10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa Tarih : 30.10.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 109638 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Çevrimdışı ALDENYX

şu donk bizim savunmacıların alayından iyi.....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Deniz

Cok kritii bir puan aldik.yenemiyorsan en azindan yenilmeyeceksin.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Şu maçta puan kaybettik , tamam son saniyede bir gol atıp kazansak süper olacaktı ve  tespitlerimiz değişmeyecekti. Şimdi kimlerin bu takımda artık kalmaması gerektiğini , kimlerin her durumda oynaması gerektiğini , hangi bölgelerimize takviye gerektiğini iyice anlamış olduk. Burada isim ve mevki yazmıyorum bunlar hepimizin malumu. Yalnız Olcay'a neden bu kadar yükleniliyor anlamıyorum. Maç boyunca koştu, didindi, verkaçlar denedi.Gomeze verdiği göğüs pası muazzamdı. Sadece son pasları yerini bulmadı , zaten bulsa sahanın yıldızı olurdu.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Kemal

Kazanabileceğimiz bir maçta kritik 1 puan aldık.

Maçın analizi bir yana Milosevic'i izlemişsinizdir umarım.

Son pozisyonu görmedim lakin İsmail'in yaptığı penaltı. İsmail açık ara sahanın en kötüsüydü.

Ozzie'nin yeri orasıdır, Quaresma 11 oyuncusu değildir, daha bugün Ersan oynar dediğimi de görmüşsünüzdür.

Buna rağmen bugün 3 gol yemeyi hak etmedik, son 15 dakika dışında 2.yarıda Kasımpaşa'yı ezdik de. Her neyse.

Yazılacak çok şey var.

Tolga yi yazın tolga yi , belki birileri okurda el atarlar

Çevrimdışı legendmaster

geçen hafta derbi beraberliğinden aldığımız kredi gitti böylece

Çevrimdışı cursedofdragon

bir beraberlikte bütün takımı gömdünüz. :claps: :claps:

Çevrimdışı onder23

Bu sezon geriye düştüğümüz 3 macida kazanamadik

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı harund1k3

ozet geceyim;

quaresma bu takimin topcusu degil.

ismail'in teknigi 2.lig seviyesinde.

milosevic'in mac eksigi cok.

tolga zengin iyi bir yedek kaleci.

kasimpasa bir cok mubarekten dua almis. baska bir aciklamasi yok.

Bu takim SAMPIYON arkadaslar kimsenin suphesi olmasin.

Çevrimdışı COB

benim hissiyatım budur. bir maça bu kadar asınılmaz. teşvik primi almışcasına oynadı arsızlar.

Yani maçi bize mi teslim etmeleri lazimdi?

Çevrimdışı GÖRKEM

3. Golden sonra yavas yavas dagilmaya basladik. Mac istedigimiz sekilde gitmeyince yavas yavas dagiliyoruz. Mental olarak cöküyoruz. Bir kac Dakika haricinde cok kötüydük.

Çevrimdışı TALAT

3. Golden sonra yavas yavas dagilmaya basladik. Mac istedigimiz sekilde gitmeyince yavas yavas dagiliyoruz. Mental olarak cöküyoruz. Bir kac Dakika haricinde cok kötüydük.

3. golden sonra hangi takim olsa coker
beyond the horizon of the place we lived when we were young
in a world of magnets and miracles

Çevrimdışı ekrembaser

orda penaltı yok...
Pozisyona bakın yapmayın adamlar penaltıya itiraz etmediler atibanın pozisyona itiraz ettiler atibanınkine el diyebilirsin ama pozisyon net penaltı

Çevrimdışı Oktay

nazara geldik millet ne göz var kardeşim   :akuma: :akuma:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 23:55:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bir sonraki transfer döneminde yapılan işi hata göstermemek için çırpınanlar çıkmasın diye özellikle yazıyorum.

Quresma olmaz dedik olur dediler ortada.

Tosic olmaz dedik olur dediler ucuz dediler ortada.

Kaleci lazım dedik Tolga toparlamasına rağmen yetmiyor düşünün artık durumu.

Stoper lazım dedik Milosevic var dediler ortada.

Olmaz. Böyle göz göre göre olmaz. Bunların hiçbiri hata değil yanlış.

Bir söz de taraftara. Olmaz böyle saçmalık. Resmen sabote ediyor takımı taraftar ıslıklamalar, böğürmelerle. Bu kadar sabırsız olunmaz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı EMİR EMRE

En azından defans hattı nasıl kurulmaz onu gördük, bu iyi bir artı oldu bugünkü maçtan bize tek kalan.

Allah aşkına para toplayalım da bir tane İYİ kaleci alalım. İyi derken Karcemarskas iyisi değil Ochoa iyisi bir kaleci. Ver parayı 3-4 sene kafa rahat olsun bu ne böyle ya TOLGA-CENK-GÜNAY üçlüsünde gençliğim heba oldu.

Quaresma'nın an itibariyle Şenol hocada kredisi bitti bu ikinci artı. Bakın Quaresma kötü oyuncu demiyorum takıma uymuyor ve herşeyden önemlisi kendisi için oynuyor takım için değil. Beynini kullanmıyor o yüzden bu takımda yeri yok bunda artık hemfikir olmalıyız.

Sosa'da 45 dakika oynasın yeter.

Milosevic bu ligin çok altında kaliteye sahip bence bundan çok da iyi oynayamaz, sene başında Ersan'a söylediğim tüm laflardan utandım yeminle.

Beck bence de gün geçtikçe daha iyi oynuyor taş gibi adam. Ben olsam bu Milosevicle Franco yerine, Ersan'ın yokluğunda Tosici stoper oynatırım o kadar umutsuz yani durum.

Velhasılkelam gecenin en büyük artısı isteğimizin hiç bir zaman azalmamış olması ve rakibi yerlerde sürünmeye razı bırakmamız. Helal olsun genel anlamda bu takımın şampiyon olması lazım !

Çevrimiçi mellfred

Yani maçi bize mi teslim etmeleri lazimdi?
uzatma bilader işine bak sinirliyim gerginim. görmezden gel. her tuzum var diyene salatalıkla koşturmak zorunda mısın ?

Çevrimdışı Q

5lik galibiyetler sonrası gelen beraberlikler..
- en azından yenik ayrılmıyoruz bu bi teselli olsun diyelim..
- defansif olarak her zaman aynı idik bu maçta kötüleşmedik, ofansif yönümüz son tık ve topu fazla ayakta tutma, ezmemiz bu maçta çıtasını aştı diyelim!..
- goller basit ve %lik Tolga hatasıyla.. Yapacak bir şey yok aslında iyi maç beraberlikte güzel ele güne inat..

Çevrimdışı KAP

Bu seken toplardan yediğimiz kaçıncı gol yahu, orayı kapatacak ortasahamız yok mu bizim, 4 lü defans çizgi çekiyor hafif geriye atılan her top gol oluyor
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Nartallo

Bana göre de pozisyon net penaltı, topun önüne yatıyor açık bir şekilde...

Çevrimdışı fatih e.

kasımpaşa şu ligde en iyi oynayan takımlardan

uzatmada 1 puana sevinmeyen yoktur herhalde.

ozi nin mutlaka önde oynaması gerekiyor. o zaman önde tıkır tıkır top çeviriyoruz. q17 ve sosa pas akışına ayak uyduramıyor.

ati - sosa /olcay-ozi-gökhan / gomez daha mantıklı gibi.

duran topları da sadece ozi kullansın mümkünse.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 23:56:58
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
bir beraberlikte bütün takımı gömdünüz. :claps: :claps:

Bütün takımı gömmüyor aslında kimse. Yazın alınmaması gerekenleri ve alınmayan pozisyonlardakileri gömüyor.

Bu da yeni değil. Bir yerde patlayacak iyi bile götürüyoruz. 3 pozisyonu boş bu takımın. 1 pozisyonunda ise resmen el bombası var.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kadir G.

Kaleci bek stoper bunları almazsak unutun ligi. Bizi arkadan ittirecek kimse yok.

Bek almayacaklarsa balantayı alıp solda oynatabiliriz @Çağrı nın dediği gibi.

Ersansız hiç çekilmiyor.

Sezon başında miloseviçte ne görüp 5 milyon euro vermişler çok tuhaf. Bizim satmamamız daha da tuhaf

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bir sonraki transfer döneminde yapılan işi hata göstermemek için çırpınanlar çıkmasın diye özellikle yazıyorum.

Quresma olmaz dedik olur dediler ortada.

Tosic olmaz dedik olur dediler ucuz dediler ortada.

Kaleci lazım dedik Tolga toparlamasına rağmen yetmiyor düşünün artık durumu.

Stoper lazım dedik Milosevic var dediler ortada.

Olmaz. Böyle göz göre göre olmaz. Bunların hiçbiri hata değil yanlış.

Bir söz de taraftara. Olmaz böyle saçmalık. Resmen sabote ediyor takımı taraftar ıslıklamalar, böğürmelerle. Bu kadar sabırsız olunmaz.

Antalya maçında Milo oynasaydı da Ersan bu maçta sahada olsaydı keşke.

Edit: Şimdi farkettim. Böyle birşey söyliycemi hiç düşünmezdim.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı 38life

Tolgacilari gormek istiyorum...

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu eski besiktasli hocalar kadar nankor gormedim fb ve gs yat bjk hayatin macina oynat Riza , Sifo besiktasla bir daha adlari gecmez insallah
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Etiketler: