenaltı sebebi  :icool: :icool:

Van der Wiel'in yerine aldılarsa hepten fena, adamın esas yeri sağ açık aslında.  :lol: :lol:

Ben Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için Fenerbahçe'yi tercih eden, fakat 6.5 senedir hiç Şampiyonlar Ligi maçına çıkamayan Stoch'un yerine aldıklarını düşünüyorum.  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Sarp

Badstuber diye yazıp çizmişler.
Sözleşmesi bitiyor denmiş, zor ama ....

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş, Caner gibi geriden oyun kuran önemli bir oyuncuyu kaybetti. Fakat halen kaleye uzak iyi oyun kurucuları var. Açıkçası mevcut kadronun; pas temposu yüksek, skorer kimlikte, kaleye yakın bir oyun kurucuya ihtiyacı var. Çünkü yerleşik savunmalara karşı pas temposu düşük, set oyununu yavaş oynayan bir takım var. 1-0'ları oynama tavırlarındaki en büyük değişiklik ise Beşiktaş'ın alametifarikası olan direkt oyunlarındaki tiplemeden doğan değişim. Bu tarz bir hamle ile diamondvari bi' düzen içerisinde Talisca'nın kırık oynayıp, destek santrafor rolü aldığı bir model denenebilirdi.
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2017, 15:44:50 atalay ]

Çevrimdışı ekrembaser

İyi bir oyuncu olmasına rağmen pektemek bunun yanında iron man olur tam bir sakatlık abidesi

Çevrimdışı tuncaboylu

Gerçekten zor, sözleşme imzalamaya getirirken kırılabilir.  :)

İyi paket yapmaları lazım.

Çevrimdışı atalay

ŞL'de elenmenin ardından Beşiktaş'ın oyun ve savunma merkezini biraz daha öne çıkarması gerek. Ligin oyun boyu en uzun takımlarından biriyiz. Buna rağmen ikinci bölgeden üçüncü bölgeye geçiş oyunlarımız yüksek seviyede değil. Güneş'in geçiş oyunlarındaki arızaların tiplemeler üzeriden çözülemeyeceğini öğrenmesi lazım. Üçüncü bölgede yapılan top kayıpları kalemizde pozisyona dönüşüyor. Çünkü saha parselizasyonu ve ön alan baskılarına dair güçlü bir metot yok.

Çevrimdışı tuncaboylu

İyi bir oyuncu olmasına rağmen pektemek bunun yanında iron man olur tam bir sakatlık abidesi

Kariyerindeki son 1500 günün 1036 gününü sakat geçirmiş.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bjk Tv de  Ryan Babel  var  erken  cikti  roportaj
Yorgo

Çevrimdışı Sarp

Kariyerindeki son 1500 günün 1036 gününü sakat geçirmiş.

Evet abiler :icool:
Kronik sakat olmasını yazmadım, acı gerçeği hatırlattınız  :D

Çevrimdışı Orhan_

Bjk Tv de  Ryan Babel  var  erken  cikti  roportaj

Twitterda önce 3.30 sonra 3.00 dediler.

Çevrimdışı atalay

Ön bölgedeki mevcut tiplemeler ile oynarken özellikle üçüncü ve ikinci bölgedeki baskı merkezlerini doğru kurgulayamazsanız sorunu orta saha ve savunmacılar üzerinden okumaya daha çok devam edersiniz.   

Çevrimiçi Necmi

nesi zor almaya yeltensen bayern hediye paketi yapıpda yollar :D
bence futbol hayatı bittide yaşı genç direniyor işte

Çevrimdışı Sarp

nesi zor almaya yeltensen bayern hediye paketi yapıpda yollar :D
bence futbol hayatı bittide yaşı genç direniyor işte

Doğru söylüyorsunuz Necmi abi  :iblush:
Yinede allah yüzüne bakar sakatlanmazsa şayet iş yapabilir...
Ooo daha yazarken yoruldum. :)

Çevrimiçi Necmi

Van der Wiel'in yerine aldılarsa hepten fena, adamın esas yeri sağ açık aslında.  :lol: :lol:

Ben Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için Fenerbahçe'yi tercih eden, fakat 6.5 senedir hiç Şampiyonlar Ligi maçına çıkamayan Stoch'un yerine aldıklarını düşünüyorum.  :evillol: :evillol:
lensin yerine almışlardır ikinci yarı takıma ısınır işte seneyede lensin boşalttığı yeri doldurur :D
akıllı hamle :evillol:
[ Son Düzenleme: 02 Ocak 2017, 15:27:33 Necmi ]

Çevrimiçi Savaş

İçimden bi his Babel fena estiricek diyor 2. Yarı. Hayırlara vesile olsun :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: