37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 37492 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı can1903

Yine tempoyu düşüremiyoruz büyük sıkıntı olacak.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

oha töre nasıl atamadın onu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Tore beynini kullan be adam, profesyonel adamsin artik bu kadar da olmaz .

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rosier'in olmaması kötü olacak.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Haftaya necip bek

Dorukhan'in orta sahada ki performansi berbat otesi ama sag bek oynadigi birkac macta fena oynamamisti.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gökhan Töre çok ofsayta yakalanıyor. Azıcık akıllı oynamalı

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Rhozier in kart gordugu pzoisyonda  net  ofsyat var    :s20:
Yorgo

Çevrimdışı ferdi1903

Maca ortak etmeyin sakin, hadi 3

Çevrimiçi levitate

monteroyu dövdü hakeme el kol yaptı kart yok

bu cüneyt niye böyle ya

Çevrimdışı Erman1903

Şu Alibec'de futboldan para kazanıyor ya valla helal olsun.

Çevrimiçi tolga1903

Hücumda saçmalamayıp doğru düzgün skoru artırmak lazım ders almıyor mu bu takım yaşadıklarından

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

monteroyu dövdü hakeme el kol yaptı kart yok

bu cüneyt niye böyle ya
Cüneyt hiçbir zaman Türkiye'de iyi maç yönetmedi. Maç öncesi konuşulanlardan çok etkileniyor. Bütün maçları berabere bitirmek istiyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Cüneyt hiçbir zaman Türkiye'de iyi maç yönetmedi. Maç öncesi konuşulanlardan çok etkileniyor. Bütün maçları berabere bitirmek istiyor.
sürekli bir hesap yapma derdinde

kendince maçı dengelemeye çalışıyor ama beceremiyor da

Çevrimiçi tolga1903

Şu montero ne zaman oynasa çatır çatır atağa çıkıyor takım ne kadar değiştiriyor bir oyuncu koca takımın oyun kurmasını

Çevrimdışı murat baltacı

Takım kendine geldi bu kadar baskıya pozisyona bir gol daha gelmesi lazım son vuruşları dokunuşları iyi yapamıyoruz sezon başından beri böyle
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

töre çok güzel kaçıyor hahaha

Çevrimiçi sEuL

Cidden sacma bir tempo var macta, mahalle maclarinda topu alan takimin hurra diye deli gibi saldirdigi maclardan oluyor.

Çevrimiçi levitate

Şu montero ne zaman oynasa çatır çatır atağa çıkıyor takım ne kadar değiştiriyor bir oyuncu koca takımın oyun kurmasını
kafayı kullanan oyuncu farkı :D

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı murat baltacı

Ya ljajic bir maçtada oyna be kardeşim bı etki yap herkes kendini yırtıyor sen ayağına gelen topu harcıyorsun
BeŞiKtAşK